Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 10/2010 zapowiedź

Polecane posty

Fiu fiu... Zapowiada się numer, że ho ho. Dużo czytania - na pierwszy ogień oczywiście test nowego CoD a zaraz potem Darksiders. W tą ostatnią miałem okazję pobawić się (zbyt krótko niestety) na konsoli i czekałem na nią - zobaczę co Redakcja CDA ma na jej temat do powiedzenia a po 1.10 czyli po wypłacie biegiem do sklepu po zakup tej gry :smile:

A DVD? Coś dla mnie (Cryostasis) i dla piękniejszej połowy (King's Bounty) :smile:

Czyli jak zwykle zapowiada się super numer :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie brawa!

Ja co prawda z King's Bounty się trochę pospieszyłem i łyknąłem jak była promocja na GOGu (polecam tę grę wszystkim, nie tylko fanom hirołsów), ale dla równowagi Cryostasis miałem kupować w przyszłym tygodniu :)

No i recenzja FIFA w idealnym momencie (piątkowa premiera) :)

Cieszę się też, że zrecenzowaliście Amnesię - co prawda i tak już byłem zdecydowany na jej kupno po wypłacie, ale fajnie będzie przeczytać Wasze opinie na jej temat.

pozdrowienia,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę z recenzji F1 2010, czekałem na tą grę od momentu gdy dowiedziałem się o jej produkcji a już jutro premiera. Co do kontrolerów Playstation Move, jestem ich posiadaczem jednak oficjale otwarcie pudełka odbędzie się ... 1...2...3... 24 grudnia 2010 roku ;) dzięki waszemu testowi przynajmniej dowiem się "co i jak".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEee Przy tym całym Hypie na nowy numer spodziewałem się czegoś Epickiego pełną gębą. King's Bounty Legende dorwałem za 30 złoty prawie 1,5 roku temu - co nie znaczy ze gra jest zła,zły jestem bo mam znowu powtóreczkę.Cryostasis to nie wiem, może nawet będzie fajne, narazie mi szkoda na nią czasu.A ta ostatnia gra Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder to na pewno kolejny przygodówkowy fekał. Kolejna rzecz która z marszu mnie wkurza to okładka.Co to jest magazyn sportowy by dawać jakiś dwóch piłkarskich typków. Kolejną rzeczą która wali po oczach to brak recenzji Dead Rising 2 - Tu ogromny zawód, jedna z gorętszych premier a recenzji ni ma, trzeba czekać teraz miesiąc. Tak w ogóle to ktoś czyta te całe teksty sprzętu, powinien być konfigurator niż kolejne achy i ochy nad jakąś kartą graficzną z przed tygodnia która nic nie wprowadza. Publicystyka też mało ciekawa, kolejne rankngi rodem z onetu, phi. Nic ciekawego,no może poza betą Black Ops. Najzabawniejsze jest to że i tak kupię nowy numer, ale muszę się pożalić, bo mnie to boli nie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu biała okładka! nie podobają mi się białe okładki !!!!!!!111!!!111!one1!jeden!!ein i znowu dajecie grę, którą już mam, Cryostasis! czemu mi to robicie?

-------------------

a teraz serio: to wydanie nominuję do tytułu jednego z najlepszych numerów CDA w historii :) dawno tylu recenzji znanych gier naraz nie było (chociaż faktycznie, dosyć biednie jest w Zapowiedziach) a publicystyka z miesiąca na miesiąc ciekawsza. no i DVD. nawet jeśli się ma którąś z zamieszczonych w tym numerze pełnych wersji, pełen szacunek się za taki zestaw należy :) w King's Bounty zagram raczej z ciekawości dlaczego to tak sporo osób wychwala, Cryostasis jako się rzekło - mam (przezacna! bardzo dobrze się stało, że trafiła na cover). osobiście najbardziej dziękuję za Darkness Within, bo chciałem tę grę od dłuższego czasu kupić :) numer na solidną 9!

a, miałem się spytać: F1 2010 recenzja PC czy konsole?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę udany numer. Dział W Produkcji aż kipi od potencjalnych hitów/dobrych gier. W recenzjach też sporo dobrego - Fifa 11, Nowe Światy, Amnesia, Darksiders, RUSE, Alter Ego, piąta Cywilizacja, F1 i trzeci sezon Sam & Max.

Publicystyka po raz kolejny porusza fajne tematy. Smg twojego tekstu nie ma tam żadnego tym razem? ;)

A potem to już standard: AR, NL, testy itp. Też standardowo przeczytam.

Jeśli chodzi o pełne wersje to po prostu jest lepiej niż dobrze. Choć fanem strategii nie jestem to akurat w KB:L bardzo chętnie zagram. Cryostasis mam z promocji za 0 zł, ale zawsze to lepiej mieć po polsku i na płytce. O ostatniej grze, przygodówce nie słyszałem, ale jeśli jest w klimatach grozy to z chęcią kiedyś po nią sięgnę.

Jedyne do czego mogę się przyczepić to okładka... niezbyt mi się podoba. Może to przez to, że nie jestem zbyt wielkim fanem piłek kopanych, a ostatnia Fifa w jaką grałem to 2005 ;). No ale z ostateczną oceną okładki poczekam do jutra, na żywo to zawsze inny efekt. Moje 15 zł macie bankowo i do przyszłego miesiąca! :)

P.S. Smuggler czy w tym numerze jest pełniak, który miałeś co niektórym wypomnieć po marudzeniach na Trylogię Hitmana? Czy może ten pełniak jeszcze bardziej skopie dupsko maruderom?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEee Przy tym całym Hypie na nowy numer spodziewałem się czegoś Epickiego pełną gębą.

Jakim "hypie" tak z ciekawosci? Jakies cytaty? No i wasze ukochane slowo "epickie" i to z Duzej Litery. No i jak wiadomo NAJLEPSZE pelniaki i recenzja sa ZAWSZE w 10/10 wiec faktycznie mozna byc rpzczarowanym...

King's Bounty Legende dorwałem za 30 złoty prawie 1,5 roku temu - co nie znaczy ze gra jest zła,zły jestem bo mam znowu powtóreczkę.Cryostasis to nie wiem, może nawet będzie fajne, narazie mi szkoda na nią czasu.A ta ostatnia gra Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder to na pewno kolejny przygodówkowy fekał.

Czyli ta: swietna gra ale mam czyli fekal. Cryostasis to nie wiem, a przygodowka to fekal, bo tak. Wiec jestem rozczarowany.

Kolejna rzecz która z marszu mnie wkurza to okładka.Co to jest magazyn sportowy by dawać jakiś dwóch piłkarskich typków.

A czy to samochodowy magazyn, zeby czasem dawac samochody? czy to pismo dla bab, zeby baby byly na okladce? czy to pismo dla gejow, zeby dawac facetow...?

Kolejną rzeczą która wali po oczach to brak recenzji Dead Rising 2 - Tu ogromny zawód, jedna z gorętszych premier a recenzji ni ma, trzeba czekać teraz miesiąc.

Ty, jak rozumiem, juz te gre masz od 2 miesiecy...? Bo my nie.

Tak w ogóle to ktoś czyta te całe teksty sprzętu, powinien być konfigurator niż kolejne achy i ochy nad jakąś kartą graficzną z przed tygodnia która nic nie wprowadza.

Po diabla nam szpitale, ja jestem zdrowy!

Publicystyka też mało ciekawa

Przeczytal, to wie...

, kolejne rankngi rodem z onetu, phi.

Skad ta liczba mnoga no i prosze linki do owych rankingow z onetu, phi.

Najzabawniejsze jest to że i tak kupię nowy numer, ale muszę się pożalić, bo mnie to boli nie :)

No dobra, odowoluje Wanie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woohoo! Numer po prostu w dechę i nawet cieszę się, że przecieków nie było, bo przynajmniej pełniaki są zaskoczeniem ^^ Będzie co poczytać, będzie na pewno w co zagrać a mnie nie pozostaje nic innego jak pogratulować i już jutro rozpływać się nad zawartością tekstową pisma ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Publicystyka po raz kolejny porusza fajne tematy. Smg twojego tekstu nie ma tam żadnego tym razem? ;)

Nie, bo nie chce wrzucac co miesiac swoich tekstow, a do tego sa inne z rodzaju "historia gier/kompow" wiec po co jeszcze jeden? Ale nie zmarnuja sie. :)

P.S. Smuggler czy w tym numerze jest pełniak, który miałeś co niektórym wypomnieć po marudzeniach na Trylogię Hitmana? Czy może ten pełniak jeszcze bardziej skopie dupsko maruderom?

Na to pytanie nie moge odpowiedziec. Pozyjemy, zobaczycie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony całą zawartością. Bardzo ciekawe recenzje, publicystyka też może mnie zainteresować. No i oczywiście King?s Bounty: Legenda :wink: Po niedawnej przygodzie z Disciples 3 będę grał z jeszcze większą przyjemnością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle nic ciekawego ale i tak kupie, bo płyta mi się połamała od King?s Bounty: Legenda to akurat będzie, a w resztę nie grałem. Aha i że kim można być po kupnie nowego CDA "rpzczarowanym" nowa klasa maga? :D

@EDIT:

Co tej okładki to nieźle daje po oczach "serjo", a coraz częściej faceci na okładce, czyżby CDA zmienia się w pismo dla gejów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się pomysł z brakiem przecieków i ogólnie wyglądem pisma przed premierą podoba ^^ Te chwile grozy i oczekiwania , aż się stare dobre czasy przypominają :D pamiętam jak się szło w 2005/6 do kiosku z nadzieją w oczach ;]

PS: Smugg widziałeś nowego Garfielda? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do reszty numeru, ciekawią mnie betatesty Two Worlds II i CoD: BO. Mam nadzieję, że FIFA 11 PC dostanie ocenę ok. 9, a różnice nie będą, aż takie znaczące. "Wlazł Kotick na Blizzard, a tam Activision" ciekawe :laugh:. Niestety okładka jest okropna.

EDIT przeniosłem opinie o pełnych wersjach do tematu stworzonego przez Smugglera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer świetny. Wielka recenzja FIFY, która już za kilka dni przyjdzie pocztą (tuż po premierze:D) żeby się przygotować mentalnie hehe, ciekawe teksty na wysokim poziomie, ale to akurat w moim mniemaniu jest tendencja stała. Za to pełniaki jak raz są gorsze, raz lepsze, tak Cryostasis i King's Bounty....obie miałem zamiar kupić a tutaj taka paka, że gały mi wyszły jak tylko okładkę na stronie głównej zobaczyłem...KOSMOS!!! Jeśli to tylko wstęp do końcówki tego roku to trzeba mnie będzie zbierać z podłogi:D Od lat was człowiek czyta i jeszcze potrafi się zachwycić. W tej miłości nie można mówić o rutynie...ech:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny numer i pełne wersje jak co miesiąc cieszą mnie szczególnie recenzje i ich ilości

a i w publicystyce znajdzie się coś ciekawego do poczytania.

Jednocześnie zastanawia mnie czy:

da się pograć w King?s Bounty i Cryostasis na kompie

Celeron D 2,4 Ghz, 1Gb Ram-u, i GF 6200 256 Mb.

Osoby obeznane z tematem proszę o odpowiedź jednocześnie pragnę zaznaczyć

że zapoznałem się z minimalnymi wymaganiami tych gier !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadziej że tym razem nawet narzekacze są zadowoleni. Zdecydowanie suty numer pod względem pełniaków, coś dla każdego, RTS-RPG w postaci King's Bounty i coś dla fanów survival-horrorów, świetny FPS Cryostatis i przygodówka, czegoż chcieć więcej. W przygodówkę z wielką chęcią zagram, w pozostałe gry grałem już jakiś czas temu. Polecam w szczególności K.B: Legenda świetny klimat i gra starcza na długo, ten tytuł to nie tylko gratka dla fanów turówek, ale w sumie dla każdego gracz który lubi ciekawą fabuła i piękny baśniowy klimat. Nawet mi się gra spodobała, mimo że wolę bardziej mroczniejsze klimaty fantasy jakie panują w serii Disciples.

No i nie można zapomnieć o samy tekście, recenzja FIFY 11 :D, czekałem na nią w szczególności gdyż nadal waham się czy ją zakupić. Mam nadzieje że rozwieje to moje wszelkie wątpliwości. Nic tylko czekać na przelew i śmigać do kiosku po nowy numer CDA :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednocześnie zastanawia mnie czy:

da się pograć w King?s Bounty i Cryostasis na kompie

Celeron D 2,4 Ghz, 1Gb Ram-u, i GF 6200 256 Mb.

W King's Bounty spróbować możesz zagrać, wprawdzie w minimalnych widnieje GF 6800, ale może na minimalnych detalach zagrasz. Z kolei patrząc na wymagania tej drugiej gry jak i fatalną optymalizację to lepiej nawet nie podchodź do niej. Raczej jej nie uruchomisz w ogóle.

P.S. Smuggler czy w tym numerze jest pełniak, który miałeś co niektórym wypomnieć po marudzeniach na Trylogię Hitmana? Czy może ten pełniak jeszcze bardziej skopie dupsko maruderom?

Na to pytanie nie moge odpowiedziec. Pozyjemy, zobaczycie.

To pozwala sądzić, że ta gra dopiero trafi na Cover ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer pod względem "tekstowym" zapowiada się całkiem nieźle. Mnie najbardziej interesuje betatest CoDa i NFSHP oraz W40K: Dark Millenium Online (zobaczymy co to w ogóle będzie ) a z recek to: oczywiście FIFA 11 , King's Bounty NŚ - podstawka obliguje dzienks CDA :happy: F1 , Puzzle Quest 2 i Clone Wars MMO . Publicystyka też git no i pełniaki świetne :wink:

Okładka jest świetna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, kiedy zobaczyłem pełniaki zamarłem z rozdziawioną gębą. Dawno nie było takich gier...

Co do reszty- miodzio, jak zwykle. Sporo fajnych tekstów, recenzja FIFY, w którą na pewno będę miał okazję pograć, a przede wszystkim test CoD-a i sporo publicystyki. Wszystko pasi... :wub:

Co do okładki- piękna nie jest, ale czepiać się okładki kiedy na płycie takie pełniaki i taka zawartość samego pisma...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...