Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 01/2013 zawartość

Polecane posty

Dla mnie pełniaki naprawdę bardzo dobre, ale o tym już wspominałem w innym temacie. Osobiście będę prawdopodobnie jedynym użytkownikiem forum, który czeka na recenzję WWE 13, także dzięki Wam za to, bo zastanawiam się nad kupnem i przed chętnie zapoznam się z Waszym zdaniem. Ciekawi mnie również, jak wyjdzie porównanie dwóch symulatorów, których fenomen również i mnie zastanawia. Chętnie również dowiem się, czego spodziewać się po nowym Bioshocku. Do tego wszystkiego dochodzi naprawdę ładna okładka. W tym miesiącu 15,99 to będzie wyjątkowo udana inwestycja :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farming Simulator 2013 Vs. Symulator Farmy 2013. W końcu recenzja, na którą czekałem. Domyślam się kto wyjedzie z tarczą, a kto na tarczy z tego pojedynku, ale nie chcę zbytnio spoilerować. W końcu mistrz jest tylko jeden ;) .

Numer, jak zwykle kupię, a odpowiednie "pełniaczki" przypiszę do biblioteki Steama.

Dzięki.

P.S. Jak BioShock: Infinite na okładce, to ja się pytam, gdzie jest Elisabeth :trollface: ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc na tytuły recenzowanych gier, żal mi potencjalnych okładek. Oczy mi się zaświeciły gdy wyobraziłem sobie Family Guya albo The Walking Dead na przodzie CDA. Legowa okładka w końcu też by mogła się pojawić. A po roku przerwy ponowna okładka z Gwiezdnych Wojen też by była nie od parady. Czy były rozważane jakieś inne artworki na tegonumerową okładkę??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer ciekawy i kupuje :D ale widze że brak jakiego kolwiek dodatku tipsomaniaka czy jakiego kalendarza;/ chyba słąbo z finansami macie :D

Jak by mieli słabo z finansami to by nie dawali takich pełniaków. Tak poza tym to w aktualnym nr CDA są kody na zniżkę na kalendarz, a tipsomaniak jest raz w roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak BioShock: Infinite na okładce, to ja się pytam, gdzie jest Elisabeth trollface.gif ?

Kompletnie nie kumam fenomenu serii, aczkolwiek byłbym skory do zakupienia gry tylko dla tej postaci :D Na poważnie, to kolejna świetna okładka CDA. Mam tylko nadzieję, że ten cały koniec świata to naprawdę jajca, bo nie pogodzę się z faktem, że już nigdy nie zobaczę mojego ulubionego czasopisma... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co wy chcecie od okładek, mnie się podoba i to bardzo :) A tak poza tym, fajnie, że na coverze demo ETS 2 - miałem tę grę kupić, a tak jeszcze przetestuję przed zakupem. No i nareszcie jest recenzja Far Cry 3 :) Pełniaki fajne, na pewno zagram w przynajmniej dwa ( CaJ i M&M ) . Numer świetny (zresztą jak zawsze :P ) i coś mi się wydaje, że Majowie przełożą koniec świata bo CD-Action wydało nowy numer :P. Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo recek, zwłascza wspomniany "wieśniacki pojedynek". Ciekaw jestem oceny 1. sezonu Walking Dead. Publicystyka też zapowiada się ciekawie.

Co do płytek: Blazing Angels 2 pójdzie na pierwszy ogień. Cartela sprawdzę po raz drugi (zaliczyłem go na PS3) a Clash of Heroes też obadam.

P.S. O co chodzi z tym "nowym formatem"? Czy to od numeru 02/2013 dopiero?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie ma okladki z Far Cry 3 confused_prosty.gif Bylem przekonany, ze wlasnie taka bedzie tongue_prosty.gif Mam wszystkie numery od 3 wiec i tak kupie... CDA dla mnie to jak dla innych fajki biggrin_prosty.gif Tylko, ze ja te 15 zl wydaje co miesiac a nie co 2 dni smile_prosty.gif

... Znaczy psuje zdrowie i nie można go czytać w miejscach publicznych? Czy sugerujesz, że się wypaliło? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ostatni numer przed końcem świata"

Tia, już widzę numer 02/2013, na okładce " Świat się skończył, a my dalej działamy ", w sumie jesteście jak poczta, ni śnieg, ni deszcz, ni inwazja obcych z trzynastego wymiaru, ni uderzenie komety, zawsze wychodzicie. I oby tak dalej, aż do skończenia świata... Nie chwila, coś tu jest nie tak z tym zdaniem....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chwaliłem okładkę poprzedniego numeru, tak ta nastraja mnie już znacznie mniej pozytywnie. W sumie chyba wielu fanów Bioshocka ma podobne odczucia wink_prosty.gif

@deBug

Tylko Cartel? Clash of Heroes FTW!

jest takie stare przysłowie które mówi ze nie ocenia się ,,CDA'' po okładce nauka.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer ciekawy i kupuje biggrin_prosty.gif ale widze że brak jakiego kolwiek dodatku tipsomaniaka czy jakiego kalendarza;/ chyba słąbo z finansami macie biggrin_prosty.gif

Słabo to może być z tobą. wink_prosty2.gif. Tipsomaniak jest RAZ w roku. Zapamiętaj to sobie. smile_prosty2.gif

i po co sie napinasz? nie wiedziałem że raz w roku, a poza tym zawsze bym jakiś dodatek na świeta tylko to mnie zdziwiło i nie mam do nikogo pretensji chytry.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer ciekawy i kupuje biggrin_prosty.gif ale widze że brak jakiego kolwiek dodatku tipsomaniaka czy jakiego kalendarza;/ chyba słąbo z finansami macie biggrin_prosty.gif

Słabo to może być z tobą. wink_prosty2.gif. Tipsomaniak jest RAZ w roku. Zapamiętaj to sobie. smile_prosty2.gif

i po co sie napinasz? nie wiedziałem że raz w roku, a poza tym zawsze bym jakiś dodatek na świeta tylko to mnie zdziwiło i nie mam do nikogo pretensji chytry.gif

Nie napinam się. ;-). To, że zawsze były dodatki to nie znaczy, że teraz też jakiś ma być. :-)

PISMO i pełniaki są super i to się liczy. ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem że w obecnym numerze jest na CD gameplay Far cry 3. Miesiąc wszyscy przekonują mojego ojca żeby kupił dwa egzemplarze dla mnie i dla niego ale on mówi że Far cry jest "słaby" i że najpierw musi zobaczyć gameplay i od tego będzie zależało czy kupi, czy nie. Mam nadzieję że gameplay będzie dobry, przekonujący i pokażę grę w najlepszym świetle... A wy jakie macie zdanie odnośnie tego gameplaya?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...