Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 01/2013 zawartość

Polecane posty

A ja mam takie pytanie:

Czy można cd-action czytać na kompie bez kupowania gazety??? Na stronie głównej znalazłem gazety ale nie mozna ich powiększyc (albo nie umiem tongue_prosty.gif) więć się pytam smile_prosty.gif

To zależy od grubości blachy twojego PC. Jeśli jesteś przy kości, to ta metoda jest mało realna, gdyż zarwiesz całego blaszaka. Jeśli nie wiesz jak powiększać gazety, idź do fabryki, tam wydrukują ci w określonym rozmiarze. "tak ći powim".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z oceną Scooby'ego- niezła gierka. Numer b. fajny.

Szkoda, że nie mogę zobaczyć, jak ten koleś zrobił LIMBO- nie mam smartfona... Ale zaraz, zaraz, chyba wiem:

Czyżby ten gość był na drugim planie? Mam rację?

On juz pare razy byl w cda - wycina figurki z papieru, nalepia na szybe i fotografuje pod swiatlo w plenerze. Duzo roboty ale efekt... (czasem tez ustawia przed szyba jakis model).

A ja mam takie pytanie:

Czy można cd-action czytać na kompie bez kupowania gazety??? Na stronie głównej znalazłem gazety ale nie mozna ich powiększyc (albo nie umiem tongue_prosty.gif) więć się pytam smile_prosty.gif

Wszystko mozna, jak sie czlowiek uprze. Smiem jednak watpic czy na naszej stronie glownej masz cale CDA do poczytania...

A mnie osobiście dobił felieton Huta "Koniec świata już był". Jestem ciekaw czy faktycznie należę do grona starych graczy, którzy już niedługo będą mówić: "kiedyś to były gry, a nie to co teraz na tych telefonach czy coś". Osobiście trochę mnie przeraża fakt, że to może być koniec wielkich i drogich gier. Że to koniec robienia wieczorem nastroju w pokoju, kupowania napojów gazowanych i chipsów oraz zasiadania na wielogodzinne sesje w grach typu Red Dead Redemption czy Far Cry 3. Czy faktycznie świat gier zmierza w kierunku mało wymagających i tanich produkcji? Osobiście bardzo bym tego nie chciał, bo to właśnie te największe i najdroższe gry sprawiają mi najwięcej radości. Jasne, lubię pograć dla odmiany w Hotline Miami czy Limbo, ale nie wyobrażam sobie świata gier bez kolejnej gry pokroju Grand Theft Auto. Wtedy chyba przestałbym być graczem...

I bez paniki mi tutaj. "Koniec swiata" moze oznaczac raczej "koniec swiata jaki znamy, czylli czasow, gdy dominowaly gry AAA". A teraz bedzie swiat, w ktorym beda i gry AAA i takie male g... drobiazgi, na ktorych tworcy beda zarabiac rownie wielka kase. Poza tym to tylko spekulacje Huta, a nie proroctwo Majow :).

W tekście o 2013 roku znalazło się miejsce na mnóstwo gdybania (nowe konsole, o których oficjalnie nic wciąż nie wiadomo, FIFA 14 o której wiemy tyle, że będzie), a dziwnym trafem zabrakło dla Rome 2, jednej z ważniejszych premier przyszłorocznych. Nie ma to jak prawidłowy dobór materiału...

To sa spekulacje redakcji, wiec sobie dobieramy tematy jak chcemy, a nie "przeglad WSZYSTKIEGO na co ludzie czekaja w 2013". Co do Rome 2 to np. ja w ogole na to nie czekam :P a gdyby ktorys z redakcji odkreslal codziennie daty do premiery tej gry, toby na pewno cos wspomnial. Ale zebys nie narzekal, to przyjrzymy sie temu tytulowi i moze napiszemy o nim cos wiecej niz pare zdan w duzym tekscie o wszystkim. Deal?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pyszałkowaty ten ukryty przekaz

Error 404 Końca Świata nie znaleziono. A jak jednak w piątek będzie koniec to ja liczę, na to że Smuggler wszystko odszczeka i przeprosi :P:):D

. Rozczarował mnie grzbiet. Niby popularną paletą jest 256 tyś kolorów ale CDA stosuje na razie tylko 8 :/. Żebyście chociaż dali ciemnoniebieski z 2004 a nie znowu taki sam odcień jak w 2008 r. Mój typ na napis na grzbiecie jest taki sam jak rok temu - "Moje CDAction". Bo "CDActiomania" już raczej nie będzie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolory grzbietu wybrali czytelnicy, a ciemny granat tez juz zdaje sie kiedys byl. A przeciez tak naprawde nie chodzi o to, zeby na sile znajdowac "kolor, ktorego nie bylo" a po prostu cos, co zdecydowanie rozni sie od tych z ostatnich paru lat. A kolorow tak naprawde jest jeszcze mniej - czerownoy, zielony, niebieski, zolty (od biedy pomaranczowy), moze czarny i bialy, niech bedzie jeszcze fiolet - reszta to juz tylko warianty. No ale Bazyli MUSI na cos ponarzekac, inaczej pewnie by umarl. smile_prosty.gif

PS, Niewatpliwie, jesli koniec swiata nastapi, to po nim was przeprosimy. :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ale taki niebieski był już 2 razy a granatowy tylko raz. A gdzie się wybiera kolor grzbietu? Przegapiłem tą stronę. No i znowu robisz ze mnie marudę. Ja przecież często też chwalę to co jest w CDA. Jak przeczytam ten numer to jego zalety też podkreślę. Czy osobiste niezadowolenie z nadmiernej powtarzalności pewnych motywów w CDA to zła rzecz? Raz napiszę o tym skoro mamy nowy grzbiet i więcej nie wspominam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jeszcze nie było chyba złotego, z tego co pamiętam wink_prosty.gif ale tak czy siak to tylko wariant żółtego koloru (żeby nie powiedzieć żółci, co zalewa ehh... nie ważne wink_prosty.gif)

W sumie to wczoraj i dziś rano zrobiłem coś, czego od dawien dawna nieuczyniłem czyli od kiedy mam Xboksa 360 zrobiłem - ukończyłem grę na PC, a mianowicie Cartela postawią Eddiego (taki pecetosceptyk jak ja kończy linię fabularną na PC, istny koniec świata smile_prosty.gif). Gra tyłka mi nie urwała, tak czy siak nie oczekiwałem tego - po ukończeniu jej przeczytałem raz jeszcze recenzję Cormaca i muszę się zgodzić z jego opinią o tym tytule - średniawy shooter w którego można zagrać, ale w pamięci nie pozostaje na długo. Plusami będą świetna ścieżka dźwiękowa, która tworzy ciekawą synergię z lokacjami, które zrobione są z pomysłem - widać, że ktoś przyłożył się do stworzenia gry, lecz niestety nie przyłożył się ten kto sama szatę graficzną tworzył. Ale w sumie to pikuś wink_prosty.gif

Cartelowi dałbym nawet więcej niż +6 - może 7 za świetne melodie, niezłe miejscówki i niezgorszy pomysł na "tajne" działanie naszych bohaterów.

Cóż trzeci CoJ ukończony - czas wracać do grania na konsoluszce, bo tyle gier czeka jeszcze na półce, że ho ho..

EDIT: I coś jeszcze - dzięki CDA uświadomiłem sobie, że jeśli będę miał okazję wyhaczyć Cartela za jakąś taniochę (zwłaszcza używkę) na X360, to muszę to zrobić, bo łatwo wpadają osiągnięcia, a gamescore sam się nie powiększy :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smg/Ghost- czemu screeny na coverku z FarCry 3 nie mają kategorii +18? trollface.gif

Przeczytałem zapkę Tomb Raidera i boję się, że dostaniemy skrzyżowanie TR: Legenda i nowego Far Cry'a- czyli największy nacisk zostanie położony na walkę. Niezbyt optymistycznie nastraja też tekst o Aliens, gry na którą czekam. Za to recka LBP Karting przekonała mnie do zakupu. Nie wiem czemu, ale zakochałem się w tej serii :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko co do numeru - w recenzji SWTOR, w ramce "Mikropłatności kontra abonament", gem pisze: "(...) co daje pełnego czata (...)". Jakby nie patrzeć, to trochę "chłopska" odmiana. To forma żartu czy niedopatrzenie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test symulatorów rolniczych tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że Agra..., eee..., Symulator Farmy 2013 to jeden wielki babol. Jak można wypuszczać na rynek tak niedopracowany produkt? Pomyślcie teraz, jak skoczą słupki sprzedaży, gdy na początku przyszłego roku Farming Simulator 2013 doczeka się wersji na konsolę Xbox 360...

I pomyśleć, że będąc dzisiaj w Auchan i przechodząc przez dział z grami byłem świadkiem, jak mama z córką kupowały najnowszy Farming Simulator. Serio :) . Ja już ten fenomen dawno temu zrozumiałem :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numerek przeczytany i jest ok, nie ma może szau jak na ostatni numer CD-A przed końcem świata ^^ ale jest spoko całkiem fajny tekst o blogach kilka fajnych recenzji i zapowiedzi. Nie jest źle a dzisiaj czekamy na koniec świata, pół dnia już przetrwaliśmy jeszcze tylko 12 godzin i ok. 38 minut.

BTW co do ocen to generalnie też uważam, że nie jest to najważniejsza część recenzji i więcej można się dowiedzieć z tekstu ale... patrząc na reckę bodajże Dishonored można odnieść wrażenie, że co jest nie tak w recenzji przez 2 strony recenzent wypisuje masę bugów, błędów itp a na koniec ocena bardzo dobra i jak tu teraz uznać co jest bardziej wiążące ocena czy tekst opisujący masę błędów??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz sam ocen, co dla ciebie jest wazniejsze. Tekst czy cyferka.

Dla mnie z tekstu wynika, ze POMIMO masy bledow, i tak gra sie b. fajnie (tak samo mialem w pierwszym Wiedzminie).

Swoja droga zawsze mialem chec zrobic taki myk, zeby przez cala recenzje bardzo chwalic gre (gdy jest tego warta...) a na koniec dac 1/10. I czekac az ludzie zaczna plakac, ze teraz nie wiedza co maja myslec - czy gra jest dobra, czy nie... :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę z innej beczki tongue_prosty.gif (w końcu to temat o zawartości). Mam na myśli dział "Na luzie" a konkretnie "żart (?)" o Albańczykach. Napisaliście (albo kto inny i Wy przepisaliście), czy znam kogoś kto zna Albański itd. wiele pytań. Widać, że nikt już nie pamięta (a z tego co wiem jest to prawda) pewnej reklamy , która była wyświetlana jakiś czas temu. Nie pamiętam za bardzo czego tyczyła tongue_prosty.gif (chyba jakiś operator komórkowy). W każdym razie przychodzi typ do zdaje się biura podróży i mówi jakiś tekst, który miał być przełożony na Albański właśnie. Po drugiej stronie była laska która była tłumaczem. Typ każe sobie przetłumaczyć jakieś zdanie z wąsami. Laska do niego, że Albańczycy mają 52 określenia wąsów. Dziękuję za uwagę smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie przeżyliśmy koniec świata (kolejny). Ale nasuwa się tutaj pytanie - dlaczego CDAction był pewien tego, że go nie będzie? Zgodnie z tym co pisze w najnowszym numerze byli gotowi się założyć, że nie nastąpi. Otóż pytam się - skąd wiedzieliście? Czy naczelny ma dar widzenia? Czy też Smuggler ma dodatkowy zmysł (jakiś koci) i już wiedział co będzie. Czy też może członkowie redakcji są w posiadaniu tajemniczego artefaktu zdolnego do przepowiadania przyszłości, tak potężnego i tajemniczego, że nie wie o nim żadna siatka szpiegowska na świecie, nawet słynna TARCZA/SHIELD? A może ktoś pod biurkiem trzyma kryształową/szklaną kulę i tam widzi zbliżające się wydarzenia? Hmmm. Otóż myślę, że mogło to być następstwem jednak zupełnie innych działań, a mianowicie "że jest to ukartowana robota określonych kół" ;)

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładka jest bardzo OK - niby jak zawsze mięśniak z gunem, ale wyjątkowo mi się podoba. Może to ta kolorystyka robi swoje... Z zawartości zapamiętałem tylko fajny artykuł o końcu świata.

Ale najbardziej zaskoczyła mnie karteczka informująca o końcu prenumeraty, wetknięta gdzieś do środka numeru! A na niej "mamy nadzieję, że CDA nadal będzie comiesięcznym gościem w Państwa domach". Szczerze mówiąc, zrobiło mi się trochę wstyd, bo ostatnio postanowiłem, że dam sobie spokój z CDA na rzecz mojej nowej pasji - komiksów tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...