Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Witam,

czy pójdzie mi wiedźmin 3 chociaż na minimalnych ustawieniach? Mam w planie upgrade komputera, ale jak na razie nie jestem w stanie tego zrobić. Mam natomiast kasę na Wieśka, ale nie wiem czy warto go kupować. Mój komputer jest poniżej wymagań, ale może pójdzie choć na tych niskich ustawieniach.

Procesor Intel Core 2 Duo E6550 2.33GHz (2 rdzenie)

Karta Graficzna Nvidia GeForce GTX 650

6 GB RAM

Windows 8

pozdrawiam

Moge Ci powiedziec jedynie, że odpaliłem wiedzmina na:

AMD FX 4100

4GB ram

GeForce gt 440

Oczywiście na najniższych ustawieniach i na najnizszej rozdzielczości, ale na upartego idzię grac :P Więc dalej sam sobie opdowiedz :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i7-4720HQ

Gtx 970m

Na jakie detale mogę liczyć, i czy w ogóle się opłaca kupować Project CARS.

Dodatkowo, czy mogę liczyć na płynną rozgrywkę w Wiedźminie 3 na rozsądnych detalach?

Oba tytuły powinny spokojnie pójść na wysokich detalach ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam pytanie odnośnie gry wiedźmin 3 , grałem w poprzednie części i nie ukrywam, iż zagrałbym sobie w nową i moje pytanie to, czy pójdzie mi na moim komputerku ( niby po wymaganiach mógłbym stwierdzić, że wejdzie mi, ale bądź co bądź nie znam się za bardzo i wolę jednak zapytać ) :

Karta graficzna : GTX 660 TI gigabyte

procek : intel i5 3470

ramy : 8 gb , kingston hyperx 1600

system : Windows 7 64 bit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej - czy pójdzie mi AC: Rogue? Jeśli tak - na jakich detalach?

OS: Windows 7 64bit

CPU: Intel Core i5, 2,80GHz

Grafika: AMD Radeon 6900 Series

RAM: 4 GB

Procesor: Intel Core i5 CPU; 760 @ 2.80GHz (4 CPUs), ~2.8GHz

Grafika: AMD Radeon HD 6950, 2GB GDDR5

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wink_prosty.gif czy jest szansa odpalić Wieska 3 na takim czymś :

  • Amd Phenom II x2 550 3.2 GHz
  • GeForce GTX 750 Ti
  • 8 GB RAM
  • Windows 7 64bit

Jeżeli odblokujesz dwa dodatkowe rdzenie (tak w tym procku można) to może i jakoś pograsz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Powinien pójść bez większych problemów.

Nie wiadomo czy pójdzie bez większych problemów bo nie wiadomo jaką użytkownik ma kartę plus ma procesor dwumodułowy. Nie wiem czy będzie płynnie na niskich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wiesiek 3 czy pojdzie a mam :

celeron E1400 2gb

4 gb ram

8600 gt 1gb ram

i ooczywiscie naturalnie jak xpka do 7ki uaktualnie ewentualnie dx 11 jakos sie uda dodac do mojego xpka jesli wiecie jak podpowiedzcie

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krecka_dostal.gif@up

Tak. Pójdzie. Ustawienia ultra. rozdzielczość 4k i stałe 60FPSów.

Ja się pytam serio starczy odpowiedzieć tak lub nie. Wiele gier które teoretycznie działać mi nie powinny a działają, pytanie skierowane jest do osób które posiadają podobna konfigurację sprzętową. Nie zamierzam też bawić się w gówniarskie pyskówki bo taki etap już dzieści kilka lat temu zakończyłem. A pytam bo noszę się z zamiarem kupna gry tejże i nie chciał bym wywalić 120zł i się tylko na pudełko przyglądać. Z odpowiedzi kolegi wnoszę też iż moj PC jest za słaby więc sobie jednak na chwilę obecna hit owy daruję. Może jak troszkę pospłacam długi w bankowości i zona krzyczeć bardzo skora nie będzie to wtedy o nowy sprzęt się pokuszę i Wiedzmina 3 :D a na ten czas wrócę do Fallotów Mass Efectów i Age of Wondersów :P pozdrawiam serdecznie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat:

Laptop, Intel Core i3-311M CPU, 2,4 Ghz

Ram 4 giga Windows 8.1

Nvidia Geforce Gt 740M

Pójdzie mi na tym Wiedźmin 3? Mogą być nawet niskie detale, ale żeby było płynnie i nie sfajczyło mi laptopa, bo służy teraz już głównie do nauki ;P

EDIT: Od razu mówię, w sprawach komputerowych jestem już emerytem i nie śledzę tak tych wszystkich nowinek :P

Edytowano przez Nicek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...