Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

@Cikorski - wymiana procka sporo by pomogła, tylko jak chcesz to zrobić w laptopie? Chyba, że procek nie jest przylutowany do płyty głównej, w co wątpię.

Jeżeli procesor mobilny ma końcówkę M jak np. i5-3210M lub i3-3120M to można go wymienić. Jeśli ma końcówkę H lub HQ to wtedy jest wlutowany w płytę główną.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, moje pytanie tyczy się jak większości ostatnio, Wiedźmina 3. Moje obawy dotyczą głównie procesora, mianowicie

LAPTOP. Lenovo y50-80, i5-4210H 2,9Ghz / 8GB Ramu / GTX860M / Windows 8.1 64bit. problem polega na tym że strony sprawdzające wydajność są mało wiarygodne, testując gta 5 zalecało minimum, tymczasem wszystko chodzi na ultra, wiesiek to troche inna bajka, i nie wiem czy z racji na słabszy procesor dwurdzeniowy ma szanse ruszyć nawet w 10-30FPSach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny

Są jakiekolwiek szanse na odpalenie Wiedźmina 3?

i5 4590

8gb ram

hd6850 1gb

win 7 64 bit

Może być cienko, ostatnio wsadziłem tę gafę do mojego złomka zamiast GTX660 i nie było za różowo nawet w Sniper Elite III.

Edytowano przez Misiek690
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

zdaję sobie sprawę, że laptop to nie jest dobre urządzenia do grania, niemniej jednak nie mam na dzień dzisiejszy alternatywy.

Pytanie niezbyt oryginalne, czy są jakiekolwiek szanse na to, że Wiedźmin 3 będzie chodził płynnie na tym sprzęcie, a jeśli tak, to na jakiej rozdzielczości i detalach :

Core i7 4700 MQ

nVidia GTX 765M

RAM: 8GB

Kingston SSDNow mSATA 120 GB ( czy w ogóle ta składowa będzie miała jakieś przełożenie w płynności ?)

Dzięki za odpowiedź !

Edytowano przez pela1613
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intel Core i5-2400 3.1GHz

RAM 4.00GB GoodRam

NVIDIA GeForce GTX 550 Ti 1024MB

Windows 7 64 bit

Czy taki sprzęt uciągnie w jakichś przyzwoitych detalach Project CARS? Wie ktoś jak z optymalizacją? Słyszałem że gra jest dosyć "ciężka" i szczególnie martwi mnie moja emerytowana karta graficzna a w takiej grze aż żal grać na najniższych detalach z wyłączonymi cieniami itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intel Core i5-2400 3.1GHz

RAM 4.00GB GoodRam

NVIDIA GeForce GTX 550 Ti 1024MB

Windows 7 64 bit

Czy taki sprzęt uciągnie w jakichś przyzwoitych detalach Project CARS? Wie ktoś jak z optymalizacją? Słyszałem że gra jest dosyć "ciężka" i szczególnie martwi mnie moja emerytowana karta graficzna a w takiej grze aż żal grać na najniższych detalach z wyłączonymi cieniami itd.

Bez problemu uciągnie na najniższych detalach, może delikatny mix ze średnimi. Pocieszę Cię- na najniższych detalach gra wygląda bardzo przyzwoicie i cięzko dostrzec jakiś większych róźnic w stosunku do ustawień ultra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki komputer. Czy pójdzie mi GTA V ?

Procek: Athlon II X4 640 Processor, 3000 MHz, 4 rdzenie

Karta: GeForce GTX 460 SE 1 GB

Ram: 4 GB

Sprawdzałem na stronce "can i run it" i wyszło mi, że nie spełnia minimalnych. Jednakże przy Far Cry-u 4 również miało mi nie pójść, a mój komputer poradził sobie i o ile dobrze pamiętam śmigało na średnich, więc za bardzo nie wierzę temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mój sprzęt to lenovo y580:

-16 gb ram

-intel core i7 3630qm

-GeForce GTX 660M

Czy jest szansa, że Wiedźmin 3 mi pójdzie mi chociaż na minimalnych? Chodzi mi o płynną rozgrywkę. Jeśli chodzi o ram i procka to się nie boję (technologia intel turbo boost zwiększa mi taktowanie rdzenia do 3,4 GHz). Obawiam się tylko o kartę graficzną. Grałem na nim w takie pozycje jak DA: Inquisition czy Dying Light i chodziło płynnie, no ale wiesiek ma kosmiczne wymagania. Jest duża różnica między GTX 660 a GTX 660M.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli Wiesiek 2 odpalał sie na ustawieniach wysokich i działał bardzo płynnie (60 klatek) to jest szansa żeby uruchomic "trójkę" chociaz na minimalnych ? Procek I5 3,2 ram 8gb grafa GTX560SE ? O procek i pamięć się nie martwie natomiast wiem że grafika jest słaba. Ale z drugiej strony taki Battlefield na średnich spokojnie chodzi ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też z ciekawości.. Dałoby się pograć w Wiedzmina 3 na niskich w rozdzielczości 1920x 1080. Albo i niższej?

A specyfikacja to procesor Phenom black edition 970 X 4 3,5 GHZ

karta graficzna GTX 760 Evga 2 GB

Ram 2 x 4

Windows 7 Sp 1 /64 bit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, nadchodzi długo wyczekiwany przeze mnie dzień 19 maja tego dnia wybiorę sie do sklepu aby dokonać zakupu gry o tytule wiedźmin III jak i pewnie wielu z was :) i tu moje pytanie na jakich detalach będe mógł mniej więcej pograć ? konfiguracja sprzętu niżej, oczywiscie jakie by nie były to i tak wiedźmina kupię ;) dzięki wielkie z góry za odp. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...