Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Witam

Czy Battlefield 3 pójdzie mi na minimalnych na:

Pentium? Dual-Core CPU E5700 @ 3.00 GHz

Ram 3 GB

ATI Radeon HD 5450

win 7

PS. Dead Space mi wejdzie? (wolę spytać, dla pewności)

Edytowano przez bowany
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś wytłumaczy. Pentium e2220, 4 GB ram, HD 6450 1 GB, Dying Light w okienku 1024x768 da się grać, Battlefield 3 640x480 może i jest ileś tam fps, ale nie ważne w jakiej rozdziałce i na jakich ustawieniach, mam "cofki". Teoretycznie wygląda to jak lag, ale ping w porządku, a z internetem nie mam problemów. Nawet jak na Kanałach grałem only knife z jednym przeciwnikiem, napisał mi, że mnie niemiłosiernie cofa. Więc może ktoś zna przyczynę, i nie sądzę, że to wina sprzętu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Nawet jeśli jest to 1 GB to i tak odpalisz na najniższych spokojnie, nawet w Full HD.

No własnie nie będzie spokojnie, mam lepszy komputer od @Bale i w FHD na niskich miałem ok 20 fps w mieście i 30 poza. Zmniejszyłem rozdzielczość do 1280x720 i mam 30 fps w mieście i 40 poza więc niech sobie wnioski sam wyciągnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ISoyer

Co do takich filmików to pewność masz wtedy gdy ktoś nagrywa telefonem i pokazuje specyfikacje (a nie raz widziałem jak poszczególne podzespoły pokazywał w obudowie). Co do gtx 550 osobiście widziałem jak radzi sobie w grach i jak chodzi na zasilaczu około 250 w (to nie żart). I sam się dziwiłem nie raz gdy gra lepiej chodzi niż na filmiku z youtuba. Osobiście spróbuję odpalić Wiedźmina 3 na Radeon Hd 6450 1GB w 800x600 (mój monitor to i tak maks 1280x1024) nawet w 15 fps (da się grać). A jak nie pójdzie to i tak mam zamiar kartę zmienić na gtx 650.

@Elesshar

Pójdą.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konfiguracja kompa (wklejona z profilu):

Intel Core i7-3770 3.40 ghz

6 GB Ram

Windows 8 64 GB

Geforce GTX 660

Czy pójdą:

Wiedźmin 3(tak, kolejna osoba) i AC: Unity

Wiem, że mój kumpel z 8 GB, 3,50 ghz i jakąs tam kartą graficzną za 1000 zł sprzed roku uciągnął Witchera na medium 30 fps/low 60 fps. Mam lekko gorszego kompa, przypuszczam, że na low mi pójdzie z 40 fps, aczkolwiek lepiej zapytać, żeby nie kupować kota w worku.

I przy okazji pytanie: Wiedźmin 3 za 120 zł klucz się opłaca? Bo zobaczyłem własnie taką ofertę na ceneo i bym skorzystał w najbliższym czasie.

Ok, dzięki wielkie panom u dołu - nie chcę mi się robić oddzielnego postu, dlatego napiszę to w tym :P

Edytowano przez PillowOfD0om
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie , gdy zainstalujesz te dedykowane sterowniki co wyszły pod Wiedzmina od Nvidii to spokojnie z 50 będziesz miał na low z wyłączonymi bajerami wszystkimi ale za to w 1920x1080. Dla porównania ja mam Od AMD procesor black Core edition 970 8 GB ramu i karte 760 GTX EVGA 2gb i chodzi na low w granicach od 36 -66 . Bywają spadki w dużych lokalizacjach typu Nowigrad do 36- 40 własnie ale poza tym jest bardzo dobrze. Na wodzie wyciąga nawet koło 70 u Ciebie chyba nie byłoby wiele gorzej.

To rozbudowana gra , ja bym brał za tę cenę ;p

Edytowano przez Chromu
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie będę w stanie uruchomić wiedźmina 3 w 30 fps na jednym z poniższych sprzętów:

PC

Procek: amd athlon II x4 631 2.6

Grafa: GTX560 GeForce

Pamięć:8GB

System : WIndows 7 64 bit

Laptop:

Procesor :Intel? Core? i7 4gen 4510U 2 - 3,1 GHz

Grafika :nVidia? GeForce 840M

Pamięć : 8 GB

System : Windows 8

PS : Nie wiem czy to dobry dział na ten temat .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...