Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Witam

czy na takiej specyfikacji mam jakiekolwiek szanse na to ze Wiedżmin 3 mi pojdzie nawet na najniższych detalach?

1. Intel CORE i5-3340 3,1GHz BOX 6M LGA1155 BX80646I53340 BX80637I53340

2. GOODRAM DDR3 4GB/1333 512*8 Single Rank GR1333D364L9S/4G

3. Toshiba DT01ACA100 1TB 3.5'' SATA3 32MB 7200rpm DT01ACA100

4. LG Electronics DVD-RW WEW SATA BULK GH24NSB0RBBB GH24NSB0RBBB

5. Gigabyte GA-H61M-S1 S1155 H61 2DDR3 GLAN/8CH uATX GA-H61M-S1

6. ZOTAC GeForce GTX660 SYNERGY 2GB DDR5 PCI-E 192BIT DV/HD/DP Medium PAC ZT-60904-10M

7. Whitenergy Obudowa PC PC-3045 z zasilaczem ATX 500W 06787

8. Microsoft OEM Windows 7 Home Premium SP1 x64 ENG 1PK DVD LCP GFC-02733

Czy musiałbym coś pozmieniać aby poszedł np lepszą karte graficzną i więcej RAMu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Laptop AMD Dual-Core Processor E1-2500, AMD Radeon HD 8240 4GB Ram. Jest jakakolwiek szansa na Watch_Dogs, albo Far Cry 4? Far Cry 3 na optymalnych mi działał płynnie wink_prosty.gif Prawie bez żadnej ścinki. Z góry dziękuję ;)

EDIT: Dorzucam do tego Cień Mordoru i AC Rogue. Oczywiście jeszcze GTA V (Przy dwóch FPS-ach pewnie). Oczywiście pytanie o te trzy dodatkowe, czy laptop przy nich nie wybuchnie od razu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

czy na takiej specyfikacji mam jakiekolwiek szanse na to ze Wiedżmin 3 mi pojdzie nawet na najniższych detalach?

Wg. wymagań minimalnych powinno pójść na low w rozdzielczości Full HD. Jeśli jednak wymagania są przesadzone, to pewnie wtedy pójdzie i na wyższych wink_prosty.gif

@Tomalson

Odpuściłbym wszystkie te tytuły na tym laptopie (słabe podzespoły). IMO nie gwarantuje płynnej rozgrywki na low detalach, jeszcze największe szanse są chyba przy AC: Rogue.

Edytowano przez MasterThief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intel Core i5-2400 3.1GHz

RAM 4.00GB GoodRam

NVIDIA GeForce GTX 550 Ti 1024MB

Windows 7 64 bit

Czy taki sprzęt uciągnie w jakichś przyzwoitych detalach Project CARS? Wie ktoś jak z optymalizacją? Słyszałem że gra jest dosyć "ciężka" i szczególnie martwi mnie moja emerytowana karta graficzna a w takiej grze aż żal grać na najniższych detalach z wyłączonymi cieniami itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam Lapka Lenovo Y580

Intel i5-3210M od 2.5 do 3.1 GHz, 2 rdzenie 4 wątki

nVidia GTX 660M 2GB RAM

8GB RAM

HDD: 1TB

Mam możliwość wymiany procka na i7-3610QM, od 2.3 do 3.3GHZ, 4 rdzenie 8 wątków

i założenia dysku SSD mSata 256GB, na którym wstawiłbym system i Wiedźmina.

Czy da radę odpalić Wiedźmina 3 na pierwotnej konfiguracji lapka, czy jedynie po wymianie procka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Niebawem nabędę grę GTA V i nie jestem przekonany co do tego, jak płynnie będzie działać na moim kompie. Z zapytaniem do Was przychodzę - udźwignie mi na średnich? Sprawdzałem minimalne i niby spełniam. Zastanawia mnie tylko, czy nie będzie mi cięło.

GTX 660 TI 2gb

i5 4433 3GHz

MSI B85-G41

+ 8GB Ram

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesor: Intel Pentium 4, 3.01 GHz,

Karta graficzna: ADI Radeon X1300XT/X1600Pro/X1650

RAM: 1 GB

System Operacyjny: Windows XP Profesional, SP3, 32-bit

Pójdzie mi Wolfenstein (2009) z CDA?

Edytowano przez izid111
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie chciałbym się zapytać jakie gry mogą mi działać i nie lagować najlepiej abyście podawali bardziej popularne gierki . ;D

Sprzęt PC:

Procesor : Intel? Core? i5-4440 CPU @3.10GHZ

Pamięć Ram: 8,00GB (Dostępne 7,88GB)

Karta Graficzna zintegrowana :C - Intel? HD Graphics 4600

Dysk Twardy-1TB

Grałem w CS:GO , Fifa 14 , Crysis 1,Wolfestein 2009 -Wszystko śmiga podajcie mi gry z góry dziękuję wink_prosty.gif

Pozdrawiam nEvK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brox - myślę, że średnie lub średnio-wysokie w zależności od rozdzielczości.

@Tomalson - praktycznie żadna gra wydana po 2005 roku na tym nie pójdzie ze względu na tragiczną wydajność GPU i CPU.

@Cikorski - wymiana procka sporo by pomogła, tylko jak chcesz to zrobić w laptopie? Chyba, że procek nie jest przylutowany do płyty głównej, w co wątpię.

@Cefenik - są szanse na średnie, jak nie przesadzisz z rozdziałką.

@kosarz - przydałaby się pełniejsza konfiguracja np. model procesora, ale raczej nie masz szans.

@izid - na niskich może pójść.

@maczeta - raczej bez szans, trochę za słabe GPU i dużo za słabe CPU.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...