Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Witam :-)

Mam dość typową w związku z Wieśkiem sytuację, mianowicie niewiele mi brakuje do odpalenia (wg. tego, co piszą na Canyourunit) w/w. Dodam, ze jedyne na czym mi zależy to na minimalnej grywalności (w większości gier z miejsca ustawiam teksturki na średnie, cienie wyłączam bo wolę płynną grę). Jakie szanse, ze sb pogram? Z góry dzięki za pomocną dłoń ;3

9PmxdMs.png?1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jutro premiera Wiedźmina 3 to mam pytanie czy mi pójdzie na takim komputerze na minimalnych z przynajmniej 30 fps'ami :

Procesor Amd phenom II x4 3,4ghz black editon

Karta graficzna Msi gaming gtx 750 ti 2gb ddr5 twin frozr

6 gb ram

Na stronie canyourunit wyszło, że pójdzię ale chyba nie ma co do końca wierzyć tej stronie.

Edytowano przez damianix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam pytanie odnośnie mojego laptopa. Specyfikacja znajduje się na poniższym zdjęciu. Nie jest on wybitnie drogi i nie nadaje się do gier i mam tego świadomość, myślałem jednak, że gry pokroju gta:sa czy gothic da radę uciągnąć (minęło sporo lat odkąd wyszły). Próbowałem zainstalować najnowsze sterowniki lecz windows informuje mnie, że te które już mam są aktualne. Czy na tym laptopie może być zainstalowany tylko Windows 8.0 (mam 8.1), posiadam za słaby procesor czy przyczyna tkwi w czym innym?

07901367175204088874.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze swój sprzęt dołączam do pytania czy "Wiedźmin 3 odpali"

mam trochę niższe niż wymagane na minimalne, ale tam jest to sprzęt do komfortowego grania, a mi wystarczy żeby odpalić nawet na tych 15 FPS tongue_prosty.gif

Karta Graficzna: Amd Radeon HD 7770

Procesor: Intel? Pentium? CPU G2030 @ 3.00GHz

Pamieć ram: 8GB

Tak wiec pójdzie tongue_prosty.gif ?

Przede wszystkim chciał bym aby jakaś okiełznana osoba się wypowiedziała a nie jak kolega wyżej napisał "powinno pójść"

Edytowano przez ZajAranY12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyżej tak napisał bo generalnie dalej za dużo nie wiadomo, więc można co najwyżej wróżyć i zakładać pewne rzeczy, stąd napisał, że 'powinno pójść' a nie, że 'pójdzie' bo to na razie nic pewnego. Więcej będzie wiadomo po kilku dniach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

Czy jest jakaś szansa na płynną grę na najniższych ustawieniach w Wiedźmina 3?

Intel Core i3-4010U CPU 1,7GHz 1,7GHz , Karta graficzna GeForce 820 M 2GB, 4GB RAMU, Windows 8.1 wersja 64-bitowa.

Jest sens kupowania gry, czy lepiej poczekać, uzbierać więcej pieniędzy i zainwestować w lepszy sprzęt? Na tych ustawieniach płynnie chodził mi Wiedźmin 2, Skyrim, Assasins Creed III, IV, Liberation. Grafika może być słaba, dla mnie liczy się raczej rozgrywka i fabuła.

Pozdrawiam

lulak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie dnia: czy i jak, znając faktyczne wymagania i optymalizację, pójdzie mi Wiedzmin 3?

Laptop Asus G551JM (http://www.x-kom.pl/p/212538-notebook-laptop-15-6-asus-g551jm-cn082h-i7-4710hq-8gb-750-dvd-win8-gtx860.html?ceneo_spo=true)

- Intel Core i7-4710HQ

- NVIDIA GeForce GTX 860M

- 8 GB RAM

Po drugie, czy na Lenowo Y510P pójdze, i jak? (Intel I5-4200, 4 GB RAM, GeForce 755GT)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin, Wiedźmin, Wiedźmin... ta gra spędza pewnie sen z powiek większości ludzi z kilkuletnimi komputerami tongue_prosty.gif

Chciałbym się też dołączyć do powyższych próśb odnośnie tejże gry, moja specyfikacja:

Intel Core i3-2100 3,1 GHz

MSI Radeon R9 270

6 GB Ramu

Na dobrą sprawę martwię się tylko o procesor i jego 2 rdzenie. Próbował ktoś odpalić ją na dwurdzeniowym sprzęcie, a jeśli tak to jak chodzi?

Edytowano przez Blaviken
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem pecha wstrzelić się na dół strony więc zapytam się jeszcze raz o trzeciego "Wiedźmina":

Intel Core i5 3.30GHz

AMD Radeon HD 6800 (1GB)

8GB RAMu

smile_prosty.gif

Edytowano przez ReMake
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak większość chciałbym wiedzieć czy pójdzie mi Wiedźmin 3 na najniższych ustawieniach (płynnie) :

- AMD A8-3870 APU,

- 8.0GB RAM,

- AMD Radeon HD 6670 (1GB więc nie wiem do końca ( a wolę nie kupować jak nie pójdzie, bo potem boli dwa razy bardziej )) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...