Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Biorąc pod uwagę, że MGS: The Phantom Pain będzie działało na podobnym silniku co Ground Zeroes, czy poszłoby na moim laptopie?

Model: Dell Inspiron 5537 15R

System: Windows 10

Pamięć: 6 GB RAM.

Procesor: Intel Core i5 4200U 1,6 GHz.

Grafika: Karta zintegrowana Intel HD 4400 razem z kartą dedykowaną Radeon HD 8670M.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie wiesio 3 i GTA 5

AMD PHENOM II x3 2.8Ghz

gforce 250 gts 1gb

2gb RAM DDR 3

A jak nie to co wymienić konkretna nazwa podzespołu I ile by to kosztowalo

Jak dorzucę 4gb ramu i wymienie grafike na RADEONA R7 250X 1GB to ruszy?

O wiedzminie i gta zapomnij slaby procesor, wymiana grafiki nie da duzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jakel007 Nie szerz paniki po wymianie grafiki i dorzuceniu ramu Carlosowi Wiedźmin 3 i GTA V ruszy, co do Wiedźmina, na pewno nie będzie miał problemów przed patchem 1.07.

Ruszyć ruszy ale osiągniecie 30 fpsów to już inna sprawa. Procesor jest po prostu masakrycznie slaby i o komofortowej rozgrywce nie ma mowy. Z wiedzminem w szczególności.

Edytowano przez jakel007
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jakel007 Nie szerz paniki po wymianie grafiki i dorzuceniu ramu Carlosowi Wiedźmin 3 i GTA V ruszy, co do Wiedźmina, na pewno nie będzie miał problemów przed patchem 1.07.

Ruszyć ruszy ale osiągniecie 30 fpsów to już inna sprawa. Procesor jest po prostu masakrycznie slaby i o komofortowej rozgrywce nie ma mowy. Z wiedzminem w szczególności.

mi styknie jak ruszy na low detalach i rozdzielczości max 1280 x 720 niższa też może być tak 20 - 30 fps:)

mi styknie jak ruszy na low detalach i rozdzielczości max 1280 x 720 niższa też może być tak 20 - 30 fps:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, widząc, że znika ono w morzu komentarzy.

Biorąc pod uwagę, że MGS: The Phantom Pain będzie działało na podobnym silniku co Ground Zeroes, czy poszłoby na moim laptopie?

Model: Dell Inspiron 5537 15R

System: Windows 10

Pamięć: 6 GB RAM.

Procesor: Intel Core i5 4200U 1,6 GHz.

Grafika: Karta zintegrowana Intel HD 4400 razem z kartą dedykowaną Radeon HD 8670M.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój komputer:

Procek: AMD Athlon 64 Processor 3000+

Ram: 1,0 GB

Grafika: GeForce FX 5500

Przejdę do rzeczy. Chciałbym wymienić moją obecną kartę graficzną na ATI Radeon X1650 Pro.

I po wymianie grafiki jest szansa na odpalenie Cs:Go chociażby na low przy ~30 fps?

Nie ma szans szczegolnie w multi.

@jakel007 Nie szerz paniki po wymianie grafiki i dorzuceniu ramu Carlosowi Wiedźmin 3 i GTA V ruszy, co do Wiedźmina, na pewno nie będzie miał problemów przed patchem 1.07.

Ruszyć ruszy ale osiągniecie 30 fpsów to już inna sprawa. Procesor jest po prostu masakrycznie slaby i o komofortowej rozgrywce nie ma mowy. Z wiedzminem w szczególności.

mi styknie jak ruszy na low detalach i rozdzielczości max 1280 x 720 niższa też może być tak 20 - 30 fps:)

mi styknie jak ruszy na low detalach i rozdzielczości max 1280 x 720 niższa też może być tak 20 - 30 fps:)

No jeśli Ci stykają pojawiające się obiekty znikąd i zwiecha co parę sekund to ryzykuj

Resident Evil 4 (PKK) pójdzie na Windows 8 i nowszych systemach?

To jest to ultimate edition tak? To na pewno

Ponawiam pytanie, widząc, że znika ono w morzu komentarzy.

Biorąc pod uwagę, że MGS: The Phantom Pain będzie działało na podobnym silniku co Ground Zeroes, czy poszłoby na moim laptopie?

Model: Dell Inspiron 5537 15R

System: Windows 10

Pamięć: 6 GB RAM.

Procesor: Intel Core i5 4200U 1,6 GHz.

Grafika: Karta zintegrowana Intel HD 4400 razem z kartą dedykowaną Radeon HD 8670M.

Na low powinno być grywalnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, nie znacie jakiejś gry przy której moje podzespoły mogły by się spocić a nie lekko podgrzać ;p

To tak pół żartem pół serio, a generalnie pomóżcie dobrać dobre ustawienia do Wieśka 3 bo jakoś Geforce tym auto szablonom nie ufam, a gra też ustawia jak chcę. I zastanawiam się w co dzisiaj zagrać ale za bardzo nie ma pomysłu.

Procesor: Intel Core i7-5820K 3.3GHZ Turbo 3.6GHZ 6 rdzeni / 12 wątków

Płyta główna: Gigabyte GA-X99-UD4 ATX

Karta Graficzna: GIGABYTE GeForce GTX 970 4 GB Vram

Pamięć: 16 GB DDR4-2132 / PC4-17000 DDR4 SDRAM UDIMM Quad-Channel

Dysk pod system: Sandisk SSD SD7SN 256 GB

Dysk pod resztę: Toshiba 2TB 3.5' 7.2K SATA 6GB/S (DT01ACA200)

Edytowano przez wroblos122
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim konfigu zastanawiasz się jakie detale ? Dawaj na ultra, a jeżeli płynność będzie niewystrarczająca dla ciebie to zmniejsz poziom cieni na wysokie lub średnie. Pod względem w co zagrać to nie wiem jaki gatunek preferujesz i jakie gry posiadasz. Ja tam w obecnej chwili zagrywam w Alan Wake ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na takim sprzęcie pójdzie Wiedzmin 3, Skyrim, AC Unity i jakieś nowsze gry?

Intel Core i5 4460

PŁYTA ASROCK B85M Pro 3

Dysk twardy HDD 1TB

Karta graficzna GEFORCE GTX750Ti 2GB

Nagrywarka DVD

RAM 8GB

Windows 7

A teraz inne pytanie, czy na takim laptopie pójdzie The Sims 3 oraz Heroes of the Storm

CPU Intel Core i3 -4005U 1.7 Ghz

Ram 4GB

HDD 1 TB

Windows 8.1

Grafika: Intel HD Graphic 4400 ( moge sie mylić przy nazwie)

Laptop Lenovo G50-80

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na takim sprzęcie pójdzie Wiedzmin 3, Skyrim, AC Unity i jakieś nowsze gry?

Intel Core i5 4460

PŁYTA ASROCK B85M Pro 3

Dysk twardy HDD 1TB

Karta graficzna GEFORCE GTX750Ti 2GB

Nagrywarka DVD

RAM 8GB

Windows 7

A teraz inne pytanie, czy na takim laptopie pójdzie The Sims 3 oraz Heroes of the Storm

CPU Intel Core i3 -4005U 1.7 Ghz

Ram 4GB

HDD 1 TB

Windows 8.1

Grafika: Intel HD Graphic 4400 ( moge sie mylić przy nazwie)

Laptop Lenovo G50-80

Wszystkie będą chodzić Skyrim na ultra a wiedźmin 3 czy AC unity na średnio - wysokich. Inne nowsze gry również będą działać na przynajmniej średnich w zależności od gry.

Jeżeli chodzi o laptop to bez problemu gry typu Sims 3 czy Storm będą działać ,

Hej

Czy istnieje cień szansy,że lol pójdzie na takim laptopie:

-Procesor intel t2450

-Karta graficzna ati xpress 1100m 256 mb

-2 gb ramu

-Windows xp sp 3

Szczerze to wątpie grafika jest bardzo słaba nawet na lola. Ale możesz spróbować wkońcu ta gra jest za free

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...