Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

"up". to wiele tłumaczy. :)

co do Ciebie, to z moich wyczytanych informacji kartę graficzną możesz mieć za słabą, stykowa sytuacja jest.

a ja u siebie po prostu nie mogę znaleźć żadnej jednoznacznej odpowiedzi co do procesora. mimo wszystko nie stać mnie na kupno oryginału i położenie na półce, bo na nowy procesor nie stać mnie tym bardziej.

także przeklejam żeby nie spadło, czy ktoś wie, próbował??? i3 4150 ; 3.50Ghz (4CPUs)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"up". to wiele tłumaczy. smile_prosty.gif

co do Ciebie, to z moich wyczytanych informacji kartę graficzną możesz mieć za słabą, stykowa sytuacja jest.

a ja u siebie po prostu nie mogę znaleźć żadnej jednoznacznej odpowiedzi co do procesora. mimo wszystko nie stać mnie na kupno oryginału i położenie na półce, bo na nowy procesor nie stać mnie tym bardziej.

także przeklejam żeby nie spadło, czy ktoś wie, próbował??? i3 4150 ; 3.50Ghz (4CPUs)?

Według pewnego wykresu i3 starczy na low/mid ale nie wiadomo jak z resztą sprzętu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie widziałem ten pewien wykres, chciałem zalinkować koledze z góry żeby kartę sobie sprawdził, ale gdzieś zgubiłem. ;p sęk w tym, że tego konkretnego modelu i3 nie ma na owym wykresie i nie wiem co o tym myśleć. niemniej jest szansa.

reszta sprzętu spełnia minimalne, dlatego pytam tylko o procesor:

i3 4150 ; 3.50Ghz (4CPUs)

Edytowano przez Meth
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Dzięki.

GTA V mi w sumie na średnich chodzi - co daje mi trochę do zastanowienia.

Spróbuję w szale wiedźmińskim pożyczyć od kogoś płytkę i sprawdzić jak śmiga.

Jak śmiga to biegną bo własny egzemplarz. Jak nie... Wrócę do dwójki.

Pozdrawiam. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up Mogę Cię zapewnić że na lapku z sygnaturki będziesz miał slajdy :).

Co do 2 kwesti, myślę że na niskich poleci z 30 fpsami ze wszystkim na low i teksturami nawet na ultra. Czemu?

http://gpuboss.com/gpus/Radeon-HD-7770-vs-GeForce-GTX-860M

Na hd 7770 kolega pisał że ma w FHD z wszystkim na low i teksturami high stałe 40 fpsów. I do tego i3 2125( wymagania procka to jakaś bujda totalna)

Moje pytanie, czy i jak to będzie chodziło na gt 755m?

Idąc drogą dedukcji, powinienem miec spoko grę w hd z moją grafą skoro w fhd 7770 tak się sprawuje,

http://gpuboss.com/gpus/Radeon-HD-7770-vs-GeForce-GT-755M

ale jeśli nie zobaczę testu/opini gościa co ma 755m i wieśka, to spokojnie spał nie będę i wieśka nie zamówię :P.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam laptopa MSI GP70 2OD:

8GB Ram

dwie karty graficzne: Inter® HD Graphics 4600 + Nvidia GeForce GT 740M

procesor Intel® i5-4200M @ 2.50GHz

Czy Wiedźmin 3 pójdzie mi na takim sprzęcie? Waham się, ponieważ nie widziałem żadnych raportów ani filmów z wykorzystaniem tych połączonych kart graficznych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączonych kart? Nie ma czegoś takiego jak multiprocesorowe układy graficzne, stworzone z kart różnych producentów. W takiej sytuacji gdy masz GPU dedykowane i zintegrowane działa tylko jedno z nich. Na 740m Wiedźmin powinien odpalić, tylko, że raczej na niskim poziomie detali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączonych kart? Nie ma czegoś takiego jak multiprocesorowe układy graficzne, stworzone z kart różnych producentów. W takiej sytuacji gdy masz GPU dedykowane i zintegrowane działa tylko jedno z nich. Na 740m Wiedźmin powinien odpalić, tylko, że raczej na niskim poziomie detali.

Detale nie są ważne, tylko chciałem się upewnić czy pójdzie mi gra na moim laptopie. Dzięki wielkie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, należę do smutnego grona tych, którym Wiesiek 3 nie działa porządnie.

Na średnich detalach i najwyższej rozdzielczości nie osiągam 20FPS, nawet korzystając z razer cortex. Wszystkie sterowniki aktualne.

Konfiguracja:

laptop MS GE70

CPU: IntelCore i7-3630QM

VGA: Geforce GTX 660/2GB GDDR5

RAM: DDR 8GB

Windows 7

directx 11

uda się zagrać czy czekać na mody/patche?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem otóż:chcę pograć w GTAV na pc ale chyba mam za słaby (Karta:ATI Radeon HD 4300/4500,,,Procesor:Pentium ® Dual-Core CPU E5300 2.60GHz)?????.Wpadłem na pomyśł żeby może go "'ulepszyć"'??? Tylko nie znam się na tym wiec pisze tu.Dokładniej chodzi mi o to żeby np:GTAV chodziło chociaż na średnich ustawieniach bo nie mam za dużo kasy na odpicowanie mojego starego sprzętu aby GTAV latało na wysokich .Z góry bardzo dziękuje :)

Edytowano przez graczgierkomputerowych
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...