Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

FA kończy 10 lat!

Polecane posty

ostów nie mam - taki "nieochrzczony" szczyl ze mnie.

Nadrobisz =D User bez osta, to jak żołnierz bez karabinu 8)

O spamowanie mnie jeszcze nie oskarżono

Mnie wielokrotnie, ale wszyscy wiemy, że to kłamstwo :3

Zapomniałbym...

WZNIEŚMY TOAST!*

*Kubusiem, oczywiście ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, ekspertom, całemu gronu które ogarnia to forum w większym stopniu niż przeciętny user Kowalski.

Nie musiałeś mi gratulować, ale dziękuję bardzo. Skoro jesteśmy przy temacie starości - kiedy Hrabula dostanie specjalną rangę "Pradziadek FA"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O spamowanie mnie jeszcze nie oskarżono

A mnie i owszem. :D Dawno temu (przed "47") byłem zarejestrowany pod innym nickiem. Byłem młody, głupi i nieobyty z internetem, więc koniec końców wlepili mi osta za statsowanie. Wtedy zrozumiałem, że moje bytowanie na FA nie ma większego sensu, dlatego zrobiłem sobie długą przerwę. Niestety, wróciłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy Hrabula dostanie specjalną rangę "Pradziadek FA"?

Jak na jego futerku pojawią się siwe włosy biggrin_prosty.gif

Byłem młody, głupi i nieobyty z internetem, więc koniec końców wlepili mi osta za statsowanie.

To stąd te "7" przed innymi cyferkami, w liczbie postów :3

PS: Będzie organizowane coś na kształt Smugglerków? Może w poniedziałek - wolne, te klimaty cool_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym się 3 lata temu nie spodziewał, że zostanę na dłużej. Nigdy specjalnie nie przepadałem z forami internetowymi ani tym bardziej blogami wszelkiego sortu. Wpadłem na chwile żeby pozrzędzić w komentarzach do newsów i zostałem zdecydowanie na dłużej. Miło widzieć, że to już dziesiąte urodziny chyba jedynego forum do którego jestem bardziej przywiązany.

Pozostaje mi życzyć następnych dziesięciu lat działalności i jeszcze więcej aktywnych użytkowników, bo cała reszta jest tutaj dla mnie w najlepszym porządku. Zdrowie! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wielokrotnie, ale wszyscy wiemy, że to kłamstwo :3

Oczywiście. Jeśli będzie trzeba to dam się rozstrzelać, aby bronić cię przed tymi wszystkimi oskarżeniami. Radzę dopisać notkę o tym w sygnaturce.

Dla nieznających Dartha i ironii: trollface.gif

PS: Będzie organizowane coś na kształt Smugglerków? Może w poniedziałek - wolne, te klimaty

Może coś wygram tongue_prosty.gif

EDIT: @deBug - Wolałem kody na steama :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Będzie organizowane coś na kształt Smugglerków? Może w poniedziałek - wolne, te klimaty

Może coś wygram tongue_prosty.gif

What? :o A od kiedy to jakieś konkursy są na Smugglerkach? :P I nie dla miśków z mieczem ;]

Pytałem serio. Była by możliwość zorganizowania takiej imprezy? ;D Jestem chętny do pomocy! :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co ja mam napisać? Przez te... ile to już będzie? Trzy lata regularnego postowania? Straciłem rachubę... W każdym razie były to trzy lata, po których i tak uważam siebie za nowego na tym forum - nie mam ani ilości postów yoyo2 ani żadnych pewnych i stabilnych wtyk w administracji, nie pamiętam nawet czasów legendarnej wolnej amerykanki w FoZ :trollface: I choć czasami mam chwile słabości i mam ochotę już tu nie wracać, to i tak zawsze znajdzie się tych parę osób, z którymi warto zamienić te kilka zdań. I za to im dziękuje serdecznie i życzę nam kolejnego jubileuszu.

A teraz minuta ciszy za tych, którzy odeszli stąd sami oraz tych, których wyniesiono stąd siłą. Zainteresowani wiedzą o których userach mówię :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze że powstał taki temat! Swoją przygodę z FA zacząłem stosunkowo niedawno, niemniej te już circa 3 lata na forum wspominam bardzo miło. Gdyby nie bardzo ciepła, "rodzinna" atmosfera, chęci do udzielania się z pewnością byłoby mniej, nim jednak człowiek się obejrzał - nabiło się kilka postów i minął niezły kawał czasu. W tej sytuacji chciałbym serdecznie podziękować wszystkim tym którym zdarza się czytać moje wywody oraz dołączać do wspólnej dyskusji i wzajemnej wymiany poglądów (szczególnie pozdrowienia dla bywalców tematu o kolekcjonerkach, który z biegiem czasu przerodził się w swoistego rodzaju eksklawę (jakich swoją drogą wiele na FA ;)) dosyć zwartej grupki forumowiczów, gdzie czuję się jak w domciu). Forum byłoby niczym bez społeczności, dlatego powinniśmy cieszyć się tak dużą liczbą aktywnych userów i życzyć sobie kolejnych 10 lat w równie przyjaznej atmosferze :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh, jakie to forum stare. Działam tu w sumie niedługo, zarejestrowałem się bodajże bo klucza do jakiejś gry z CDA do multi potrzebowałem. Potem zacząłem używać konta do pisania komentarzy pod newsami, poznałem tak kilka osób i zainteresowałem się tą forumową częścią. Wcześniej trochę się udzielałem tu i ówdzie a teraz, po dłuższej przerwie staram się wbić z powrotem w forumowe życie. Sporo osób które znałem, z którymi tyle rozmawiałem na tematy tak różne odeszło, pousuwali konta, kontaktu z nimi nie mam. Ehh, w melancholię zaraz wpadnę. ;-)

Jeśli chodzi o pierwszy post to chyba z mordą do kogoś wyskoczyłem, dokładnie już nie pamiętam. :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Wszystkiego Najlepszego z okazji okrągłej rocznicy.

Na forum jestem od 2008 roku, ale zacząłem pisać więcej pisać od wakacji zeszłego roku. Poznałem tu wiele fajnych ludzi. Nie spodziewałem się, że będę tu mógł tak intensywnie podyskutować o wrestlingu.

Mam niestety jednego osta, mam swój debiut w Cd-action w schwytane z forum FA- Stillborn dzięki za twoją celną ripostę smile_prosty2.gif

Niestety, ale FA zabiera mi sporo czasu, ale na szczęście pracuję głównie w nocy, po 12 godzin i tylko 14-15 dni w miesiącu. Idzie to jakoś pogodzić smile_prosty2.gif

Obecnie spamuję w sporcie ( głównie wrestling i kopana piłka), w zagadkach, od czasu do czasu w PD lub sprzęcie, FoS, ogólnie o grach oraz magazyn Cd-action

Wcześniej do 2008 roku byłem gościem forum, głównie wchodziłem na przecieki, ale zwykle nie można było wejść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do FA przyciągnął mnie przede wszystkim RPGowy grajdół, ale niestety w związku losowymi przypływami i odpływami weny twórczej, oraz dziwnym rozkładem nawet nie dnia, ale tygodnia nie zagrzałem tam miejsca na dłużej (choć wciąż obserwuję temat z bezpiecznej pozycji snajperskiej). Zamiast tego wywędrowałem na blogi, na których co jakiś czas napiszę o jakiejś duperelce, wstawię swoją arcywypaśną mango-grafikę, albo postanowię krzewić RPGowe pasje na tych niegościnnych rubieżach. Generalnie coraz mniej jest mnie na forum, za to coraz częściej można mnie spotkać na blogach. Tutaj w obecnej chwili najmocniej trzyma mnie zaś dział mangi i anime, ale (o zgrozo!) jakoś mało się w nim dzieje. -___-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borze, jestem na forum dłużej niż Ty, optyku? Dlaczego jeszcze nie jestem z Adminem?

Borze, jestem na forum dłużej niż Ty, optyku? Dlaczego jeszcze nie jestem Adminem?

I see what you did there ;]

Anyway, sam na forum zarejestrowałem się w Anglii mając lat 18 i wykładając na Cambridge i Oxford (choć przyznaję uczciwie, że czasem listy szły też na inne miasta) - praca wakacyjna między 2 a 3 liceum.

Może i jest to objaw zgrzybiałości, ale dawniejsze dyskusje wspominam jakoś... cieplej - te o dopłatach dla rolników z RoZym w "Aktualnościach", te o globalnym ociepleniu z Cardinalem (zapisz sobie kolejny internet do kolekcji - udało Ci się mnie wtedy przekonać). Miałem okazję popisać z naprawdę niesamowicie fajnymi ludźmi, którzy niestety już się dziś nie udzielają (Polip - i tak wiem, że lurkujesz, wszak to temat o tym, jak drzewiej było lepiej smile_prosty.gif) - Arglebarge, r_a, Poli, - wracajcie szybko (r_a właściwie wrócił, toteż apel nieco na wyrost tongue_prosty.gif).

Tak czy inaczej FA to kawał mojej młodości, i pozostaje mi tylko żałować, że odkryłem je dopiero w 2008.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteśmy przy temacie starości - kiedy Hrabula dostanie specjalną rangę "Pradziadek FA"?

Nie wypada 8-latkom dawać rangi "pradziadka" :)

Obecnie spamuję w sporcie ( głównie wrestling i kopana piłka), w zagadkach, od czasu do czasu w PD lub sprzęcie, FoS, ogólnie o grach oraz magazyn Cd-action

Zaiste, urodzinowy Kubuś nakłania ludzi do szczerych wyznań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, również mi strzeliło pare latek na forum. Ale raczej jestem typem obserwatora zbierającego wiedze. Czytającego dyskusje, pozostającego w cieniu, czasami tylko dodam pewną uwagę, spostrzeżenie co zresztą widać w moim bilansie postów. Nie jestem raczej gościem który nabija sobie posty przytakując innym na forum lub powtarzając ich wypowiedzi. A po drugie raczej czasu nie ma, potrafię być codziennie na forum, a potrafi mnie nie być na nim miesiąc, tak bywa. Ale również życzę napewno wielu lat jeszcze funkcjonowania w wielkim świecie jakim jest internet, a może tak naprawde w małym świecie ? icon_wink.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra.

Jestem tu od przełomu 2005/2006, głównie właziłem na FA w kafejkach internetowych, gdzie sprawdzałem przecieki. Pamiętam ten stary, biały layout z kilkoma działami... Jako anegdotę dodam, że pewnego razu przy przeciekach tak mulił komp w kafejce, że zawiesił się (!). Słowem, pamiętam czasy aktywnego udzielania się użytkowników, o których nikt już dziś nie pamięta (szczególnie pamiętam POLIPA, vainqueura, aras-ocb [ale to już później], Tebeg też coś czasem napisał, no i cała reszta). Jak mi się nudziło, to sporo się przesiadywało i czytało na forum.

Od 2008 mam internet, natomiast w 2010 roku założyłem tutaj konto, dla jakiegoś problemu. Aktywnie udzielam się od połowy 2011 roku, raz piszę więcej, raz mniej, ale raczej regularnie. Moja liczba postów nie poraża, ale nigdy nie było to dla mnie wyznacznikiem do bycia fajnym itp. Ogólnie, to forum wiele dla mnie znaczy, i na żadnym innym nie poznałem tak wspaniałych ludzi, jacy są tutaj. Peace.

EDIT. No i moderka Siekiery (DION) i Chimairy w całej okazałości...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@c0r

Moja liczba postów nie poraża

2300 postów od połowy 2011 to więcej niż ja do tej pory od 2008 natrzaskałem na kilku często przeze mnie uczęszczanych forach (wliczając FA). W porównaniu ze mną jesteś spamerem. :P Niestety jednak jak tak patrzę, to z czasem udziela się tu coraz mniej ludzi, coraz mniej jest jakichś ciekawych dyskusji, które mogłyby przykuć moją uwagę. Między innymi dla tego wolałem przerzucić się na blogi. Ludzie piszą tam o tak rozmaitych rzeczach, że prawie zawsze mogę znaleźć coś co choć na chwilę przykuje moją uwagę. A i dyskusje pod konkretnymi wpisami są wygodniejsze i bardziej spójne niż błądzenie po wątku, który ma kilkadziesiąt (jeśli nie kilkaset) stron.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładna rocznica. Nawet nie wiedziałem że to już dekada. Bardziej celowałbym w 8 lub 9 lat.

Pozostaje mi już życzyć tylko następnej dekady i kolejnych. Pamiętam że zachęciło mnie zarejestrowanie się tutaj reklama w CDA wypowiedzi różnych osób w różniastych tematach. Mój pociąg do sławy zrobił swoje icon_biggrin.gif Jest to jedyne forum w które się strasznie wkręciłem i zdecydowanie jakbym nawet przestał kiedyś kupować "Ekszyna" to z forum będę korzystał zawsze. Od innych odbijałem się jak od dna, ale tu już bawię 4 lata, a czas leciwink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black, było na odwrót: wpierw brałeś sesji ile popadnie, potem moderka, która spowodowała jeszcze większy apetyt na sesje.

Heh, może i tak było - zresztą jak przypomnę sobie ile swego czasu walczyłem o prowadzenie dwóch sesji na raz, które łącznie skupiały koło dwudziestu graczy to łezka nostalgii w oku mi się kręci... zwłaszcza porównując to ze stanem obecnym :D Zresztą zdobycie rangi moderatora nie tyle zwiększyło mi apetyt na sesję co raczej zauważyłem po sobie, że zwyczajnie zacząłem wchodzić tutaj częściej aż do momentu gdzie punktem dnia jest obecność na Forum Actionum i dorzucenie co najmniej kilkunastu postów ^_^ Wartościowych ma się rozumieć.

I tą pasję próbujesz zarażać innych i ściągać jak najwięcej ludzi do wiadomego działuicon_wink.gif

Powtarzać to będę zawsze - grajta w sesje RPG, bo z tego same profity są* :D

A co do ogólnych rozważań czy kiedyś było lepiej to zależy na jaką płaszczyznę spojrzymy - ja tam zwyczajnie doszedłem do wniosku, że każda "era" działania forum miała swoje wady i zalety. Obecnie uważam, iż jest nadal więcej zalet ^_^

*a jakie? Policzcie sobie ilu modów wcześniej grało albo nawet gra w Grajdole ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...