Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Problemy z kompem - zwieszki, restarty i inne cuda

Polecane posty

Oto Log:

Logfile of HijackThis v1.99.1

Scan saved at 09:16:25, on 2006-07-21

Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)

Running processes:

C:WINDOWSSystem32smss.exe

C:WINDOWSsystem32winlogon.exe

C:WINDOWSsystem32services.exe

C:WINDOWSsystem32lsass.exe

C:WINDOWSsystem32svchost.exe

C:WINDOWSSystem32svchost.exe

C:WINDOWSsystem32spoolsv.exe

D:ProgramyArcaVir 2005BinNetMonSv.exe

D:ProgramyArcaVir 2005Binavmonsv.exe

C:WINDOWSExplorer.EXE

C:PROGRA~1NEOSTR~1CnxMon.exe

C:Program FilesThomsonSpeedTouch USBDragdiag.exe

C:PROGRA~1NEOSTR~1TaskbarIcon.exe

C:WINDOWSsystem32RUNDLL32.EXE

C:program filesseekmoseekmo.exe

D:ProgramyArcaVir 2005BinABmenu.exe

D:ProgramyArcaVir 2005BinABregmon.exe

C:WINDOWSsystem32nvsvc32.exe

D:ProgramyArcaVir 2005Binarcascan.exe

C:Program FilesNeostrada TPNeostradaTP.exe

C:Program FilesNeostrada TPComComp.exe

C:Program FilesNeostrada TPWatch.exe

D:ProgramyKonnektkonnekt.exe

C:WINDOWSsystem32wuauclt.exe

D:ProgramyOperaOpera.exe

D:ProgramyWinAmp 5.235.24Winamp.exe

D:PROGRAMYWINZIPwzqkpick.exe

D:ProgramyHiJack ThisHijackThis.exe

R0 - HKCUSoftwareMicrosoftInternet ExplorerMain,Start Page = http://www.neostrada.pl

R1 - HKCUSoftwareMicrosoftInternet ExplorerMain,Window Title = Neostrada TP

R0 - HKCUSoftwareMicrosoftInternet ExplorerToolbar,LinksFolderName = Łącza

R3 - URLSearchHook: Search Class - {08C06D61-F1F3-4799-86F8-BE1A89362C85} - C:PROGRA~1NEOSTR~1SEARCH~1.DLL

R3 - URLSearchHook: (no name) - {00A6FAF6-072E-44cf-8957-5838F569A31D} - C:Program FilesMyWebSearchSrchAstt2.binMWSSRCAS.DLL

O2 - BHO: MyWebSearch Search Assistant BHO - {00A6FAF1-072E-44cf-8957-5838F569A31D} - C:Program FilesMyWebSearchSrchAstt2.binMWSSRCAS.DLL

O2 - BHO: mwsBar BHO - {07B18EA1-A523-4961-B6BB-170DE4475CCA} - C:Program FilesMyWebSearchbar2.binMWSBAR.DLL

O2 - BHO: Seekmo Search Assistant Helper /fleok=1D8A83A5C7E7117990AF75760EA83FA5EF80752B94E3D77E5F7845293DC2 - {5929CD6E-2062-44a4-B2C5-2C7E78FBAB38} - c:program filesseekmoseekmohook.dll

O2 - BHO: SSVHelper Class - {761497BB-D6F0-462C-B6EB-D4DAF1D92D43} - D:ProgramyJavabinssv.dll

O2 - BHO: Google Toolbar Helper - {AA58ED58-01DD-4d91-8333-CF10577473F7} - c:program filesgooglegoogletoolbar2.dll

O3 - Toolbar: &Google - {2318C2B1-4965-11d4-9B18-009027A5CD4F} - c:program filesgooglegoogletoolbar2.dll

O3 - Toolbar: My &Web Search - {07B18EA9-A523-4961-B6BB-170DE4475CCA} - C:Program FilesMyWebSearchbar2.binMWSBAR.DLL

O4 - HKLM..Run: [WooCnxMon] C:PROGRA~1NEOSTR~1CnxMon.exe

O4 - HKLM..Run: [speedTouch USB Diagnostics] "C:Program FilesThomsonSpeedTouch USBDragdiag.exe" /icon

O4 - HKLM..Run: [WOOWATCH] C:PROGRA~1NEOSTR~1Watch.exe

O4 - HKLM..Run: [WOOTASKBARICON] C:PROGRA~1NEOSTR~1TaskbarIcon.exe

O4 - HKLM..Run: [NvMediaCenter] RUNDLL32.EXE C:WINDOWSsystem32NvMcTray.dll,NvTaskbarInit

O4 - HKLM..Run: [NeroFilterCheck] C:WINDOWSsystem32NeroCheck.exe

O4 - HKLM..Run: [seekmo] "c:program filesseekmoseekmo.exe"

O4 - HKLM..Run: [My Web Search Bar] rundll32 C:PROGRA~1MYWEBS~1bar2.binMWSBAR.DLL,S

O4 - HKLM..Run: [NvCplDaemon] RUNDLL32.EXE C:WINDOWSsystem32NvCpl.dll,NvStartup

O4 - HKLM..Run: [ABmenu] D:ProgramyArcaVir 2005BinABmenu.exe

O4 - HKLM..Run: [ABREGMON] D:ProgramyArcaVir 2005BinABregmon.exe

O4 - Global Startup: WinZip Quick Pick.lnk = D:ProgramyWinZipWZQKPICK.EXE

O8 - Extra context menu item: &Google Search - res://c:program filesgoogleGoogleToolbar2.dll/cmsearch.html

O8 - Extra context menu item: &Search - http://edits.mywebsearch.com/toolbaredits/...arch.jhtml?p=ZN

O8 - Extra context menu item: &Translate English Word - res://c:program filesgoogleGoogleToolbar2.dll/cmwordtrans.html

O8 - Extra context menu item: Backward Links - res://c:program filesgoogleGoogleToolbar2.dll/cmbacklinks.html

O8 - Extra context menu item: Cached Snapshot of Page - res://c:program filesgoogleGoogleToolbar2.dll/cmcache.html

O8 - Extra context menu item: Similar Pages - res://c:program filesgoogleGoogleToolbar2.dll/cmsimilar.html

O8 - Extra context menu item: Translate Page into English - res://c:program filesgoogleGoogleToolbar2.dll/cmtrans.html

O9 - Extra button: Messenger - -{FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:Program FilesMessengermsmsgs.exe

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Windows Messenger - -{FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:Program FilesMessengermsmsgs.exe

O9 - Extra button: (no name) - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - D:ProgramyJavabinssv.dll

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Sun Java Console - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - D:ProgramyJavabinssv.dll

O17 - HKLMSystemCCSServicesTcpip..{600A4F30-BDCD-41CD-879D-7CBDD308575A}: NameServer = 194.204.152.34 217.98.63.164

O17 - HKLMSystemCS1ServicesTcpip..{600A4F30-BDCD-41CD-879D-7CBDD308575A}: NameServer = 194.204.152.34 217.98.63.164

O23 - Service: ArcaBit NetMonitor (ABNetMon) - ArcaBit sp. z o.o. - D:ProgramyArcaVir 2005BinNetMonSv.exe

O23 - Service: ArcaVir Monitor (ArcaMonSvc) - ArcaBit - D:ProgramyArcaVir 2005Binavmonsv.exe

O23 - Service: ArcaScan - ArcaBit - D:ProgramyArcaVir 2005Binarcascan.exe

O23 - Service: arcaserv - ArcaBit Sp. z o. o. - D:ProgramyArcaVir 2005binarcaserv.exe

O23 - Service: NVIDIA Display Driver Service (NVSvc) - NVIDIA Corporation - C:WINDOWSsystem32nvsvc32.exe

Co do mojej płyty głównej to jest to SOLTEK Mainboard.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko rób przy odłączonym necie, w zasadzie najlepiej w trybie awaryjnym. jeśli jakiś plik nie będzie chciał się usunąć użyj programu killbox (jeśli nie będzie się dalej dało użyj trybu delete after reboot - poszukaj na forum, opisałem jak to dokładnie robić) lub unlocker. zanim zaczniesz opróżnij katalogi plików tymczasowych oraz temporary internet files. pozamykaj wszystkie okna przeglądarki. poza tym polecam wywalenie tego całego śmiecia z neostrady, pozostawienie samych sterowników do modemu i stworzenie połączenia ręcznie (+ program autoconnect). po użyciu HJT upewnij się że dane pliki zostały skasowane. jeśli nie korzystasz, to wywal google toolbar, to samo z messengerem - wyłącz jeśli nie używasz.

do wywalenia:

R3 - URLSearchHook: (no name) - {00A6FAF6-072E-44cf-8957-5838F569A31D} - C:Program FilesMyWebSearchSrchAstt2.binMWSSRCAS.DLL

O2 - BHO: MyWebSearch Search Assistant BHO - {00A6FAF1-072E-44cf-8957-5838F569A31D} - C:Program FilesMyWebSearchSrchAstt2.binMWSSRCAS.DLL

O2 - BHO: mwsBar BHO - {07B18EA1-A523-4961-B6BB-170DE4475CCA} - C:Program FilesMyWebSearchbar2.binMWSBAR.DLL

O2 - BHO: Seekmo Search Assistant Helper /fleok=1D8A83A5C7E7117990AF75760EA83FA5EF80752B94E3D77E5F7845293DC2 - {5929CD6E-2062-44a4-B2C5-2C7E78FBAB38} - c:program filesseekmoseekmohook.dll (wywal cały ten katalog)

O3 - Toolbar: My &Web Search - {07B18EA9-A523-4961-B6BB-170DE4475CCA} - C:Program FilesMyWebSearchbar2.binMWSBAR.DLL

O4 - HKLM..Run: [NeroFilterCheck] C:WINDOWSsystem32NeroCheck.exe <- nieszkodliwe ale zbędne

O4 - HKLM..Run: [seekmo] "c:program filesseekmoseekmo.exe" (spróbuj zabić proces w menadżerze zadań)

O4 - HKLM..Run: [My Web Search Bar] rundll32 C:PROGRA~1MYWEBS~1bar2.binMWSBAR.DLL,S

O8 - Extra context menu item: &Search - http://edits.mywebsearch.com/toolbaredits/...arch.jhtml?p=ZN

po oczyszczaniu wrzuć nowy log do kontroli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kilku dni mój komp znowu świruje:P

mianowicie wyłącza się sam bez wyraźnej przyczyny (raz się zresetował), w nieokreślonym czasie i sytuacji (znaczy narazie to wyłącza się jedynie jak pracuje sobie w okienkach, a nie gram itp. ale to chyba wyłacznie przpadek)

jak już się wyłłączy to potem nie moge go włączyć (moge katować przycisk power ale nic to nie daje komp !zupełnie! milczy) najpierw resetowałem bios i pomogło a ostatnio poddałem kopa gruntownemu czyszczeniu (wszystkie części odłączyłem i podłączyłem ponownie i odkurzyłem wszystko) i też pomogło-komp ruszył. Jednak zastanawiam się co może być tego przyczyną..

Komp: A64 3000+ 1800MHz@2025MHz, MSI K8T Neo2, 2x512MB twinmos pcz3200, radeon 9800pro 128/256, dyski: WD160GB ata, segate 40GB ata, 2 napędy, Tracer450W :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka:

Otóż dane mi było postawić Xp na 4 GB dysku :D

No i potem oczywiście parę MB zabrakło na do instalowanie pewnego programu.

Tak więc postanowiłem pousuwać parę rzeczy na świeżym Windowsie.

Spostrzeżenie na początku usuwania maiłem wolne 2,18 GB po usunięciu gierek tapet i innych popierdułek miałem 2,07 GB wolnego miejsca :shock:

>defragmentacja

>scandisk

Pic dziwna rzecz :/ Po dokładniejszym, sprawdzeniu okazało się że system nie usuwał plików później je przywracał . Ale dla czego zajmowały później więcej miejsca , i dlaczego nie mogę usunąć PINBALA :!:

Jak na amen wywalić to dziadostwo żeby nie zostało przywrócone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jescze do niedawna następujący problem: Komp, sam, bez wyraźnej przyczyny restartował się i to kilka razy pod rząd. Okazało się, że winna temu jest neostrada, a konkretnie aplikacja o nazwie CnxMon.exe. Nie wiem czemu miała służyć, ale gdy zabroniłem jej uruchamiać się ze startem systemu, komp ozdrowiał :) Możliwe, że inni `szczęśliwi` posiadacze neostrady mają podobne kłopoty, dlatego o tym piszę. A może ktoś wie co to za aplikacja i czemu ma służyć :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jescze do niedawna następujący problem: Komp, sam, bez wyraźnej przyczyny restartował się i to kilka razy ...............piszę. A może ktoś wie co to za aplikacja i czemu ma służyć :?:

Radziłbym jeszcze tak na wszelki wypadek sprawdzić czy się procek nie przegrzewa . Bo pewnego dnia możesz mieć brzydką niespodziankę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem!

Pewnego pieknego dnia grałem sobie w ET. Jak dzień sie skończył wyłączyłem kompa, poszedłem spać. Rano włączam kompa i zauważam, że:

:arrow: System odpala sie 2x dłużej.

:arrow: Czasami otwiera mi sie 100 pustych stron internetowych przez program Internet Explorer.

:arrow: Gry tną sie lekko.

:arrow: Gdy rozmawiam przez TS'a [Team Speak RC 2, programik do gadania on-line] to jak ktos powie "o kurde" o o o k u rddddeeeee [ z takimi przerwami 1/4 sek. Mam Neostrade 512 kb/s]

A teraz pytanie:

:arrow: Czy jest to wina pracującego już dla 6 lat mnie procka [intel Celeron II 1000 MHz] ??

:arrow: Czy może jest to wirus? Jeśli miał ktoś stycznosc z takim "zjawiskiem" gdzie komputer nagle sie dziwnie zachowuje prosze o odp.

P.S [ Zawsze wiedziałem, że mój komp ma downa, ale to jest teraz paraliż] :)

A i jeszcze jedno :wink:: jak wziełem CTRL+ALT+DELETE to zobaczylem że zyżucie procka (wydajność) wynosi 100% i to cały czas!!!! w procesach mam strasznie duzo tych procesów. [Nie wiem ale to chyba przez to komp mi tak wolno chodzi ]. Zaczełem je po kolei wylączac i niechcący wyłaczyle jakis proces ze pojawiło mi sie:

"Ze mam minute na zapisanie dokumentow i pozamykanie aplikacji. i gdy ten czas minol komp mi sie wylacyl" Jaki to był proces?? [nazwa?] Bo kiedy bede je wylaczal zeby mi sie znowu nie wylaczyl komp.

P.s Co zrobic zebym nie musla tak zawsze wylaczc tyle procesów??

PLeASE HELP!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ze mam minute na zapisanie dokumentow i pozamykanie aplikacji. i gdy ten czas minol komp mi sie wylacyl" Jaki to był proces?? [nazwa?] Bo kiedy bede je wylaczal zeby mi sie znowu nie wylaczyl komp.

Wyłączyłeś usługę systemową RPC o nazwie svchost.exe

P.s Co zrobic zebym nie musla tak zawsze wylaczc tyle procesów??

Wrzuć loga z HijackThis. http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php...134&start=0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobic zebym nie musla tak zawsze wylaczc tyle procesów??

Sprawdż to co napisałem dwa posty wyżej i wyłącz ten proces, u mnie pomogło. Jeśli to nie to, to wyłączaj procesy po jednym i sprawdzaj, czy to było to. Co do komunikatu, to gdy pojawił się taki umnie dawno temu, okazało się, że złapałem wrednego robala o nazwie Blaster. Trzeba było reinstalacji windy, by gnidę ubić. :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pojęcie co się porobiło ??

wtfsa2.th.jpg

wtf2gx7.th.jpg

I dvd strasznie mulic zaczęło a to wszystko po tym jak mnie tydzień w domu nie było :/ teraz nie idzie dowiedzieć się co porobili.

A jeszcze jedno start>>alprograms>>startup mam trylko tyle nic wiecej ktoś po profilach grzebał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ze mam minute na zapisanie dokumentow i pozamykanie aplikacji. i gdy ten czas minol komp mi sie wylacyl" Jaki to był proces?? [nazwa?] Bo kiedy bede je wylaczal zeby mi sie znowu nie wylaczyl komp.

Wyłączyłeś usługę systemową RPC o nazwie svchost.exe

P.s Co zrobic zebym nie musla tak zawsze wylaczc tyle procesów??

Wrzuć loga z HijackThis. http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php...134&start=0

Kurcze ale ja nawet nie wiem jak tego programu używać... Czytalem ten link co mi zapodałeś..... Jakbys tak mogl mi napisac odp [albo na priwie] co mam zrobic zeby przy odpalaniu systemu nie milabym tyle tych procesow [czyli co mam wrzucici co wyrzucic itp]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RedW >> Kabel od monitora :?:

A ja wrzucilem dysk na druga tasme, ale nic sie nie zmienilo :(

Zrobilem zgodnie z sugestia i obejrzalem sobie te komunikaty.

Zreguly jest to STOP ze wzgledu na mozliwosc uszkodzenia sprzetu, czasami dorzuca plik *.sys z adresami.

Przyklady plikow: nazwa - adres - adres bazowy

pci.sys - F74A6C3F - F74A6000

acpi.sys - F74CD933 - F74B7000

IDEChnDr.sys - F7431863 - F7431000

Oczywiscie pliki sa pojedyncze w komunikacie.

Rzadko, ale tez pojawia sie: IRQ_NOT_EQUAL_OR_LESS

Wczoraj i dzisiaj po wlaczeniu pojawil sie komunikat o odzyskaniu rejestru, oraz po pierwszym uruchomieniu, nie dzialalo jedno urzadzenie. Wczoraj klawiatura, a dzisiaj dzwiekowka.

Ratunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysio -> "do a system scan and save a log file", otworzy się notatnik, jego zawartość wklej tutaj i czekaj na analizę.

Mormegil -> diagnostyka dysku softem pobranym ze strony producenta, pamięć memtestem pomęcz. jeśli masz możliwość to zrób to na innym kompie. poodłączaj zbędne karty rozszerzeń, napędy itd i zobacz jak będzie chodził.

poza tym, albo nie widzę, albo nigdzie nie podałeś o jakim sprzęcie mówimy...

podaj też te komunikaty STOPu.

zobacz jak będzie chodził, gdy wywalisz sterowniki od płyty głównej, albo jak je przeinstalujesz.

MrCYr4x -> z takimi radami, to forum pomyliłeś. jeśli sam formatujesz co tydzień to twój problem, ale niektórzy wolą gdy system działa przez długi czas, tym bardziej jak się instaluje przez dwa dni bez przerwy pełno potrzebnego / przydatnego softu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pojęcie co się porobiło ??

wtfsa2.th.jpg

wtf2gx7.th.jpg

I dvd strasznie mulic zaczęło a to wszystko po tym jak mnie tydzień w domu nie było :/ teraz nie idzie dowiedzieć się co porobili.

A jeszcze jedno start>>alprograms>>startup mam trylko tyle nic wiecej ktoś po profilach grzebał.

Wszystko jest ok tyle że się ikonki zepsuły :(

Mam Antywira i nic nie wykrywa mam firewalla a dodatkowo na mojej sieci jest jeszcze jeden firewall.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam taki problem.

Czasem ni z tego ni z owego procek obciąża się w 100%.

Czasem przy pracy z fire foxem, czasem od tak, explorer zużywa 100%

albo Bit commet (są opinie, że to zbyt mala ilość połaczeń TCP możłiwych na raz ale bzdura, u mnie każdy program nagle może zabrać 100% mocy proca, czasem robi to nawet NOTATNIK)

I mam pytanie....to coś ze sprzętem czy softem?

Może to sterownik Cool`n`Qiuete?

Albo RAM? Mogą to powodować np. blędy w ramie?

mam athlona 3000+ 64

RAm 1GB DDR 3200 Twinmosy

Płyte epox Nforce 4 ultra motherboard 9NPA

Wirus raczej nie. Chyba że to jakie wyjątkowo "cwany" rootkit.

Bo używałem Avasta! potem ad-aware, blackligtha, i spybota i nic!

Mam kerio firewall, jako zapore a czesm idzie w parze z Nvidia firewall i one nie widza żadnych prób wyjśćia/wejśćia czegoś do systemu więc wirusa na 90% wykluczam .

A może muszę już postawić system na nowo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image1zz2.jpg

Zrobiłem sreena aby pokazac wam ile ma tego "syfu" mam odpalonego.

Ok juz mam tego programika HijackThis i biore to do s sytem cos tam cos tam, zapelnia sie lista, i otwiera sie notatni. Nie wiem co dalej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwotnie post byl w temacie o procesorach ale uznalem ze lepiej przeniesc go tutaj.

Konfig:

Athlon 2500+ (barton)

Gigabyte GA 7VAXP-A Ultra

Gigabyte GF 6600 GT (500/1000@550/1100)

PDP Patriot 2x512 DDR 400 CL 2.0

Kilka dni temu probowalem podkręcić procka, temperatura utrzymywała się poniżej 50 C, na krótko była ponad 50 C a przez kilkadziesiąt sekund tez 61 C. Te wyzsze tylko po zwiększeniu napięcia, ale szybko powróciłem do standardowego.

W tej chwili jest na standardowych ustawieniach, ale procek jest niestabilny Ekhm...

Nie jest podkręcony, a mimo to winda czasem potrafi się wykrzaczyc a Oblivion sypie się nagminnie. Jesli chodzi o Obka może to byc tez spowodowane podkręconą grafą, ale już w windzie to musi byc wina procka. Grafa tez stasznie podkręcona nie jest, max to sześćdziesiąt kilka stopni.

Sprawdzałem procka Prime 95 przez 1.5h i nie bylo żadnych błedów, na podkręconym pojawiały się errory.

Na nowego procka kasy nie mam, o co chodzi? Razz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki masz zasilacz bo moze to być jego wina...

Jeśli chodzi o procka to czy chłodzenie standard czy inne??

Wiesz teraz są lekkie upały i to nie wpływa za dobrze na sprzęt zwłaszcza gdy się go podkręca... wymieniłbym paste termoprzewodzącą na procku i rdzeniu karty graf. Co do grafy... jak chcesz kręcić to skombinuj sobie radiatorki na pamięci i jakies wydajnne chłodzenie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu probowalem podkręcić procka(...) Grafa tez stasznie podkręcona nie jest(...) Na nowego procka kasy nie mam, o co chodzi? Razz

Przede wszystkim nie napisałeś o ile podkręciłeś procesor, a taka informacja może być istotna.

Przyczyn niestabilności może być wiele:

1. Pada zasilacz, bo nowe karty graf. same z siebie są prądożerne, a po podkręceniu, nawet nieznacznym, tym bardziej;

2. Sprawdź wiatrak na procesorze i karcie, ich ew. awarie także mogą być przyczyną zawieszek i innych `szaleństw`;

3. Może padać już sam procek, choć Athlony wytrzymują bez bólu temp. 70 stopni;

4. otwórz obudowę i sprawdź, czy na płycie gł. nie ma jakichś ciemniejących smug, bądź opuchniętych kondensatorów, które mogą świadczyć o awarii związanej ze zbyt wysokim napięciem;

5. Wreszcie mogą to być pamięci lub dysk twardy, choć nie znam nikogo, komu by się to przytrafiło przy overclockingu. Zwykle był to efekt uszkodzenia mechanicznego lub zawirusowania.

6. Nie opisałeś objawów zbyt dokładnie, a przecież może to być coś tak prozaicznego jak pad systemu. Odinstaluj Oblivion, przeinstaluj stery do karty i DirectX`a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...