Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Forum Mafiosum - temat do dyskusji i zgłoszeń

Polecane posty

Dobrze, że zajął się prowadzeniem ;]

Nom... Ułożyłem pierwszą rozgryzioną zagadkę :7

Dowody były... cztery. Resztę wyprodukował policjant po uzyskaniu pewności. Coś dało się dopasować do każdego, więc... mieliście szczęście!

Dobra, dowody...

Na początku. Znaczy po pierwszym morderstwie. Cieknący zawór - Valve i zamiłowanie do ich gier. Kot Sylwek - Nikt nie zwrócił uwagi na to, że był on dubbingowany przez Włodzimierza Pressa, urodzonego równo 40 lat przed dołączeniem mordercy do naszego grona...

Drugie morderstwo - Władca Pierścieni - pan grający Golluma w profilu, kolec - Sonic'owy awatar! Bo Sonic to jeż był...

Tak, tak... Mordercą był... Tiloren!

PS. Nikt nie zwrócił uwagi na moją podpuchę, wycelowaną w... policjanta! Mianowicie, nasz ulubiony piosenkarz... Carlos Vives! Jego pierwszą płytą była... Por Fuera y Por Dentro! Kogo to wskazuje? Czy znajdziecie też policjanta? :7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech mnie, miałem rację z Tilem i poszedłem na pierwszy ogień, że niby chcę nań podejrzenia rzucić :tongue: Dzięki za rozgrywkę, Goloman. A co do gry pikaza, to ja też się zgłaszam, a co! :laugh:

Ale będę szczery, do P_aulowej rundy jako mordercę na końcu obstawiałem Cruadina. Bez specjalnego właściwie dowodu, po prostu wydałeś mi się jakoś... Podejrzany :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeee.... A było już tak blisko. :icon_cry: Cóż, mogę się pocieszyć tym, że do samego końca wytrwałem przy oskarżeniu mordercy, chociaż kilka razy prawie dałem się zwieść (mój poprzedni post najlepszym tego dowodem). Kto wie, jak by się to skończyło, gdyby nie nieobecność trzeciego gracza?

Do następnej rozgrywki, kto by jej nie prowadził, zgłaszam się. Mam tylko jedną prośbę do P_aula: wymyśl jakiś sposób radzenia sobie z takimi przypadkami jak mafiozo, dobrze? Nie zazdroszczę tym, którym przytrafi się coś podobnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kot Sylwek - Nikt nie zwrócił uwagi na to, że był on dubbingowany przez Włodzimierza Pressa, urodzonego równo 40 lat przed dołączeniem mordercy do naszego grona...

Na takie powiąznie to i Ja bym nie wpadł za skarby świata. Brawo za pomysł :)

kolec - Sonic'owy awatar! Bo Sonic to jeż był...

Lol! <robi facepalma plask!!> Czemu na to nie wpadłem. Takie proste, że aż trudne. Ale skubaniec usunął lamę ze swojego profilu - chodzi mi o Tilorena.

Nikt nie zwrócił uwagi na moją podpuchę, wycelowaną w... policjanta! Mianowicie, nasz ulubiony piosenkarz... Carlos Vives! Jego pierwszą płytą była... Por Fuera y Por Dentro! Kogo to wskazuje?

Niezłe niezłe... ta płyta była jak "immunitet" - chroniło i zapewniało spokój aż do końca. :P

Ja jakby co zgłaszam się do rundy z pikazem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cruadin: Muszę przyznać, że dopiero ostatnia "potyczka" z Tobą pozwoliła mi na użycie "małych szarych komórek". W pewnym momencie nieźle musiałem główkować, by jakoś Cię zwieść, co znaczy, że byłeś godnym przeciwnikiem ;) I małe pytanie: Gdyby P_aul nie skończył gry, to na kogo byś głosował?

Wracając do tematu rozgrywki: Wszystko szło mi wyśmienicie (wręcz było momentami nudno :biggrin:), aż do ostatniej rundy. Wszyscy ginęli w takiej kolejności w jakiej sobie tego życzyłem (nawet - o dziwo - Ci co zawisnęli, zginęli w kolejności w jakiej stworzyłem swoją listę). Wszystkim ofiarom chciałbym podziękować za grę (i za to oczywiście, że nikt nie wpadł na to, że ja zabijałem.[chociaż nie wiem czy wypada za takie coś dziękować] :P).

Odnośnie P_aula i Cygnusa:Miło mi, że podtrzymałem tradycję morderstwa policjantów na samym początku :D

***

Jeśli są jeszcze miejsca na kolejną rozgrywkę to zapiszcie i mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie te wścibskie dzieciaki oraz to głupie psisko by mi się udało. =]

Ale była to moje pierwsze spotkanie z ta grą oraz nie byłem w stanie się bronić z powodu nie obecności (muszę się jakoś pocieszyć) i mogłem wysnuć wnioski z tego gameplay'u.

Zdecydowanie za wiele różnych przedmiotów na miejscu zbrodni. Wiele z nich pasowały do każdego z nas co powodowało jak widzę wspólne, jednogłośne wybieranie nieszczęśników na śmierć.

Pierwszy był mister, potem ja, gdybym nie ja był mordercą wszyscy zagłosowaliby pewnie na kolejną osobę. Dot ego dochodziły dziwne nadinterpretacje dowodów jak noktowizor - oczy postaci z mojego profilu czy kolec - broń Kratosa. Muszę przyznać że nad drugim morderstwem się dość długo zastanawiałem, miałem zabić na początku Kruka albo pikaza, około 24 w nocy padło niespodziewanie na Shivę (przynajmniej jak widzę, można było się rano pośmiać) :)

Gdyby nie brak czasu który już tutaj utrudnił mi grę chętnie bym dołączył do kolejnej rozgrywki. Ale odczekam trochę, może jak wrócę będzie wreszcie rola sędziego której mi tu brakowało :)

No i nawet po śmierci, nadal pragnę zemsty...

A i jeszcze jedno, nastąpiła pomyłka z lamą. Wczoraj mnie zaskoczyliście stwierdzeniem że nie mam lamy w profilu. Spojrzałem zdziwiony, rzeczywiście jej nie było to pomyślałem że musiałem ją usunąć dodając Team4tress. No i się jednak pomyliłem bo gdy wszedłem w edycje strony link do lamy był nadal, gorzej z obrazkiem bo przygotowując zagadkę musiałem ją przez przypadek usunąć z ImageShacka :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiloren miał sporego pecha, jak jako fan Thiefa od razu zauważyłem, że z brakiem krwi coś nie gra, a dopasowanie reszty dowodów też się nam jakoś udało ( chociaż nie do końca ). Jeśli dobrze pamiętam wodą można było zmywać krew w tej grze. Ale trzeba to uczcić pierwszy powieszony morderca <otwieram szampana> :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Tilo był najbardziej podejrzany z oczywistych powodów: Bo po sprawdzeniu wszystkich wyszło mi, że on jest najbardziej powiązany ze zbrodnią (choć to faktycznie mogło nieco naciągane być). I co? I miałem jednak rację ^^ I mimo śmierci uważam, że rozgrywka była dobra. Dzięki ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, widzę że Mr.155 masz pecha.

Teraz najprawdopodobniej nie będę miał dostępu do internetu ale jak wrócę mam nadzieję że będzie czekała tu porządna, duża sesja. Co jak co ale nie mogę się doczekać dodania funkcji sędziego.

I może jeszcze jakiejś kary za skazanie niewinnego bo wydaję mi się że wydawanie innych na śmierć uczestnikom gry wychodzi zbyt beztrosko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiloren, do kroćset! Miałeś przeżyć! :D

Dobra passa mordercow została jednak złamana, ale na szczęście nie podczas warty P_aula... :D A poza tym tłumaczenie, że byłeś najbardziej podejżany to żadne tłumaczenie. Wiem, co mówię. ;) Szkoda tylko, że byłeś nieobecny - nie wątpię, że wówczas zabawa potoczyłaby się nieco inaczej.

No i gratuluję Xysiowi, dołączyłeś właśnie do wąskiego grona nieuchwytnych killerów. I również zabiłeś policjanta nader żwawo. P_aul coś mało fartownie dobiera policjantów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, widzę że Mr.155 masz pecha.

Nie tylko mister, Ja też. Żeby pozostawić honor w sobie, odważyłem się na szybką i nieodwracalną decyzję (patrz: temat "Forum Mafisoum) :P

I może jeszcze jakiejś kary za skazanie niewinnego bo wydaję mi się że wydawanie innych na śmierć uczestnikom gry wychodzi zbyt beztrosko.

Nom, to prawda :chytry: - patrz: temat FM. ;]

Tiloren, do kroćset! Miałeś przeżyć! :D

A właśnie, że nie :P To miał być rekord do pobicia: szybkie wskazanie mordercy, przy jak najmniejszej liczbie ofiar - wynik: I (chyba) udało się (4/8 osób zginęły, więc to jest nawet dobry wynik ;]).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...