Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Xbox czy PS3 II

Polecane posty

@Dives - Możliwe, ale nie wiem, czy niektóre formaty nie są transkodowane w locie, wiem że serwery mediów, np. TVersity, mają taką opcję.

@Killeras - Jeśli zależy Ci wyłącznie na multi R2, to kup używaną. IMO szkoda kupować całą trylogię dla tego jednego trybu. IMO seria taka sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Ubiegłeś mnie tongue_prosty.gif ale ja dodam, że w 2013 PS3 będzie miał więcej Exów. Beyond Two Souls, The Last of Us, The Last Guardian. Do tego ma wyjść też Metal Gear Solid Ground Zeros, God of War Ascension. Na XBOX 360 tylko kojarzę, Gears of War: Judgment ale od razu przepraszam użytkowników X. Jakoś nie mogę sobie przypomnieć więcej tytułów które mają wyjść w 2013 na ich platformę.

Może jeszcze coś zapowiedzą, ale już od kilku lat na xboxie nie pojawiają się eksluzywne tytuły. Moim zdaniem Microsoft ,,zbroi" się już na nową generację konsol, pewnie tak samo jak Sony, ale oni dodatkowo robią exy na PS3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Sony ma lepsze umowy z zależnymi studiami, stąd większa ilość exów. Pewnie wynika to z doświadczenia, albo bardziej przemyślanych ruchów (czyli doświadczenia :]). Możliwe też, że Microsoft skupia się teraz przede wszystkim na następcy X-360, traktując obecną konsolę nieco po macoszemu.

Zresztą, niedawno pojawiły się nowe "przecieki" odnośnie kolejnej konsoli Giganta z Redmont:

http://muve.pl/news/informacje-o-nowym-xboxie/box/popularne

Zobaczymy, jak to się w rzeczywistości potoczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, niedawno pojawiły się nowe "przecieki" odnośnie kolejnej konsoli Giganta z Redmont:

http://muve.pl/news/informacje-o-nowym-xboxie/box/popularne

Zobaczymy, jak to się w rzeczywistości potoczy.

Nic pewnego, a nawet jeśli, to mało konkretów. Myślę że M$ jest teraz trochę na rozdrożu - Z jednej strony sporo ludzi oczekuje nowej "zwykłej" konsoli i standardowego wyścigu zbrojeń, a z drugiej za dużo wysiłku włożono w łączenie Windowsa, Xboxa i Windows Phone w jednej usłudze. W zasadzie żadna plotka dopóki nie zostanie oficjalnie potwierdzona, nie jest pewna. A nawet te potwierdzone mogą się okazać zupełnie nieprawdziwe :P (patrz: czym było Windows Surface, a czym jest).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na przykładzie PS 3 i jej wstecznej kompatybilności, a także na popularność odgrzewanych gier z nieco podbitą rozdziałką, odpowiedź wręcz sama się nasuwa, prawda? Sony bardzo szybko zrezygnowało z wstecznej kompatybilności swojej konsoli. Z jednej strony, to nawet ich rozumiem. Wciąż wtedy ogromna popularność PS 2 i gier na nią mocno ciążyła nad średnimi wtedy premierówkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poczytałem ofertę, gdzie jest mowa o wymienionej paście pod prockiem i zmodyfikowanym chłodzeniu, to nachodzą mnie podejrzenia, że to są konsole poawaryjne. Niedawno widziałem taką samą, tylko szczerszą (:]) ofertę, gdzie były sprzedawane faty z GB, które ktoś w ich serwisie naprawił. Imo bardzo ryzykowne jest kupowanie takiej konsoli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te konsole to szroty, zazwyczaj modele z pierwszą i najbardziej awaryjną płytą główną, po RRoD naprawianym wątpliwymi metodami i działające na słowo honoru. Odradzam z całą stanowczością.

@Sergi

Używany, kompletny Slim za 300zł? Chciałbym :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konsolę Xboxa 360 przerobioną już 3 lata i nie narzekam na nic. Nie psuje się, ani nie zacina, więc nie wiem skąd takie Twoje uprzedzenia do przerobionych konsol.

Uprzedzenia wynikają stąd, że to nielegalne. Za dumę z tego czynu i brak problemów wynagrodzę cię ostrzeżeniem - Felessan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsza grafika

Jedynie w tytułach ekskluzywnych, i to nie każdym (co pokazuje ostatnie Halo na X360)

mniejszy problem ze sterowaniem na padzie

lolwut?!

wi-fi

X360 w wersji Slim ma wbudowany adapter wifi.

wg. mnie ciekawsze gry

Nie wiem co mam rozumieć pod stwierdzeniem iż gry na PS3, której 90% dosępnych tytułów ukazuje się także i na X360, są ciekawsze.

itd.

Taaa...

Edit.

Nie wiem czym kierował się CrixDoomsday minusując mojego posta, najlepiej gdyby sam wypowiedział się w temacie odnosząc do mojej wypowiedzi i napisał dlaczego się ze mną nie zgadza..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS3 zdecydowanie . Lepsza grafika , blu-ray , mniejszy problem ze sterowaniem na padzie , wi-fi , wg. mnie ciekawsze gry itd.

LOL. Jakie problemy są podczas sterowanie padem na konsoli Xbox 360?

W jaki sposób zmierzyłeś, że grafika jest lepsza?

Wi-Fi jest wbudowane w Xbox 360.

Ciekawsze gry? Polemizowałbym.

Blu-Ray? Tu masz rację, tylko ten argument traci sens, gdy gry instalujesz na dysku twardym, bo wtedy w czytniku wystarczyłaby zwykła płyta CD, aby tylko laser odczytał niezbędne ścieżki z informacjami DRM, a cała gra i tak będzie doczytywana z dysku twardego, który jak wiemy ma nieporównywalnie lepszy czas dostępu do plików, niż jakikolwiek napęd optyczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat grafika na PS3 jest podobna do X360. Jedyny zarzut jaki można postawić konsoli Sony, to zbyt wyblakłe kolory. Widać to np. w GTA 4 - musiałem sporo pobawić się ustawieniami graficznymi, bo nawet gdy świeciło słońce, wyglądało jakby zaraz miało padać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co mam rozumieć pod stwierdzeniem iż gry na PS3 (...) są ciekawsze.

PS3 ma więcej exów. Można oczywiście powiedzieć, że "mi się podoba tylko Halo 4, a na PS3 nie ma Halo 4, więc DLA MNIE X360 ma ciekawsze gry", ale to nie jest argument. Faktem jest, że pod względem liczby i różnorodności gier na wyłączność PS3 bije 360 na głowę. W dodatku w tym przypadku ilość idzie w parze z jakością.

Blu-Ray? Tu masz rację, tylko ten argument traci sens, gdy gry instalujesz na dysku twardym

W pewnym sensie tak. Jednak brak bluray w konsoli MS implikuje inny problem, które od niedawna jest mocno upierdliwy. Ze względu na ograniczone miejsce na DVD dystrybutorzy w poszczególnych krajach nie mają możliwości na jednoczesne zlokalizowanie gry i umieszczenie oryginalnego dubbingu na płycie. Przykład? Z tego względu np. w nowym Hitmanie na 360 jest wyłącznie polski dubbing.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...