Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Xbox czy PS3 II

Polecane posty

Poza tym skoro PS jest taki lepszy to dla czego tak trudno go kupić np. na Allegro ? Xboxów jest w brud a PS3 cholernie mało.

Be-ze-du-ra. Wszedłem na allegro i sprawy mają się następująco - 886 aukcji z Playstation 3 kontra 886 ofert Xboxów 360. Mimo wszystko nie dałem minusa bo prawdą jest że nie powinno się naszych wywodów brać w całości do siebie tylko na ich podstawie stworzyć własną opinię.

No to sporo się zmieniło bo ja wypowiadałem się porównując oferty sprzed ponad roku kiedy planowałem zakup Xboxa... po raz kolejny.

Nie kłamię bo nie mam powodu, wtedy PSów było sporo mniej od Xboxa.

Poza tym skoro PS jest taki lepszy to dla czego tak trudno go kupić np. na Allegro ?

Polska piracka bandera wciąż wysoko uniesiona. X-Boxa bardzo łatwo przerobić i mieć WSZYSTKIE gry za darmo' date=' stąd tyle ofert. Nie dlatego, że to konsola w jakiś tam cudowny sposób lepsiejsza od PS 3.

[/quote']

Ale ja nie twierdziłem, że Xbox jest cudownie lepszy tylko, że ma większą ilość posiadaczy wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem posiadaczem xboxa 360. Zakup tej konsoli był jednym z lepszych wyborów tego typu lecz zazdroszcze posiadaczom PS3 paru rzeczy. Między innymi exclusivów takich jak uncharted , God of War i little big planet. Z zazdrością patrze też przede wszystkim na to jak sony dba o polskich klientów. Inicjatywa PS+, świetne polonizacje to jest to czego mi brakuje u Microsoftu który 3/4 swoich usług nie udostępnia w naszym pięknym kraju. Przy następnej generacji będe musiał się dogłębnie zastanowić którą konsole wybrac :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo ludzi po prostu woli wybór i na PS3 może wybrać pomiędzy napisami, dubbingiem i wersją oryginalną. Swoją drogą masz nieświeże informacje. Halo 4 wyjdzie w polskiej wersji językowej. Z dubbingiem. W dodatku ze względu na ograniczone miejsce na DVD kupno wersji polonizowanej uniemożliwi odpalenie oryginalnych głosów (zmiana języka konsoli nie zmieni języka gry). Pojawią się w Polsce za to 3 wersje:

Standardowa - polskie napisy i dubbing

Standardowa - angielskie napisy i dubbing

Kolekcjonerska - po angielsku

To się nazywa wybór, huh?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że ma się to zmienić odnośni serii Halo. Osobiście i tak brałbym ang, nie po to uczą nasz w szkole przez 10 lat ang, żebyśmy byli zdani na łaskę i niełaskę naszych rodzimych "gwiazd" podkładających głosy. Natomiast napisy byłyby mile widziane, mam nadzieję, że MS nie będzie tego trendu kontynuować i zostanie przy spolszczeniach kinowych, w przeciwnym razie spora część graczy będzie zmuszona ściągać gry z UK, wielu moich znajomych z nie ścierpi partactwa w kwestii dubbingu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'podobno' to słowo-klucz w tym przypadku. Nikt nie może obecnie na 100% powiedzieć, kiedy wyjdzie nowa konsola Sony. A nawet jeśli, to PS3 wtedy nie wyparują, tylko będzie można dalej na nich grać. A na 2013 zaplanowanych jest jeszcze kilka ciekawych premier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pasiur123

Kupuj śmiało sam kupiłem PS3 jakieś 2 miesiące temu, a również miałem dylemat. Jest tyle gier na Playstation 3, że nie sposób wszystkich skończyć. Do tego w 2013 wychodzi mnóstwo świetnych gier, a PS4 zamierzam kupić gdzieś rok po premierze ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xbox360:

Seria Forza Motorsport

Seria Gears of War

Seria Halo

I kilka "półekskluziwów":

- Alan Wake

- Wiedźmin

- Minecraft

PlayStation 3:

Seria Uncharted

Seria Resistance

Seria Killzone

Seria God of War

Heavy Rain

Seria inFamous

Seria LittleBigPlanet

Gran Turismo 5

I inne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Ubiegłeś mnie tongue_prosty.gif ale ja dodam, że w 2013 PS3 będzie miał więcej Exów. Beyond Two Souls, The Last of Us, The Last Guardian. Do tego ma wyjść też Metal Gear Solid Ground Zeros, God of War Ascension. Na XBOX 360 tylko kojarzę, Gears of War: Judgment ale od razu przepraszam użytkowników X. Jakoś nie mogę sobie przypomnieć więcej tytułów które mają wyjść w 2013 na ich platformę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pasiur123

Bierz co chcesz ja wybrałem PS3 bo ma więcej tytułów dostępnych na tą platformę, jeśli chcesz kupić XBOX 360 bo podoba ci się Kinect. To śmiało bierz obie konsole są bardzo zbliżone do siebie, jedyny problem to gry ale to kwestia gustu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wymieniłeś Resistance. Chodzi mi o 2 część tej gry. Jest jeszcze na multi ruch? Można łatwo znaleźć grę czy trzeba czekać po kilka minut? Bo zastanawiam się nad kupnem całej trylogii i chętnie bym zagrał w multi 2, bo przypomina mi to z Untreal Turnament(głównie te "wyrzutnie" do wyskakiwania na wyższe piętra :3).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...