Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Xbox czy PS3 II

Polecane posty

- Dante's Inferno [dla mnie "killer" God of War 3....lepszy klimat]

Nie, no litości. To jest gra, która chciałaby być GoW III, ale nie może. Gra na 7/10. Jest znacznie słabsza graficznie (płomienie zrobione z bitmap są żenujące), ma dużo mniejszy rozmach, mniej efektowną walkę (a przecież walka to sedno tej gry), jedną broń, a do tego kretyńską minigierkę z łapaniem grzechów, która nijak nie przystaje do niby poważnego nastroju... Gra się sympatycznie, ale stawianie Dantego na jednej półce z GoW III to jest chyba efekt pomroczności. :) A ja i tak jestem łagodny w stosunku do Dantego, bo Hut np. stwierdził, że to crap i w przeciwieństwie do mnie gry nie ukończył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC, są gusta i guściki. Może wina tego, że grałem tylko w demo GoW 3. Ale klimat Dantego, dość oryginalna wizja piekła [te ściany z ludzi....jako "zaprawa" chyba :| ], po prostu mi gra się bardzo podobała.

Ale nie powiesz mi chyba, że Brutal Legend to też średniak...Ty jako gitarzysta także powinieneś docenić ten oryginalny klimat. :D Jack Black wczuł się w rolę kapitalnie...oryginalne ataki "mocą wiosła" i to jego autko, miodne!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Brutal Legend w moim guście to jest średniak, gierka w ogóle nie przypadła mi do gustu. A co do GoW3 to demo ZNACZNIE różni się od pełnej. Przede wszystkim słabsza grafika, engine słabszy(to jest to samo demo z E3 bodajże 2k8). Tak więc zabieraj się za GoW3 bo naprawdę warto. :)

A ja i tak jestem łagodny w stosunku do Dantego, bo Hut np. stwierdził, że to crap i w przeciwieństwie do mnie gry nie ukończył.

Dla mnie dziwne jak można grę, która dostaje noty 7-8 nazywać crapem, rozumiem, nie podoba mu się, ale nazywanie jej crapem jest dowodem jaki z niego "znafca". ;)

P.S. Specjalnie napisałem tak ten wyraz. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za liczne odpowiedzi. :)

Mam zamiar kupić:

Uncharted: Drake's Fortune - powinno się zaczynać przechodzenie serii od części pierwszej. ZA jakieś 50zł uda mi się dorwać.

Fifa 10 - Jeden z powodów kupna PS3. 10 kupię za jakieś 60zł a na Fifę 11 nie opłaca się wyrzucać 200zł.

Killzone 2 - Jeden z najlepszych FPS-ów jaki jest dostępny na PS3. Wyrwę za 50zł.

LBP - To jest obowiązek dla posiadacza PS3. Również uda mi się dostać w cenie 50zł.

Za około 200zł będę miał 4 gry. Czy taki zestaw(oczywiście własny gust mam, ale wolę w razie co wiedzieć) będzie w miarę, OK?

Nasuwa mi się jedno pytanie, czy gry używane nie są przypisane do konta? Jak ktoś zainstalował grę na konsoli to nie będę mógł z niej korzystać itp?

Chodzi oczywiście o gry używane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś LBP nie przypadło do gustu jednak, dostałem tę grę razem z konsolą, dlatego póki dostałem Killzone musiałem tylko to męczyć i pomimo właśnie grania na siłe, niezbyt mnie wciągnęło. Sprzedałem po paru dniach....jak ktoś nie jest prawdziwym zapaleńcem platformówek [a ja myślałem, że jestem] to nie koniecznie musi się podobać.

W żadnym wypadku nie są. Jedyny minus używanych gier jest taki, że są używane. :) A ceny które podałeś to razem z wysyłką, ja Killzone 2 dorwałem za 48 zł bodaj ale w wersji metal-box. :) FIFA 10 - 55 zł, LBP sprzedałem za równo 50 zł [z wysyłką - 55 zł], Uncharted...jeszcze nie mam. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh te argumenty...

- Więcej gier gdzie połowa z nich jest crapem

- bardziej stabilne ? :O GDZIE ?! :O

- lepiej wygląda zewnętrznie...kwestia gustu, ja wole moją "deseczke"

- nowy Xbox S ? I co w nim cudownego ? Że się tak pięęękniee błyszczy [i kurz widać] ? Albo, że WiFi ma, gdzie PS3 ma w standardzie od 3 lat ? Niieee....a może duży dysk, który zaś PS3 ma od roku ?

Wymieniłeś te zalety, które akurat PS3 ma "gdzieś". Musiałem go podsumować....nawet z nudów. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC, są gusta i guściki. Może wina tego, że grałem tylko w demo GoW 3.

No to wiele tłumaczy.

Ale nie powiesz mi chyba, że Brutal Legend to też średniak...

A dlaczego miałbym tak powiedzieć? Bo nie zachwycam się inną grą? :) BL akurat też ukończyłem. Nie uważam, żeby gra była wybitna, ale akurat do takich ludzi jak ja była ona kierowana, więc spodobała mi się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC, są gusta i guściki.

- Więcej gier gdzie połowa z nich jest crapem

Czy tylko ja zauważam tu sprzeczność? ;)

Drogi k4cz0rze, tak ja napisałeś, to co komu się podoba zależy tylko i wyłącznie od jego gustu, tak więc dla Ciebie exy na Xboxa mogą wydawać się "crapem", ale na pewno znajdzie się nie jedna osoba której przypadną one do gustu, nawet bardziej od tych z Ps3.

Zresztą sytuacja identyczna do tej poruszanej teraz z Dante Inferno, dla Ciebie dzieło, dla innych crap. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie powiesz mi chyba, że Brutal Legend to też średniak...Ty jako gitarzysta także powinieneś docenić ten oryginalny klimat. :D Jack Black wczuł się w rolę kapitalnie...oryginalne ataki "mocą wiosła" i to jego autko, miodne!

Nie wiem czy crap, ale na pewno wielki i zmarnowany potencjał. Bez elementów strategicznych jako gitarowy slasher gra sprzedała by się pewnie kilka razy lepiej. Poza tym z informacji przedpremierowych i dema gra wyglądała na rąbanka a nie na pseudostrategię. Dzięki Bogu za recenzentów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy numer CD-Action jasno pokazuje gry na XBoxa 360 i PS3 i według mnie X 360 jest w tej sprawie lepszy (oczywiście gust to ma z tym duży udział) nie tylko ze względu na ilość ale też na jakość (wole Project Gotham Racing od GT 5 Prolog a Halo od Killzone) po za tym ma jedną ważną cechę: jest tańszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy crap, ale na pewno wielki i zmarnowany potencjał. Bez elementów strategicznych jako gitarowy slasher gra sprzedała by się pewnie kilka razy lepiej.

I byłaby przy okazji przyjemniejsza, bo co się nakląłem przy bitwach pod koniec gry, to moje. Trochę tę grę przekombinowali. Tym niemniej szkoda, że wstrzymano Brutal Legend 2, bo może byłaby tym, czym powinna być "jedynka".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry temat na ten post ale

jakie są dobre gry wyścigowe na obie platformy?

Mój starszy brat chce kupić Xboxa 360 ze względu na grę Forza motorsport 3.

A nie chce grand thurismo 5 ze względu na ponoć marne możliwości modyfikacji aut(słyszałem że w Forzie jest zaawansowany tuning a brat lubi samemu dostrajać auta).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TargetZer0:Nie całkiem o to chodziło.

Napisałem wyraźnie że nie Brat chce GT5.

Chyba że ktoś opisze możliwości modyfikacji aut w GT5 i FM3.

Aha napisałeś:O następcach PGR i FM narazie nic nie słychać, FAIL

Na stronce był news o konferencji Ms a na niej zapowiadali nową forze.

Tutaj dałeś ciała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałeś się

jakie są dobre gry wyścigowe na obie platformy?

Więc Ci odpowiedziałem.

Aha napisałeś:O następcach PGR i FM narazie nic nie słychać, FAIL

Mówisz o tej pseudo grze wyścigowej w które jedyne co robisz to skręcasz machając rękoma w powietrzu ( bez dodawania gazu ) ? Seriously ?

Anyway...

ME2 na PS3. In Your face !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiemy się.

Mnie przy Xboxie trzyma tylko Kinect, jeśli będzie to klapa, to w [ciach] z nim.

Niestety decyzja należy do Brata a przez Forze nie interesuje go Ps3.

GT go nie przekonuje bo ponoć nie ma modyfikacji aut.

Chodziło mi o to abyś to zdementował albo potwierdził.

Mówisz o tej pseudo grze wyścigowej w które jedyne co robisz to skręcasz machając rękoma w powietrzu ( bez dodawania gazu ) ? Seriously ?

ROFTLOL!

Oceniasz grę ledwie zapowiedzianą a informacje o niej są szczątkowe,a ty wyjeżdżasz z takimi tekstami...

Rozwalasz mnie!

Aha i nie szpanuj angielskim bo to niemodne i Lamerskie.

Ps:Jakie są argumenty za ps3 prócz tych oczywistych?

Uważałbym na słowa. Jeszcze trochę i mogę użyć innych środków niż upomnienie. Trolli i flejmerów tutaj niezbyt dobrze traktujemy - Fel

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej chodziło mu o możliwość sterowania w nowych wyścigach na X0 za pomocą nat... Kinecta. Przykład zły bo pewnie nie da się połączyć wyglądu z Kinectem, a to co było pokazywane to nawet nie casual był. Inna rzecz że wystarczy przed sobą potrzymać wyciągnięte ręce (niby na kierownicy) by się przekonać że się tak długo grać nie da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przecież już w GT2 była możliwość modyfikacji samochodów - wymiana układu napędowego, dłubanie w silniku, heblach itp. To samo w GT4. Więc jestem pewien, że opcji tuningowych w GT5 może być nawet więcej, niż w FM3.

Jeszcze gwoli wyjaśnienia - w FM3 można wymienić jednostkę napędową (SRT4 z silnikiem od Vipera rulez!), przeniesienie napędu i wszystkie inne pierdoły. Nie mówiąc o osobistych ustawieniach auta odpowiednich do danego toru, bo to już standard na każdej platformie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu rzeczowe odpowiedzi! :happy:

Brat lubi optykę ale wydajnościowy jest dla niego najważniejszy (dowodem jest projekt na golfie G60 Mk2 ... a ile kasy w auto włożył starczyła by na ładną Audi z 2001).

Liczę że w GT5 Będzie rozbudowany, inaczej się nie przekona do PS3.

Kinect fajny ale im więcej o nim czytam tym większe mam co do niego wątpliwości...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...