Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mariusz Saint

KotOR2: Sith Lords

Polecane posty

Jeśli jest to błąd typu CRC to muszę Ci powiedzieć, że twoja płyta jest za bardzo porysowana lub po prostu jest piratem - prawie wszystkie piraty są zwalone... Jeśli jednak to oryginał to ....podaj szczegóły...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie być z generałem wystarczy mu nie pomagać wcześniej (eliminowanie celów) :) proste ^_^

A ja mam inne pytanie... Oczywiste wydaje mi się że Carth Onasi powinien móc do mnie dołączyć... ok proste itp. itd. ale JAK! pojawia mi się on raz kiedy uciekam z platformy Telos... Później nie mam okazji go spotkać...

Poza tym czy można podążać ścieżką Revan (Mam na myśli podróż) nie kończąc gry?? wydaje mi się że droidy są kluczem do tej zagadki ale nie mogę z nich tego wyciągnąć :(

ps. ukończyłem grę już kilka razy (3) ale nie udało mi się tych 2 rzeczy osiągnąć :( HELP HELP HELP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam inne pytanie... Oczywiste wydaje mi się że Carth Onasi powinien móc do mnie dołączyć... ok proste itp. itd. ale JAK! pojawia mi się on raz kiedy uciekam z platformy Telos... Później nie mam okazji go spotkać...

Masz racje. Wydaje ci się :D Carth nie jest npcem który się może przyłączyć :( W zależności od rozmowy z Attonem i naszych czynów Carth jest generałem floty republiki i można z nim pogadać w jednym momencie. Thats all

Poza tym czy można podążać ścieżką Revan (Mam na myśli podróż) nie kończąc gry?? wydaje mi się że droidy są kluczem do tej zagadki ale nie mogę z nich tego wyciągnąć Sad

Tzn.? Nie za bardzo rozumiem o co chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co do Cartha to się pytałem bo w recenzji w cda był fragment w którym było napisane bodajże "jeżeli będziemy dobrzy to dołączy się do nas Carth a jeżeli źli(...)" czy jakoś tak ale pamiętam że było tam napisane CARTH dlatego się pytałem... Poza tym kiedy można z nim porozmawiać?

2. Co do ścieżki Revan pytam się bo przez całą podróż co chwilę ktoś mówi o tym że Revan gdzieś wyjechał(a) ... Poza tym pojawia się często motyw blokady komputera nawigacyjnego i HK mówi że gdyby wiedział kto go zablokował byłby w stanie go odblokować. poza tym T3 ma nagrany hologram i mówi że miał znaleźć kogoś "godnego" (czy jakoś tak) Może to być niewykorzystany pomysł twórców ale wydaje mi się że powinno to dawać możliwość ponownej podróży po planetach z poprzedniej części

ps. HURRAAA będzie KOTOR 3 :D świat jest piękny ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak było napisane? Jakiś bullshit :? Bodajże po odparciu ataku na telos. Trzeba być LS i na początku powiedziec ze revan uratował galaktyke, zeby Carth wogóle żył :)

2. Nie ma takiej opcji, są tylko te planety co są:) Za revan(em) jedziemy po konfrontacji z Darth Trayą.

Co do wycietych rzeczy to jest ich sporo na szczęście Restoration projekt jest na ukończeniu :P

ps. HURRAAA będzie KOTOR 3 Very Happy świat jest piękny Smile

=D>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie głupie pytanie kiedy dostaje sie miecz świetlny ? bo gram już pare godzin i dalej biegam z jakimś patykiem :D

Miecza się nie dostaje. Trzeba go sobie zrobić. Teoretycznie na każdej planecie możesz zdobyć jedną część miecza (a potrzebne są 3). W praktyce miecz można złożyć dużo szybciej - tylko trzeba wiedzieć jak.

Problem w tym, że mam sklerozę :( Jedną część zdobywa się na Telos (od Czerki lub Ihtlorian), drugą można zdobyć od salvagerów na Dantooine, a trzecią... hm.... albo na stacji Peragus (nie jestem pewien czy jest), albo od Vivas (po pokonaniu).

Aby złożyć miecz wystarczy pogadać z Bao-Durem na Ebon Hawku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EJ LUDZISKA A JAKIE WYMAGANIA MA KOTOR 2 I MA KTOŚ SPOLSZZCZENIE I KEY . POTRZEBUJE PILNIE BO KOTOR TO ZA**BISTA GRA. JEDYNKE PRZZESZŁEN NA WSZYSTKIE MOŻLIWE TRZY SPOSOBY

CD-key znajduje sie w pudelku z gra. Masz ostrzezenie za piracenie - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być LS i na początku powiedziec ze revan uratował galaktyke, zeby Carth wogóle żył :)

To mnie zawsze zastanawiało, bo w jedynce po wybraniu Dark Side można było nie likwidować Cartha. Po powrocie ze świątyni facet gadał coś do mnie o zdradzie i dawał długą do dżungli. I tyle.

Co do wycietych rzeczy to jest ich sporo na szczęście Restoration projekt jest na ukończeniu.

Ponoć też polski MotOR Squad przygotowywał grywalną „planetę droidów”, o której tylko wspomina się w grze. Ale patrząc na wykonanie ich Project Yavin 4th do KotORa1, nie jestem dobrej myśli. :thumbdown:

HURRAAA będzie KOTOR 3 :D świat jest piękny ^_^

...a ukaże się w 2008 roku, więc prawdopodobnie będzie chodził tylko na viscie, obsługiwał DirecyX xx i piksel shaker xxx... nie ma jak to mój optymizm :P.

Gdzie można kupić KoTOR 2??

Sprawdzałeś na Allegro? Ja kupiłem tam nówkę oryginała i jestem zadowolony.

Miecza się nie dostaje. Trzeba go sobie zrobić. Teoretycznie na każdej planecie możesz zdobyć jedną część miecza (a potrzebne są 3). W praktyce miecz można złożyć dużo szybciej - tylko trzeba wiedzieć jak.

Problem w tym, że mam sklerozę :( Jedną część zdobywa się na Telos (od Czerki lub Ihtlorian), drugą można zdobyć od salvagerów na Dantooine, a trzecią... hm.... albo na stacji Peragus (nie jestem pewien czy jest), albo od Visas (po pokonaniu).

Aby złożyć miecz wystarczy pogadać z Bao-Durem na Ebon Hawku.

Jest tak, jak opisałeś, ja dorzucę jeszcze parę informacji. Części niezbędne do skonstruowania miecza to:

- lens fixture

- power cell fixture

- emitter fixture

W rozmowie z Bao-Durem musisz określić jeszcze rodzaj miecza (pojedynczy, czy podwójny).

Istnieje jeszcze kilka sposobów na zdobycie części do miecza, poza tymi wymienionymi przez ciebie. Na Korirban można znaleźć jedną z części przy zwłokach Jedi, a kolejną w grobowcu Ludo Kresha. Na Dantooine można kupić jedną z części od Jorrana w Enklawie wraz z innymi gadżetami za ok. 1500 kredytów.

Na http://knightsoftheoldrepublic.filefront.com/ był kiedyś mod pozwalający na odebranie swojego miecza bezpośrednio od Atris. Wystarczy poszukać.

BTW: Jakie polecacie DOBRE mody (tzn. sprawdzone przez Was) do "The Sith Lords"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja pamietam to to bylo tak

1 Turn center counterclockwise

2 turn left counterclockwise

3 turn right clockwise

To co napisałeś to kod do otwarcia drzwi do magazynu Voggi na Nar Shaddaa (tak jakby ktoś nie wiedział). Ale nie wiem po co, bo nie pamiętam by ktoś o to pytał. :lol2:

kim gracie ??

A czy nie spotkam się z dziwnymi uśmieszkami ze strony reszty forumowiczów, jeśli powiem, że często gram kobietą???

Ale chodziło ci pewnie o klasy.

W moim przypadku są to zazwyczaj Guardian/Weapon Master lub Consular/Jedi Master.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że trochę dziwne zachowanie mam... Jak gram facetem to zazwyczaj jestem LS a jak kobitką to DS... Dziwne ale jakoś tak mam...

A tak co do klas którymi gram to zazwyczaj gram postaciami z nastawieniem na używanie "szmocy" w "dwójce" jest ona zdecydowanie potężniejsza niż w "jedynce" prawdopodobnie przez to że jest więcej levli do osiągnięcia i można od początku wystartować jako określona postać a nie trzeba najpierw zdobyć tych kilku levli jako np soldier (zawsze mnie wkurzało w jedynce to że pierwszych kilka z 20 levli traciło się na postać słabszą :()

Ostatnio zagrałem guardianem (walka wręcz) i zostałem jedi weponmasterem :D naprawdę fajne skille uzyskuje się jako weponmaster (naprawdę przydatne)

Teraz chyba spróbuję zagrać (po raz pierwszy) sentinelem... Ale będę zuyyyyyyy (i tym razem będę zuyyy grając facetem :D)

a tak z innej beczki radzę nie ściągać najnowszych aktualizacji :P nagle mi się strasznie cała gra zabugowała (robię jeden zły uczynek a moi tawarisze momentalnie z heroicznie dobrych [LS na maxa] zamieniają się w strasznie zuyyyych) A poza tym nagle nie mogę wykonać kilku questów i wywala mnie na pulpit... Ktoś chciał dobrze a wyszło... Jak zwykle :P (tya polski optymizm)

EDIT:... No fakt... Jakoś zawsze tych kilka levli wbijałem żeby nie było za ciężko :P (0wn3d on myself ;P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(zawsze mnie wkurzało w jedynce to że pierwszych kilka z 20 levli traciło się na postać słabszą :()

N to jest prosta odpowiedź. Wystarczy jeśli nie będziesz awansował swojej postaci dopóki nie przejdziesz treningu jedi. Gra zmusi cię tylko raz żebyś awanosował postać na następny level a potem to już ty decydujesz. Ja tak zawsze robię jak gram w kotora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że trochę dziwne zachowanie mam... Jak gram facetem to zazwyczaj jestem LS a jak kobitką to DS... Dziwne ale jakoś tak mam...

Błeee... nie po to gram kobitką, żeby ją oszpecać... Ja tam wolę ładne buźki. :lol2: Dlatego jak gram na Dark Side to tylko facetem (bo ponoć to mu faceci jesteśmy powodem całego zła na ziemi).

(zawsze mnie wkurzało w jedynce to że pierwszych kilka z 20 levli traciło się na postać słabszą :()

N to jest prosta odpowiedź. Wystarczy jeśli nie będziesz awansował swojej postaci dopóki nie przejdziesz treningu jedi. Gra zmusi cię tylko raz żebyś awanosował postać na następny level a potem to już ty decydujesz. Ja tak zawsze robię jak gram w kotora.

No tak, ale walka staje się trudna, gdy jesteś ciągle na drugim poziomie. Niby kumple pomagają, ale już na takiej arenie gladiatorów jesteś sam... (Quest nieobowiązkowy, ale dający dużą satysfakcję IMO), pojedynek czwarty, piąty i nielegalna walka z Bendakiem to już prawie niemożliwe. (A gram przy „trudnym” ustawieniu walk, dla satysfakcji)

Dla mnie wystarczy czwarty-piąty level. Szczególnie, gdy wczytuję się w tabelki w instrukcji i wiem jaką klasę jedi wybrać by starczyło mi na rozwinięcie wszystkich Mocy których chcę.

Wracając do tematu: jak najszybciej nawrócić Visas na Jasną Stronę Mocy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie trzymając ją przy sobie i robiąc dobre uczynki... wtedy stwierdzi że docenia twoje zachowanie i sama też zacznie nawracać się na jasną stronę, poza tym staraj się z nią dużo rozmawiać i traktować czule, wtedy nie dość że masz duży influence u niej to jeszcze jest dobra...

Erm jest jeszcze jedna droga... Z tego co pamiętam to można zmieniać towarzyszy poprzez ekstremalnie niski influence (poniżej 10) nie testowałem tej metody (choć teraz właśnie zaczynam) wtedy przyjmują oni przeciwną stronę mocy (jeśli jesteś DS to oni są LS i odwrotnie... Metoda bardzo przewrotna... Poza tym przy ekstremalnie niskim inf tawarisze sami przyjmują szkolenie Jedi (chyba od Krei) i nadal walczą z tobą... Ale bynajmniej nie dlatego że cię lubią...

Ja mam inne pytanie.

Chodzi mi o to że w dziale "Movies" w menu pokazane jest 69(czy tam 8 ) filmów, ukończyłem grę 3 razy i za cholerę nie mogę odblokować 2 filmików... Czy jest jakiś sposób na odblokowanie ich poprzez grzebanie w kodzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to mam problem z chodzeniem gry na ATI 9550 jak w recommended settings jest... 9200 or better! Jak to jest możliwe? I zawsze w cofigure moja 9550 jest podkreślona, a grze się marzy... 9200! Czy można to jakoś obejść? Może nieco jakieś starsze sterowniki?

EDIT: Eeech.. wystarczyło wejść na stronę LucasArtsu...

Dla ATI od 9500 do 9800 trzeba ściągnąć Catalyst 5.1.

Problem nieaktualny, ale zostawiam ten post, bo może ktoś ma podobny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie wesolo poraz drugi.

Zawsze uzywam 2 mieczy swietlnych (fioletowy+czerwony) gram maxymalnie zła postacia.

Jak zbudowac drugą latarke? Nie pamiętam a bardzo mi zalezy zeby korzystac z tych premii ktore atutami sobie nabilem za uzywanie dwoch broni.

Jakie mieliscie druzyny? Ja lubie bardzo Bao-Dura ale szkoda mi poczciwca zeby razem ze mna przechodzil na ciemna strone, w tym momencie mam Kreie i Bao-Dura, jakie zestawy polecacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 "latarkę" jak to nazwałeś (wrr profanacja XD) zdobywa się normalnie, nie trza jej już budować, po prostu z biegiem wykonywania kolejnych questów związanych z główną linią fabularną gry zdobywa się kolejne levle

Mała rada: Wykonujcie te questy na wysokich levlach bo w kotorze 2 jest obecny "level scaling" (tak tak jest) więc w przypadku wykonania questów na niższych levlach dostaje się "short lightsaber" (na wyższych zwykły i dual), w związku z tym radzę również aby jaskinie z kryształami na dantoine "profanować" również dopiero na wysokich levlach (2*2 najpotężniejsze kryształy w grze i do tego z unikatowym kolorem :) na prawdę boskie POLECAM ;P)

A co do Bao-Dura to jeżeli chcesz nadal być DS i jego zachować jako LS (i do tego jedi) to powinieneś potraktować go ekstremalnie niskim influence (bądź dla niego BARDZO nie dobry :P) http://www.starwarsknights.com/influence2.php tu masz całkiem niezłą stronkę po angielsku, sugeruję przeczytać DS walkthrought z elementami w których pojawia się Bao-Dur tą drogą powinieneś osiągnąć ekstremalnie niski inf. i Bao-Dur będzie twoją absolutną odwrotnością (im bardziej ty będziesz zły tym bardziej on będzie dobry) metodę sprawdzałem... Gmatwa historie postaci jeszcze bardziej niż normalnie:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radzę również aby jaskinie z kryształami na dantoine "profanować" również dopiero na wysokich levlach (2*2 najpotężniejsze kryształy w grze i do tego z unikatowym kolorem :) na prawdę boskie POLECAM ;P)
E... a czy dałoby się tak zrobić, żeby wleźć do jaskini i wytłuc kinrathy (quest od Zerrona), a dopiero potem wrócić do jaskini na wysokim levelu i zdobyć te kryształy? Czy jak się wlazło do jaskini na niskim XP to już kaplica?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radzę również aby jaskinie z kryształami na dantoine "profanować" również dopiero na wysokich levlach (2*2 najpotężniejsze kryształy w grze i do tego z unikatowym kolorem :) na prawdę boskie POLECAM ;P)
E... a czy dałoby się tak zrobić, żeby wleźć do jaskini i wytłuc kinrathy (quest od Zerrona), a dopiero potem wrócić do jaskini na wysokim levelu i zdobyć te kryształy? Czy jak się wlazło do jaskini na niskim XP to już kaplica?

o ile dobrze pamietam to mozna je smailo wytluc, nie mozna tylko zbierac krysztalow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...