Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mariusz Saint

KotOR2: Sith Lords

Polecane posty

Do przejścia jachtu G0T0 potrzebujesz:

  • Shutdown Program

[*]Acces Codes - Containment Cells

[*]Turret Defense Access Codes

[*]Power Supply Access Codes

[*]Reset Program

Sytuację komplikuje fakt, że jak podejrzewam grasz w polską wersję, a nie wiem jak tam przetłumaczyli, ale generalnie powinieneś przeszukać wszystkie szczątki po pokonanych droidach i kontenery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Yavin 4th to mod do pierwszej części KotORa.

Po drugie kiedyś mod był dostępny przez mirror na stronie http://www.kotor2.pl/infopage.php?id=64, ale ostatnio wyskakuje błąd, że Strona pod wskazanym adresem nie istnieje.

Jeden z użytkowników forum www.kotor2.pl uploadował ostatnio w związku z tymi problemami moda na:

http://www.megaupload.com/pl/?d=XGBXU7AL

http://rapidshare.com/files/38130602/Yavin.rar

Może któryś z tych linków zadziała. :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Jak to jest z punktami zdobywanego doświadczenia? Ich ilość zależy od poziomu trudności na jakim gramy? To, że jest ich więcej w jeśli w drużynie jest Kreia to akurat wiem. Nie wiem tylko jak to jest z poziomem trudności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z Kotorem 2, a dokładniej z Kreią.

Za każdym razem gdy rozpoczyna się walka, Kreia zamiast ruszyć do ataku zatrzymuje się w miejscu. Jedynym sposobem by ją ruszyć z tego miejsca jest przełączenie się na nią i manualne wyznaczenie celu.

Jest to szczególnie wkurzające gdy dookoła lata kupa wrogów i trzeba co chwilę skakać między postaciami...

Może ktoś ma na to lekarstwo ?

Gra jest orginalna i spaczowana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Słyszałem o nieoficjalnym patchu do KOTOR II, stworzonego przez grupę TSL Restoration Project, i patch ten poprawia wydajność gry. Próbowałem ściągnąć ze strony kotor2.pl, ale było uszkodzone archiwum. Wie ktoś z jakiego adresu można jeszcze ściągnąć tego patcha :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Otóż mam pewien problem z KOTORem 2... Jestem na Nar Shaddzie i jestem w tym momencie gdzie robotem T3 muszę sie dostać do tego magazynu Voggi. Jestem przy tych zamkniętych drzwiach które trzeba otworzyć kombinacją ruchów. Klikałem na oślep ale to nie pomaga. Macie jakieś sugestie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamOtóż mam pewien problem z KOTORem 2... Jestem na Nar Shaddzie i jestem w tym momencie gdzie robotem T3 muszę sie dostać do tego magazynu Voggi. Jestem przy tych zamkniętych drzwiach które trzeba otworzyć kombinacją ruchów.

To idzie tak:

1 Turn center counterclockwise

2 turn left counterclockwise

3 turn right clockwise

Powodzenia! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wydajno ścią w tej grze gram na złomie athlon 4800,geforce 8600 GT, 2gbramu i gra mi chodzi okropnie tak że nie da się grać .Kiedy włanczam skanowanie sprzętu w grze wszystko mam dobrze oprócz karty graficznej gdzie jest ostrzereznie a więc wygląda nato że to wina karty.Wgrtywałem stare nowe sterowniki ale niewiele pomogły tak samo zmniejszanie detali w grze.W czym może być problem proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maxved

ja mam pytanie odnośnie kotora 2. czy na pierwszej planecie jest szansa na zdobycie miecza świetlengo?? bo kolega mi mówił, że dopiero pod koniec gry... i jak można to napiszcie proszę jak :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko, czy istnieją jakieś warte uwagi mody do KotORa 2?

Jeśli ttak to czy działają ze spolszczeniem?

EDIT: Czy jakl na spolszczonego Kotora 2 sciągne ten mod z fabryką HK to nie będzie się gryzło?

Nie da się na tym asteroidzie zdobyć miecza świetlenego. Ani na pierwszej planecie. Dopiero na 2 masz już wieksze szanse gdyż dopiero tam zdobędziesz kryształ do miecza. Ale spoko, potem miecze świetlne się walaja pod nogami. Zwykle od 3 planety miałem miecze dla każdego kto chciał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miecz da się zrobić na 1 planecie, ale 1 planeta jako miejsce gdzie polecisz po zdobyciu swojego statku.

1 część dostajesz na Telos przed odlotem ze stacji po pomocy Ithorianom, ale goście z korporacji chyba też dawali. Gdy masz już statek lecisz na Dantooine.

2 część ma śmieciarz chyba Jorran uwięziony w Enklawie Jedi.

3 część po pokonaniu Visas na swoim statku. Powinna pojawić się już na 1 planecie, jak się ma wystarczająco dobry albo zły charakter. Można tez dostać od Vrooka po skończeniu głównego questu z Dantooine.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maxved

obawiam się tylko jednej rzczy: w kotorze 1 miecz miałem już też gdzieś tak na dantoine... i to wcale nie było daleko

gorzej, że nie wiem mniej więcej czy tak jak wy mówicie to może być gdzieś tak w połowie gry ;] ale powiedzcie, na ile godzin wystarcza kotor 2?? bo jak jest tak krótki że dopiero pod koniec zdobywasz miecz, to dziękuję baardzo

acha... czytałem też na forum kotora, że żeby stworzyć świetlówkę, trzeba iść do jakiegoś bao dura.. mógły mi ktoś to wyjaśnić??

czytałem jeszcze, że miecze da się pierońsko ulepszać z części znalezionych podczas naszej przygody z kotorem... lub rozbierając miecze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam się tylko jednej rzczy: w kotorze 1 miecz miałem już też gdzieś tak na dantoine... i to wcale nie było daleko

gorzej, że nie wiem mniej więcej czy tak jak wy mówicie to może być gdzieś tak w połowie gry ;] ale powiedzcie, na ile godzin wystarcza kotor 2?? bo jak jest tak krótki że dopiero pod koniec zdobywasz miecz, to dziękuję baardzo

acha... czytałem też na forum kotora, że żeby stworzyć świetlówkę, trzeba iść do jakiegoś bao dura.. mógły mi ktoś to wyjaśnić??

czytałem jeszcze, że miecze da się pierońsko ulepszać z części znalezionych podczas naszej przygody z kotorem... lub rozbierając miecze

Miecz swietlny mozesz skonstruowac gdzies tak na 3-4 planecie. ( Troszke trzeba sie pomeczyc). Niestety, sam go nie zlozysz, do tego bedzie Ci potrzebny Bao Dur, który dołaczy do Twojego zespołu. Podczas rozmowy z nim, dowiesz sie jakie czesci beda potrzebne do lightsabera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maxved

a widzialem na kamerze jak jestem na telos, że do statku weszła jakać babka... podejrzewam, że to Visaz(lub jakoś tak)

i słyszałem na forum coś takiego, że jak znią będę walczył, to moge z jej loota wyciągnąć świetlówkę... czy to prawda??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzialem na kamerze jak jestem na telos, że do statku weszła jakać babka... podejrzewam, że to Visaz(lub jakoś tak)

i słyszałem na forum coś takiego, że jak znią będę walczył, to moge z jej loota wyciągnąć świetlówkę... czy to prawda??

Na Telos wchodzi Handmaiden, Visas dopiero po filmiku z Nihilusem, pewnie koło 1 lub 2 planety po odzyskaniu statku. I miecz daje chyba tylko, jak się już wcześniej zrobiło swój, a jak nie to da część do zrobienia miecza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie Visas, a Handmaiden. I tak, możesz po walce z nią wyciągnąć miecz świetlny, ale tylko, jeśli sam już swój masz. W przeciwnym wypadku dostaniesz od niej jedną z części do swojego miecza, co też jest ok. Żeby z nią walczyć, musisz po odzyskaniu statku od Atris lecieć na dowolną planetę (najlepiej Dantooine) i po jakimś czasie wrócić na pokłąd statku. Będzie tam czekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy po prostu mieć odpowiednio dużo punktów DS lub LS. Wtedy obejrzymy filmik z Nihliusem, a gdy po odyskaniu statku polecimy na dowolna planete i spowrotem wejdziemy na statek bedzie tam visas.

EDIT: Czy ktoś wie jak zainstalować mod M4-78? I czy funkcjonuje on poprawnie z modem TSL Un-Restored Content PL oraz TSL RP PL(znalazłem na kotor2.pl/forum).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...