Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mariusz Saint

KotOR2: Sith Lords

Polecane posty

A ja mam taki problem....po walce z atris ide bronic planete telos...wskakuje na poklad Ravagera (statek tego sith lord-a) i mam porozstawiac kilka proton corow na calym pokladzie ale tamten mandalorian stracil jedna...I teraz pisze ze musze znalesc nowa lub stworzyc nowa?? Poszlem do "missle bay" ali tam mi mowi ze musze znalesc jakas overvride console zeby wydostac core...... Ma ktos jakies propozycje gdzie znalesc 4 proton core?? <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema mam pewien problem z grą kotor 2

chodzi o to że gra mi wywala do menu i wskakuje mi błąd "Error msg: Dialog.tlk" jak chcę polecieć na telos lub jak jest jakiś filmik związany z telos

wątpię żeby to był problem ze sprzętem to raczej wina save'a bo przeszedłem już grę trzy razy i wcześniej mi się to nie zdarzyło może ma ktoś save po wszystkich 4 planetach jak się 2 raz leci na dxun bo nie chce mi się przechodzić gry jeszcze raz mój mail to mrozek.pawel@gmail.com

z góry dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie pytanie

Jestem na pierwszej planecie (telos) w wykonuje zadania dla czerka corp.

Teraz mam takie zadanie - mam zabic przywodce exchange (bounty hunters) czy jakos tak.

Gdy go zabije bedzie to mialo pozytywny(jasna strona mocy) wplyw na moja postac czy negatywny(ciemna strona mocy)

Bo w koncu morduje go z zimna krwia ale w ten sposob pozbywam sie tyrana (ratuje ludzi naznaczonych przez ta korporacje)

Dodam ze chce miec postac ktora jest po tej ciemnej stronie mocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz tam:

1) zabić Luxę i współpracować z Kantorem

2) zabić bossa Kantoru a zaraz potem Luxę(sama cię zaatakuje)

3) zabić oboje z własnego wyboru

Punkty jakiej strony mocy dostaniesz, zależą od tego jak poprowadzisz dialogi i który wariant wybierzesz.

Niestety nie pamiętam po którym dostawało się DS a kiedy LS.

Wydaje mi się, ze DS dostaniesz po trzecim wyborze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz tam:

1) zabić Luxę i współpracować z Kantorem

2) zabić bossa Kantoru a zaraz potem Luxę(sama cię zaatakuje)

3) zabić oboje z własnego wyboru

Punkty jakiej strony mocy dostaniesz, zależą od tego jak poprowadzisz dialogi i który wariant wybierzesz.

Niestety nie pamiętam po którym dostawało się DS a kiedy LS.

Wydaje mi się, ze DS dostaniesz po trzecim wyborze.

Wlasnie o to mi chodzilo

Niestety za pozno napisales tego posta,wybralem ta druga opcje. Jestem juz daleko nie chce mi sie wracac do tego momentu

Ale thx anyway :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajduje sie dokladna lokalizacja klanow mandalora?

Chodzi mi na jakich planetach sie znajduja

Jedna grupa jest na Dantooine, w obozie najemników(koło ruin z GM z jedynki), druga grupa jest na Nar Shadaa, w dokach. Więcej chyba nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajduje sie dokladna lokalizacja klanow mandalora?

Chodzi mi na jakich planetach sie znajduja

Jedna grupa jest na Dantooine, w obozie najemników(koło ruin z GM z jedynki), druga grupa jest na Nar Shadaa, w dokach. Więcej chyba nie ma.

No właśnie te 2 grupy odkryłem już wcześniej i żaden filmik albo coś się nie włączyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandalorian są tylko te dwie grupy, a to zadanie nie jest takie jak te pozostałe "dziennikowe" i chyba nie była planowana żadna animacja albo dialog. Może miało to być bardziej rozbudowane, ale nie starczyło czasu i ktoś rozbuduje to w jakimś modzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mój problem jest następujący: W czasie instalacji wszystko przebiega normalnie do włożenia 3 płyty. Wtedy wyskakuje błąd CRC. Czytałem na różnych forach, iż skopiowanie problematycznej płyty czasem pomaga. Skopiowałem i pomogło... do pewnego stopnia. Postaci są samymi modelami pozbawionymi tekstur. Co mogę z tym zrobić? Jeśli ktoś ma jakiś pomysł bardzo proszę o pomoc.

P.S. Wcześniej grę instalowałem bez problemów (ok. rok temu). Gra jest oryginalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...