Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mariusz Saint

KotOR2: Sith Lords

Polecane posty

Kilka pytań odnośnie spolszczenia.

Wiem skąd je pobrać, ale...

1. Ile kosztuje?

2.lle zajmuje(mb)

3.Czy instaluje się od razu, czy też można je pobrać przenieść na pendriwie("pendrajwie"256mb) na nny komputer UWAGA pozbawiony neta? Bo mam dwa kompy jeden sprzed dziesięciu lat i drugi na którym śmiga Gothic 3. Ten stary jest od neta, a nowy od gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań odnośnie spolszczenia.

Wiem skąd je pobrać, ale...

1. Ile kosztuje?

2.lle zajmuje(mb)

3.Czy instaluje się od razu, czy też można je pobrać przenieść na pendriwie("pendrajwie"256mb) na nny komputer UWAGA pozbawiony neta? Bo mam dwa kompy jeden sprzed dziesięciu lat i drugi na którym śmiga Gothic 3. Ten stary jest od neta, a nowy od gier.

No ale co z pozostałymi pytaniami? Zna ktoś odpowiedzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utknąłem w jednym z zadań na Nar Shadda, gdzie stery przejmujemy robotem i wchodzimy do magazynu tego Hutta Voggi bodajże, dochodzimy do drzwi i musimy rozwiązać jakąs idiotyczna zagadke, zeby otworzyc te drzwi. Sa tam jakies liczby i trzeba przekrecac jakies pokretla czy cos, zeby ustawic tak jak sa na dole. Czy ktos moze mi podac kombinacje? Gram zlym Lordem Sith.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byly juz takie osoby ktore dawaly innym swoje kody i w rezultacie kod stawal sie niewazny poniewaz korzystalo z niego wiecej osob. Z tego co sie orientuje to spolszczenie (sms) kosztuje 5 zl , a to chyba nie jest majatek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej że nie słyszałem zbyt wiele dobrego o jakości tegoż spolszczenia.

Ponoć często zdarzają się błędy a na dodatek Kreya bywa mężczyzną :) (nie chcecie wiedzieć o co chodzi...)

@down

Tylko że nie każdemu się chce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utknąłem w jednym z zadań na Nar Shadda, gdzie stery przejmujemy robotem i wchodzimy do magazynu tego Hutta Voggi bodajże, dochodzimy do drzwi i musimy rozwiązać jakąs idiotyczna zagadke, zeby otworzyc te drzwi. Sa tam jakies liczby i trzeba przekrecac jakies pokretla czy cos, zeby ustawic tak jak sa na dole. Czy ktos moze mi podac kombinacje?

Chodzi o droida T3-M4? Ech... odpowiedź na to pytanie jest na poprzedniej stronie tematu:

1 Turn center counterclockwise

2 turn left counterclockwise

3 turn right clockwise

Czasami warto przejrzeć topic zamiast pytać się sto razy o to samo :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej że nie słyszałem zbyt wiele dobrego o jakości tegoż spolszczenia.

Ponoć często zdarzają się błędy a na dodatek Kreya bywa mężczyzną :) (nie chcecie wiedzieć o co chodzi...)

Ponoć? :lol: Jest tu masa błędów jak na spolszczenie, które powstawało w wielkich bólach prawie 2 lata :D Jeden z moich ulubionych kwiatków to "...wy oboje..." - zwrot do 2 mężczyzn (obojnaki jakieś czy co?) :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh to "wy oboje" niestety zdarza się dość często :P

często np. gdy ktoś dzwoni do telewizji i widać że jest 2 facetów albo 2 babki a nie na przemian a oni ciągle mówią "drodzy państwo"... Ja nie wiem nagle staliśmy się cywilizacją obojnaków :P jedna osoba pełni funkcję 2 płci... (o Jezu jak to brzmi...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można wybrać Consulara i mieć więcej Mocy do zużycia... A tak w ogóle, to wolę grać po LS O:)

Hm... mam takie pytanko odnośnie misji na statku G0T0. Rozwaliłem wszystkich, uwolniłem mojego bohatera, na mostku pogrzebałem w kompie i przeciążyłem co trzeba, po drodze z powrotem natknąłem się na siostrzyczki Twi'lekanki i ruszam do Ebon Hawka, potem załącza się filmik ze zniszczeniem statku... Ja szczęśliwie ląduję na Naar Shadda i spotykam Mistrza...

Chodzi o to, że na statku pozostały jedne drzwi, które ponoć da się otworzyć z mostka. Nie udało się mi i poszedłem na swój statek. Pytanie: czy za tymi drzwiami było coś ważnego, czy są one tylko dla picu (jak większość zamkniętych drzwi w tej grze)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla porządku załączam screena:

kotor2aq5.th.jpg

ale gdy spojrzeć na mapę, to masz rację, statek jest przez to symetryczny. Zaciekawiło mnie jedynie info, że drzwi zostały magnetycznie zapieczętowane i nie mogą być otwarte, za wyjątkiem konsoli na mostku. A więc moje podejrzenia były słuszne. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jakieś drzwi w KOTOR2 mają napisane "Magneticly sealed" to zazwyczaj nie można ich otworzyć :P (różnicą jest np. ebon hawk [w czasie prologu] w którym owe drzwi można otworzyć z pomocą konsoli (i to też nie wszystkie)

A ja mam inne pytanko.

1.Pamiętam (jakiś czas już nie grałem) że na pierwszej planecie (zapomniałem jak się nazywa, jest zaraz po kopalni peragus) zaraz po przedarciu się przez miasto jako takie i dotarciu to bazy czerki (tej przejętej przez roboty) zastanawiała mnie jedna sprawa... Dokąd prowadzą drzwi w tej bazie... Opis na mapie (po kliknięciu na ten punkt) głosi "experimental complex" czy jakoś tak więc jak dla mnie jest to jakiś niższy poziom mapy tylko teraz ważne pytanie...

Czy te cholerne drzwi da się otworzyć? Próbowałem wieloma metodami ale nie udało mi się :P

Kolejny ucięty wątek?

A jeśli nadal nie wiecie o które drzwi mi chodzi to pokarzę wam screena...

O nie, nie pokażę wam screena bo go ni ma...

No to chociaż opiszę wam drogę...

Po wejściu do kompleksu idziemy prosto (przebijając się przez zastępy "straaasznych" i "groooźnych" potw... Erm... Robotów) przebijamy się przez hangar no i po dojściu do skrzyżowania i poznaniu "niezwykle odważnego" pracownika Czerki jesteśmy na miejscu.

Na minimapce wyraźnie widać że za drzwiami jest niebieski pasek który normalnie oznacza przejście na kolejną mapę...

WHYYYYYY?! XP

2. Co jest z reXXXXXcośtam modem który miał ponoć uaktywnić wiele nieobecnych w grze wątków... Np. planetę robotów na której znajduje się fabryka HK-75 (chyba dobry nr.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do pierwszej części tej gry. Problem jest taki, że na "gwiazdkę" kupiłem nowy komputer, a KotOR (przepraszam za użycie tego słowa) sie chrzani:(. Wcześniej, czy póżniej moja postać (i drużyna) traci kolory, robi się czarna. Dodatkowo postać staje w miejscu, a po chwili przenosi się kilkadziesiąt metrów dalej. Ostatnim (jak na razie) problemem są dziwne paski, linie sam nie wiem jak to nazwać:/, ktore pojawiają się na ekranie. Forumowicze POMÓŻCIE!!!!!!

Co do sprzętu to:

- karta graficzna Radeon x1300

- proc AMD Athlon X2 3800+

- RAM 1024MB DDR2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmmmm...

1. (standardowe) ściągnij nowe sterowniki ;)

2. Sprawdź jaka jest temperatura twojej karty graficznej bo te paski są zazwyczaj objawem przegrzania.

X1300 ma dość mało jednostek shaderów i to w przypadku kotora może stanowić dość spory problem.

Tak więc sprawdź temperaturę i jeżeli jest dość wysoka (90 stopni w górę to dość gorąco :P zazwyczaj temperatura w trakcie wysilonej pracy powinna wahać się pomiędzy 75 a 90) załatw sobie nowe wiatraczki.

To wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych a może ci oszczędzić tygodni czekania w przypadku zniszczenia hardwaru...

Mi się zniszczyła karta graficzna i już 2 tydzień czekam... Masz ci los :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się tak nie cieszył... Angielski w Kotorze2 Jest dość prosty a spolszczenie jest delikatnie mówiąc ŻENUJĄCE...

Nie polecam ściągania go. Wymaga jeszcze wielu poprawek i biorąc pod uwagę jakość powinno być darmowe (chciałem zobaczyć jak bardzo "tragiczne" jest to spolszczenie... 5 złociszy w pisdu...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady. Jak ktoś całkowicie nie kuma po angielski to może sobie ściągnąć. :lol:

vasco666 - Nie od dziś wiadomo, że kotory nie lubią się z kartami ATI. Spróbuj może jakichś alternatywnych lub zmodyfikowanych sterowników. Być może omegadrivers?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam (jakiś czas już nie grałem) że na pierwszej planecie (zapomniałem jak się nazywa, jest zaraz po kopalni peragus) zaraz po przedarciu się przez miasto jako takie i dotarciu to bazy czerki (tej przejętej przez roboty) zastanawiała mnie jedna sprawa... Dokąd prowadzą drzwi w tej bazie...

Madeinhell - udało mi się odgrzebać mój stary egzemplarz Wielkiej Encyklopedii Gier i tam drzwi, o których mówisz (na Telos, ta planeta to Telos!) oznaczone są jako nie do otworzenia.

Podobnie jak te, o których mówiłem ja. Czy to załatwia problem? Nie całkiem. Dlaczego mając solucję GOL, nie korzystam z niej? Bowiem osobiście uważam, że, w przeciwieństwie do poradnika do "jedynki", przy dwójce GryOnline dały ciała. Konkretnie tylnej części :D :ass:.

Weźmy taką Nar Shaddaa. Solucja pomija przynajmniej połowę questów. Na przykład cały wątek z Huttem. Tak, można załatwić GOTO nie gadając z Voggą i idąc za poradnikiem, ale jak to się ma do logicznej fabuły? A questy z Refugee Sector? Z porwaną dziewczynką, albo ze zbójami z Serroco? A handlarze (Duros i Rodianka, od której można fajne itemy kupić, na przykład srebrny kryształ)? A uwięziony droid? To tylko przykłady, solucja naprawdę omija mnóstwo rzeczy. :thumbdown:

Do tego niektóre wskazówki są delikatnie mówiąc... głupie. Przykład? Ot, bójka Attona z Twi'lekankami zabójczyniami. Otóż poradnik sugeruje, by uzbroić się do niej w miecz, gdyż korzystając z blastera możemy mieć trudności. :shock: Dobra rada, ale raczej dla masochistów. Najprostszym sposobem na wygranie walki jest właśnie chwycenie w łapę blastera i prowadzenie ostrzału zza baru. Siostrzyczki nawet za nami nie pójdą (AI coś szwankuje :roll:). Musimy spokojnie walić tak długo, aż im siądą tarcze, a potem wykończyć je resztą strzałów. Jak dobrze pójdzie, nie stracimy nawet energii! Po co twórcy poradnika każą nam się tam pchać pod wibroostrza? :crazy:

A więc - według solucji drzwi są zamknięte na amen. Ale czy ta solucja jest rzetelna... :scratch: No, nie mogę tego powiedzieć.

5 złociszy w...

Wiesz, jak kogoś było stać na grę za 169 zł…

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...