Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mariusz Saint

KotOR2: Sith Lords

Polecane posty

A ja mam takie pytanie. Czy jest możliwość zrobienia z Attona Jedaja w innym momencie gry? Bo właśnie jak gadałem z nim w Refugee Sector, nic z tego nie wynikło. Tak samo Handmaiden. Odbyłem 3 pojedynki, mam spory wpływ i nadal nic. Podczas gadki wynikało, że się zgodziła żebym ją czegoś nauczył. A teraz nie ma już żadnych opcji dialogowych coby to kontynuować :( O Bao Dur nawet nie wspominam bo z nim w ogóle się nie da o niczym konkretnym porozmawiać. Poprzednio jak przechodziłem grę nie udało mi się z nikogo zrobić Jedi i tym razem chyba też się nie uda. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedynki z Handmaiden i spotkanie na Naar Shadda to jeszcze nie wszystko, trzeba mieć odpowiedni wpływ na postaci, żeby odblokowały się opcje dialogowe prowadzące do szkolenia. W przypadku Attona jest to pytanie o jego przeszłości

i służbie u Sithów

w przypadku Handmaiden są to rozmowy o jej matce i ojcu. Dobrze jest tez odbyć wcześniejszą rozmowę na ten temat z Kreią.

Jeśli chodzi o Bao-Dura, to jego przypadku można odbyć z nim nowe rozmowy tylko po każdym wzroście influence. Można je uzyskać np. wręczając Starport Visa agentowi Republiki na Onderon, dając mu do sprawdzenia sensory na Dantooine, pytając o jego zdrowie w akademii Atris, itp. Jeśli chodzi o Irydorianina, to byłem naprawdę blisko, wystarczył jeszcze jeden dialog, ale dałem spokój. Po przejsciu Dxun i udziału w walkach możemy go spytać co zaszło na Dxun i co się w nim zmieniło.

Ciekawie jest z Mirą, Jedi można z niej zrobić tylko wracając na Naar Shadda, po tym, kiedy obiecujemy jej "pokazać Naar Shadda, tak jak nam pokazała Kreia" (oczywiście wcześniej musimy do tego dojść, zdobywając influence). Musimy razem z nią pójść dokładnie w to samo miejsce, gdzie starucha obdarzyła nas wizją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za podpowiedzi ,ale już sie uporałem z problemem(nawet rozwiązałem zagadkę o kluczach otwierajach drzwi za trzecim razem :DD) mam pytanie gdzie można kupić Kotora 2 ?(nowego) za ok 100 zeta ;D bo moj kolega sie pyta a chyba nie skopiuje swojego prawda ;*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem natury technicznej :? Gdy wyjdę z stacji Peragus(początek gry) na zewnątrz asteroidy w żołtym stroju i popatrze na prawo gra mi się zawiesza lub dostaje komunikat VPU recovery: akcelator 3d został zresetowany, ponieważ sterownik ekranu nie odpowiedział. Próbowałem przejść patrząc w tył, ale będąc w połowie drogi zauważa mnie Atton i gra się zawiesza.

Mój PC to:

AMD Athlon XP 2000+(1.73GHz)

Radeon 9600Pro 128mb

768MB RAM

Jeśli ktoś ma save po przebyciu tej krótkiej drogi, gra zlą(charakter) postacią typowo bojową której specjalizacją jest broń biała i ciemne moce, proszę o udostępnienie tego zapisu :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miejscu gdzie gra ci się zawiesza powinien się włączyć filmik...

Ale jeśli to coś nie tak z Twoimi sterownikami, to nie wiem, czy proszenie o savy coś pomoże, bo jakąś masz gwarancję, że gra nie wywali przy następnym filmiku? Moja rada taka:

wejdź na Lucas Arts KotOR II TSL Troubleshooting i sprawdź czy coś nie dałoby się poradzić na Twój problem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmmm... Może to głupio zabrzmi ale postaraj się po prostu nie patrzeć na powierzchnię asteroidy :P

Rozwiązanie brzmi BARDZO głupio ale takie się najczęściej sprawdzają :)

Ps. Zrób reinstalkę i sprawdź czy nie masz przypadkiem porysowanej płyty.

EDIT: (po namyśle) nieee :/ to nie patrzenie nie może zadziałać :( przecież w połowie drogi włącza się cut-scenka w czasie której patrzy się na asteroidę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak będziesz miał potem wszystkie potrzebne części to i tak się nie da złożyć miecza. Samemu od podstaw złożyć się niestety nie da. Po prostu wykonaj kilka zadań a miecze same się pojawią w ekwipunku. Przynajmniej ja tak miałem.

I jeszcze jedna ciekawostka. Swój własny mieczyk Bao Dur złożył mi dopiero wtedy, gdy tak miało wynikać z fabuły. Wcześniej miałem wszystkie potrzebne części. Niestety były to części kupione u handlarzy. A on uparcie twierdził, że nie mam wszystkich. Dopiero jak w określonych lokacjach te części znalazłem/zdobyłem to mi miecz złożył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety były to części kupione u handlarzy. A on uparcie twierdził, że nie mam wszystkich. Dopiero jak w określonych lokacjach te części znalazłem/zdobyłem to mi miecz złożył.

Bo do złożenia miecza trzeba mieć części oznaczone "fixture":

- lens fixture

- power cell fixture

- emitter fixture

Same lens, emitter i power cell to tylko upgrade'y dodające jakieś statystki i punkty do ataku/obrażeń. Ale montuje się je dopiero już na gotowym mieczu.

Miecze można uzyskać np. za questy od Mandalora; od przywódcy w Refugee Sector, po pokonaniu Visas (jeśli wcześniej nie miałeś miecza, dostaniesz tylko część).

Nie powiem, głupie to i nielogiczne, w jedynce nowe miecze zdobywało się po prostu na pokonanych przeciwnikach (Sithach). Pod koniec miałem ich tyle, że albo je opylałem, albo tworzyłem sobie mieczyki specjalnie przeznaczone do walki z droidami. :D

W dwójce jest tych mieczyków jakby mniej.

Podczas drugiej wizyty na Dxun można znaleźć w grobowcu fajny mieczyk Freedona Nadda. Niestety, nie można go ulepszyć :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam na lewo od kostnicy jest takie pomieszczenie z konsolką. Musisz włamać się do niej i wybrać polecenie otwarcia drzwi. :D

Proste.

:D

A co najlepsze niczego do tego nie (żadnych komputerowych wytrchów) potrzebujesz ^^ szkoda że wszystkich drzwi w grze nie da się tak otworzyć xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc, mam problem. Gram po Ciemnej Stronie, jestem 15 lvl Obrońca Jedi i 3 lvl Niszcyciel Sith. Przeszedłem już Onderon tzn. wyrzucili mnie i teraz jestem na Dantooine. Znalazłem Vrooka i uwolniłem go od najemników. Potem wraz z najemnikami szturmowałem siedzibę "rządu" Dantooine, pojawia się filmik i zaczyna się walka z Vrookiem. Tutaj pojawia sie problem- próbowałem podchodzić do tej walki kilkanaście razy, stosowałęm różne taktyki ale i tak mnie spryciarz pokonuje. Czy jakiś bardziej doświadczony gracz mógłby przedstawić mi receptę na jego pokananie? Z góry dziękuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale w trakcie gry Kreia daje ci radę, że Vrooka można pokonać walcząc z nim tą samą formą, której on używa.

Na pewno nie bo formę uczymy się dopiero jak pokonamy Vrooka :D On stosuje technikę która mu odnawia moc, więc rzuca heala i osłonki przez cały czas. Trzeba się uzbroić skrajnie ofensywnie zależy od postaci albo dajesz damage mieczem z jakąś formą ofensywną, albo jakąś mocą np. force lighting. Po prostu trzeba go szybko wykończyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym spytać o mody do tej i poprzedniej części KOTOR-a.

Proszę o linki do (najlepiej) polskich stron z JAKIMIKOLWIEK modami do, którejś z części gry. Chciałbym mody działające z polskimi wersjami gry.

Z góry dzięki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)+-->

(taki jeden_ostry ;))
Na pewno nie bo formę uczymy się dopiero jak pokonamy Vrooka

Nie pamiętam już dokładnie co jędza mówiła, a w ogóle to nie lubię grać po DS. :P O:)

star-wars-smiley-5458.gif

A ja chciałbym spytać o mody do tej i poprzedniej części KOTOR-a.

Proszę o linki do (najlepiej) polskich stron z JAKIMIKOLWIEK modami do, którejś z części gry. Chciałbym mody działające z polskimi wersjami gry.

Z góry dzięki...

Proszę: http://knightsoftheoldrepublic.filefront.com/ - aktualnie chyba największy zbiór modów do KotORów, przynajmniej póki http://www.pcgamemods.com/ jak zwykle nie działa :/. Co do działania z polską wersją - trzeba pilnie wczytywać się w deskrypcje poszczególnych modów i jeśli nie ma zastrzeżeń co do wersji to chyba można instalować; chociaż ja na przykład specjalnie zaopatrzyłem się w niedawno w angielską wersję jedynki, żeby mi mody bez problemu chodziły ;). Po za tym głupio by mi sie grało z częścią tekstów po polsku i częścią po angielsku. :) Generalnie to mody do wersji zlokalizowanej nie współpracują często z wersją oryginalną językowo, w przeciwną stronę takie problemy zdarzają się rzadziej, więc możesz ściągać.

EDIT: Na bank nie działają te, które wymagają do instalacji Save Game Editora, bo on współpracuje z wersją angielską.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, mam kolejny problem. Jestem na jachcie Goto, mam druzynę główna postac+ Kreia+ Handmaiden. Rozwaliłem już wszystkie droidy, odebrałem moją postać z sali audiencyjnej i terazpróbuje się dostać do włazu dokowego. Przy próbie przejścia pisze, że drzwi są magnetycznie zamkniete i można je otworzyć tylko z konsoli na mostku. Ide sobie wesolutko do centrum dowodzenia(bo chyba to jest mostek?) Tam w konsoli wyłaczam zasilanie drzwi. Wracam próbuje przejść i tu ZONK :( Ca ky czas wyświetla się ten sam napis. Tutaj pojawia się pytanie. Przy dostępie do rozdzielnika energii(chyba tak to się nazywa) pisze: ZASTRZEZONY. Gdzie można znaleźć urządzenie dające dostęp do tej funkci(jakby co to z pozostałych czterech dwa znalazłem w robotach uwięzionych celi, jeden w jakiś szczatkach i jeden nie pamietam gdzie). Z góry dziękuję za odpowiedź :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...