Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

Nowy champ nowy champ Nowy champ nowy champ Nowy champ nowy champ.....

I konkurs ;)))

Irelia jest bardzo szarą postacią. Chodzi o design, lore. Więc nawet ze skinami nie zdziałają wiele. Kolejny po 1st fazie euforii okazuje się przeciętny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy znacie to uczucie, kiedy widzicie coś po raz pierwszy i już wiecie że musicie to mieć?

http://eune.leagueoflegends.com/pl/news/za...3-graves-banita

przedstawiam gravesa, banitę. imo najwspanialszego bohatera ligi : O !

tera na poważnie - siedziałem wczoraj i myślałem, że mamy już ninja, mamy piratów, ale nie mamy moich ulubionych - kowbojów. a tu proszę, marzenia się spełniają! i w dodatku moja ulubiona broń, sawn-off! alebedzieeeeeeeeeeeeeee!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Jeszcze Miss Fortune i chyba Cassiopeia. BTW, widział ktoś hybrydową MF po ostatnim patchu? Ponoć całkiem dobra.

Mnie najbardziej cieszy fakt, że to najpewniej będzie ranged AD Carry. Żeby tylko nie dostawał od czołówki (Ashe, Caitlyn, Kog, Vayne) to będzie dobrze. Mogliby też w końcu zrobić coś z Twitchem to nawet dwóch ranged dps by doszło :wink:.. Urozmaicenia nigdy za wiele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Twitch i Evelynn mają wrócić do gry razem z sezonem 2 (obecnie mamy przedsezon jakby ktoś nie wiedział ;p). Taką plotkę znalazłem kiedyś w necie jak szukałem info na temat ich reworku.

Mnie znowu zastanawia coś innego. W grze jest dużo mieczy (chyba większość melee), 2 buławy jeśli się nie mylę 1 topór, a dlaczego nie stworzyli jeszcze nikogo kto by się posługiwał młotem? Dzięki takiemu orężu bohater mógłby posiadać na prawdę dużo CC i być tankiem/AD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Hmmm... Taric? :trollface:

A nowy bohater zapowiada się świetnie. W swojej kolekcji carry mam tylko Ashe i Corkiego (po zakupie go znerfili, a potem obniżyli cenę...). Zbiorę 6.3k niedługo i się go sprawdzi.

Xerath zaczyna mi troszkę przypominać Lux. Też ma świetny dmg (ulti użyte na wrogach tuż po Lucent Singularity, mwehehehe), duży zasięg, ale sam meczu nie wygra. A szkoda, bo poszukuję dobrego AP carry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Twitch i Evelynn mają wrócić do gry razem z sezonem 2 (obecnie mamy przedsezon jakby ktoś nie wiedział ;p). Taką plotkę znalazłem kiedyś w necie jak szukałem info na temat ich reworku.

Mnie znowu zastanawia coś innego. W grze jest dużo mieczy (chyba większość melee), 2 buławy jeśli się nie mylę 1 topór, a dlaczego nie stworzyli jeszcze nikogo kto by się posługiwał młotem? Dzięki takiemu orężu bohater mógłby posiadać na prawdę dużo CC i być tankiem/AD.

A ja czytałem że po wyjściu Dominion wzięli się za to ostrzej i niedługo mają skończyć.

A co do młota- jest jeszcze jedna postać. Wprawdzie to jest bardziej młotek niż młot, ale jednak- Poppy.

A dali już większość broni. Chociaż - taki mroczny meele z kosą? Brzmi fajnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

a la dark templar ze starcrafta? bytywy, masz sorakę, ona ma sierp, a to w sumie to samo. i fiddle też ma coś jak kosa. ale oboje są ranged.

to ja bym chciał... kogoś szybkiego, z lekką bronią, jak rapier czy szpada. większość ma gigantyczne miecze, a mi bardziej chodzi o mistrza fechtunku =d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem dziś Brandem vs Xerath i praktycznie lustrzane odbicie.On daje E+Q i mnie stunuje,ja mogę go tak samo zestunować.Moje W jest podobne do jego R tylko bardziej spamowalne.Ogólnie to ten Xareth nie jest zbyt oryginalny jeśli chodzi o skille.

BTW fajnie wygląda nowy skin Branda jak podpala ziemię lodem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

a la dark templar ze starcrafta? bytywy, masz sorakę, ona ma sierp

Hehe, Soraka a mroczny meele z kosą. Prawie to samo :laugh:. A taki szermierz? Ciekawy pomysł. Jedynie Gankplank ma "lekką" broń białą, ale to jest tylko dodatek do Parrrleya :wink:.

A w Xerathu podoba mi się jego design. Ciekawy wygląd, świetny taniec, świetny głos, świetne /joke (Thunder bolt! Thunder bolt! Thunder Bolt! ten drugi też fajny), taunt też ok, śmiech równie świetny jak ten u Trundla. I nie jest taką całkowitą kalką. Ciekawy pomysł z "siege stance"(dodałbym tu jeszcze jakieś 10% dmg reduction), mogliby jedynie inaczej rozwiązać sprawę stuna. I może snare gdy 3 razy trafi z ulti w ten sam cel.

A, znalazłem fajny filmik na youtube pokazujący jakie akcję mogą być gdy w teamie da się championów o podobnych zdolnościach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Taric

No niby ma ten młoteczek, ale jego głos mnie drażni i nie za bardzo lubię nim grać, chociaż ogólnie postać nie najgorsza. Grałem nim trochę, ale szybko mi się znudził i wolę Shena.

Xerath'a mam już dosyć... w każdej grze jest albo w obydwóch zespołach (przeważnie), albo tylko w jednym. Do tej pory widziałem tylko jednego, który miał KDR >1:1. Ogólnie nie jest taki OP jak myślałem :D Podejrzewam, że albo zostanie jak jest albo delikatny buff. Dopiero jak się wyposaży w dużo AP to coś zdziała, ale wtedy jest już raczej za późno.

Takie pytanko ode mnie Kass'a to raczej mid czy lepiej pójść na bot/top?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pewker

Wcześniej pytałeś się om MF hybrydę i była nie zła (Ja widzialem taką bardziej pod ap) i jej ulti naprawdę było niezłe szczególnie w wąskich uliczkach podczas tf to niszczyło przeciwny team.

@Czeczen150

Kassadin only mid a szczególnie jak jest ap w przeciwnej drużynie na midzie mój kolega lubi nim grać i na midzie niszczy każdego castera.

A co do broni dla melee to chętnie też bym zobaczył jakiegoś szermierza i jakiegoś ad carry z młotkiem (Taric ma ale to support jest)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek male pytanie- wy wszyscy gracie na wschodnich serwerach?

Ja aktualnie gram Warwickiem i musze przyznac, ze roznorodnosc gameplay'u tworzy z niego uniwersalna maszynke do zabijania ;]. W dodatku z jakiegos pokreconego powodu na wszystkich forach mozna przeczytac jaki to Warwick jest slaby i potem zbyt pewny siebie Garen albo Fiddle dostaja bencki 1vs1 :D.

Postac ma bardzo duza wade- we wczesnej grze praktycznie nie da sie nikogo zabic. Oczywiscie i tak malo jest chetnych, zeby podejsc blizej, poniewaz lifesteal zapewnia natychmiastowa regeneracje wszelkiego damage'a, ale faktem jest, ze bez ulti ta postac staje sie tylko srednim supportem.

Osobiscie jungle'owanie uwazam za strate czasu, jako ze bez odpowiednich runow i masterow (ktore niekoniecznie przydaja sie przeciwko championom) wcale nie bedziesz mogl wylevelowac siersciucha szybciej niz twoi przeciwnicy. W dodatku zostawiasz w ten sposob jeden z lane'ow wiec twoj towarzysz bedzie gral 2vs1 i oczywistym jest, ze jesli choc jeden z jego przeciwnikow jest cc to nie bedzie w stanie nic zrobic, tylko ginac. Oczywiscie to nie oznacza, ze nie powinno sie isc bo buff golema! ;]

Kluczem do osiagniecia sukcesu Warwickiem jest zbudowanie go do potrzeb druzyny i wlasnego stylu gry. Dlatego tez odradzam czytania wiekszosci (jesli nie wszystkich) poradnikow na ten temat. To jak powinno sie rozwijac postac zalezy w najwiekszym stopniu od tego, jaka panuje sytuacja w grze. Na szczescie umiejetnosci Warwicka sa tak zroznicowane, ze ty ty sam decydujesz jak nim grac, i tak jak niektore postacie maja ograniczone role, tutaj ty sam decydujesz kim jestes ;]. Ja osobiscie lubie grac na dolnym lane i zbierac kase, gdzies tak do 13-15lvl. Potem wracam do bazy, biore odpowiednie itemy i zaczynam atakowac przeciwnych championow. Moje umiejetnosci i itemy na tym lvl pozwalaja mi nie tylko gankowac, ale takze solowac przeciwnikow. Od 16lvl mam juz wykupiony ze sklepu 'plan minimum' i zaczynam pakowac w power ability. Dzieki temu moge zaatakowac 2 na raz i nie zdarza uciec ;].

Granie z doswiadczonymi graczami jest o tyle problemem, ze to nie ty stajesz sie gankerem, a oni. Dlatego najlepiej od poczatku prosic zespol, zeby raportowal, kiedy jego przeciwnicy znikaja.

Oprocz tego, gram jeszcze Mordekaiserem, ale aktualnie mam przerwe ;].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

A w tej bajce nie było czasem Rainbow Dash atakującej z chmurki :laugh: . Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać.

Osobiscie jungle'owanie uwazam za strate czasu, jako ze bez odpowiednich runow i masterow

Taaaaa, WW jest jednym z nielicznych junglerów, ktrórymi można junglwoać przed 30lvl nie odstając zbytnio lvlem od towarzyszy na lini.

W dodatku zostawiasz w ten sposob jeden z lane'ow wiec twoj towarzysz bedzie gral 2vs1 i oczywistym jest, ze jesli choc jeden z jego przeciwnikow jest cc to nie bedzie w stanie nic zrobic, tylko ginac.

Czasami laneowanie vs 2 jest o wiele bardziej opłacalne. Niektóre postacie jeszcze lepiej się wyfarmią, jeśli jungler ogarnie.

Kluczem do osiagniecia(........)

Cały ten akapit mi się podoba :D.

Na szczescie umiejetnosci Warwicka sa tak zroznicowane, ze ty ty sam decydujesz jak nim grac, i tak jak niektore postacie maja ograniczone role, tutaj ty sam decydujesz kim jestes

Wiesz można budować go nawet pod supporta, ale po co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@profesor Widać że nie masz pojęcia co jungler daje dla teamu, wbij 30 lvl zagraj rankeda i wtedy powiedz czy tak dobrze było z ww na bocie ;]

Poza tym to ww buduje się na ogół tankowato z madredami albo wits end i spirit visage.

Zmieniając temat chciałbym spytać co sądzicie o vayne, bardzo lubie asssinów a nie znalazłem jeszcze jakiegoś ad ranged carry którego chciałbym masterować.

@Nixe a słyszałeś o czymś takim jak lag?..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o młocie myślałem ale przypomniała mi się poppy i taric. Tak więc pomyślałem o BIG BAD HAMMER oburęczny. Tons of dmg + najniższy atak speed w grze.

piraci - są

żołnierze - są

kowboje - są

lekarze aka ninja - są

metal band - jest

egipt - jest

brakuje hmmm drwal też jest.... rycerze też są (skin amumu chciaż) nawet tancerze są

Może ekipa astronautów? teemo już ma skina

@up

moar spamm w sensie po co 5 razy to samo pisac pisac pisac pisac pisac...

imo to papier. dopadniesz ja a uda ci sie jakos uniknac e to +1

@ odp na up

No jej przeciez wiem jakie jest życie ;)

wbilismy w tym samym czasie posta. tez mi zlagowalo. cale 6 min

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Summonerzy (Przywoływacze),

Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w Smugglerkowym Turnieju LoLa! Podstawowe informacje znajdują się w tym temacie: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=157898

Jeśli nie będzie dość chętnych to z zabawy nici dlatego zgłaszajcie się już dziś ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiem, o co chodzi z tymi godzinnymi grami... Wrr. Przegrać o sekundy - my bijemy wrogiego Nexusa, a Vayne i Talon leją naszego. Wygrali.

Grałem z kolegą (lvl 23, grał Malzą) i powiem, że na swoim poziomie takiej zaciętości nie mam. Albo sromotnie przegrywam, albo robię miazgę z przeciwnika. Żadnych alternatyw.

Obrazek nie chce działać, to chociaż dam link.

EDIT: wiem, że build mocno trollowy, ale w takiej sytuacji sprawdza się najlepiej. Crit po 900, 97% szansy na crit, spory lifesteal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nowy champ- Jaaaaa toooo chceeeeeee...!!!!

@Pewker- wiesz, że mam Cię w znajomych na LoL'u? O.o

@Turniej- pozostaje mi czekać na US

@Akali - coś mi nie idzie ostatnio, 3 razy staty w stylu 8/6/7 i tylko raz coś w miare zjadliwego, czyli 15/3/9.

@GP - robie go tak- IE, Warmog, Atma, potem tanky itemy(Force of Nature, Frozen Mallet, Thornmail Spirit Visage, Randuin's Omen, Sunfire Cape), albo more DMG(PD, BT, BC, Last Whisper, Madred' BldRzr) Wiem, że powinienem robić Trinity, ale NIENAWIDZE tego itemu. ;/ BTW to najlepsze staty GP(na 4 mecze) to 19/3/16

@profesor - lol

@soraka zastanwaiałem się nad kupnem bo nie mam żadnego sensownego supporta, ale

1ta postać jest tak brzydka, że nie będe nią grał bez skina. A skina kupie dopiero jak ją ogarne

2wychodzi kowboj, więc zbieram IP

czyli jednak nie będe miał supporta ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO Triniti to lepszy item dla GP niż IE. Dlaczego?

1. Triniti buffuje nam 3 skille w tym Q aż na 4 sposoby:

Q - zwiekszony crit chance + bonus 150% dmg z shena + slow z phage + zwykłe dmg

W - buffuje siłę heala

R - buffuje siłę ulti

Dodatkowo move speed i mamy piękną synergie, gdy dodatkowo wciśniemy E

2. IE buffuje nam Q na 3 sposoby:

* crit chance + crit dmg + dmg

Nie mówię tu, że IE jest złe (sam składam - prócz atmy i warmaga - oba te itemki), ale ^^Tri force^^ górą nad IE.

@EDIT:

Szkoda slota czeczen :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IE jest przydatne, bo dodaje trochę więcej do AD, ale IE+PD>TF to tak imho ;p te 150% jest z TF nie z shena ;p z shena jest 100% jeśli się nie mylę ;)

Btw. czy tylko mi się wydaje, że bieganie z więcej niż jednym PD jest nieopłacalne? Wolę w to miejsce wrzucić IE bo to ciekawy przedmiot :D

Ostatnio widziałem na GP połączenie które dało całkiem miły MS- TF+FoN. Pierwszy raz widziałem offtanka GP. Nie było to zbyt imponujące widowisko, ale było ciekawie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...