Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

Zdążyłem rozegrać 2 mecze na us. 1 wygrana i 1 przegrana. Gra się szybko i przyjemnie. Nie ma tradycyjnego farmienia, ba nawet zbytnio czasu nie ma na kupowanie itemków, bo trzeba bronić, zdobywać i ciągle latać po mapie od punktu do punktu. Co prawda tam na acc mam tylko 6 lvl, ale lvl w tym trybie aż takiego znaczenia nie ma. Czekam teraz aż na EU pojawi się okienko a potem finalna wersja. Dominion ucieszył mnie bardziej niż draft na normalach. Grałem tylko Xinem, ale myślę, że znajdą się lepsze picki na ten tryb. Na głównym koncie przebiłem dopiero 300 wygranych gier, ale wyjdzie dominion to normale na jakiś czas porzucę. Dokupiłem sobie ostatnio Vayne+aristocrat skin, Garena i Malpha. Tym samym skompletowałem 30 champów. Garenem i Vayne gra mi się bardzo fajnie, zakupu nie żałuję, staty często na plusie, choć niestety nie zawsze przekłada się to na wygraną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Black- Mój sposób na wybicie się z bociarstwa? Strona solomid.net, z której biorę buildy, oraz own3d.tv
W swoim czasie pewnie obczaję, ale nie ciągnie mnie do wymiatania w rozgrywkach PvP ;) Po pierwsze, bo nie jestem do tego zdolny, po drugie nie ciągnie mnie a po trzecie jak da radę nabijać levele i IP w walkach z botami to równie dobrze mogę to robić cały czas ;] Zwłaszcza, że przydało by się tak do 12lvl na obu kontach [uS i EU] dobić aby mieć zaklęcia ^_^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnosnie Twisted Fate'a:

Lepiej go robic pod AD czy AP ?

Jak narazie zagralem nim kilka gier, ktore udalo mi sie wygrac, konczac z dobrym wynikiem (~ 10/2/x), robilem go pod AD.

I jeszcze pytanie: uwazacie, ze warto go kupic ?

Gra mi sie nim bardzo przyjemnie, ale czy jest przydatny w bardziej ogarnietych grach ?

o tfie się moge wypowiedzieć, bo to moja jak dotąd ulubiona postać.

przede wszystkim pod ap miażdży. lich bane daje mu dodatkowy dmg, q ma piękny zasięg i pod ap to je wypada maxować jako pierwsze, a z w najlepiej spamować niebieską, bo ma największy dmg i jest tak naprawdę darmowa, żółta do ganków z ulti, czerwona do aoe. a ulti jest w ogóle jednym z najfajniejszych w grze, pozwala bez problemu doganiać, pushować, wbijać na team fighty.

pewnie, że opłaca się kupić - 1350ip, a zabawa jak z niczym innym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominion MIAŻDŻY! rozegrałem pierwszy mecz, naszemu nexusowi zostało 4hp, a i tak wygraliśmy. Emocje do samego końca :D. Zdażyłem rozegrać jeszcze 2 mecze, niestety oba przegrane. Osobiście stwierdzam że najlepsze postacie na Dominion jakie wydziałem to: Kat, Maokai, Garen, Kennen, Rammus, GP i Ashe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominion był ok. 19/20. I działał normalnie, z launchera. Także plotki o tym, że będzie osobny klient to były bzdury. Kto wie, raczej dzisiaj też będzie okazja. I graczom EU też radzę patrzeć na US, bo testy będą pewnie najczęściej w godzinach nocnych. A noc w NA- dzień u nas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że workout zajął mi wczoraj więcej czasu niż sądziłem, to też udało mi się tylko zagrać 5 razy. 3x Nidalee, Renekton, Teemo, 2:3 w:l.

Fun jest niesamowity. Na wartości zyskują zwłaszcza postacie z silnym ulti - bo do 6 poziomu dobijamy po 2-3 minutach. Nowe itemy są dość ciekawe, ale jeszcze nie korzystałem ze wszystkich opcji; muszę się dokładniej im przyjrzeć w grze... Jeśli będzie na to czas, bo zamiast siedzieć na platformie dużo fajniej rzucić się w wir akcji.

Jak dotąd mogę stwierdzić, że Shaco/Akali/Eve/Ez/postacie z 1000~ range skillshotami (i pewnie Twitch) są bardzo mocni na Dominionie.

Co jest najlepsze? Możesz mieć 1/10 KDR i nikogo to nie będzie obchodziło - 0 rage, 0 trolli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zauważyłem, że w profilu pojawiła się nowa zakładka- achivements (na razie niedostępna). Wspominano już coś o wprowadzeniu osiągnięć? Bo jakoś nigdzie nie zauważyłem takiej informacji.

Ta zakładka chyba była już jak ja zaczynałem grać. Czyli jakoś tak, ponad roku temu :) Zakładka jest chyba od zawsze, tylko od zawsze też jest nie aktywna. Głowy nie dam, ale chyba gdzieś czytałem, że mają wprowadzić jakieś achivmenty w sezonie 2, ale możliwe, że mi się coś pomieszało. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak o to pierwsza gra Dominiona za mną. Wybrałem Riven, zważywszy na jej mobilność i zupełnie się nie zawiodłem. Niszczyłem wszystko co się nawinęło ( nawet 2na1 ) oraz szybko docierałem do punktów. Po 10 min wygraliśmy. Póki co dużo zabawy, zwłaszcza, że gry są szybkie i prawie wszystko opiera się tu na PvP :D

Druga gra za mną, tym razem już nie było tak sielankowo. Z początku wydawało się, że będzie przegrana, ale jednak udało nam się pod koniec zmieść przeciwnika, a naszemu Nexusowi zostało aż 70 HP : D Świetny tryb, aczkolwiek ciężko chyba będzie o balans postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Wami. Przed chwilą zagrałem meczyk w Dominion Morganą. Istne szaleństwo :P Strasznie dynamiczna rozgrywka, bardzo pomagają różne buffy. Liczy się każda sekunda - przegraliśmy w ostatniej niemal chwili, a cały mecz prowadziliśmy.

Mega. Nie mogę się doczekać, kiedy już wprowadzą ten tryb na stałe. Nigdy nie byłem wielkim fanem DotA, dlatego wiem, że często będę grał właśnie w Dominion.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domin ftw :P 4 mecze, 4 wygrane. Bardzo satysfakcjonujące, z postaciami kombinuję. Na razie Singed sprawdza sie nieźle, ciężko mnie ubić i szybko biegam z punktu do punktu. Meczyk ezem, i jego ulti faktycznie się sprawdza. Grałem też olafem, wygraliśmy mając 4 ostatnie punkciory nexusa i całą mapę pod kontrolą. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 5 meczy 2 wygrane.Po wszystkich meczach gra wydaje mi się strasznie chaotyczna.Biegniesz na górę i sekundę później zmieniasz kierunek bo zauważyłeś wroga na dole.Na plus jest długość gier i emocje.Jeden mecz wygrałem 30-0 i pod koniec myślałem że przegramy.Mam nadzieję że jutro też będzie mi dane pograć bo to miła odmiana od SR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rammus jest OP na dominionie :) Jak na razie 3 gry rozegrane i wygrane, 2 wspomnianym żółwiem a jedna Masterem Yi. Pierwsze spostrzeżenie - Wysoka mobilność jest kluczem do wygranej. Rammus w Powerball'u z boots of mobility, Pressielą ( Mogę to napisać źle bo nie ma czasu na czytanie nazw przedmiotów :) ), buffem do speeda i ghostem to naprawdę maszyna do backdoorów :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem tylko, że ludzie muszą się nauczyć... Opanowania i powściągliwości :P Nie można za wszelką cenę przechwytywać oddalonych punktów, kiedy różnica w wyniku jest mała. Najważniejsze są trzy najbliższe wieże.

Aha, Lux jest świetna do tego trybu - przez jej ulti. Z połowy mapy można przerwać przechwytywanie wieży jej "tęczo-laserem" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie, że Rammus, Ez czy inna postać są na Dominionie op, bo na takie opinie jeszcze za wcześnie. Ja zagrałem na razie 3 gry, w tym 2 przegrane i jedna wygrana. Wszystkie grałem Jaxem, zawsze na dodatnich statach (7:5, 5:4, 10:7) co może dawać nadzieje że nie bedzie on aż tak na Dominionie useless. Sama mapka bardzo ciekawa, mecze są niezwykle dynamiczne, jednak po 3 grach z rzędu gameplay zaczął mi się troszkę nudzić. Biegasz od bazy do bazy, atakujesz tylko w przypadku przewagi liczebnej. Nie wiem, jak Wam, ale mi wydaje się, że po pewnym czasie nowa mapka większości się znudzi i znowu powrócimy do starego SR ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle. Przed chwilą 21/4/8 MAsterem Yi na Dominionie :D. Każdy wrogi hero padał w 4 sek (Nasus w 6 jak wrzucił ulti). Rozgrywka jest bardzo dynamiczna i myślę, że będę więcej grał w dominiona, bo 100 PZ to mały powód by siedzieć na SR 20 min dłużej :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście Dominion nie przypadł do gustu. Gra cholernie chaotyczna i niezbalansowana. Szczerze lepiej bawiłem się grając 6v6 na Twisted Treelines.

Gry wygrywają postacie z cholernie wysokim AS i MS(stackowanie Phantom Dancer'a FTW!). Wszystkie mobilne AD Carry jak Vayne czy Tristana bez problemowo mogą wygrać grę. A Mastera Yi to już w ogóle pozostawiam bez komentarza.

Ogólnie mi się nie podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegasz od bazy do bazy, atakujesz tylko w przypadku przewagi liczebnej. Nie wiem, jak Wam, ale mi wydaje się, że po pewnym czasie nowa mapka większości się znudzi i znowu powrócimy do starego SR ;)

Co kto lubi :P To tak, jakby powiedzieć, że Conquest w Battlefieldzie jest nudny ;P Mój główny problem z trybem a'la DotA to długość rozgrywki i fakt, że tak naprawdę dużo trzeba farmić. W Dominionie praktycznie nie ma farmienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominion skupia się na walkach, a nie na farmieniu, jest dynamiczne i to nie do końca prawda że Carry zaczną wszystko roznosić, na nowej mapie jest tyle zaułków, trawy, buffów które skutecznie balansują wiele aspektów gry które na SR/TT dosłownie irytują. Poza tym zauważyłem że nie ma już problemu z OP postaciami, które w normalnej grze na początku nie dają szans innym postaciom, teraz wiele postaci które były słabsze na SR/TT nieźle wymiatają na Dominionie :o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem mecz, od pewnego momentu niestety 4v5, bo Teemo przeciwnika wyszedł i może to wpłynęło na moje dość średnie doświadczenia z trybem. Jak dla mnie nie ma tu aż takich emocji jak na SR, wszystko jest dużo bardziej chaotyczne i opiera się na swobodnej bieganinie. W pewnym momencie przejęliśmy 5 punktów i nie oddaliśmy ich aż do końca, więc tutaj leaverzy będą jeszcze większą zmorą niż na SR.

Właśnie zaczynam drugi mecz z kumplami, może tym razem wrażenia będą lepsze.

EDIT:

Kolejne dwa mecze i wrażenia takie same. Tryb raczej do rozrywki raz na jakiś czas. Mocno też widać przewagę melee, taki Gangplank czy Jax robią tu praktycznie co chcą. Kassadinem dałem spokojnie radę, ale już Lux i jej cooldowny - meh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...