Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

Po 1. któRZy nie któŻy

Po 2. rozumiem, że można mieć swoje zdanie no ale twoje jest ewidentnie złe no cóż bardzo mi przykro :(

Po 3. jeżeli dla ciebie malza jest tylko stereotypem dobrego castera to kto według ciebie jest naprawdę dobrym AP Carry ? Pewnie Soraka, nie ?

Edit: Fakt Crix miewa różne stany ale jeszcze nie widziałem żeby pisał takie głupoty :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt wam nie broni mieć własnego zdania, ale proszę nie wmawiajcie innym rzeczy które są wyssane z palca. Jak postać, która jest jednym z najczęściej banowanym AP Carry (zaraz po Annie i Oriannie) może być "JUZLEZ". Boże widzisz i nie grzmisz.

Był tu już jeden taki co upierał się, żę Udyrem się jungluje na żółwiu i bez smite'a. Źle skończył, bo jeszcze z urlopu nie wrócił.

Kajteq to może jeszcze znasz jakiś super pro build na Akali, bo wydaje mi się, że nie wiem jak nią grać? Na pewno znasz jakieś super tajniki :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczył bym go do wielkiej czwórcy magów: Malzahar, Brand, Karthus i Annie. To tak ode mnie ;p

A Anivia ? Jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy, pick. 2 skille ze skallowaniem 1.0, slow, stun i ściana, która jest poprostu OP. Do tego niezły passyw, wspaniała farma i niezły harras.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro sprawdzę (teraz mi się nie chce) czy Phreak mówi o Malzie, że zadaje tons of damage - wtedy zobaczymy :)

Ale, kajtku, jeśli chodzisz pierwszy raz championem na rankeda, bez jakichkolwiek prób na normalu/coopie, to nie dziw się, proszę, że osiągasz takie staty. I jeszcze nigdy, ale to nigdy, nie spotkałem się z opinią, że Malzahar jest juzles :) You made my day.

EDIT: serio nie zauważyłeś ironii na temat Akali?

@Haxiit: popraw to 1:0 bo zabawnie wygląda :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuu nie zauważył, że to była moja "marna" prowokacja :diabelek: . Jestem zawiedziony.

No "hextchet" niszczy system kurde musze zafsze kÓpofać ten item, bo w ogóle o nim "zapominam". Wiadomo, że Rylaia to tesz fokule beznadziejny item, że nie warto w ogóle go do buildu ładować.

I jeszcze jak możesz podaj nick summonera. Może kiedyś zagramy :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---> kajteq113 <--- no wybacz ale tak się z ciebie śmiałem, że osoba z ELO 1320 wygaduje takie rzeczy i zapewne nie tylko ja tak sądze

ale nvm, jestem z kolei bardzo ciekaw jakie postacie uważasz za najlepsze w grze ^^ twoje mainy ^^

i tak btw jeżeli uwarzasz Malze za uselessa to powiedz jakie itemy na nim kupowałeś i jakie skille maksowałeś ? podaj też masteries i runy abym mógł ocenić czy mam o tobie poprawną opinie czy się pomyliłem i należa ci sie przeprosiny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kruz nom na akali to najlepiej IE i PD bo abliti połer już ma, więć dla zbalansowania trzeba jej dodać kritikal strajka i ftedy lecisz po fszystkich, a potem zbuduj tornmaila, warmoga i na koniec archandżel stafa, żeby jej zwiększyć pod koniec bazowe AP i ftedy miażdrzysz!!!!!!!111oneoneone

@dyskusje o malzaharze. Jak przeczytałem o tym, że jest juzles to przetarłem oczy, jak zobaczyłęm, że "nie bije dmg" to zacząłem się śmiać, przy pantheonie zjadającym Malze na midzie, śmiech przerodził się w "paniczny śmiech", potem jeszcze te "kontry... jak już wstałem z ziemii to zobaczyłem, że nie można tankować turretów i, że ginie na 2hity od AD carry, to matka przyszła do pokoju zapytać z czego się tak głośno śmieje od 10miniut... ludzie, można mieć własne zdanie, ale TO.. a jeżeli dalej twierdzisz, że jesteś bardziej doświadczony niż my wszyscy i gracze z dreamhacka(gdzie był b. częstym pickiem) to możemy się zapytać enkiego i monka(jak wróci z gamescon'u)co o tym sądzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CriticalCombo

Ostatnimi czasy uzbierałem 6k ip. Postanowiłem sprawić sobie jakiegoś championa. Wybór padł na Malzahar. Uważam, że ta postać to jedna z gorszych postaci w grze. Mój największy życiowy błąd. Tyle czasu zbierałem 6k punktów, a teraz się zawiodłem. Ta postać jest beznadziejna, useless pick. No dmg, żałosne. :( No cóż, po raz kolejny zawiodłem się na Riocie, że wypuszcza takich beznadziejnych championów. 1 mecz 0/16, drugi 2/14. No nie mogę.

@Mumia to najpierw itemy:

roa, sorcerki, czapka, banshee, rylai, void/wota

skille:

dawalem w "e">"q">"w" potem maxowalem do 4 "e" następnie maxuje do 4 "q" potem do 4 basen dobijam do maxa e>q>w

runy to ten na pene, mana reg/lvl, ap/lvl qłintesencj to 2x 5ap flat i 1x 26 hp

Jak cos kombo na malze to trutka w basenie na ulcie :*

Ale i tak twierdze, że malza to useless.

na masterisy standard mag 9/0/21

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q-obszarowy silenc nie wiem ile razy umożliwił mi już ubicie Tryndy zanim tamten użył ulti,

Jak wszyscy doskonale wiemy trynda nie może używać ulti na silencu........

... się na nasz wschodni serwer i przeszłem na zachód. Wrażenia? TO JEST TO KUR...!!!! Już nie spotykam piszących w co drugim meczu cyrylicą, prawie każdy mecz jest wyrównany, lepsza komunikacja, dużo mniejsze stężenie wszelakich feederów, afkerów itp. Jasne, są gorsi i lepsi gracze ale na Wescie z mojej obserwacji jest dużo więcej dobrych. I przynajmniej nie każą mi Anką tankować. Polecam przejście tym którym przeszkdzają różnorakie nooby. A jeśli ktoś takich nie spotyka to niech nie przechodzi, w końcu może trafić gorzej ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3) Anka, Brand, Kassadin, Orianna, Karthus, Anivia, Swain ale Malza jest... jaki jest...

Malzahar ciśnie każdą z tych postaci na midzie jak chce. Tak przy okazji Malza to również jeden z niewielu counter picków ma Mordekaisera na linii.

Brand, Kassadin i Anivia mają spokojnie szanse z Malzaharem. Brand zasięgiem, no i nukiem w early. Kassadin zjada każdego maga (tak samo leblanc) a Anivia ma większy zasięg i przeżywa combo malzy jajkiem. A wtedy malza jest na E + R. Oczywiście nie oznacza to, że Malzahar nie może ich zownić, to poprostu zależy od gracza. Ale nie jest tak jak np. Karhus vs LeBlanc że nasz lich jest tylko chodzącym 300g.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znamy już skille nowego bohatera. Szczerze mówiąc, to widząc to tylko na papierze widzę wielką niewiadomą. Zapewne po wyjściu zostanie uznany za kolejny beznadziejny twór RIOTu, jak to ostatnio mówią na prawie każdego nowego champa. Jedynie co mnie bardzo interesuję w tym bohaterze, to pasywka. Czy kupienie Frozen Malleta zapewni nam stały przypływ obrażeń z pasywki ? ^^ Byłoby bardzo ciekawie. Pewnie i tak kupię, bo cierpię na nadmiar IP : P

@ posty dotyczącego Malzy - useless picka były bardzo zabawne : )

@Mumia to najpierw itemy:

roa, sorcerki, czapka, banshee, rylai, void/wota

Khe, khe, co ? My mówimy tu o Amumu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HaXiiT

Dzięki za przypomnienie zapomniałem dodać Anivie :D Więc wielka piątka.

@Ortheon

A może? Zawsze byłem przekonany, ze jak dostanie silence to nie może używać ulti ;p

Ale dobra nie wypowiadam się bo jestem unraked, po rozegraniu 6 rankedów, więc moje zdanie się pewnie dla was nie liczy :D

Btw.

"Malza to usless pick" ma tyle samo sensu co: "Posiadanie pirackich gier jest w 100% legalne i nie podlega żadnej karze" albo nagłówki z faktu...

To teraz się pochwalę :D Gra przed chwilką mnie zadziwiła. Wziąłem Xin'a bo dawno nim nie grałem (4 dni?) no i na początku 2-1, 4-2 potem 4-6, no ale na szczęście udało mi się w miarę szybko skompletować build, a przeciwnicy focusowali Tryndę na ulti i skończyłem ze statami 21-6. Już wiem jak wygląda "OP" build na Xin'a xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artemis

Mógłbyś podać link do tych skilli?

PS. Byłby ktoś tak miły i podał link do stronki gdzie robi się sygnaturki z Lola?

@Michu0704

Malzahar równie dobrze może rzucić "e" bezpośrednio na ciebie. Conflargation Branda na 1 lvl zadaje 70 damage. Fakt jest się czego bać szczególnie kiedy malza "e" zjedzie ci ~250 hp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dosyć tego, bo zaczynacie tu sobie czat urządzać. To forum a nie komentarze do newsów. Do tego zarządzam EOT na temat useless Malzahara, bo to ewidentny trolling.

Od siebie dodam:

@Ortheon:

Upominałem cię kiedyś za wulgaryzm... Tutaj nie używa się ich pod żadną postacią. To jest ostatnie upomnienie.

@Do wszystkich:

Notorycznie się tutaj śmietnik robi... Więc przyjmijcie do wiadomości, że następnym razem, jak dojdzie do czegoś takiego, to "nagrodzę" trolla, który to zaczął oraz każdą osobę, która to dalej ciągnęła. Zostaliście ostrzeżeni. - Bethezer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ortheon

Nie mów hop ... . Sam narzekałem na "nasz" serwer, ale na pewno nie przeniosę się, ponieważ wiem, że po drugiej stronie będzie dokładnie to samo. Na razie masz szczęście, ale jak zaczniesz trafiać na flamerów znowu będziesz płakał jak to na EU jest źle, i że chcesz na US.

Naprawdę czasami trafiam na tak słabych graczy, że aż zęby bolą, ale wtedy robię sobie przerwę, i analizuję co zrobiłem źle, a uwierz mi zawsze można się do czegoś przyczepić. Bardzo rzadko trafiam na Rosjan piszących tylko cyrylicą. Często "polaczki" widząc cyrylicę piszą "omg russ noob", i zaczyna się. :/ Jak ktoś jest miły, nie wdaje się w idiotyczne dyskusje to wygra, flame zawsze zniszczy rozgrywkę. Zawsze się przywitajcie, powiedzcie kim gracie, zapytajcie o to sojuszników, jeżeli potrafisz grać tylko ad carry, to co z ciebie za gracz? Jeżeli w teamie nie ma tanka, a ty wybierasz Ashe, to również twoja wina, bo jeżeli chcesz być dobrym graczem musisz mieć opanowane wszystkie klasy. Nigdy nie dyskutujcie, nie wyzywajcie innych, pomagajcie innym, lepiej mieć nafeedowanego Xina, Akali, niż np. Lux. Jeżeli chcecie wygrywać zostańcie liderem, który poprowadzi drużynę do zwycięstwa. Założę się, że 90% płaczków tu na forum wybiera postać, którą lubi, a nie taką, która jest potrzebna dla drużyny. Z takim podejściem będziecie więcej wygrywać niż przegrywać, oczywiście czasami traficie na osobników, którzy chcą zniszczyć innym grę, pogódźcie się z porażką, zróbcie sobie przerwę, aby ochłonąć. Nawet najwięksi pr0 kozacy przegrywają.

@Skarner

Ostatni raz kupiłem nową postać. Kolejna beznadziejny champ, który niewiele wnosi do gry, kolejne 6300 w błoto, bo zanim będzie można nim pograć minie sporo łatek. Tak samo jak z bugami np. Yoricka, Małpy, wypuszczać nową postać, która jest tylko po to aby wydać na nie RP? Bo niewierze, że pracownicy Riotu nie wykryli błędów, chyba, że nawet nie testowali postaci, tylko projektowali nowe skiny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko - przepraszam, ale właśnie czytałem te "brednie" na komórce i aż celowo odpaliłem jeszcze kompa, aby teraz napisać tego komenta : użytkownik kajteq113 ewidentnie trollował, a wy zamiast wyczuć trolling zaczęliście go karmić i jeszcze ( co niektórzy ) nabijać sobie posty bezmyślnymi docinkami... Wstyd.

Ale IMO powinni wstydzić się też moderatorzy : ja nawet DO DZIŚ pamiętam jego prowokacyjne wpisy na blogu, typu " Zgoliłem mojemu kotu wąsy, i dziwnie miauczy - co robić ?!" i się dziwię, że jego konto nie zostało jeszcze zbanowane :ohmy:

Ja bym osobiście postulował o "wyczyszczenie" wątku... Wracając do "rzeczywistości" :

@Banderchlast

Heh - i tutaj jest ten "ukryty" potencjał modelu F2P z mikropłatnościami - normalnie grę kupiłbyś za... No powiedzmy za te 49,99... A tutaj wydajesz dobrowolnie jeszcze kilka razy więcej xD

I od razu tłumaczę - nie, nie mam zamiaru się naśmiewać, czy negować osoby wydające mnóstwo ( przynajmniej dla mnie) kasy. Po prostu z jednej strony mnie to ciekawi, zaskakuje... No i może trochę zazdroszczę :P Ale nie ma zawiści - Po prostu takie przypadki to dla mnie "ewenementy".

@Elfhelm

Co do tamtego mojego pisania na temat haxów do LoL'a - niestety, ale nie mam żadnych screenów z tamtego CO-OP'a, ani filmików, więc dowodu żadnego nie mam... Ale z drugiej strony - jaki ja miałbym interes w tym, aby kłamać ? :O Proszę - nie zaczynaj kolejnego takiego "tematu", ponieważ czuję się, jakby do mnie tym razem kierowano słowa typu

"gadaj sobie tak dalej"

" Ty nie masz żadnych dowodów na to, że Ci drugi raz zwrócili, więc błazen jest gdzie indziej."

PS : Jeżeli to czytasz - pozdrawiam gracza, który mnie pamiętał z FanSitowego forum o LoL'u i wygraliśmy razem mecz ( jeśli to czytasz) [ grał bodajże Rumblem xD ]

PS2 :

@BiBiS

Kilka dni temu sam zostałem zaskoczony : mianowicie na początku gry pewien gracz zaczął coś obficie pisać coś po "cyrylico podobnemu " (IMO), jednak gdy spytałem się go skąd jest odpisał, że ze Szwecji . A sam z doświadczenia mogę "poradzić" że żartowanie, czy używanie :* , ^^ rodzi jakąś taką swojską atmosferę i bardzo wyklucza to flame'y... A gra jest wtedy wyborna !)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów hop ... . Sam narzekałem na "nasz" serwer, ale na pewno nie przeniosę się, ponieważ wiem, że po drugiej stronie będzie dokładnie to samo. Na razie masz szczęście, ale jak zaczniesz trafiać na flamerów znowu będziesz płakał jak to na EU jest źle, i że chcesz na US.

Też tak myślałem i moja decyzja nie wzięła się z myśli że na zachodzie są lepi gracze. Po prostu stwierdziłem że jak mam przegrywać to z ludźmi którzy umią się komunikować po ang, albo chociaż łamaną engrishczyzną. ]

Od siebie dodam:

@Ortheon:

Upominałem cię kiedyś za wulgaryzm... Tutaj nie używa się ich pod żadną postacią. To jest ostatnie upomnienie.

Dobra, przepraszam, muszę się opamiętać ;/

A sam z doświadczenia mogę "poradzić" że żartowanie, czy używanie :* , ^^ rodzi jakąś taką swojską atmosferę i bardzo wyklucza to flame'y.

Właśnie dlatego często staram się rozluźnić atmosferę jesli idzie coś nie tak. Niestety jeśli ktoś pisze bym się pierniczył (lekko powiedziane.....) to nie daje rady.

Naprawdę czasami trafiam na tak słabych graczy, że aż zęby bolą, ale wtedy robię sobie przerwę, i analizuję co zrobiłem źle, a uwierz mi zawsze można się do czegoś przyczepić.

Owszem, w prawie każdym meczy łapię się na tym że zawale jakąś akcję czy coś, ale jeśli przegrywa się bo np. jungler mimo usilnych próśb nie wychodzi na ganki to na prawdę nie widzę w tym mojej winy ;]

Skoro nie widzisz potrzeby przenoszenia się, to dobrze. Sam chciałbym zostać na East, ponieważ wielu znajomych gra tam. W tym miejscu szczególnie chciałbym pozdrowić graczy Prey2meordie oraz M4gik - dzięki za jedne z najlepszych meczy w lolu ;]

A co do nowego serwa - spadło mi ciśnienie. Już nie raportuje po kilka osób na mecz ^^

Były co prawda na EAST mecze wyrównane, ale było zbyt dużo tym w których grałem 3/4 v 5. Cześciej w mojej drużynie.

Też was denerwuje granie na postacie z niewidzialnością? Mnie bardzo - nie ma to jak kupować droższe wardy na jedną postać, częściej oracle itp. A jeśli trafi się na nieogary w drużynie to bardzo łatwo nafeedują taką postać i gg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...