Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

@Nerf Xina - chyba kolejny patch, dokładnej daty Ezreal nie podawał.

Piękna gra CLG vs Fnatic - ci pierwsi najwyraźniej musieli trenować bardzo dużo, bo ich gra poprawiła się niesamowcie. HSGG zginął tylko raz podczas udanej kradzieży barona, a bany przeciw niemu niewiele dały.

Za XX minut gameplay Dominionu na http://www.own3d.tv/live/8624/Riot_Games_H...finition_Stream

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze - wczoraj widziałem tylko jeden mecz : ( pierwszy), a dzisiaj zdążyłem tylko na końcówkę ( niszczenie Nexusa ) chyba Fanatic'u i tyle... Może w sobotę nadrobię - wróciłem do domu i chciałem odfajkować premię i przez przypadek wybrałem normala, anie CO-OP'a :dry: Tak od niechcenia wybrałem Cait, gdy gra się zalogowała to pobiegłem od razu w busz na bocie i poszedłem zrobić sobie kanapki. Wracam, a "moi" kryją Shaco przy blue... I wtedy załapałem xD Damn... Wygralibyśmy, gdyby nie leave Shaco...

Jakoś tak nie podchodzi mi ta Cait - w porównaniu do Ashe spalałem nią manę nieporównywalnie szybciej... Zaraz po tym, odfajkowałem CO-OP'a i męczę support na temat moich ostatnich dwóch gier-widmo :/

A wracając do początku wpisu i czytając wasze opinie o balansie - wczoraj bardzo mnie zniesmaczył wybór postaci : rozpoczęły się bany, zbanowali kogo tam chcieli... Ktoś wybrał Lee - komentatorzy byli trochę zdziwieni... Jednak gdy ktoś z przeciwnej drużyny picknął Olafa - wywołał ogromne zdziwienie. Zamiast jakiegoś " Wow - interesting , I'm very excited what we will see " było takie drapanie się za głowę, niedowierzanie i takie dyplomatyczne*, "jeżeli dobrze nim zagra, będzie baaardzo mocny, a jeżeli popełni błędy, to będzie ussles" ( mniej więcej, piszę z pamięci ). Tak jakby oni już wzięli, że Olaf odstaje i byli świadomi tego braku balansu :/

* - no sory, ale IMO taka "formułka" pasuje do każdej postaci...

A chciałem zobaczyć tego Shushei'a (?) - na Dreamhacku wszyscy piali "MVP", a kilkanaście dni temu przypadkowo wpadłem na jego stream: po "lock'nięciu" Alistara, wyszedł z pokoju i wrócił z jakąś dziwną maską byka (?) na głowie... i tak grał do końca... i grał słabo - wręcz lamił...-natomiast bardzo zaimponował mi jego przeciwnik mida - gość grał jako LeBlanc i po protu onieśmielał mnie skillem, poezja :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po meczach grupowych IEM (nie jestem pewien czy FX - SK, został rozegrany, czy sobie darowali), takie moje spostrzeżenia, jeśli chodzi o wybierane postacie, mając w pamięci Dreamhack:

- nie ma Malzahara

- nie ma Corkiego

- nie ma Jarvana

- nie ma Nunu

- mało Rumbla

- mało Tarica i Sony (Taric chyba ani razu nie wybrany)

- sporo Alistara jako supporta

- jako AD carry, sporo Ashe, Caitlyn i Tristany (mało Vayne)

- Orianna first pick jeśli nie banowana (czyli najlepszy AP carry)

- w jungli głównie GP, Nocturne, Mumu, Lee Sin

- Hotshot jest OP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerf Xina... niby why? Jak się nie nafarmi to w późniejszej grze gó... niewiele zrobi. To niech buffną Pantha tak, zeby dawał 500 dmg na 1 lvl'u Q, z W stun na 5 minut (ofc 1 lvl) no i E 100 dmg/1serie (oczywiście też na 1 lvl'u) a R obszar lądowania niech obejmuje całą mapę (przy czym środek 3k%dmg, a skrajnie już tylko 100%. Bez przesady imho nie ma co w nim nerfić... To, ze team to warzywka i focusuje Trynde na ulti zamiast Xina 26-6 to już inna sprawa :D

Edit.

Mam taką prośbę. Kiedyś widziałem taką ładną listę najlepszych AD carry, Ap carry, offtanków, supportów i tanków w grze. Wie ktoś gdzie można znaleźć jej aktualną wersję? Byłbym bardzo wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stream z Dominion trwa, akcja jest non-stop. Nie mogę się doczekać kiedy dodadzą ten tryb. Mam nadzieję, że nie będą zwlekać.

Coś czuję, że po wyjściu Dominion będzie się dłużej czekać na team do Summoner's Rift.

BTW: Purple Caster Minion rządzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeczen, a niby, który Xin nie wbije 150 minionów do 30min, przy okazji łapiąc +/- 3 fragi? Tak, tylko ten z 1.2k elo, ale na szczęście RIOT nie patrzy na "to coś". Więc w ogóle nieuzasadnione jest twoje narzekanie na Xina. Nie wiem czy wiesz, pewnie nie, ale kilkanaście minionów daje tyle samo golda, co zabicie championa. Więc o jakim "nie nafarmieniu się" mówisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Czyli widzę, że graczy, którzy rozpoczynają dopiero rankedy, ale powiedzmy wbili już ~2k normali uważasz za podludzi niegodnych spojrzenia? Nie mam ochoty z Tobą dyskutować, ponieważ bije od Ciebie brak szacunku do innych i kupa arogancji. Xin jest jak każdy inny potrzebuje trochę survi i AD. Uważam go za postać zbalansowaną i możliwą do skontrowania jak Pantheon czy Jarvan. Imho dopiero takie coś między AD carry a offtank'iem potrafi coś zrobić. Btw. zgodzę się z tym co kiedyś przeczytałem a brzmiało to mniej-więcej tak: "To nie postać jest OP. To ręce i umiejętność gracza który kieruje postacią sprawiają, ze staje się ona niewyobrażalnie silna i lepsza od innych".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad zbieraniem na Udyra, ale chyba zmienię plany i zamiast niego zakupię Teemo+Jaxa. Wczoraj miałem bardzo dziwny mecz, w którym wrogą Annie ciężko było ubić nawet gdy miała ok 200 hp.. O ile na pierwszym lvl uderzenia z Parleya w nią wchodziły i cudem uciekała, to później nie wiem czy miała runy pod armor i masterki pod def, bo zawsze jakoś się jej szczęściło i nie szło jej ubić/dobić. Dopiero focusowna całym teamem padała. Na szczęście reszta jej teamu nie do końca ogarniała i poddali się przy głosach 4 vs 1. Równie dobrze sama Annie mogła wygrać dla nich mecz.

Do tej pory na midzie szło mi średnio, ale chyba znalazłem postać którą mogę tam iść w razie czego bez obaw. Tym champem jest Maokai, co dziwi neizmiernie przeciwników. Runy pod tanka, masterki 9/0/21. Na początek kupuje Doran's Shield a potem Ring i mogę spokojnie sobie farmić nie dając się Ashe, Lux, Vayne. Rzucam sobie te sadzonki za plecy przeciwnika co zmusza go do ciągłego ruchu i w odpowiednim momencie odpalam W+Q. Reszta itemów w zależności od potrzeb pod AP albo tanka.

Kolejny nerf dla Xina? Riot why?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie odnalazłem nową postać dla mnie, która nadaje się na rankedy ^^ Po Sonie i Irelii przyszedł czas na Cait, którą to wczoraj wypróbowałem i szczerze mówiąc naprawdę jestem zaskoczony. Kiedyś już próbowałem nią grać i niezbyt przypadła mi do gustu, a tutaj taka miła niespodzianka. Elo 1500, nadchodzę ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artemis

No, Cait jest jedną z lepszych postaci jak chcesz wybić się na wyższe ELO na solo queue, obok MF i OPrianny. Sam gram ranki tą ostatnią i ona po prostu nie potrzebuje dobrego teamu by wygrać, #1 AP carry, samym W i R zabiera całemu teamowi taki damage, że team tylko dokańcza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ofc niech Jax kosztuje 1350 IP. Taki OP champ. Annie też już kosztuje 450 IP :/ Za pół roku Amumu za 450IP. A dzień po obniżce spam Jaxów na full AP i lament dzieci żeby buffować bo nie ogarniają. To samo zresztą sie tyczy Teemo. Z Jaxem będzie to pewnie wyglądać tak : 90% usless, ks - 10% ci co ogarniają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP - czyli jaka różnica z tym co jest teraz? Żadna.

2x@UP - napisz do supportu, może Ci pomogą.

@Gamescom - CLG skopało 2:1 Millenium (aka aAa) w całkiem niezłym stylu. Kolejny raz widzieliśmy świetnego Cho'Gatha Hotshota - ciekawe kiedy nerfy? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież od dawna wiadomo, że cena w IP nie ma nic wspólnego z wartością postaci w grze. Dowody? Choćby Ashe i Nunu - jedne z najlepszych picków w swoich kategoriach. Cena mówi tylko o "fajności" postaci i szpanie, jaki budzisz postacią za 6300 wśród rywali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To nie postać jest OP. To ręce i umiejętność gracza który kieruje postacią sprawiają, ze staje się ona niewyobrażalnie silna i lepsza od innych".

święta prawda, mam znajomego który gra AD eziem i zrobił na normalu 33/2 o.O

ps. zwracam honor tym co mówili ze survi jednak się przydaje :D teraz jak gram to build bez 2-1 survi itemow ssie tak mocno ze padam w moment

ps2. ale za duzo survi itemow to tez przesada... widziałem na rankedzie raz xina który był zrobiony jak on twierdził "ranked build" wchodząc w glass cannon ashe nie potrafił jej zbić pół hp...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaw u was jest z tym całym streamem ? :huh: Pytam, ponieważ : albo moje łącze nie wyrabia ( choć w to wątpię), albo się organizatorstwo nie przygotowało - nawet jak ustawię jakość na "niska", to video tnie, chrupie i zrywa co jakiś czas... Oglądanie drugiego meczu między CLG i Millenium była dla mnie dość ciężkie ( ta, pierwszy przespałem xD), jednak IMO widowisko było spore: w pewnym momencie byłem pewien przegranej dawnych "tripej ej"... A tu wielki COME BACK :ohmy:

:brawa:

Jednak na następny mecz nie miałem sił - wolałem posprzątać w domu niż się użerać z tymi lagami...

A teraz widzę, że ( prawdopodobnie) ładny popis gry Cassiopei'ą i Ezrealem mnie ominął :/

No i zapewne "wielkie trio" banów może się spodziewać w niedalekiej przyszłości nerfów - GP, Ori i Udyr... Mleh - najprawdopodobniej Pr0'sy mają rację - oby tylko RIOT nie przesadził...

No i dziś klient pobrał z początku "coś" - pewnie nowe logo turnieju i "zaaplikował" zmiany cen - Jaxa kupiłem już chwilę temu, a reszta jakoś mnie nie pociąga... A już myślałem, że dziś nowy patch :cheesy:... i w nocy wyłączyli serwery... I że mi wrócili moje wygrane... Bleh - czekamy :pokerglass:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość jest taka sobie nawet przy najlepszej opcji, ale nie ścina. Za to Fnatic pięknie zagrało z TSM. Urgot nieźle spushował bot. TSM miało szybko barona, ale nie wykorzystali. Karthus(xpeke?) nieraz się poświęcał, zadając przy spory dmg, co w ostatniej walce było decydujące. Rainman był jedynym, który ją przeżył po stronie TSM. W tej sytuacji było już po meczu. Początek taki sobie, ale koniec końców nieźle to rozegrali, zamiast gonić za killami pushowali kiedy się dało. Brawo. Nawet nie wiem kiedy te 40 minut przeleciało.

O ile zakupionym Jaxem jeszcze do końca mi nie idzie, to AP Teemo pierwszy mecz zwycięstwo i 4/1/1. Grzybki nieraz ratują i są dobrym elementem zasadzek. Co do heala Soraki, to faktycznie dobrze, że coś z tym zrobią, bo może siedzieć na tej linii bez końca i ciężko pchnąć, gdy healuje do tego jakiegoś ranged champa w stylu Caitlyn. Z drugiej strony pewnie przegną i Soraka stanie się słabym pickiem/bezużyteczną postacią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samego streamu mi tam śmiga wszystko bardzo ładnie. Ale jednak jakość nie powala. Już na streamach mają lepszą ;)

Swoją drogą... Jak oglądam te mecze (widziałem dopiero jeden) to widzę, że rola typowego tanka została zastąpiona przez tanky/DPS'y... so sad...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...