Jump to content

kajteq113

Forumowicze
 • Posts

  361
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutralna

About kajteq113

 • Rank
  Człowiek
  Człowiek
 • Birthday 05/04/1994

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Facebook
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array
 1. Jak naprawić? Co mam podać? Pomóżcie.
 2. Monitor nie wyłącza się całkowicie, dioda power zaczyna migać, nie ma czegoś takiego jak no signal.
 3. Zasilacz nie jest problemem, podłączyłem inny zasilacz 500 tym razem i nadal mi się wyłącza.
 4. Witam Od pewnego czasu mam pewien problem. Posiadam monitor DAYTEK z około 2001 roku, bardzo stary, pudło. Od jakiegoś czasu przy graniu w WoWa, Assasina, Far Cry 3 po przegraniu 15 minut monitor się wyłącza, wtedy muszę zresetować komputer, monitor włącza się i mogę znów grać te 15 minut. Nic takiego się nie dzieje przy graniu w LoLa albo oglądaniu filmów, siedzeniu na forach. Czy jest to wina monitora? Płyta główna Acer MCP73PV, Intel Core 2 Quad Q8200, Nividia GeForce 9600GS, zasilacz nie pamiętam firmy ani mocy, ale w granicach 200-300W.
 5. Jest to firma Virtual Line Sp. z o.o
 6. Witam, poszukuję dobrego router'a za ok 150-200 zł, urządzienie to będzie miało rozprowadzać internet do 2 komputerów jeden z kabla drugi wi-fi (+ drukarka wi-fi). Router powinien być łatwy w konfiguracji z kartą sieciową Linksys wmp54g. Proszę o szybką pomoc, a jeśli założyłem temat w złym miejscu, proszę moderację o przeniesienie go.
 7. @bartessss mój nick to Shadis Co do tych banów to częściej niż Oriana banują Kassadina czy też Malze (mimo, że jest beznadziejny), na wyższym Elo warto zastanowić się czy nie zbanować fiddla który jest przesadzonym junglerem (smok na 4/5 lvl gdzy nikt sie tego nie spodziewa). A zdecydowanie najczęsciej spotykanym banem na Low i high Elo jest Morde.
 8. @Abramerlin zastanawiales sie może nad Udyrem/Olafem obaj są bardzo dobrymi junglerami i świetnie radzą sobie na na solo topie. Postacie te nie są jakoś szczególnie banowane na rankedach chociaż Udyrem czasami możesz nie mieć okazji zagrać. Udyr-brak ulta, 4 formy gdzie każda dajce co innego (q-as, w-absorb bańka, e-stun i movment speed, r-junglowanie aoe dmg i bonus obraznień). Olafa głównym atutem jest True Damage niszczący szybko nawet tanków.
 9. masterisy 21/0/9 zaczynasz z amorem(18) i 5 potów (jak masz runy na Crita), jak nie to z rękawica na 8% Crita. Zaczynasz od Reda(najlepiej nich ktos pulnie) bo samemu cięzko > golemy > duszki >gank >wolfs > pierwsze blue oddajesz (sam nie potrzbujesz do niczego) >recall >i gankujesz juz prawie bez przerwy zaczynasz oczywisce z q potem e, nastepnie znowu q, jeden punkt w slowa i dalej maxujesz q. Latarnia dla Ciebie jest bardzo wskazana lecz możesz też jechać na samym redzie.
 10. Nawet nie wiesz jak zrobiło mi sie miło gdy ktoś przypomniał jedną z moich najlepszych prowokacji. Dziękuje :D

 11. He he - a jednak pamiętałem xD

 12. za kotka to ja juz urlopik dostalem.

 13. @CriticalCombo @Mumia to najpierw itemy: roa, sorcerki, czapka, banshee, rylai, void/wota skille: dawalem w "e">"q">"w" potem maxowalem do 4 "e" następnie maxuje do 4 "q" potem do 4 basen dobijam do maxa e>q>w runy to ten na pene, mana reg/lvl, ap/lvl qłintesencj to 2x 5ap flat i 1x 26 hp Jak cos kombo na malze to trutka w basenie na ulcie :* Ale i tak twierdze, że malza to useless. na masterisy standard mag 9/0/21
 14. Akali? Prosze bardzo: 1) Merce 2) hextchet 3) lichbane 4) czapka (rabadon) 5) zhonya 6) okazyjnie np: (qss, abbysal, void, banshee)
 15. 1) Poprawilem 2) To twoje zdanie 3) Anka, Brand, Kassadin, Orianna, Karthus, Anivia, Swain ale Malza jest... jaki jest...
×
×
 • Create New...