Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

@useless malza

MOAR RAGE!!! MOAR!!!

Nowa gierka kupiona więc bb Ligo wrócę na dominion.

Haha 100zł za dote 2. To dużo? Może będzie w niej mniej dzieci nie umiejących grać bo nie każdy ma 100zł ot tak.

@Nidalee

Oj tak mój ukochany champ. tyle pięknych przegranych normalów... Tyle pięknych deadów tyle pięknych noobów w mym teamie ahh piękne czasy kiedy to się było carry na 3 lanach naraz i jedynym w teamie robiącym jakiś dmg tankom. I mój pierwszy skin.

Oby update wyszedl jej na dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Albo i więcej dzieci ;p

"E tam LoL trzeba ściągać, na co mi to wolę w to miejsce dokończyć ściąganie xxx"

"O DoTA 2 wygląda podobnie do LoL'a, jest w pudełku, nie trzeba ściągać. MAAAAAAAAAMOOOOOOOOOOOO KUP MI DOTĘ!!!!!!"

Psychika dziecka jest taka, że skoro trzeba ściagać intstalke warzącą 2 MB a potem uaktualniać to za dużo, a kupić grę w pudełku, uaktualnić łątką ważącą 2 razy więcej niż cały LoL to już łatwiej (znam to z doświadczenie jak byłem u brata ciotecznego i byli u niego koledzy...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ceny nowości na steamie, raczej trudno się spodziewać żeby dota kosztowała jedynie stówę, o ile oczywiście gra będzie płatna, chociaż na razie dużo na to wskazuje, że tak właśnie będzie.

Ogląda ktoś może IEM? Zdaje się, że Team SoloMid obmyślił nową strategie dotąd niespotykaną w rozgrywkach turniejowych. Za każdym razem grali kombinacją Udyr, GP + AD carry, gdzie każda z tych postaci miała złożoną Latarnie. Smok schodził w 8/9 min w mgnieniu oka, podobnie baron w późniejszym czasie gry. Każda ich gra to całkowita dominacja przeciwnika i przewaga ok 10 k golda w 20 minucie. Impressive.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz powinienem napisać tak jak to mi pisali :D "OMG noob's latarnia jest tylko dla junglera omfg, odinstaluj, nie rób wiochy, nie potrafisz grać..." Imho darmowy ward co 3 minuty to sprawa b.dobra, lepszy harras minionów, lifesteal Czy jest w sklepie zakładka "TO SKŁADAJ TYLKO JAK IDZIESZ DO DŻUNGLI" ja takiej nie widzę... więc, raczej nie ma podziału, że te itemy to tylko dla junglera, te dla tanka, te dla carry. Jeśli ktoś może to niech napisze jakie itemy są tylko do dżungli i dlaczego akurat tylko one?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steam nowości po 49 euro w polsce cena około 100zł. Brink,cod,portal itd. obniżka na steamie? 30zł za gre, w polsce 100zł.

A gdzie te mecze lecą?

Bardzo ciekawa taktyka.

Ja przykleiłem klejem karteczkę na monitorze w miejscu wyświetlania itemów defense p.t. "tego nie kupuj".

Wie ktoś czemu tak często ginę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trolololo ^^

Tutaj masz link do wszystkich streamów: http://tv.esl.eu/de/

Rozpiska meczów LOLa na jutro (piątek):

10:10

SK Gaming vs. fnatic

11:50

CLG vs. FragX

13:05

FragX vs. fnatic

14:20

CLG vs. SK Gaming

15:35

fnatic vs. CLG

SK vs. Frag eXecutors

Przypominam o trzymaniu kciuków za polski team Frag eXecutors. Będą się mierzyć w grupie z chyba najsilniejszymi ekipami na świecie, więc tym bardziej przydałoby się wsparcie. :)

Steam nowości po 49 euro w polsce cena około 100zł.

Ale to cena pudełkowa, a DotA raczej będzie dystrybuowana wyłącznie drogą elektroniczną przez Steam właśnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

średni poziom europejski

Proszę Was, to nie jest średni poziom europejski. Średni poziom europejski to pewnie jest w granicach ELO 800, albo i niżej. Na IEM i Dreamhacka dostały się same najlepsze drużyny świata, które podczas gry z (zaszalejmy) dream-teamem Forum Actionum zakończyłyby grę pewnie jeszcze przed 20 minutą, nie dając szansy na surrender.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fx prezentuje średni poziom? A ile ich meczy widziałeś? No właśnie, więc nie oceniaj. Poza tym chyba nawet nie masz pojęcia co sie działo w eliminacjach, prawda? Nie wiem czy wiesz ale Fx gra na poziomie GBT, które prezentuje zdecydowanie wyższy poziom niż średni. Kompletnie nie orientujesz sie co sie dzieje na europejskiej scenie lola.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latarnia na linii to już dość częsty widok. Ja nie wyobrażam sobie gry bez niej grając na topie Udyrem czy na przykład Wukongiem. A ta technika jak teraz stosuje TSM jest bardzo ciekawa.

Polskich teamów nie oceniam, bo o niewielu słyszałem oprócz tego jednego GBT.

Wie ktoś jakie bany były w obecnie trwającym meczu(TSM vs myR)?? Jednak Annie nie jest jakimś super pickiem skoro nie banują jej tak często jak ja to widzę gdy sam gram :D. Obecnie imo chyba Brand okazuje się najlepszym AP carry w grze.

@edit

dream-teamem Forum Actionum

Ciekawe kto by w nim był?? :rolleyes: :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bulwers.

Średni poziom europejski, czyli 6-7 runda w Go4LoL'ach przed podziałem serwera EU, czyli wyniki, które osiągały polskie teamy, nie licząc chyba jednego turnieju, w którym GBT zajęło 3 miejsce.

Komentarza l1ona nie skomentuje bo capi trollowaniem na kilometr. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, ktoś pisał, że 90% graczy nie wyszło ponad ELO 1200. Więc gdzie tu widzisz średni poziom w granicach ELO 2000 (gdzie pewnie znajdują się przedstawiciele FX - oglądałem stream Shusheia, on miał 1st picka u niebieskich, jeden z FX 1st picka u fioletowych). I gdzie jest średni poziom europejski? I proszę, nie zarzucaj mi trollowania.

EDIT@: zależy jaką skalę uznajemy, dla mnie drużyny jak FX i GBT są bardzo silne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma do rzeczy poziom wszystkich graczy lola, w dodatku w solo q? Chodzi o poziom zorganizowanych i profesjonalnych KLANÓW. Tak jak w topce europejskiej umieszcza sie SK, fNatic, Millenium i może Wizards a troche niżej są LLL, myR, Alternate i moze polskie ekipy, co właśnie jest średnim poziomem (tłumaczenie dla nieogarniętych: trochę niższym niż najwyższy, tak jak w grach jest poziom trudności hard i normal).

To jest identyczne z tym jak mówi się, że polski futbol jest na poziomie dna, w odniesieniu do zespołów z Bundesligi, Serie A, nie mówiąc o lidze hiszpańskiej i angielskiej, a nie w porównaniu do ligi okręgowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Eve i Twitchu było mówione tak, że gdy wykupisz ich skill niewidzialności to on jest aktywny raz na stałe ale jeśli podejdziesz bardzo blisko do przeciwnika to on będzie cie widzieć. Będzie specjalny wskaźnik nad każdym przeciwnikiem mówiącym jak blisko odkrycia cie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP - były już rzucane mniej więcej całe kity umiejętności dla Twitcha, dla Eve zresztą też, trzeba ino poszukać postów Shurelii/Xypha na US. Ino prace nad stealthem są nieco pushnięte do tyłu, bo sustain dostał priorytet #1

Art nowego championa, więc można się spodziewać jak będzie on wyglądał - a wygląda jak Marvelowski superhero; co osobiście jest dla mnie na +.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh po obejrzeniu tego spotlighta zacząłem żałować ip wydanych na Wukonga... No i teraz mam dylemat, czy kupić Oriannę, czy może zbierać 6300 na Talona...

@kajtek

Jeśli możesz podaj mi swój nick z LoL-a, bo Twoje wypowiedzi polepszyły mi humor wczoraj, gdy byłem w urzędzie skarbowym :wink:

@EDIT

Zapomniałem dopisać - ostatnio grając rankedy zauważyłem, że jest 5 permabanów - GP, Udyr, Orianna, Annie, Amumu. Co najlepsze - jeśli jedna z tych postaci nie jest zbanowana to zawsze ktoś ją weźmie :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to interesowałem się tym bohaterem po sneak peaku. Potem, gdy podano skille takży myślałem, że i tym razem nowy bohater zasili szeregi moich zakupów. Jednak teraz, po art spotlightdzie coś się ulotniło. Taki wygląd bardzo mi nie odpowiada, zdecydowanie lepiej wyglądałby gdyby jego wygląd opierał się o szarość, cień itp. Tak na pewno nie wygląda noxianski assassyn : _

@UP widze mamy podobne ELO, bo u mnie jest dokładnie to samo : P No chyba, że ta moda obejmuje szersze kręgi w rankingu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj przeciwny team zaskoczył. Do tej pory o junglującej Miss Fortune chyba nawet nie słyszałem, a dzisiaj miałem okazję widzieć takie cudo. Cóż, mecz i tak wygraliśmy (w teamfightach nie mieli szans- moje ulti jako Rumbla zawsze było dobrze zgrane z ulti naszego Fiddlesticka), ale MF była niezła. Jej ganki z jungli były często bardzo skuteczne(red buff+make it rain+jej zasięg , a czasem jeszcze ulti), od naszego junglującego Olafa nie odstawała. Lubię być zaskakiwany i szanuje takich graczy jak ten który grał MF.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...