Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

O jakich postaciach z niewidzialnością konkretnie mówisz? Eve i Twitch w tym momencie praktycznie nie istnieją, żeby nafeedować tą dwójkę to trzeba naprawdę mocno się postarać. Shaco to też cień dawnego siebie, nie pamiętam, kiedy widziałem ogarniętego i mającego jakikolwiek wpływ na wygranie meczu. Dwie najbardziej mnie w tym momencie denerwujące postacie z niewidką to Vayne i Akali (i to tylko po części żart...) ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy moderatorzy, jeśli usuwacie posta, to może napiszcie na PW przyczynę, bo teraz się głowię czym przewiniłem ;p

Phreak napisał, że Talon nie będzie kolejnym offtankiem. Dobra wiadomość, osobiście jest to postać na którą czekam najbardziej od czasu... ee nie pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Felessan uważam, że postaci w niewidzialnością, które by sprawiały jakieś problemy po prostu nie ma. Tak samo jak Eve jak i Twicha można zniszczyć praktycznie w 2-3 sekundy jeśli się wychylą, a jedyne w czym są dobre to dobijaniu. Shaco jest już bardziej wkurzający, szczególnie zrobiony na AD, dmg ma niezgorszy wtedy, a dość łatwo ucieka jeśli nie mamy oracla. Co nie zmienia faktu, że też bynajmniej nie należy do jakiś mega mocnych picków (ba znacznie bliżej mu do strony useless).

Co do serwerów to owszem jestem w stanie uznać, że poziom jest większy na west, ale tylko w high elo. W mniejszym niż 2000 podejrzewam, że jest zupełnie podobnie jak tutaj. Zresztą rozegrałem bardzo dużo gier od podziału i jak dotąd spotkałem się być może z 3-4 osobami, które notorycznie pisały w innym języku niż ang. Twierdziłeś, że często miałeś leaverów i feederów, ale jest i na to sposób. Znajdz przynajmniej 2-3 osoby do wspólnego grania i wtedy znaczna część gier jest wygrana. Niektóre nudniejsze, niektóre ciekawsze, ale na każdym serwerze będzie tak samo.

@Xidi- na tym forum raczej moderatorzy nie tłumaczą się z usuwania postów. Jest regulamin dość wyraźny więć jak się do niego zastosujesz to nie będziesz miał problemów ze znikającymi postami :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Eve nadal potrafi być zmorą na normalach wśród nieograniętych ludzi. Najbardziej w nerfie zabolało zmiana stuna na slowa. Slow pozwala na używanie wszelkich skilli i spelli co mocno utrudnia udany gank w jej wykonaniu.

Ja tam Ortheon na razie przynajmniej nie mam zamiaru się przenosić. Przeważnie mam tak, że jakoś się te gry wygrywa, ale zdarzają mi się "kfiatki". Wczoraj mianowicie już w 100% wygrany mecz kończyłem 3v5. Spushowane były 2/3 inhibitory i dwóch typów pobiegło na resp przeciwnika po czym wyszło -.-. Oczywiście nie udało nam się tego dokończyć, bo w 50 minutowej grze 3v5 raczej nie udaje się wygrać. Przegraliśmy. Nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać.

Postać przynosząca największy fun z gry to oczywiście Akali. Po zdobyciu 2/3 killi, ludzie się ciebie boją i nawet nie próbują podchodzić w mniej niż 2 osoby. Każdy mówi, że jest to łatwa postać, ale nie sądze, typ easy to learn hard to master. Trzeba umieć ocenić w którym momencie wejść do walki, na kogo się rzucić by było to opłacalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Popieram. Z takimi wymaganiami Cassio powinna być w sam raz.

@Ortheon

Tiaa - przed chwilą skończyłem mecz, w którym z początkowego flejma ( akurat w dzisiejszym przypadku nie wytrzymałem i używałem kilka razy omg, jak i pytałem się naszego junglującego Shaco ile razy nim grał... No i na dodatek Nasus Kamikadze - jak gonili (WW i Moakai ) Shaco z ~70 hp ( a Shaco uciekał na top do Nasusa bijącego mobki ) "pies" ani drgnął... Dopiero jak Shaco uciekł i spróbowali ataku na niego - odpalił ulti i padł... Jednak w późniejszej grze okazał się, że przeciwny Kog, to jakiś newbie wykorzystaliśmy to : ukradłem 2 smoki, 3 razy udane backdorry ( ja nie szedłem, tylko posyłałem ) i 2 wieżyczki przy inhibitorach przeciwników leżały...

Nastał Free time więc nasz Nasus poszedł pod Barona i zaczął pisać No dobra - idę z Baronem na solo ( a wszyscy żyliśmy i mogliśmy iść razem ) . Zapewne zginę, ale pamiętajcie że próbowałem. Kiedy spojrzałem, że ma ~połowę hp podbiegłem i mu zacząłem pomagać - zaczął mnie wyzywać i na mnie flejmić :O

Jednak ja preferuję jeszcze jeden "trik" - nawet podczas ewidentnego zabicia pisać omg sry for ks :/ ( do kogoś, kto nam pomagał ) - zwykle* ktoś odpisuje coś w stylu dude np , albo what ks ? It's your frag ^^

Mecz wygraliśmy, skończyłem ze statami ok. 7/2/2x... I co ?! I znowu - niekończące się "waiting for stats", a po "skipnięciu" nie ma IP i meczu w historii :rage::eyes: Koniec - nie miałem żadnego problemu z połączeniem - coś z serwerami RIOT'u jest nie tak. A jeżeli :

a) tego nie naprawią ( powiedzmy że to bug )

b) samo się nie naprawi (jakaś zadyszka serwera)

c) nie zrekompensują mi straconego czasu i nerwów

to grał nie będę :/ Sory, ale na razie "wczorajszy mecz-widmo" nie powrócił...ożył...whatever...

A co mi tam 9 nie wiem jak u was :wink: , ale u mnie taka pogoda, że chyba cały dzień będę kosił trawę

* - no tak ze 3 razy zdarzyli mi się "fkużeni", którzy po takich "przeprosinach" się obrażali, albo zaczynali feedować...Czy pisać na czacie przeciwnikom gdzie kto jest :pokerglass:

EDIT : @Mataha

Ja się akurat z tym nie zgodzę - IMO Ori do "Wymagających" czempionów nie należy. IMO prędzej Cass...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oriana wymagająca? :laugh: To że ma cały pasek Hard zapełniony nie znaczy, że jest postacią wymagającą. :) Co w grze nią jest trudnego? QW+QW+QWE = kill. Kulka ma naprawdę duży zasięg, jest szybka więc problemu z trafieniem wroga niema. Jedyna "trudność" to zapamiętanie pozycji naszej piłeczki. Jeżeli potrafisz grać supportem, to odnajdziesz się Orianą w walkach drużynowych. W zasadzie w tej grze niema postaci trudnej, wytypowałbym Anivie, w ruszający się cel trudno trafić Q, może Karthusa, także trzeba przewidywać Q, i bardzo łatwo zginąć, ale to w zasadzie 2-3 gry i już postać opanowana. Również polecam Cassiopeie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Felessan Nie chodziło mi o to że ciężko pokonać tę postacie, ale właśnie że gra przeciwko nim może być upierdliwa. Ile razy shaco uciekł na kilka hp na niewidce na początkowych poziomach..... A jeśli taki twich się sfeedzi (co ciężkie nie jest jeśli gra przeciwko ludziom którzy nie wiedzą co to wardy, a o oracle słyszeli w baśniach arabskich...) to grając jakimś papierkiem może być ciężko. Mówię tu głównie o sytuacjach z normali, na rankedach rzadko ktoś pickuje te najbardziej wkurzające postacie z niewidzialnością, a i ludzie jakoś bardziej potrafią przeciwko nim grać.

Może mi ktoś podać jak jungować Tryndą? Bo o ile w jungli jestem do niczego to na linii potrafię tryndą zdominować większość postaci.

A i jeszcze jedno - jak ludzię chcą grać bez afkerów, leaverów, feederów itp ludzi, jeśli po meczu prawie wszycy ulatniają się w milisekundy? Rzadko ktoś zostanie zaraportować. I o ile sam rzadko raportuje za feedowanie (po prostu ludzie patrzą na staty, a ja wiem że np bot nafeedował, bo ich jungler nie gankował, a nasz tak, i to z powodzeniem) to za wyjście z gry, za flame,, za afkowanie raportuje - zawsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy moderatorzy, jeśli usuwacie posta, to może napiszcie na PW przyczynę, bo teraz się głowię czym przewiniłem ;p

Phreak napisał, że Talon nie będzie kolejnym offtankiem. Dobra wiadomość, osobiście jest to postać na którą czekam najbardziej od czasu... ee nie pamiętam.

Twój post (podobnie jak post CriXa) zniknął z dość oczywistego dla mnie powodu - chwilę po zarządzeniu przeze mnie EOT na temat dotyczący Malzahara obaj zamieściliście posty go dotyczące. EOT to ostateczne zakończenie dyskusji na dany temat i nie przewiduje się wyjątków.

Co do Talona, muszę przyznać, że chwilowo jestem zadowolony z kolejnego Assasina. Oczywiście trzeba będzie poczekać na efekty gry nim, obawiam się też, że tak czy inaczej ludzie będą budowali go na Trinity + tankowe itemy. W tej chwili jednak widzę potencjalnego, dość mocnego zabójcę magów. Blink + silence może naprawdę zajść za skórę Ankom i jej podobnym casterom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oriana wymagająca? :laugh: To że ma cały pasek Hard zapełniony nie znaczy, że jest postacią wymagającą. :) Co w grze nią jest trudnego? QW+QW+QWE = kill.

Ta. Chciałbym zobaczyć to CD-Actionowe zabijanie Orianną co cooldowny na własne oczy.

Może mi ktoś podać jak jungować Tryndą? Bo o ile w jungli jestem do niczego to na linii potrafię tryndą zdominować większość postaci.

Nic specjalnego, rozwijanie Q, można w sumie zaopatrzyć się w latarnię. Mastery 1/19/11 bądź 21/0/9 - zależnie, ile masz doświadczenia w junglowaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podać jak jungować Tryndą? Bo o ile w jungli jestem do niczego to na linii potrafię tryndą zdominować większość postaci.

masterisy 21/0/9

zaczynasz z amorem(18) i 5 potów (jak masz runy na Crita), jak nie to z rękawica na 8% Crita.

Zaczynasz od Reda(najlepiej nich ktos pulnie) bo samemu cięzko > golemy > duszki >gank >wolfs > pierwsze blue oddajesz (sam nie potrzbujesz do niczego) >recall >i gankujesz juz prawie bez przerwy zaczynasz oczywisce z q potem e, nastepnie znowu q, jeden punkt w slowa i dalej maxujesz q. Latarnia dla Ciebie jest bardzo wskazana lecz możesz też jechać na samym redzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Edit na polskiego streama chyba sie nie doczekamy

Wszystkie mecze LOLa są na głównej scenie, wiec chyba jednak faktycznie nie będzie polskiego komentarza. Z polskiej ekipy tylko itzMorglum komentuje mecze Starcrafta. Również polecam, bo dzisiaj w S2 zagra jeszcze 3ech Polaków (MaNa, Tarson i Nerchio).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Abramerlin zastanawiales sie może nad Udyrem/Olafem obaj są bardzo dobrymi junglerami i świetnie radzą sobie na na solo topie. Postacie te nie są jakoś szczególnie banowane na rankedach chociaż Udyrem czasami możesz nie mieć okazji zagrać.

Udyr-brak ulta, 4 formy gdzie każda dajce co innego (q-as, w-absorb bańka, e-stun i movment speed, r-junglowanie aoe dmg i bonus obraznień).

Olafa głównym atutem jest True Damage niszczący szybko nawet tanków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do Eve. Proszę, właśnie udowodniłem że nadal jest bardzo silna na solo queue na normalach. W odpowiednich rękach i z odpowiednim buildem naprawdę szybko gniecie nie-tanków (około 3s) a tanków po prostu szybko (6s). Jak teraz patrzę to nie wyobrażam sobie jakie to było OP, kiedy miała 2x silniejsze ulti i stuna.

eveu.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne zmiany Nidalki, przynajmniej na papierze, chociaż w praktyce powinny się jak najbardziej sprawdzić. Bardzo dobre posunięcie ze wzmacnianiem kota na rzecz osłabienia heala. Może w końcu opłaci się nią wskakiwać w teamfight i poprawi się ogólna użyteczność w tym względzie. Czekam z niecierpliwością na patch, bo Nidalee to champ, do którego zawsze będę miał największy sentyment.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...