Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

@UP

Czy ja nie wiedziałem o jakimś super banie dla malzy czy ty o kim innym mówisz ahhaha malza useless nie no nie mogę. Beznadziejny champion nie no lol dlaczego to jeden z najlepszych ap carry. Nie no napisał bym coś więcej ale nie mogę ze śmiechu a i jak ci się tak malza nie podoba to od czego masz nasz kochany support riotu szybko ci zwrócą ip za jak ty to mówisz beznadziejnego championa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woah, te dwa posty powyżej wyglądają jak trolle, ale pamiętam, że Urakabarameel jest dość nowym graczem, więc dodam coś więcej od siebie:

Malzahar, wbrew Twoim dotychczasowym doświadczeniom, jest jednym z lepszych magów gry - obszarowy silence, obszarowe %towe dmg, tani w kwestii many skill do czyszczenia minionów i ulti powstrzymujące przed działaniem niemal każdego przeciwnika.

Osobiście grając dość ostrożnie Malzaharem, zaczynam od mana crystal+2x hp potion. Kryształ będzie wstępem do Catalyst of Protector (który potem zmieniasz w Rod of Ages), zaś potiony pozwolą utrzymać mi się na linii dłużej, niż +100 hp z Doran's Ring.

Jako pierwsze do 5ego ranku leveluj E - to dmg na którym możesz polegać, prosto nałożyć na przeciwnika, a na dodatek pozwoli Ci za bardzo niskie ilości many przepchnąć linię przeciwnika.

Dla najlepszych efektów polecam zapoznać się z: http://www.solomid.net/guides.php?g=1629

@Down - w świecie dość sensownego ogarnięcia gry, na obu acc mam 1250+ elo, więc coś tam wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba kolega kajteq113'a grał przeciwko Urakabarameelowi ;). Tak jak piszą na górze - Malza to jeden z najsilniejszych AP carry w grze. Całe kombo może nieźle potaśtać ad carry, plama wali procentowy dmg, utli ma chory przelicznik, kripy farmi się bezproblemowo. Tak, beznadziejny pick ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem sobie darować... Nie pozwolę tak obrażać mojego byłego maina ;p Malzahar jest bardzo dobrym bohaterem. Z tym, że budowany na AD raczej nic nie zrobi no cóż tak to już jest, albo jesteś magiem, albo AD... Imho jak biorę Malzahara to pcham sie na mida. Efekt? W 2 ostatnich grach fb. raz na Karthusie, drugi raz na Kennen'ie. Dla mnie jedynym który może powstrzymać Malzahara (jak i każdego innego maga) jest Kassadin i nażardy AD carry. Q-obszarowy silenc nie wiem ile razy umożliwił mi już ubicie Tryndy zanim tamten użył ulti, W 'OP' % dmg na obszarze, E daje niesamowitą szybkość odnawiania many, masakryczny harras minionów i jeżeli R+W nie zabiły przeciwnika to po dołączeniu do tego E+ignite nie ma szans na przeżycie. Zaliczył bym go do wielkiej czwórcy magów: Malzahar, Brand, Karthus i Annie. To tak ode mnie ;p

Wiem, że to post typu "I'm troll", ale za herezję w średniowieczu palono na stosie, szkoda że teraz tego nie robią :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

You've been trolled.

@Czeczen - zrobiłem na coopie build Warmog + Atma i miałem od początku srogi harras i obrażenia, na normalu zacząłem tak jak radzili mi znajomi - brutalizer. I wtedy KOMPLETNIE mi nie szło. BTW, Twoje linki nie działają :) Będę musiał spróbować zagrać nim na offtanka - i tak musi wskoczyć w środek teamfightu.

@up: counter pickiem na Malzahara jest GP i jego cleanse w skillu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Malza Ludzie, ostrzegajcie jak piszecie takie posty bo można monitor herbatą zapluć! Cóż jeśli dla Ciebie counter pickiem na Malze jest Shaco albo Trundle to polecam olać go totalnie i zacząć grać Tryndą. Bo on ma przynajmniej dmg z łapy, nie tak jak prorok który zabija samym ultem, z ewentualną pomocą W :)

@EDIT

@DOWN Oj herezję głosisz zaprawdę powiadam ci... Malza nie jest tankiem to prawdopodobnie dlatego nie może przytankować wieży. A co do padania na 2 hity od AD carry no to cóż, jeśli jest nafeedowany(carry) to każdego oprócz tanka ściągnie na 2 hity ;) Ale tylko wtedy jak ulti malzy jest na cd, bo jak nie to żegnaj papierku!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Malza to AP CARRY, a do tankowania towera od biedy można użyć voidlinga. Trochę ogarnięcia i Malza trzepie równo ;). To, że nie umiem grać Le Blanc nie znaczy, że ta postać jest kijowa. Tak samo jest z każdym champem. Po prostu komuś podpasuje, komuś nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym zabiciem Shaco z samego ulti to już lekka przesada ;) I Malzahar tankujący turret = martwy Malzahar, od tego jest tank/offtank. Każdy ma swoją rolę w teamie - na tym polega (uwaga trudne słowo) BALANS.

Sam dużo grałem Malzaharem, ale odstawiłem go - za bardzo wkurzał mnie przymus wciśnięcia EWFR w ułamku sekundy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to ja miałem ok. tydzień temu wspaniałą sytuacje:

Gram Soraklem, PS, KLP, HoG, Ab, 3 quinty na kase, kasa w masteries. Generalnie 24golda/5 sekund. Kupuje po 10 wardów i obstawiam pół mapy. W pewnym momencie zostałem oskarżony przez jakiegoś Alistara, że kupuje ZA DUŻO wardów. Ręce mi opadły :/, rozumiem, że można flamić gdy support nie kupuje wardów i przez to przeciwnicy latają bezkarnie po całej mapie, ale, że za dużo :| ?

Jednak wyjaśnienie przyszło po meczu - Top rating 1260 i 600 winów na rankingowych.

edit

@UP

Bardzo wysoki, czyli?

No to rzeczywiście z moim 1430 się nie umywam, przepraszam ;_;

ELO Hell istnieje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy w kolejnym odcinku serialu "Wszyscy kochają Trolle!". W poprzednim odcinku Andrzej Trollecki wybrał się na przymusowy urlop z powodu szefa, jednak urlop już minął...

-Kochanie, wróciłem!

Tyle nt. sporu o Malzę. Bardzo dobry caster, który potrafi wyłączyć obu przeciwnych carry na 2-3 sekundy, przepushować lane czy zwiększyć swój dmg w TF przy pomocy plamy. A to, że TY wyciągasz Malzą 0/12 czy 2/19 to już mnie nie obchodzi. OD tego jest Coop vs Ai i custom game'y aby wymasterować sobie champa...

Zdecydowany t1 jeśli chodzi o tego pana...

@Panth

1. Berki = bezsensowne zmarnowanie slota. Twoja siła tkwi w skillach (jak ktoś ładnie określił to jest AD Caster). Do rozważenia są Merce/Ninja. Można by jeszcze Swifty, ale to zależy od summoner spellów ( ja gram na Ghost+Flash)

2. Robić go na offtanka to obecnie mus, a najlepiej słać go wtedy na solo top. Od 6 lvl ma bardzo ładne ganki i inicjacje TFów (wymagana dobra komunikacja z teamem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Może śmiejecie się ze mnie, że sobie narzekam ale co JA mam powiedzieć jak czytam takie coś jak "MALZA USLESS PICK". Teraz to chyba moje narzekanie zostało pobite przez mega troll posty.

Ciekawe że jeden z najbardziej uznanych bohaterów w LOLu jest usless. Jak gra nim noob to faktycznie może być usless ale tylko i wyłącznie z winy gracza. Bo nie wiem jak bohater którym spokojnie można zjechać każdego może być beznadziejnym pickiem. Może i wypisuję głupoty ale to co przeczytałem zabiło mnie od razu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Trynda:

Buty merce - mało bijesz ze skili wiec nie ma czasu na stuna

yomu ghostblade - armor pene + crity

Infinity edge

phantom dancer - bardziej mobilny + crity

bloodthirster - lifesteal + dodatkowe ad (można robić tez duzego guna bo dodali kosmiczne ratio z ap[dziwnie to wyglada na tryndze])

trinityforce - crity, dodatkowy slow, dodatkowy hit za 150% twojego ad.

Ten build masz jak nie junglujesz.

Jak jungla to budujesz latarnie zamiast bloodthirstera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Na jungle:

1. Latarnia (potem idzie w Phantom Dancera)

2. Merce

3. Zeal (potem w Phantom Dancera)

4. IE

5. Warmog

6. Atma

Dlaczego tak? Po reworku pójście Tryndą w pure AD to bezsens, bo już nie ma opcji im mniej hp=więcej crit chance. Lepiej iść w survi i patrzeć jak wszyscy umierają! Buahahahaha!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani na słowniku ortograficznym.

Malza jest na tyle 'spełnionym' kompetetywnie pickiem, że faktycznie, to co czasem napisze Crix przy tym, to jak wykład z uniwersytetu.

I ten build Deamona, o ile jest dość niekonwencjonalny, może być nawet okay - osobiście robiłbym jednak "Atmogs" wcześniej, jako pierwszy i drugi duży item.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...