Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

@up

Obyś miał tą passę jak najdłużej. Ja miałem czternaście winów z rzędu, ale co z tego, jak potem przyszła kolej na same porażki. Osobiście nie mam pojęcia od czego to zależy, nie raz wygrywałem praktycznie sam cały mecz, a nie raz na odwrót przeze mnie przegrywaliśmy. Dlatego kończę z lol'em, aby więcej grać w Survival Horror.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze odnośnie nudności... no cóż - jakby nie patrzeć o to chodzi w grach online - o wynik. Więc granie o ELO, o poziom itp. jest zrozumiałe.

Niby tak, chociaż ja grałem bardziej dla przyjemności. Jednak po jakimś czasie rozgrywki stały się bardzo podobne do siebie... No ale zobaczymy co będzie dalej :D Na razie odrobina odpoczynku dobrze mi zrobi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie samo mam zdanie. Grając w daną grę chcę czerpać z niej jak największą przyjemność, a nie patrzeć się na jaki mam level,czy jakie mam postacie. Jak dla mnie jest to pozbawione najmniejszego sensu granie tylko po to, aby lvl nabić, czy kupić postać. Wolę sobie zrobić chwilkę przerwy jak mi się nudzi gra, a po jakimś czasie usiąść do niej z wielką przyjemnością. Też jestem tego zdania, że parę dni przerwy nie zaszkodzą nikomu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Felessan

38 312 dokładnie, wliczając te darmowe RP, które zaserwowali dwa razy. Referali nigdy nie zrobiłem do końca, bo po prostu mi się chciało.

o_O To taki jedno małe i ostatnie pytanko... A właściwie prośba - napisz ile ty kasy na te RP'y wydałeś. Serio, jestem strasznie ciekaw : no bo skoro za 200 zł kupi się ok. 9300... :O Respect! (piszę to na zaś !) )

@CriX

Nie wiem jak inni... Ale z mojego punktu widzenia po prostu przesadziłeś z krytyką - głównie z tym wyolbrzymianiem ( przykładowo te kilkanaście miesięcy do DOMINION'u ), a teraz próbujesz się... I to w dość dziwny sposób od tego odciąć...

PEAST :bialaflaga:

@Cors

Gdyby twój wpis miał odnośnik do G+ kliknąłbym "+1" !)

@kruzd

He he - ja kupiłem Akali, jakoś tak polamiłem ze dwa mecze i się kurzy xD Ale nie ma to tamto : jak ktoś wybierze jakiegoś AD fighter'a --> Orianna (uwielbiam ją)... A jak nie to Wukong - ( a w nim się dziś zakochałem :wub: ) - "nagrzać" Q, wpaść pod wroga E, odpalić ulti ( za ten czas teamfight przeniósł się pod wieżę wroga), a potem W, ucieczka... I klon zgarnia double kill'a :teehee: No i staty były bardzo miłe : 0/2/11, 3/2/9, 10/3/10, albo wczorajsze 3/8/24 - i wszystko wygrane ^^ A że ja uwielbiam asysty i wolę je od killów - miodzio !)

I MI SIĘ NIE NUDZI :P Ba - druga młodość nastała xD

A będąc na linii z Lee, albo Kennenem można wyprawiać iście "małpie figle" :ninja:

PS: Wiecie co to takiego "Ghost game" ??? Bo właśnie mi się dziś przytrafiła ( wygrana poprzez poddanie się przeciwników ) i nadal nie ma jej w match history :/ Przepadnie mi ?

PS2: Już podczas "tygodnia Wukonga" ( czyli kiedy był free) zdarzyła mi się kłótnia, ale zapominałem o PrtSc... ale w tym tygodniu Bliitza" już sobie przypomniałem --- > http://img195.imageshack.us/img195/9553/troll2b.png

enki - i jak tu nie zrobić dodge'a :P

PS3: no i przekroczyłem magiczną barierę 500 Winów i teraz ten medal (?) pod liczbą winów mam srebrny - :cat2::cheesy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felessan 38k RP :ohmy::ohmy:

Szkoda by mi było prawie całej mojej pensji na punkciki. Fakt wydałem trochę na skiny(Blood Moon Akali, Galactic Renek i Frozen Noc), ale bez przesady. Lepiej grać nie będę przez to, a ogólnie imo kupowanie Bundle Packów z nowym championem jest nieopłacalne, bo i tak będziemy grać jednym skinem, który będzie nam się bardziej podobać od drugiego.

Odnośnie nabijania ELO. O to w sumie chodzi w tej grze by piąć się w górę w drabince. Ja sam dobiłem do srebra, by tak zakończyć sezon 1. Więcej nie próbuję, bo nie chcę kusić losu i spaść w dół.

Do wbijania ELO polecam duo. Masz pewność, że mid i solo top w 9/10 przypadków nie sfailuję. Dwie dobre osoby i w "miarę" ogarniający team i wszystko da się wygrać. A od tak 1400 już dużo mniej trolli i osób, które specjalnie psują gry. Choć przypadki osób krzyczących i mających "wonty" do innych tylko nie do siebie czasami się zdarzają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP - w takim razie taką samą stratą pieniędzy jest chodzenie do kina czy do dyskoteki :rolleyes: bo w końcu wydajesz pieniądze, a 'nic' z tego nie masz.

Tu się moge akurat zgodzić. Co prawda ja bym nigdy tyle ile Felessan nie wydał (respekt za tą kwotę) ale mimo wszystko warto było kupić te kilka skórek. Ja kupowałem tylko za smsy bo kasa mi się zbierała na komórce a aż tyle jej nie potrzebowałem. Tak więc skusiłem się na kilka skórek w promocji. Jednak najlepiej ulokowane RP były przy skórce Lion Dance i Monarch Kog Maw.

Co do wydawania pieniędzy to wyłącznie sprawa tej osoby. Nikt nie powinien krytykować innych na co wydają SWOJE pieniądze.

@KMyL

Jak wprowadzą nowy tryb szybko to będzie można mówić o tym że przesadziłem z terminem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy tryb powinien pojawić się stosunkowo szybko. Właściwie mają wszystko gotowe, zostały im małe poprawki bardziej związane z balansem niż z samą mapą. To nie jest Magma Chamber, gdzie tylko przestawili zarysy, tutaj pokazali gameplay(btw, skoro już można grać na targach to mogliby już pokazać gameplay z jednego takiego całego meczu), zmienili graficznie stronę pod nowy tryb i wyjaśnili szczegóły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że turniej Intel Extreme Masters, w którym będzie brało udział m.in. 8 najlepszych drużyn League of Legends na świecie (w tym polski team Frag eXecutors - dawna Adversa), trwa właśnie w najlepsze, przytaczam rozpiskę meczów LoLa właśnie, jakie będziemy mogli zobaczyć już jutro:

Czwartek:

10:15

Millenium vs. Alternate

11:30

Solomid vs. myR

14:25

Millenium vs. myR

16:30

Solomid vs. Alternate

18:50

Solomid vs. Millenium

18:55

Alternate vs. myR

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do bezpośredniej relacji z polskim komentarzem, którą znajdziecie na stronie http://tv.esl.eu/de/ (kanał GC LoL Polish).

Myślę, że to doskonała okazja by obejrzeć rozgrywkę na najwyższym, światowym poziomie, pokibicować polskim zawodnikom i oczywiście podszkolić się w pewnych aspektach gry. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gdzies ze na gamesconie można zagrać w dominion mnie tam nie ma. Więc mnie to nie cieszy/jara.

Tak lol bazuje na unlockowani champów. Normalnie bym zagrał normala każdym. Zobaczył kto mi pasi. POgrał z 2 tyg nim. Znudził mi się? to bb lol.

Dota 2 wygląda super chyba to bedzie mój nowy lol. Tylko ciężko rozróżnić czyje miniony są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby czym DoTa2 ma powalić LoLa ? Tym że jest kopią HoNa z bardziej czytelną TF grafiką ? Czy tym że żeby w nią zagrać trzeba będzie wybulić ze 100 zł ? Ja się z nikogo nie śmieje, grajcie sobie w co chcecie tylko mi nie mówcie, że DoTa2 powali LoLa, bo jakoś HoN z takim samym systemem rozgrywki nie dał rady, więc nie widzę powodu czemu DoTa miałaby dać. Bo na samej marce daleko nie zajedzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się zdaje, że Dota2 powali Lol'a na twarz.

Mhm, a formuła jeden sprawi, że wyścigi konne znikną z powierzchni ziemi.

Bez sensu jest takie porównywanie dwóch praktycznie odmiennych gier; DoTA2 jest dla tryhardów, LoL zaś ma bardziej casualowe oblicze - no i ciężko raczej ot tak 15 milionowego Goliata powalić ;)

Inb - "bo Valve ma masę kasy na wszystko" - no problem, za Riotem stoi chiński Tencent, który stoi finansowo równie dobrze jak Valve i nie pozwoli, by ich kura znosząca złote jajka miała sobie finansowo nie radzić.

Zresztą, Riot sam w sobie nigdy nie miał problemów finansowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych 15 milionów to można tak ostrożnie podchodzić ;). Sam mam konto do którego zapomniałem passów, a mail już nie istnieje :P. Tak samo jak drugie, trzecie, czwarte konta ludzi i martwe referalowe konta. Niemniej nawet jakby założyć, że połowa tych kont gra, to i tak mamy jedną z potężniejszych gier na rynku ;).

I skąd wiadomo, że DOTA 2 będzie dla tryhardów :(? Każuale po romansie z LoLem tam wstępu nie mają?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, by Riot podawał nieaktywne konta - tak samo jak WoW nie podaje ile kont było stworzonych w ogóle, nawet tych którzy grali tylko miesiąc czy dwa.

Dziennie loguje się 1.4 miliona unikalnych userów. Nie ma tu co wiele więcej dodawać.

I skąd wiadomo? Bo to DoTA. W nowej szacie graficznej. Grałeś? Nie? To zobacz sobie. W ten sposób sam sobie najlepiej wytłumaczysz znaczenie tryhardowania w MOBA.

Oh - co nie oznacza, że DoTA2 odniesie porażkę - wręcz przeciwnie, wróżę tej grze świetlaną przyszłość - community DoTA1 od dawna czekało na to, plus pochłonie ona większość playerbase HoNa. Lolowe każuale zapewne też będą próbować, ale nie jestem przekonany, że wielu zostanie na dłużej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@l1on

Ostatnio mi się zaczęło grać b. dobrze Pantheonem :D Ja buduję go tak: Zaczynam od Doran's Blade, potem po złapaniu kilku killi zależnie od tego jak stoi sytuacja z maną, jeśli daję radę na samych miksturkach to kupuję B.F.Sword jeśli nie to Manumane, potem butki zależnie od przeciwników dużo CC to merce, mało CC to berserki. Jeśli kupiłem berserki to B.F.Sword zamieniam w Infinity, jak merce to black cleaver. Teraz wypada zainwestować w Survi. Zaczynam od Atma's (żeby nie tracić obrażeń) a potem po kolei warmog's i Frozen Mallet (w sumie da to ok 2000 bonusowego hp a my na 18 lvl'u po doliczeniu hp z przedmiotów mamy go ponad 4k).

Wersja pierwsza

wersja druga

Mi się osobiście bardziej podoba wersja druga, więc to ją częściej buduję (czasem zamiast zaczynając od Black cleaver'a robię Infinity Edge) :D

wersja trzecia

Jednak sytuacja głównie zmusza mnie do używania 3 zestawu. Bardzo dobrze mi się nim gra i nie narzekam. Jednak to build noob'ka, który rozegrał dopiero 589 gier (w tym 300 zwycięskich), a Pantheonem gra dopiero 2-3 dni. Jak mi się dalej będzie nim tak dobrze grać to może wrzucę jakiś poradnik do neta xD Jak ktoś ma ochotę to może skrytykować. Jestem otwarty na krytykę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy uzbierałem 6k ip. Postanowiłem sprawić sobie jakiegoś championa. Wybór padł na Malzahar. Uważam, że ta postać to jedna z gorszych postaci w grze. Mój największy życiowy błąd. Tyle czasu zbierałem 6k punktów, a teraz się zawiodłem. Ta postać jest beznadziejna, useless pick. No dmg, żałosne. :( No cóż, po raz kolejny zawiodłem się na Riocie, że wypuszcza takich beznadziejnych championów. 1 mecz 0/16, drugi 2/14. No nie mogę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! MALZAHAR USLESS PICK!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TROLOLOLOLOLO!!!!!!!!!!!!! Większej głupoty to ja już dawno nie słyszałem. Jak już chcieć gdzieś zakwalifikować Malzę to prędzej dał bym go do OP picków. Ogarnięty Malzahar jedzie na midzie każdego jak chcę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...