Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

@Felessan

Z ciekawości podliczyłem wydane w LoLu RP i wyszło mi 38 tysięcy

Ponownie pytam - czy chodziło ci o 3800 RP'ów, czy ty mówisz serio i świadomie ? :ohmy: No bo serio - chyba 900 dali za free, z refereali ( jeżeli robiłeś na obu platformach ) to CHYBA miałeś łącznie 2000.. Czyli takich "darmowych" RP'ów miałeś ze 3000 ( prawdopodobnie). Ale ty wykupiłeś ok 35 000 ( trzydzieści pięć tysięcy ) RP'só ?! :ohmy: Każada odpowiedź takla będzie, więc - zaskocz mnie :icon_question:

38 312 dokładnie, wliczając te darmowe RP, które zaserwowali dwa razy. Referali nigdy nie zrobiłem do końca, bo po prostu mi się chciało.

nie narzekam.

I tu uśmiałem się radośnie. Bez obrazy, narzekasz przez ostatnie kilka(naście?) postów, więc przynajmniej bez hipokryzji.

Wczoraj wysłałem do supportu Riotu pewnego requesta i ciekawi mnie, co odpiszą. Mianowicie poprosiłem o zabranie skinów, champów i RP z mojego konta EU i przerzucenie je na inne na serwerze US. Zaznaczyłem przy tym, że nie chodzi mi o przenoszenie całego konta, runy, level i ELO mogą sobie zostać na EU. Jako, że nie jest to transfer na inny serwer w ścisłym tego słowa znaczeniu, więc liczę na ten 1% szansy, że się uda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu uśmiałem się radośnie. Bez obrazy, narzekasz przez ostatnie kilka(naście?) postów, więc przynajmniej bez hipokryzji.

Wstyd że jako moderator napisałeś cos takiego. Po za tym wyjęte z kontekstu zdania. Napisałem że nie narzekam na to że nie mam w co grać. No ale po co czytać całego posta skoro można wyciąć kawałek i się pośmiać.

Narzekałbym jak by LOL był jedyną grą i faktycznie nie było by w co grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Dokładnie masz rację. Widzę, że koledzy z góry są już tą grą aż za bardzo wciągnięci. Jest wiele lepszych gier od Lol'a, w które warto zagrać i można grać drużynowo i nie zabierają tyle czasu. Lol nie jest taką grą, w którą można grać bez przerwy na jakieś inne gry. A gdyby już w league of legends nie było czegoś takiego jak opcje kupowania bohaterów, to nikt by w nią nie grał, bo zdaje mi się, że na tym to polega i się o ten system opiera, że np: znudziła Ci się gra, ale mówisz, a dobra uzbieram sobie na Karthusa, ponieważ mam już 5000 to pójdzie lekko i szybko. Karthus się spodobał grasz nim i potem znowu, nudzi Ci się, chcesz przestać grać, a nie jak już mam 2800 to zaraz będę mógł kupić jakiegoś dobrego junglera. I tak w kółko. Myślę, że jeśli nikt tak nie będzie podchodził do sprawy jak napisałem wyżej to się wszystkim ta gra znudzi. I to nei prędzej czy później, tylko w miarę szybko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie LOL obecnie jest znakiem zmarnowanego potencjału. Riot nie zrobił jeszcze nic żeby urozmaicić rozgrywkę. Co z tego że ma być nowy tryb skoro pewnie nigdy nie wyjdzie tak jak nowa mapa. Jak zawsze tylko kupa zamieszania, dużo hałasu i zero realnych nowości.

Tutaj na zmarnowanie potencjału.

*facebanana* Co z tego że gdzieś tam można sobie zagrać lub nie. Jeśli by było wprowadzone to mógłbym w to teraz zagrać będąc w domu. Takie coś mnie nie urządza. Po za tym co z tego ze tam jest jeśli oni wprowadzą to za kilkanaście miesięcy zamiast od razu.

Tutaj na brak nowości.

Większość postaci dobrze zbalansowana? LOLLLLL Widać tak dobrze zbalansowana że Riot musi z patcha na patch wprowadzać coraz to nowsze nerfy, buffy. A najlepszy jest obecnie balans między postaciami które powinny dostać nerfa a tymi które go dostały mimo że nie był konieczny. Tak więc darujcie sobie QQ że Riot wszystko robi cacy, bo ja też gram w tą grę i widzę jak to wygląda.

Tutaj na balans.

Ryze wyszedł OP? OMG *facewall* *facecloud*

Bo na 1300 nie widziałeś dobrego? Swoją drogą śmieszy mnie to, jak ludzie sugerując się meczami na własnym poziomie uroczyście oceniają kto jaki jest, kto kim ile gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy już uzbierasz champów zapragniesz grać na wyższym poziomie. I zacznie sie bicie ELO, wciągające tak samo jak lvlowanie w np. Diablo. Jak wbijesz niezłe ELO to rozgrywki będą mocno taktyczne i każda będzie inna i wymagająca. I wtedy gra Ci sie dłuuuugo nie znudzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie Riot postarał się o to żeby zanudzić mnie tą grą na śmierć. Magma Chamber miała być wieki temu i dalej nic. Ta gra stała się tak nudna jak tylko się dało.

Dla mnie LOL obecnie jest znakiem zmarnowanego potencjału. Riot nie zrobił jeszcze nic żeby urozmaicić rozgrywkę. Co z tego że ma być nowy tryb skoro pewnie nigdy nie wyjdzie tak jak nowa mapa. Jak zawsze tylko kupa zamieszania, dużo hałasu i zero realnych nowości.

*facebanana* Co z tego że gdzieś tam można sobie zagrać lub nie. Jeśli by było wprowadzone to mógłbym w to teraz zagrać będąc w domu. Takie coś mnie nie urządza. Po za tym co z tego ze tam jest jeśli oni wprowadzą to za kilkanaście miesięcy zamiast od razu.

Widać tak dobrze zbalansowana że Riot musi z patcha na patch wprowadzać coraz to nowsze nerfy, buffy. A najlepszy jest obecnie balans między postaciami które powinny dostać nerfa a tymi które go dostały mimo że nie był konieczny. Tak więc darujcie sobie QQ że Riot wszystko robi cacy, bo ja też gram w tą grę i widzę jak to wygląda.

Mi ma być wstyd? To powyższe możesz nazwać 'kontruktywną krytyką', ja to nazywam płaczem i narzekaniem. Poza tym w Twoich postach pisanych w tym temacie były już takie wahania nastrojów, że chyba nikt nie bierze już Ciebie na poważnie. Śmiałem się, bo najpierw piszesz rzeczy, które zacytowałem powyżej a później stwierdzasz, że masz w co grać więc nie masz powodu do narzekań. Więc powyższe nie powinno mieć miejsca, w końcu to czyste narzekanie. Widzisz paradoks?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę tylko to że obecnie zrobiło się tu takie fanbojstwo że jeśli tylko ktoś ma inne zdanie to od razu jest jechany. Macie tutaj już swoje malutkie zamknięte społeczeństwo, które piętnuje każde odmienne zdanie. Nath4 jest dobrym przykładem bo obecnie tylko czeka na jakiegoś posta ode mnie żeby się specjalnie pośmiać i wyszydzić. Oczywiście reszta przejmuje to samo podejście i się zaczyna. Tak więc albo jest to temat zamknięty albo dla wszystkich co mają coś do powiedzenia o grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe zmęczenie materiału każdemu może się przytrafić, ot co. W takich sytuacjach sam sięgam po inne gry, lub zajmuję się zupełnie czymś innym niż grami. Obecna rotacja jak dla mnie całkiem ok. Championi nie są aż tak irytujący jak w poprzednich tygodniach. Za to junglowanie idzie mi coś wolno, niezależnie kogo bym wybrał. Przynajmniej jeśli próbuję to robić od 1 lvl. Spodobał mi się Kog'maw i tu mam pytanie: czy warto budować go w następujący sposób 2 x Doran's Blade, Berserker's Greaves, Madred Bloodrazor, Trinity Force i po sprzedaży doranów: Void Staff, Phantom Dancer, Malady/Wit's End?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy już uzbierasz champów zapragniesz grać na wyższym poziomie. I zacznie sie bicie ELO, wciągające tak samo jak lvlowanie w np. Diablo. Jak wbijesz niezłe ELO to rozgrywki będą mocno taktyczne i każda będzie inna i wymagająca. I wtedy gra Ci sie dłuuuugo nie znudzi.

No tak właśnie jest, ale moim zdaniem gra powinna wciągać sama sobą, a nie jakimś nabijaniem llvl'ów, elo, czy czymś takim.

A co do zbalansowania postaci w lol'u, to jest fatalnie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednego z najlepszych healerów zapewne zrobią teraz drugą Karme

Riot nie chce healerów. Chce supporty.

Ryze wyszedł OP?

Tak. A potem znerfili mu dmg z jego Q o 20%. Co przy optymalnym buildzie daje ok 100 dmg co Q. Co 1.4s. To był duży nerf, dlatego wszyscy go olali obecnie.

Widać tak dobrze zbalansowana że Riot musi z patcha na patch wprowadzać coraz to nowsze nerfy, buffy.

Bo gra ewoluuje? I ludzie odkrywają nowe sposoby? Nie wiem jaki problem to zrozumieć.

riot to wie i ogłasza nowy tryb gry pewnie mając tylko zarys rozgrywki.

Można w to dziś grać na Gamescom. Zrys, hehe.

Crix i Infiniti, dwaj eksperci od balansu, nice.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CriX, pomyśl. Ile czasu w to grasz? Ile łącznie godzin w LoLu spędziłeś? To nie gra jest nudna, jak na ostatnich stronach ciągle bezmyślnie powtarzasz, tylko TY się nią znudziłeś. Jeśli ta gra byłaby kiedykolwiek nudna to nawet 30 lvla byś nie wbił, bo przecież na siłę byś się nie męczył. Za kolejnymi przejściami choćby najlepszej gry też się człowiek zaczyna nudzić, mimo, że ma świadomość, że dzieło w które gra jest naprawdę świetne.

Po prostu odpocznij, bo najeżdżanie na grę w którą grałeś rok lub więcej i się dobrze bawiłeś(bo inaczej chyba byś przestał grać przy okazji twoich pierwszych narzekań- a trochę ich było) dlatego, że po takim czasie zaczęła się nudzić jest po prostu śmieszne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

A ja nie wbiłem 30l evela, ponieważ mi się znudziła ta gra. Jak dla mnie jest ona za bardzo liniowa i pozbawiona jakichkolwiek urozmaiceń, oprócz nowych bohaterów. Dobrze, że już nie gram w lol'a, ponieważ jest wiele innych girer znacznie lepszych od niej i nie pochłaniających tak dużo czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie powiem tak żeby nie było: gra mnie znudziła bo prócz bohaterów na razie nie ma nic co by mogło urozmaicić rozgrywkę.

Elfhelm - mistrz balansu, nice.

Pewker wiem że spędziłem przy tym dużo czasu ale wtedy to było coś nowego. Co prawda grałem w Demigoda ale LOL miał to wszystko lepiej zrobione. Niestety obecnie mi się to już przejadło. Fajnie że Riot się rozwija jednak nowa mapa by nie zabiła gry. Dobrze że przynajmniej zrobili nowy tryb. Jak go wprowadzą to ocenie czy było warto, a mam nadzieję że tak będzie. Jednak mimo wszystko czekam na jakąś nową mapę 5vs 5 a może i 6 vs 6? :P

Ech. Dobra, ja proponuję porzucić temat udowadniania komuś że się myli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak TY napiszesz, że gra jest według Ciebie nudna to ma to sens, bo dla Ciebie była zawsze nudna. A jak ktoś po ponad roku zabawy pisze, że gra jest nudna, to jednak coś jest nie tak, prawda?

No zgadzam się z Tobą. Jeśli ktoś maniaczy przez cały rok w jedną grę, a potem ona się znudzi to dla tej osoby ta gra nie może być nudna, tylko się jej znudziła, a to są dwie różne sprawy. Mi się ona od początku nie spodobała. Nabiłem tylko 14lvl, bo grałem z kolegami z uczelni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

"W takim razie powiem tak żeby nie było: gra mnie znudziła bo prócz bohaterów na razie nie ma nic co by mogło urozmaicić rozgrywkę."

Dokładnie, większość graczy przestaje po jakimś okresie czasu, ponieważ nie ma żadnych urozmaiceń, oprócz właśnie bohaterów dodawanych co dwa tygodnie. Ale Riot musi naprawdę wymyślić coś wyjątkowego, aby ulepszyć i urozmaicić rozgrywkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też sie ostatnio nudzi.Ciekawa bo ciekawa,ale ile można naparzać na dwóch mapach all the time?Do tego w ostatnim meczu miałem wspaniałe połączenie tzn lagi co 2 sekundy,freezy,cofnięcia.Szło nam ładnie,ale co z tego jak ja musiałem stać na spawnie?Oczywiście przegrana.

Chyba skończę grać,zobaczymy jak się będzie układać do końca tygodnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli piszę że gra mnie znudziła to znaczy że to nie ma sensu bo gra MUSIAŁA być dla mnie nudna od początku? Czy może znudziła mnie dopiero teraz brakiem nowości?

Znudziła Cie brakiem nowości. Prawie zawsze nowa, w miare dobra gierka wciąga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zrozumcie że LoL to nie jakiś sieciowy fps gdzie będzie tona map itd itp bo każda mapa wymaga innego balansu który byłby nie do utrzymania przy kilku mapach (dlatego pewnie Dominion ma mieć oddzielnego klienta z zupełnie innymi patchami, itemami itd.). Już teraz widać jak to wygląda z SR i TT- ot taki Trynda może nie radzi sobie najlepiej na 5v5, ale 3v3 jest strong pickiem. Jeśli dostanie buffy/ nerfy do jednej mapy nagle staje się bezużyteczny na drugiej. A wy chcecie kilka map l0l.

Zresztą, po co wam więcej map skoro nawet tych dwóch nie ogarniacie ;c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w 100% rozumiem Crixa, że gra się może znudzić, bo mi nawet samemu powoli mecze stają się nużące, a gdy dochodzą do 50 minut czasami mam ochotę wyjść, bo to za długo trwa. Tak samo ja osobiście mam problem z postaciam, żadna oprócz Akali nie dostarcza mi radości z gry i po 4-8 meczach nudzi mi się i wracam do Akali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Dobrze że masz do kogo wrócić. Mi obecnie tak już wieje nudą, że nie raz nawet grając swoimi ulubionymi postaciami psuję grę innym - mimo że nie chcę. Po za tym coraz częściej zachowania graczy z drużyny (random) tak mnie irytują że mam ochotę od razu wyjść z gry, a zwykle kończy się na tym że przestaję się starać.

No, ale przynajmniej granie Kogiem w skórce Lion Dance lub Monarch poprawia mi nastrój - 2 najlepsze skórki w grze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tak nie mam, szybo zmieniam zdanie. Jeśli kupię jedną postać to po paru meczach przerzucam się na następną i tak w kółko. A co do długości meczów w lol'a to naprawdę z tym w pierwszej kolejności powinni coś zrobić. Większość granych przeze mnie meczy była stanowczo za długa. Raz grałem taki mecz, który ciągnął się przez 75min. Czy to nie jest za dużo? Moim zdaniem tak. I jak dla mnie granie takich meczy jest bezsensowne, ponieważ przez ten czas można zagrać z dwa mecze, w których możemy się lepiej bawić, niż w tym długim, ciągnącym się meczyku.

A co do moich ulubionych postaci, to najlepiej mnie się gra junglerami.

@up

Miałem tak samo Crix, często trafiałem na dużo słabszych graczy ode mnie, przez których przegrywaliśmy mecze. Tak ciągnęło się dość długo aż do momentu, w którym zaczołem grać z kolegami. Była nas cała paczka i wtedy grało się całkiem inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek mała uwaga moderatorska:

Trochę spokojniej dyskutujcie. Ktoś ma inne zdanie - ok, ale bez żadnych złośliwości, dogryzania itd. Zachowajcie kulturę... Bo inaczej zostaną wyciągnięte konsekwencje. A kieruje to do wszystkich dyskutantów.

A skoro nadszedł czas wynurzeń... to ja też od siebie coś wrzucę - dałem sobie spokój z LoLem. Tylko w moim przypadku bardziej chodziło o graczy - dawno nie miałem takiej serii... nabów w teamie. Ludzi, którzy mimo tych 2x poziomu... potrafią przegrać co-opa. Nie mówiąc już o Normalach... Dlatego odłożyłem League na jakiś czas. Zapewne wrócę do niej, ale dopiero jak ochłonę po tych wszystkich "akcjach", które wołały o pomstę do nieba...

Jeszcze odnośnie nudności... no cóż - jakby nie patrzeć o to chodzi w grach online - o wynik. Więc granie o ELO, o poziom itp. jest zrozumiałe. A kiedy dodamy do tego, że za grę coś się dostaje, co pozwala grać inaczej - to nic dziwnego, że gramy, by odblokować "tego" więcej. O to tutaj chodzi, więc jeśli ktoś uważa to za nudne - cóż, po prostu nie lubi tego typu gier. Albo tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: To mamy kompletnie na odwrót. Ja właśnie mam dobrą passę 9 wygranych z rzędu w tym 6 razy ciągnięta gra przeze mnie. Na razie jest fajnie jednak z doświadczenia wiem, że potem nadejdzie 2x dłuższa passa przegranych....

Chociaż....

Może teraz będzie inaczej....

Eeee... pewnie nie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...