Volkov

Forumowicze
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Volkov

 • Tytuł
  Hobbit
 • Urodziny 12.10.1986

Sposób kontaktu

 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Szczecin
 1. To porób sobie parędziesiąt kont do LoLa na lvl 5 i nie marudź. Dla mnie Yorick dalej jest Useless pickiem, jest o wiele więcej wartych wzięcia postaci niż on.
 2. Masz dwa rdzenie z częstotliwością 1.8 GHz, to znaczy że masz jakby 2 osobne rdzenie, które pracują jednocześnie wykonując inne obliczenia ale równolegle, dlatego wszystko chodzi szybciej. Tej wartości się nie dodaje, mnoży, całkuje ani nic z tych rzeczy.
 3. Nie, masz 2 razy po 1,8 , które pracują równolegle.
 4. Ktoś wie co z turniejem LoLa na gamescomie ? Bo już się powinien zacząć 30 minut temu... @Edit na polskiego streama chyba sie nie doczekamy, na angielskim można już oglądać. Jakby ktoś nie wiedział to ten 2 z góry.
 5. Niby czym DoTa2 ma powalić LoLa ? Tym że jest kopią HoNa z bardziej czytelną TF grafiką ? Czy tym że żeby w nią zagrać trzeba będzie wybulić ze 100 zł ? Ja się z nikogo nie śmieje, grajcie sobie w co chcecie tylko mi nie mówcie, że DoTa2 powali LoLa, bo jakoś HoN z takim samym systemem rozgrywki nie dał rady, więc nie widzę powodu czemu DoTa miałaby dać. Bo na samej marce daleko nie zajedzie.
 6. Co za różnica co było pierwsze jak LoL, DoTa, HoN, mają kogoś w teamie kto pracował nad oryginalną DoTą, chyba nie wmówisz twórcy LoLa, że zgapił ze swojego własnego pomysłu...
 7. HoN z bardziej przejrzystą grafiką, za którego trzeba płacić 150 zł ? Już się wszyscy ustawiają w kolejce żeby zakupić ten świetny produkt.
 8. Zaczyna się. Na razie wygląda tak jak na screenach Jaki fail lagi na turnieju za 1mln $
 9. Musisz mieć więcej wygranych niż przegranych wtedy Twoje ELO wzrośnie
 10. To jak jego zdaniem Topór + Mallet to "prawie immobilized przeciwnik" to to prawie ma trochę dużą rozbieżność . Prawie immobilized przeciwnik jest wtedy jak dostaniesz slowa od Nasusa, kulką od Nunu i jeszcze na łeb ulti od Gangplanka
 11. Szkoda, że slow z Malleta nie nakłada efektu po rzucie toporem, gdyby to był Rylai Scepter to co innego. Mallet nakłada efekt slowa tylko z basic ataku.
 12. Jesteś tak gruby, że masz krew grupy Snickers.
 13. Ta prowokacja tylko utwierdza mnie w przekonaniu że autor tego "tłiterka" jest głupi jak but, a w głowie ma tyle co te puste pokemony skoro nie wpadł na lepszy pomysł przy robieniu bloga. Niestety nie on tu jest najgłupszy, a ludzie, którzy tu przychodzą i jeszcze go do tego motywują uważając się przez to za fajnych i szczycą się że zrozumieli tę "górnolotną" prowokacje. Btw ani ten "tłiterek" śmieszny ani ciekawy ale przynajmniej wyciągnął ze społeczności CDA wszystkie pokemony i już wiem jakich nicków mam się strzec na przyszłość. Pozdrawiam.
 14. Nie ma to jak dużo "obcji" . Ogarnij trochę tekst zanim go wstawisz
 15. Bóg Cię pokarał za tego bloga.