Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

Są postacie które mogą junglowac ale nie ma po co. Każdą gre może wykerować jungler jeżeli ma dużo skutecznych ganków.

Skuteczny gank najczęsciej potrzbuje slowa, stuna itp. Więc Leona której tego nie brakuje tego może skutecznie pomóc wyfarmić wszystkie champy ze swojego teamu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up mam all runki tylko że tam było chyba 4 Greater Glyph of Shielding i 5 Greater Glyph of Warding a ja mam same Shielding.

Wiem że są lepsi np. Trundle którego będę kupować na dniach, ale zawsze miło wiedzieć że oprócz na lane mogę iść do jungli i też będzie cool. Jako takie urozmaicenie grania tym czampem.

@Trundle jungle

Jakie brać Quinty? Widziałem poradniki z 3x 26hp także widziałem z arm penetration z at.speed i nie wiem które brać. Skłaniam sie na +26hp bo ich mógłbym użyć również na Leonie. Ale czy wtedy Trundle będzie skuteczny?

Co do pierwszego, sam pomyśl, jaki wpływ ma magic resist na junglowanie? Tak na logikę. Możesz wcale nie mieć Glyphów i będzie tak samo. Potwory w jungli, jak i miniony, nie zadają magic dmg.

A quinty, mogą być hp(chociaż po ich nerfie ileś tam patchy temu zapomniałem, że je kupiłem), mogą być AS, mogą być Armor Penetration, Movement Speed(dla nieco lepszych ganków, w samej junglii raczej nie pomogą), flat Atack Dmg(dobre połączenie z markami na armor penetration dla junglera). Każde z tych pomogą i są przydatne.

Zresztą nie radzę junglowanie Leoną, jest masa lepszych junglerów, a ona jest po prostu powolna.

Dobrego junglera rozpoznaje sie po jakosci gankow a nie po tym czy jest szybki czy nie.

Taaak, ale Leona jungluje naprawdę wolno. Opiera się jedynie na booscie do armora, jedyny AoE dmg jaki może użyć w jungli ma za duży cooldown i za mały dmg by coć przyspieszyć, autoataku też nie wzmocni. Jak się chce tanka w jungli to jest Amumu, Alistar, Jarvan, czy Udyr(fenix).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenosiny na West też nic nie dały. Połowa ludzi to skończone debile, druga połowa (w 90% przypadków to właśnie przeciwny team) rozpieprza tych ćwoków bez mydła.

Gdyby jeszcze całe forum tego w kółko nie powtarzało, może by to było jakimś zaskoczeniem...

Doradzi ktoś inną sieciówkę (oprócz Wowa i szeregu innych, tych bardziej znanych) w której można się do krzywej nędzy dobrze bawić?

Pisałem jakiś czas temu, ale z niewiadomych przyczyn mój post został usunięty(pozdrawiam moderatorów), spróbuj Bloodline Champions. Jeśli trochę ogarniesz grę to możesz grać z kumplami teamówki(znajdziesz sobie jakąś gildię i tam ludzi), a jak dobrze umiesz grać, to i idzie nawet grę samemu wycarrować. + krótsze gry, no i sam klient waży z 500-600mb.

@up - emm... Do ganku wystarczy Leonie E+Q. 3 lvl? Ile można wbijać? Jeśli twój przeciwnik lata na legendary w okolicach 3-4 lvla, to gratuluję elo i ogarnięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol ludzie z <1300 przenoszą się na Westa i nagle myślą że zostaną magicznie wycarrowani, wszyscy zagrają dobrze itd itp. a potem płacz że west taki nub i zło. Ten serwer ma wyższy poziom, ale tylko w topce bo cała reszta jest taka sama. Więc nie liczcie na to że po transferze wasza gra nagle stanie się wspaniała, bo tak nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak wyżej. Właśnie się dowiedziałem, że dwóch moich znajomych przeniosło się dziś na West, bo na East zeszli z ELO ~1300 na jakieś 1200. Stwierdzili, że na West ludzie lepiej pickują postaci do rankedów i ogólnie lepiej grają. Cóż, przegrali tam już 2 rankedy, 1 win :trollface:

Chociaż zastanawiam się, czy to nie wyjdzie East na lepsze. Masa płaczków się przeniesie, a rozsądni zostaną:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się czy RIOT pracuje nad jakimś reworkiem Sorakla? Obiło mi się o uszy, a teraz znalazłem to. Nie wiem czy ten obrazek jest prawdziwy, zassałem go z fejsa Leaguecrafta, ale reworki RIOTa nie za bardzo mi się podobały do tej pory. Ktoś ma może więcej informacji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi odpukać dobrze teraz idzie :) Nie odpalam ranked, bo nie chce przerywać w miarę dobrej passy. Nie gram już solo, bo to mi się nie opłacało. Duo lane ze znajomym(i) i można dopiąć swego. Najczęściej grywam teraz Gankplankiem, którego staram się budować tak: Doran's Blade, Ionians Boots, infinity Edge zaczynając od płaszczyka na crit, Atma, The Bloodthrister, Phantom Dancer/Trinity Force. Nie przenoszę się na west, bo na east robi się powoli coraz lepiej. Domniemywam, że to przez transfery na west :D Ponadto znajomi też zostają a solo q już mi się nie uśmiecha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie od około już tygodnia z Riotem próbuje się dogadać o refund i nic. Trochę mnie to wkurza ale na razie czekam, może dadzą mi jakiś Boost za to ile muszę czekać. Ech, a chciałem go zrobić sobie teraz szybko żebym w razie czego miał pewne RP na sale skinów dla Nocturne'a i Jarvana ale widzę, że z takim tempem to może one szybciej nadejdą niż ja dostanę te RP :tongue: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Suk - prawdopodobnie możesz się spodziewać zmiany w healu soraki - że niemożliwy będzie już taki sustain na linii jak dotąd; aczkolwiek dokładnych info nie ma; dla dalszych informacji zaglądaj od czasu do czasu na http://twitter.com/#!/Shureria

Doradzi ktoś inną sieciówkę (oprócz Wowa i szeregu innych, tych bardziej znanych) w której można się do krzywej nędzy dobrze bawić?

Hello Kitty Online dla wyjadacza z pro klanu powinno być w sam raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie, nie - nie gram już rankedów. Nie można się wybić bo jakieś [CIACH] biorą trollpicki, (eve 0/12), wszyscy mają w ręce (4 litery) kupowanie wardów, nie ma czegoś takiego jak oddawanie buffów (lepiej by taki garen podpier blue niz anivia....), nie ma uprzejmości, o ile czasem spotka się kogoś normalnego to w pozostalych 90% meczy spotka sie zwykle jakiegos IDIOTĘ.

Przygrarnie ktoś do jakiegoś małego klanu? Na prawdę, pisząc że gram annie, bo w teamie nikt nie chce ap grac, musi mnie osoba z najwyższym elo zbanować tą annie? I pisać do tego "haha xd lol i ban u char lol noob" Od dzisiaj gram tylko normale. TYLKO. Zero rankedów, chyba że z kimś kto ma większe elo by nie grać z tym elo "wariatkowo" hell

I nie, nie przenoszę się na WEST - wszędzie są feederzy, leaverzy, akferzy i ogólnie idioci.

Swoją drogą to trynda jest super - tylko nic nie zrobi jak 3 osoby w teamie specjalnie feedzą ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś w robieniu refków? W ciągu ostatnich 2 dni zrobiłem już 5 i moja psychika wysiada. Poziom jaki reprezentują te rozgrywki jest niżej niż dno. Wygrywa ta drużyna, która ma mniej leaverów. Dzisiaj grałem swój rekordowy mecz 2 vs 5 ... Żadnego jeszcze nie grałem żeby w obu składach był komplet graczy. Zostały mi jeszcze do zrobienia 2 więc jak komuś się nudzi niech pomoże, ładnie proszę :D

@Ortheon teraz to trochę przesadziłeś ze słownictwem. Nie to żeby mi to jakoś specjalnie przeszkadzało ale zaraz to pewnie ktoś zreportuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się czy RIOT pracuje nad jakimś reworkiem Sorakla? Obiło mi się o uszy, a teraz znalazłem to. Nie wiem czy ten obrazek jest prawdziwy, zassałem go z fejsa Leaguecrafta, ale reworki RIOTa nie za bardzo mi się podobały do tej pory. Ktoś ma może więcej informacji?

Całkiem możliwe, że znacznie zredukują bazowe leczenie i zwiększą przeliczniki, żeby zwiększyć zależność supportów od itemów(ledwo zauważalne leczenie u nie-AP Soraki? możliwe) i zmusić supportów do farmienia, przez co granie nimi będzie niejako łatwiejsze i przyjemniejsze, bo jak później dojdzie do walki to support nie będzie kompletnie papierowy i bezbronny, bo najbardziej opłacało mu się oddawać całe złoto komuś innemu i stackować jedynie niewiele dające w walce i nie koniecznie potrzebne biorąc pod uwagę statystyki itemy zwiększające przyrost golda. Przynajmniej taka sugestia gdzieś mi się przewinęła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byłoby super. Czasem na lanie umieram z nudów tylko lecząc AD carry, dając mane, stawiając wardy i puszczając raz na 45 sekund CV. Teraz mógłbym się farmić jak równy z równym :trollface:. W takim wypadku zadowoliłoby mnie zwiększenie prędkości "banana" Soraki, bo aktualnie lasthitowanie kripów to męczarnia. Łatwiej zabić jakiegoś champa z superlow hp niż kripa, bo zanim to doleci...

No i nie wyobrażam sobie zwiększenia przelicznika na R Soraki :D. Oby było jak za dawnych czasów gdy Lucky Kage się stackował. Podczas tfa R, i wszyscy 1000hp więcej. Może jednak niepotrzebnie się martwie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inną możliwością jest zwiększenie przeliczników na ofensywnych skillach supportów (ja chce Starcall z 1.0 AP ratio :laugh:) i sprawienie, że supporty będą wspierać nie tylko leczeniem(które będzie słabsze), ale i dmg, które- mimo że słabsze niż u prawdziwego AP carry, nie mogłoby być całkowicie ignorowane.

Swoją drogą: kupiłem Rumbla i lista AP carry, którymi lubię grać zwiększyła się do dwóch. Wcześniej był tylko Kennen. Dobrze użyte ulti Rumbla jest naprawdę mocne, a miotacz ognia nie jest czymś, co powinno być w mid/late game ignorowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, jak inne supporty mają jakiś dmg (Dzidalee, Sona, Janna), to Soraki główny dmg opiera się na E które może zrobić cokolwiek jak cel ma poniżej 200hp :/. O nazbieraniu stacków z Q nie wspominam, bo takie coś nawet na botach mi się nie udało. Jestem strasznie ciekaw jak im to wyjdzie, bo nie wiem czy mam pisać podanie o zwrot RP za skina Soraki czy czekać na patcha :P.

edit

@down

Dla mnie wszystko co ma heala to support. Oprócz Janny :trollface:. Wiem, że to błędne podejście, ale ja żyje w takim przekonaniu :P. Nie rujnujcie mojego LoLopoglądu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, widzieliście może kiedykolwiek dobrze zrealizowany fragmovie z LoLa? Ja też nie... do wczoraj. ;>

Wklejone niżej filmiki to istny masterpeace, szczególnie druga część jest świetnie zrealizowana pod względem dodanych efektów, kadrowania, etc. Polecam, bo mimo ogromnej popularności LoLa, raczej niestety nie znajdziecie nic na zbliżonym poziomie.

Część 1:

Część 2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...