Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

No cóż, z ciekawości spojrzałem na historię zakupów :

Pierwszy kupiony hero : Master Yi 08/05/10 ?! Ja myślałem, że gram od sierpnia :).

Pierwszy hero za 6k : Karthus 09/06/10

Łezka się w oku kręci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jak widze konto na EU stworzyłem w marcu '10 (wcześniej nabiłem 17lvl na US) i zakupiłem Tristane, a potem przerwa aż do sierpnia i zakup AKALI, z którą nie rozstaję się do dziś.

Wczoraj miałem bardzo dziwne gry w trzech na cztery miałem wrażenie, że gram z ludźmi na ok 10-20lvlu w mojej jak i przeciwnej drużynie. Stali najnormalniej w świecie na linii i spamowali skillami w miniony. Najlepsze były osoby typu Brand który składał chyba Triforce'a i Sivir, która solowała dragona w 10 minucie :D. Dziwnie mi wczoraj dobierało ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim pierwszym zakupem był...o runko Mark of Malice : aż sobie wspomniałem, że kupowałem runka tier 2 ^^ Data zakupu 08/16/10. natomiast pierwszego bohatera ( Nunu :O ) kupiłem dopiero 09/13/10... Ech - aż sobie przypomniałem "szczeniackie lata" kiedy to lubowałem się w Ashe i o składaniu jej Nashor's Tooth jako core item xD

@CriticalCombo

O NIE!!!! Gangplank w rotacji. To już pograne będzie w tym tygodniu

----->

:teehee:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewker, po krókim researchu stwierdzam, że Riot usunał to jakoś 6h temu z klienta US :| A też chętnie bym sprawdził ile wydałem, bo mam obawy, że byłaby to liczba podobna do Fela... :rolleyes: Wciąż jednak pamiętam, że pierwszym moim zakupem był Gangplank ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po swoim pierwszym meczu Skarnerem na 5v5. 6/6/14 czyli całkiem nieźle. ;) Łatwo jest się utrzymać na linii dzięki E i uciekać z W. Mój build to: Doran Shield > Buty + 1 > Phage > Mercury > Sheen > Sunfire Cape > Trinity > Black Cleaver dajcie znać co myślicie bo wymyślony na szybko. ;) Pod koniec robiłem niezły AoE damage z Q i SC oraz waliłem dobry DPS na wybranym przeciwniku. Nie mówiąc też o CC z ulti i prawie perma slow z Q. Bardzo mi się podoba. :D Jakby co to grałem solo top lane i trzymałem się całkiem nieźle tylko zabili mnie 2 razy bo błędy robiłem... ale w końcu tej postaci jeszcze nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wiadomo, czy tak niedługo- podawali chociaż kiedy planują dać ten dodatek tak "mniej-więcej?". Wydaje mi się, że nie. To w końcu o Riot mówi się, że "soon" jest ich znakiem markowym.

Ale fakt faktem- mam wielką ochotę w coś takiego zagrać. Martwię się trochę o balans w nowym trybie, ale nawet jeśli będzie marny to dynamika powinna to wynagrodzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro moda na wspominki to ja kupiłem Kayle pierwsze. Ale żeby to wiedzieć nie potrzebowałem tej zakładki.

Mi się podoba średni czas rozgrywki - 20 min. To w sam raz dla mnie bo nie zawsze mam czas na 50 min nieprzerwanej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś takie wspominki były i moja odpowiedź się nie zmieniła. :P Cho'Ghat. Udało mi się go kupić akurat po tym jak skończył się z nim darmowy tydzień w którym sam zacząłem grać. I nadal raz na jakiś czas nim grywam. ;) Jest on bardzo blisko idealnej dla mnie postaci. Pamiętam też kto był następny. Dr Mundo, Kayle, Garen, Gankplank, Vladimir.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Dominion jestem ciekaw czy wprowadzą odrazu gry rankingowe i osobny ladder dla tego trybu. Najważniejsze jest to, że czas rozgrywki będzie w nim skrócony, bo nie zawsze jest czas lub chęć na granie czegoś dłuższego jak to czasem bywa na Summoner's Rift.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minireklama 20 razy dłuższa niż prawdziwa tresć na temat. gz ta tak jak z miniratką wielkosci Majewskiego?

Odkrycie tygodnia super AD carry czyli............ ASHE tak nigdy jej nie lubiłem a tu nagle zaskoczenie bo śmigam nią całkiem nieźle.

@Ktoś wie kiedy ma wyjśc skin caitlyn?

Wyszedł nowy całkiem niedawno

@nowy art janny

;* Miodzio aż chce mi się nią grać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm,właśnie kupiłem Eza i mam takie pytanko:Robić go pod AD,AP czy hybrydę??Chodzi mi o to,kiedy będę najmocniej bił.Wolę zapytać i popróbować na customach/coopach niż lamić na normalach :P

Ez tylko ad, to nie caster. Dużo lasthituj, naprawdę dużo, ez muusi być na farmie. Niektórzy polecają rushować trinity, ja jednak wolę kupić przedtem coś na dmg - brutalizer w sam raz. Buty - berserki, ew sandały, to glass cannon i nie ma sensu dawać mu cokolwiek na defa. I chyba tyle z porad. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Down - ktokolwiek pytał o rady dla Eza - nie słuchać tego niżej.

Niby czemu? Zawsze wolałem AD eza, szczególnie po dodaniu przelicznika do ulti. Według mnie Ez ap traci trochę potencjału.

Buduje go tak :

Doran's Blade

Buty - twoje gusta, Berserki/Ionianki/Merce

Brutalizer

Sheen

Bloodthrister

Last Whisper

Trinity

Reszta to itemy sytuacyjne.

Masteries 9/0/12

Spelle : Flash + ignite/ghost/teleport/clarity

@2Down

Moje nadzieje prysły. Valve traci pieniążki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro ma być nowy skin cait to nie good. Jest wiele postaci co mają tylko 2. Robią z niej 2 teemo?

ciekawe czy dostane refund... kupiłbym Leone i jej skina. Albo Trundla i jego skina.

No oby do ms czasu wyszedł ten nowy tryb gry.

Własnie zagrałem tryndem 1szy raz od update i powiem tyle: On jest teraz jeszcze bardziej OP niż był. szczególnie "e"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...