Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

Nie byłoby. Wręcz przeciwnie. Większość killów włócznią zdobywam właśnie wtedy, kiedy przeciwnicy są poza zasięgiem wzroku, w krzakach czy za murem.

A co do Cass - bodaj Ezrael niedawno coś o niej pisał, że mają co nieco dla niej jeszcze przygotować. Nie jestem pewien, że na kolejny pacz. Osobiście najbardziej nie lubię tej ekstreeeeeeeeeeeemalnej prędkości, z jaką Miasma się powiększa... Meh, złapać tym kogoś, kto nie ma IQ bota jest czasem ciężko.

Swoją drogą, po co Galio, skoro można brać Rammusa/Alistara/Shena/Amumu/Singeda? I nie tylko ich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ale Riot nie pomyśli i woli przerabiać/buffować Annie czy Garena(z tym jeszcze względnie ok, podobnie jak z Galio, nie wiem po co grać Garenem, skoro można Renektonem, czy Udyrem). Kiedyś bardzo lubiłem Galio i żałuję, że tak go znerfili. Ich śmieszne bufy Q niczego nie zmieniły. żeby był supportem to jego Bulwark powinien leczyć tego, na kim się tego użyje, a nie tylko Galio, żeby był tankiem to jego ulti powinno mieć wbudowanego spellshielda(jak ten z banshee), albo/i mniejszy cooldown lub dłuższy czas trwania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunięcie healingu z bulwarku akurat chyba nastąpiło mniej więcej wtedy, gdy healing meta była bardzo silna; nie wspominając o tym, że drużyna z Galio niemal automatycznie wygrywała grę.

Co do spellshielda na ulti - wtedy Nunu i Kat też by się takiej domagali i jestem stanowczo przekonany, że nie tędy droga. Żeby być supportem nie trzeba od razu leczyć - mamy wiele takich przykładów.

Btw Twój dłuższy czas trwania ulti tylko by ułatwił wyjść przeciwnikowi z niego, dając na to więcej czasu.

Nie przeczę jednak, że ta postać wymagałaby solidniejszych zmian - prawdę powiedziawszy być może najlepiej by było, gdyby rola Galio została ukierunkowana albo w stronę tanka, albo supportu. Być może mini stun przy centralnym trafieniu, oprócz slowa na całym obszarze, na Q dałby tej postaci większy potencjał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale healingu z bulwarka mu nigdy nie likwidowali. Jedyne co tutaj znerfili to czas trwania(i też pytanie - po co? Ludzie jedynie narzekali na "OP" ulti i mocny burst). Ja jedynie mówię, że przydałoby się, gdyby uzdrawianie z Bulwarka działało na tym, na kim się użyje, a nie tylko na Galio. Ewentualnie na sojusznika i na Galio, ale z pewną redukcją efektu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robienie Nasusa pod AD to faktycznie głupota, jeśli nie składałeś się w 2 sekundy bez survi na jakikolwiek fighterze to znaczy że masz przeciwny team idiotów.

Robienie Nasusa na AD to świetny pomysł. Co z tego że mam mało HP kiedy mam 40% LS + 1200 Crita, ktoś do mnie podchodzi *puff* "ocb?!", ew. włączam ulti i nagle mam dużo HP. Więc nie gadaj tu takich głupot, bo skoro mówisz coś takiego o Nasusie to samo można powiedzieć o Ireli.

Mając zero survi masz około 2300 hp. 2 sekundowy stun + focus i Cię nie ma. LS to no survi. Irelii też się nie robi na AD. Masz 10 lv?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jest tak, ze jak cie sfocusuje caly team, to tak czy inaczej padniesz. Nie wiedziales o tym? Masz 10 lv?

Generalnie jest również tak, że jak team widzi, że Nasus sobie biega 2.5 czy tam 3k hp to go nikt nawet nie rusza. Wiesz, taka forma odstraszenia od siebie :P Mundo czy Amumu też focusujesz?(dla niekumatych to nie porównanie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 sekundowy stun + focus i Cię nie ma.

Generalnie jest tak, ze jak cie sfocusuje caly team, to tak czy inaczej padniesz. Nie wiedziales o tym? Masz 10 lv?

Kwestia tego, że taki fighter ma paść/nie paść po 3-4 sekundach a w tym czasie reszta teamu może wyrżnąć przeciwników. Mylicie się dzieci. Przyznajcie się jaki macie poziom, jaki poziom ELO. To totalny bullshit, że fighterzy muszą nie posiadać survi. Siła Xina/Irelii/Renektona/Jarvana i innych fighterów/bruiserów leży w buildach 1-2 itemy ofensywne a reszta full tanky. Jeśli macie inne zdanie, to gratuluję bycie unranked, under 30 lv. A focusować będzie się Ciebie focusować nawet bardziej niż carry/nuka. Dlaczego? Bo buildzie full AD masz większy dmg jak ranged carry, ale masz wytrzymałość na poziomie ashe i dodatkowo 0 range. Jak widzę Nasusa/Xina lub inne WW picki z buildami - berserks, ie, tbc, pd, bt to wiem, kto będzie padał pierwszy w TF. No ale jeśli jesteście zbyt tępi by zrozumieć, że więcej dla wygranego team fightu zrobimy z 180 AD, 1,5 AS i 3000 hp 150 armor/mres stojąc w nim przez 5 sekund niż z 250 ad 2,0 2000 hp i 40 armor/mers będąc tam 2 sekundy.

Jeśli chcesz robić Ad, to weź innego picka.

AP Temoo:

Socers

LichBane

Rabadon

Malady

Evil tome/Nashror/Wits/Mardred/Benshee

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o spuszczenie z tonu - to, że ktoś się nie zgadza z waszym buildem/sposobem gry, nie oznacza, że można sobie zacząć wycieczki osobiste. Może druga strona ma takie szczęście i jej buildy działają w takim ustawieniu? Nie zgadzasz się, to to powiedz, ale w spokojnie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robienie Nasusa pod AD to faktycznie głupota, jeśli nie składałeś się w 2 sekundy bez survi na jakikolwiek fighterze to znaczy że masz przeciwny team idiotów.

Robienie Nasusa na AD to świetny pomysł. Co z tego że mam mało HP kiedy mam 40% LS + 1200 Crita, ktoś do mnie podchodzi *puff* "ocb?!", ew. włączam ulti i nagle mam dużo HP. Więc nie gadaj tu takich głupot, bo skoro mówisz coś takiego o Nasusie to samo można powiedzieć o Ireli.

Nasus pod AD i CDR oraz +600 bonus dmg pod Q to maszynka do mięsa z całkiem niezłym survi. Szczerze mówiąc, nie widzę sensu w innych buildach Nasusa, które nie skupiają się na jego największym atucie, czyli nieskończonemu stackowaniu dmg pod Q.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kasahara

To bycie poniżej 30 levelu to wielki wstyd i tragedia? Rozumiem, że gracze, którzy go jeszcze nie osiągnęli mają mniejsze doświadczenie, ale chyba niższy level nie jest powodem do krytyki?

Co do itemów na survi, myślę, że opłaca się je głównie kupować wtedy, kiedy są potrzebne - czyli nie idzie. Poza tym, są naprawdę dobre itemy łączące survi z damagem wszelakiej maści, typu Abyssala, i inwestować w nie warto.

Teemo robiłabym chyba pod AD.. Miałam nieprzyjemność grania z takim w drużynie przeciwnej. Amumu schodził mu jakoś.. na 8-10 hitów? A Ashe na 3, zgrozo. Pamietam, że miał przynajmniej z dwa Phantom Dancery, napewno Bloodthistera, też nie wiem, czy tylko w wersji pojedynczej.. i coś tam jeszcze. Infinity Edge?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica między AP i AD teemo jest jedna. No dobra, dwie. Każdy wie, że obie wersje zadają niedorzecznie duży damage. Zaletą AP jest dodatkowo bardzo duży dmg z grzybków, zaletą AD jest dodatkowo lifesteal. Chociaż często widzę AP Teemów z Hextechem, więc w zasadzie AP wygrywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie itemki teemo stackują się z AP. Równie dobrze mozna robić Kassadina pod AD(jako melee fightera), bo z pasywki dostaje bonus AS, może się zbliżyć do wroga(ult) i ma ArPen ze skilla. A jednak ludzie takich buildów nie robią - bo takie po prostu są nieopłacalne+można zrobić inny, lepszy. AD teemo nie oferuje nam zbyt wiele - jedynie damage z itemków, to może robić dowolna inna postać. Blind mnie nie przekonuje, Kassa przecież ma Silence, ew. można wziąć Exhaust i wychodzi podobny rachunek z każdym innym herosem. Teemo to właśnie postać pod AP/AS - budujemy mnóstwo AP, sporo AS, zatruwamy wrogom życie z E, wyłączamy z TF na 2s carry z Q, a grzyby dają kontrolę mapki i damage.

Nie cytujemy postów nad swoim w całości - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem Cassio albo Vayne. Którą pannę polecacie bardziej ? Głownie chodzi mi o gry 5v5 (Na 3v3 mam już komplet champów. )jak i o frajdę z grania postacią.

Teemo tylko ap i as.

Zagrałem alistarem i muszę powiedzieć,że ten rework udał się riot.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Ja kupiłem Cass, 6/6 rund wygranych. Strasznie szybko potrafi zabić Q+E i pół hp papierek nie ma, dobrze celnięte ulti i TF wygrany. Polecam tę postać. Mało kto nią gra, w sumie to nie wiem czemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cass mało kto gra bo nie potrafią jej docenić. Po za tym obecnie panuje moda do grania tylko NAJLEPSZYMI bohaterami, a cała reszta jest usless lub SĄ LEPSZE PICKY.

Co do reworka Alistara. Obecnie jest strasznie mocny. Jeśli gracz go dobrze ogarnia to bywa nie do zabicia. Dotychczas spotkałem tylko kilku naprawdę dobrych i nie powiem - istne maszyny do zabijania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasus nie potrzebuje do tego ulti, wystarczy Q+ Bloodthrister.

Zakładając, że przeżyjesz (bo irelia może sobie z daaaleka siepnąć ultem), co bez survi itemów jest wątpliwe.

Ale spoko, graj squishy Nasusem. Tylko potem nie narzekajcie ludzie, że siedzicie w swoim śmiesznym 1100 elo albo niżej.

@Ali - byq pewnie dostanie nerfa, więc już niedługo poziom jego mocarności spadnie..

I czy moda... Chcesz wygrywać, graj tym co najlepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie patrzą na listę elementza i pewnie temu ciągle to samo widzę. W sumie to w większości pokrywa się ona z moją opinią.

Grałem kiedyś już Cass i dobrze mi się grało,ale niestety w free week a ja w niedzielę wbiłem i tylko 3 coopy rozegrałem nią bo czasu i sił nie miałem.

Ali fajny teraz jest, na AP to masakra.

@Crix

Te figurki są taaaakie "słiiit" ;) Fajne hobby.

W sumie to riot powinno wypuścić takie rzeczy np. w cenie 20-40$ sztuka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...