Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

Oj tam Renekton całkiem fajny jest. Kupiłem go sobie dzisiaj i choć gra się nim inaczej niż champami, którymi do tej pory grałem to jest całkiem przyjemnie. Podstawa to jednak jungla i nabijanie paska Fury potem wyskakiwanie na przeciwnika na linii, bo mając jakiegoś towarzysza na linii Renek za wolno się rozwija i nie jest tak zabójczy moim skromnym zdaniem. Póki co testuję go pod DPS-a bazujac na buildzie pod Xina :) Mam pytanie jak to jest z tymi stronami z runami: mając 3 strony mogę na każdej z nich ustawiać różne runy, czy też np te same na 3 stronach i efekt się sumuje? Chodzi mi o to, że dla każdej strony mam dostępne te same runy a mam ich więcej niż slotów w danym kolorze i rozkładam je na różne strony. Czy dobrze robię? Trochę zamotałem, ale mam nadzieję, że zrozumiecie o co chodzi :)

Strony się nie kumulują - możesz mieć kilka stron wypełnionych runami, tylko ta strona którą wybierzesz przy wyborze championa będzie się liczyć.

Ktoś wie może kiedy wyjdzie Monkey King? Bardzo na niego czekam, mam nadzieję, że będzie w przyszłym tygodniu, pewnie nie będzie to nic oryginalnego, ale postać małpiego króla lubię (vide Dragon Ball, chińskie opowiadania) ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze użyta eve kosi aż miło lepiej od akali bo "w" stunuje.

Ja tak już wiele razy robiłem sytuacje w stylu :

stoję gdzieś na uboczu,niby mnie nie ma a tu hyc na wroga który leci za moim partnerem w linii (licząc na killa) aż pod turret. I stun pod turretem w early = dead ;)

Runy są dla nie idiotów. (ciężko było mi w miarę sensownie przerobić reklamę mm ;) ) w sumie to mm jest do bani.

Chociaż one taaakie drogie xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem bohaterowie w dżungli rozwijają się jeszcze wolniej. Zawsze jak gram z junglerem, albo na junglera to są na początku z 2-3 poziomy poniżej "normy". Doganiają wszystkich dopiero na 18 :D Nie wiem czy to może moje szczęście/pech, ale tylko raz mi się trafił jungler, który dotrzymywał kroku, ale to tylko dlatego, że była to Evelynn i dobiła kogoś z 4 razy na początku.

Pech. Nawet junglując Alistarem, co ostatnio robię dosyć często nie odstaje od swoich, a co dopiero Udyrem, czy Trundlem. Znaczy, może gdybym zaczynał od golema, co nie jest specjalnie skuteczne to bym levelowal na początku trochę wolniej. Ewentualnie ludzie z którymi grasz nie wiedzą, że trzeba brać bonus do expa z masteries.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to jednak jungla

Błąd ! Renek to urodzony laner ( najlepiej solo ) i marnowanie jego potencjału w lesie to grzech.

Nie wiem zbytnio co potem składać,pomoże ktoś?

Black Cleaver, Trinity Force, Force of Nature. Jest dużo możliwości, w zależności czy potrzebuje zbudować go bardziej jako DD czy jako Tanka. Osobiście nie lubię grać nim jako tank ( choć czasem trzeba i wtedy także Renekton sprawdza się znakomicie ) dlatego stawiam na ofensywne przedmioty ( tak samo masteries : 21/6/3 ). Według mnie powinieneś jeszcze w swoim buildzie zmienić położenie Sunfire. IMO jeśli akurat farma lub zdobyte fragi zapewnią nam większy przypływ gotówki, to Sunfire powinien być pierwszy przedmiotem, nawet przed butami do CDR ( a Giant Belt jako pierwszy przedmiot zakupiony po powrocie do bazy to już mus, a przynajmniej dla mnie ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumble to chyba najbardziej irytująca postać jaka powstała. Co z tego że Q i ulti mają świetny dmg, tarcza jest niezła i daje +movement skoro gdy bije się z kimkolwiek ZAWSZE gdy zostaje mu low hp dostaje na ryja "WARNING WARNING", silence, ginę/gość ucieka, gg. Gratulacje Riot, jeszcze żadna postać mnie tak nie wkurzyła <lol>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pewker

Z moim szczęściem do drużyny to pewnie tak. Dzisiejszy 'cudowny' mecz, w którym to na początku Jarvan dał się 3 razy rozjechać Tryn 3 Warwickowi i 2 Brandowi (widząc, że był na lini się ucieszyłem, bo pomyślałem, ze moze być pomocny taki tak, a tu [beeep]), no i ten 'niepokonany' Pantheon ze statami 1/11 na koniec meczu.

Pytanie odnośnie rotacji jeszcze jedno :D Kiedy był ostatnio Swain? Chciałbym zobaczyć jak się nim śmiga. Pewnie będzie Alistar i być może Xion i Fiddle jako 'nowe' postaci (ostatni patch podobno dużo w nich zmienił). Osobiście nie wiem, bo jakoś mnie do melee nie ciągnie, nie potrafię nimi grać i po 5 minutach staty 0/8. O właśnie :D Może Wy drodzy forumowicze dacie mi kilka rad jak grać melee i który jest najlepszy, jakie runki dla nich i w ogóle?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie problemy z pingiem, teraz gram glownie noca, bo ping wtedy najmniejszy, a i noobow jakos mniej. Gorzej, ze w przeciwnym teamie tez ich nie ma. Przynajmniej Jaxy na TT nie sa takowymi, bo generalnie w nocy jakos nie trafiam na slabego Jaxa. Z kumplem, i kumpelą^ zagralismy bodajze z 2 czy 3 mecze na TT wlasnie przeciwko Jaxowi. Coz...wszystkie przegralismy, i glownie z naszego teamu Ryze (kolega nim owni..) dobrze sie trzymal. Ale w jednym wszyscy stawialismy opor, lecz przegralismy przez Malphite`a, ktory zrobil nam backdoora na ...Nexusie. Sam nim gram, ale nie wiedzialem, ze ulti mozna uzyc przez sciane. Coz, moj blad. Szybko nam Jax pozamiatal early, i wiekszosc walki stoczylismy w naszej bazie, i coz by tu powiedziec....moim Garenem tak sie nafeedzilem (ok. 400 dmg), ze wbrew temu co mowia, mialem niezly dmg w late. ^^

http://img684.imageshack.us/i/17474168.jpg/

A dzis zagralem chyba najlepiej w calej mojej LoLowej karierze. Gralem Asha, i przyznam, ze nie docenialem tej postaci wczesniej, a okazuje sie naprawde solidnym pickiem, i moze fajnie poprowadzic druzyne do zwyciestwa. Ponadto, odkad zaczalem nia grac, nigdy nie mialem problemu wygrac mida z przeciwnikiem (wyjatkiem byla jedna Sivir - spokojnie wygrywalem 2/0, aczkolwiek w pewnym momencie popelnilem jeden z podstawowych bledow - pozostalem na lini z low hp, chcac dobic Sivir, ale ona byla szybsza. Padlem, turret padl w dwie sekundy, potem doszedl Shaco na mida, i juz nie mialem szans, choc tez calkiem dlugo sie trzymalismy.

http://img854.imageshack.us/f/69023780.jpg/

Oto staty z meczu (31/5/10) :). Jak widac, Teemo pod koniec mogl sam wygrac mecz (i w sumie bylo blisko), choc mida na poczatku przegral i nie wyroznial sie w early/mid. Potem jednak wykorzystal glupote moich towarzyszy (glownie Lux), i sie nafeedzil niezle. I tylko on mnie ubil te 4 razy w late, a ten pozostaly 1 raz to chyba jakis gank byl, nie pamietam dobrze. I postawilem na staly dmg, nie kupujac stackowanego itemu. Teraz troche tego zaluje, ale staly dmg tez zly nie jest.

Coz, przeciwnicy tez najmadrzejsi nie byli - dwa razy zdobylem killa od swojej bazy, do bazy wroga. ^^ Masakra.

Na koniec jeszcze spytam: Czy da sie junglowac jakims bohaterem bez runek? Dzisiaj strasznie zlamilem grajac premade z wysokimi levlami, bo Olafem nie poszedlem do jungli (probowalem na customach, ale padalem zazwyczaj po lizardzie, a czesto wczesniej), i ogolnie sie nie zgralismy wtedy. W kazdym razie, mam jeszcze kupionego Rammusa, planuje Ww. Aktualnie mam 23 lev. Czy da sie ktoryms z tych champow (nawet Olafem, moze ja cos robie zle) junglowac bez runek?

PS. Wie ktos moze, czemu nie moge dodac obrazkow do posta? W innych tematach moge, a w tym nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się dziwisz, że przegraliście, nie kupując Garenowi ŻADNEGO survi? Nawet głupiego GA? Chociaż przeciw takiemu teamowi wystarczyłby Thornmail + Sunfire/Omen

I ta dziewczyna z forum grająca Karthusem też się popisała, jeśli chodzi o build.

Poza tym, Ashe to tier1 pick, więc nie wiem, skąd to zdziwienie co do jej przydatności.

Bardo łatwo jungluję się Nunu, więc nim spróbuj. Do tego ma bardzo dobre ganki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się dziwisz, że przegraliście, nie kupując Garenowi ŻADNEGO survi? Nawet głupiego GA? Chociaż przeciw takiemu teamowi wystarczyłby Thornmail + Sunfire/Omen

A FM? :) W kazdym razie, nie widzialem potrzeby kupowania survi, bo caly czas siedzielismy w bazie, a nasza taktyka byla bardzo prosta: zadawac jak najwiekszy dmg i tak do znudzenia ich zabijac. :) Dlatego taki a nie inny build. Gdybym robil go pod HP to i tak by mnie zjechali w sekunde + dmg mniejszy.

A czemu nam sie nie udalo? No coz, poniosla nas ambicja. Zamiast siedziec dalej w bazie poszlismy na linie. Pare sekund i po nas.

PS. Jak poszukacie, to i naszego Ryze`a znajdziecie na forum. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny Riot Games popisuje się prześwietną rotacją. Może i większość chamów ok. ALE KATARINA?!! ocb?! Dają takiego champa do rotacji i albo nie potrafią nią grać albo są staty 123211251/0/xx i dziękuję. Sama wygrywa grę. Jeszcze mam pytanie. I jak tam Rumble? Bo myślę czy na niego nie nazbierać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,renekton w rotacji :C

A ja go wczoraj kupiłęm,ale w sumie to nie żałuję bo gra się nim wyśmienicie.

Tylko będzie więcej lamiących renektonów,kassadinów,ezrealów.

Najbardziej boli mnie katarina w rotacji,ta postać jest straszliwie OP.

Do niej nie trzeba skilla,tylko klik,klik,ult,penta kill...

Coś czuję,że tera nie zagram normala,bez katariny..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RaxusV
Poza tym, Ashe to tier1 pick, więc nie wiem, skąd to zdziwienie co do jej przydatności.

Bardo łatwo jungluję się Nunu, więc nim spróbuj. Do tego ma bardzo dobre ganki.

BULLS[beeep]! Nie rób tego samego błędu co ja kiedyś, gdy kupujesz champa "Bo jest w tier 1 elementza". To kpiny. Sam ostatnio grałem Panthem z dosyć dobrymi stattami, zupełnie nie zgadzam się z elementzem.

O, ez w rotacji! Miałem go kupować, teraz go sobie troszkę potrenuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tier Lista Elementza to nie kpiny tylko subiektywna ocena przydatności champów na High ELO przedstawiona przez jednego z lepszych graczy. Można się z nią nie zgadzać, sam uważam, że zrobiła bardzo dużo złego, jednak od razu negować całą? Ja rozumiem, że ambicja czasem ponosi i te sprawy, ale to, że 'A ja Pantheonem miałem dobre staty, Elementz się nie zna, 111oneone111!!!' zakrawa już na parodię. Elementz nigdy nie napisał, że Tier 3 i 4 to bohaterowie, którymi zupełnie nie da się grać i wygrywać meczy. Po prostu w JEGO opinii nie są tak dobrymi pickami jak ci z wyższych Tierów. Jest kilka innych Tier List ale jakoś żadna nie zdobyła większej popularności, więc chyba ta aż tak zła nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak Sona ftw, a rotacja super jedna z lepszych ostatnimi czasy. sona,kata,rene,gang,ez no suuper. Nic tylko grać.

Tier Lista Elementza??? ocb? ( e no czemu mi przerobiło "wuteef" na ocb) ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepiej idzie mi gra Renektonem,przed chwilą rozegrałem narazie najlepszą w mojej krótkiej karierze.

Spróowałem pewnego buildu z mobafire ( http://www.mobafire.com/league-of-legends/...-51679#chapter2 ) i wyszło świetnie.

Ładnie mnie nafeedował garen i ezreal,po wbiciu phage'a latałem już po całej mapie,zdobywając kille,a potem gra się sama potoczyła i "VICTORY"

Staty 20/3/13

A co do listy Elementz'a to ja do niej w ogóle nie zagląam,sam wolę zdecydować który champ jest dobry i jakim grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najgorsze jest to, że gdy jakikolwiek "High ELO PR0 Player" zacznie grać na swoich PR0 Streamach to od razu zaczyna się: "OMg RiOt NERF PLOX". I tak zaczynają się nerfy postaci, które na to nie zasługują vide Irelia i zniszczenie jej jungli.

A co do listy Elemenzta. Ludzie za bardzo moim zdaniem się na tego typu rzeczach opierają i tym sposobem na rankedach możemy oglądać non stop max 20 ciągle tych samych postaci.

Dziś na dwie rozegrane gry w teamach miałem po 3 champy z nowej rotacji. Z czego za każdym razem w przeciwnym teamie najlepsza była Sona i jej mega dmg z Q.

Problemem tej rotacji jest Kata, która bezwzględu czy się ją ogarnia czy nie i tak będzie kosiła. Czemu Riot nie zajmie się nią. Chyba trzeba zacząć lament na forum Riot :laugh: :laugh: .

@up

Co de Renektona. Jest Imo dziwną postacią. Na początku tak nim mi się fajnie grało, kosiłem tak, że tylko zwłoki zostawały. Z czasem jednak było mi się coraz trudniej i staty były coraz gorsze. Do tego stopnia, że aż go porzuciłem. Nie wiem czym to było spowodowane. Lepszymi graczami czy opadającym skillem :dry: :dry:

Teraz XIN FTW!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://eu.leagueoflegends.com/news/zwiastu...a-%C5%82owczyni <--- Sneak Peek nowego champa. Czyżby szykowała się konkurencja dla Szczura? Mi to wygląda na połączenie Szczura z małą domieszką Demon Huntera z Diablo 3. Z opisu można wywnioskować że będzie miał stealth więc będzie ciekawie. Ważne żeby Riot nie przesadził ze skillami. Swoją drogą ciekawe jakie będzie miał skille i z jakiego zasobu będzie korzystał... Może zamiast many jakieś inne cudo w stulu Renektonwej furii czy Rumblowskiego ciepła?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny Riot Games popisuje się prześwietną rotacją. Może i większość chamów ok. ALE KATARINA?!! ocb?! Dają takiego champa do rotacji i albo nie potrafią nią grać albo są staty 123211251/0/xx i dziękuję. Sama wygrywa grę. Jeszcze mam pytanie. I jak tam Rumble? Bo myślę czy na niego nie nazbierać.

Ekhem? To co, mają nie dawać jakiś czempionów "bo ludzie nie umieją nimi grać"? Z [beeep] pomysł. Równie dobrze możesz rage'ować za to, że dają np. Kayle - ludzie nie umieją nią grać i lamią. Że dają Singeda - ludzie nie umieją nim grać i lamią. Że dają Vlada - ludzie nie umieją nim grać i lamią.

To nie wina Riotu, a ludzi. Bo powiedzmy sobie szczerze - sam nie ogarniasz wszystkich champów. Po to jest rotacja, by ich wypróbować. Jeśli ktoś stwierdzi "lamiłem, ale czempion mi się podoba" to gra dalej i w końcu przestanie lamić. Katarina swoją drogą. To nie jest OP postać, tylko trzeba mieć team normalny - to jest przynajmniej jeden interrupt typu Fling, stun czy Supress, bo inaczej jesteście - bez exhausta i focusu - w dupce. A katarina - imho - sama gry nie wygra. Jak dla mnie nie da się wygrać vs ludzie z mózgiem postacią, która polega na ulti a której ulti tak łatwo przerwać.

Nie rób tego samego błędu co ja kiedyś, gdy kupujesz champa "Bo jest w tier 1 elementza". To kpiny. Sam ostatnio grałem Panthem z dosyć dobrymi stattami, zupełnie nie zgadzam się z elementzem.

O, ez w rotacji! Miałem go kupować, teraz go sobie troszkę potrenuję.

Jak napisał Felessan:

Tier Lista Elementza to nie kpiny tylko subiektywna ocena przydatności champów na High ELO przedstawiona przez jednego z lepszych graczy. Można się z nią nie zgadzać, sam uważam, że zrobiła bardzo dużo złego, jednak od razu negować całą? Ja rozumiem, że ambicja czasem ponosi i te sprawy, ale to, że 'A ja Pantheonem miałem dobre staty, Elementz się nie zna, 111oneone111!!!' zakrawa już na parodię. Elementz nigdy nie napisał, że Tier 3 i 4 to bohaterowie, którymi zupełnie nie da się grać i wygrywać meczy. Po prostu w JEGO opinii nie są tak dobrymi pickami jak ci z wyższych Tierów. Jest kilka innych Tier List ale jakoś żadna nie zdobyła większej popularności, więc chyba ta aż tak zła nie jest.

Teoretycznie nie powinienem cytować całego postu, ale to wszystko to prawda. Pewnie, że jest MNÓSTWO czempionów w Tier 2, 3, 4 i można się zdziwić "co? ja tym czempionem gram i prawie sam carruję gry!". Po prostu Elementz bierze pod uwagę różne czynniki(m.in. CC, survi, przydatność dla teamu), i dlatego niektórych kładzie z tyłu. W całości bym się na pewno z jego listą nie zgodził, ale to subiektywna opinia.

A co do listy Elemenzta. Ludzie za bardzo moim zdaniem się na tego typu rzeczach opierają i tym sposobem na rankedach możemy oglądać non stop max 20 ciągle tych samych postaci.

Dziś na dwie rozegrane gry w teamach miałem po 3 champy z nowej rotacji. Z czego za każdym razem w przeciwnym teamie najlepsza była Sona i jej mega dmg z Q.

Problemem tej rotacji jest Kata, która bezwzględu czy się ją ogarnia czy nie i tak będzie kosiła. Czemu Riot nie zajmie się nią. Chyba trzeba zacząć lament na forum Riot :laugh: :laugh: .

1)Spotykasz ograniczonych graczy na rankedach. Ja gram tym, co mi sprawia przyjemność. Jeśli lubię kosić Jaxem, to mnie nie obchodzi, że w Solo Tier List jest w "Hard to place in team", tylko nim gram.

2)Jak dla mnie katarynce mogliby zbić trochę ratio, ew. zwiększyć cd lub zmienić pasywkę, bo jest trochę za dobra, ale tylko trochę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram tym, co mi sprawia przyjemność. Jeśli lubię kosić Jaxem, to mnie nie obchodzi, że w Solo Tier List jest w "Hard to place in team", tylko nim gram.

Oczywiście ja także nie gram tym co jest teraz w "modzie", tylko tym czym mi się fajnie gra i sprawia niemałą radochę.

Co do Vayne, the Night Hunteress. Bardzo mi się podoba. Trochę taki żeński Van Helsing z zajefajnymi okularami Catwoman. Chyba będe musiał w końcu zrezygnować z kompletowania ostatniego już zestawu run (crit chance), a zakupic właśnie tą Łowczynię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BULLS[beeep]! Nie rób tego samego błędu co ja kiedyś, gdy kupujesz champa "Bo jest w tier 1 elementza". To kpiny. Sam ostatnio grałem Panthem z dosyć dobrymi stattami, zupełnie nie zgadzam się z elementzem.

Akurat Ashe to JEST tier 1, i to na samym przodzie, niezależnie od tego co pisze Elementz. Wyżej już być nie można. Jest tryliard razy bardziej przydatnym carry dpsem niż te wszystkie MF-ki, Caitlyn, Kog'mawy i inne Tiwtche razem wzięte. Lista Elementza jest dobra, jest to naprawdę dobry gracz i jego lista jest efektem jego ciężkiej pracy, obeznania z grą i skilla, no i wiedzy o każdym championie. Naprawdę dużej wiedzy. Elementz obserwuje dokładnie każde release notes i wzorując się na tym, regularnie "odświeża" listę wyjaśniając dlaczego zmienił pozycje danego championa. Ale gracze źle traktują tą listę. Oni myślą, że jest to boskie dzieło, kupują championów według tego, śmieją się z tych z low tier itd. Należy pamiętać, że jest to SUGESTIA, opinia tak subiektywna, że już bardziej subiektywna być nie może. I to nie jest żadna "prawda" o grze. Ja np. Karmę umieściłbym znacznie wyżej, a Shaco o wiele, wiele niżej. Ale co do tier 1 to mniej więcej się zgadzam. Ashe, Sivir i Corki to chyba najlepsze carry w grze, Anivia to jeden z lepszych AP carry, a Janna to najlepszy support jakiego widział świat. Mniej więcej się zgadza :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec jeszcze spytam: Czy da sie junglowac jakims bohaterem bez runek? Dzisiaj strasznie zlamilem grajac premade z wysokimi levlami, bo Olafem nie poszedlem do jungli (probowalem na customach, ale padalem zazwyczaj po lizardzie, a czesto wczesniej), i ogolnie sie nie zgralismy wtedy. W kazdym razie, mam jeszcze kupionego Rammusa, planuje Ww. Aktualnie mam 23 lev. Czy da sie ktoryms z tych champow (nawet Olafem, moze ja cos robie zle) junglowac bez runek?

PS. Wie ktos moze, czemu nie moge dodac obrazkow do posta? W innych tematach moge, a w tym nie.

Jak ktoś wyżej napisał to bez run najłatwiej jest Nunu. Wydaje mi się też, że po prostu robisz błąd bijąc Lizarda przed recallem(bo chyba to robisz?). Tracisz na nim sporo hp, sporo czasu, a buffa nawet nie wykorzystasz dobrze do ganków. Zazwyczaj najskuteczniej jest zrobić cała junglę, u lizarda ubić tylko obstawę, zrobić recall, kupić buty i coś jeszcze, ubić Lizarda i zacząć gankować. Dobrze tez gdybyś jak najszybciej uzbierał chociaż na seale flat armor. Ewentualnie poczekaj do 30 lvla gdy będziesz miał 30 pkt w masteries i wtedy będzie łatwiej, bo bez tego to trochę ciężko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mógłby mi polecić tutaj, do czego najlepiej nadaje się Malphite? Wiem, ze to offtank, ale jak tu widzę jeszcze runki, jungle i inne, wpadam w lekką dezorientację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czułem, że w tej rotacji może trafić się Renekton, ale wczoraj mnie podkusiło i go kupiłem. Nie żałuję, choć jeszcze trochę czasu minie zanim będę nim grał tak jak Xinem. Co do Katy jak się trafi ogarnięta i ejszcze ktoś ją nafeeduje to jest rzeź. Potrzebowaliśmy lać ją w 3 czy 4 żeby padła. Dziś dla odmiany grając Xinem kosiłem ją jak chciałem. Jak tylko wbiłem 6 lvl przeszkodą nie był też Amumu, Trundle, Teemo oraz Renekton, który lamił od początku. Zrobiłem małą korektę w buildzie dla Xina i zaczyna od Berserkerów, portem Razor i transformacja do latarni, następnie Black Cleaver i jak mecz dalej trwa to Youmuu i Frozen Mallet. Nie lubię ostatnio grać przed znikającymi postaciami. Cały czas trzeba się pilnować, czy za plecami nie znajdzie się np. wroga Evelynn. Na szczęście ludzie bardziej rzucają się na postacie z rotacji i jest trochę łatwiej. We wspomnianym na początku meczu grałem z 9 Polakami i w sumie było miło. Nikt nikogo nie wyzywał, jak ktoś nie ogarniał to tylko było to kwitowane uśmiechem na czacie i tyle.

Co do lista Elementza: ktoś kto ogarnia swojego champa to jest w stanie narobić zamieszania i przesądzić o zwycięstwie, niezależnie od jego przyjętej przydatności dla drużyny i listy w tierach :) Dlatego gram tym co lubię i kupuję takich champów, którzy pasują do mojego stylu gry i tyle. A listę traktuję jako ciekawostkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mógłby mi polecić tutaj, do czego najlepiej nadaje się Malphite? Wiem, ze to offtank, ale jak tu widzę jeszcze runki, jungle i inne, wpadam w lekką dezorientację.

Malphite to tank/semi-tank, junglować nim raczej nie warto, świetnie daje sobie radę na linii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gangplank jest świetny. Wynalazłem pięknego builda, może bez dużego survi, ale jak się mądrze gra to się nie padnie.

W kolejności robienia:

1.Sheen

2.Avarice Blade

3.Butki

4.Infinity Edge

5.Tri Force

6.Bloodthirster

7.Youmuu

8.Phantom Dancer.

W ostatnim meczu mając zaledwie IE zdobyłem quadra killa. Widok Tristany z half hp ginącej od jednego Parrleya - bezcenne.

Piratem da się carry'owac gry. Wystarczy dobry build i myślenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...