Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Drizzt_PL

Ciekawe mmorpg bez miesięcznego abonamentu.

Polecane posty

Serdecznie polecam grę przez przeglądarkę Blood Wars.

:!: REFERAL :!:

http://r1.bloodwars.interia.pl/r.php?r=57306 <---KLiKAĆ

:!: REFERAL :!:

Jest wciągająca, a na forum funkcjonuje "dom aukcyjny" gdzie można upolować naprawdę niezłą okazję. Bardzo polecam! Nie wymaga tyle czasu co np. OGame i jest o wiele lepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo... Gw to całkiem inna bajka niż KO sam zaczałem nie dawno grac (Guild Wars: Nightfall) ale na szczęście mam kumpla który gra w to od pierwszej serii więc mi wytłymaczy. Gra jest super bardzo dużo zadań i ciekawa fabuła, na dodatek bardzo ładnie wygląda. Oczywiście jako Polak grasz odrazu na polskim serwerze więc nie trzeba się głowic "czego ten turek chce???"... Bardzo duża mapka, dużo ciekawych profesji, i oczywiście unikatowych broni (to te zielone, mam jedna nawet xD). A wiec jak najbardziej zachęcam do kupna gry i przyłączenie się do zabawy.

PS. Mój najdłuższy post w życiu :D

/nic czym warto się chwalić ;] /k0n

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam do gry w "gladiatus", to gra podobna do wielu innych, wydajesz wirtualne pieniądze na ekwipunek i trening postaci, udajesz się na "wyprawę i... przez 10 minut obgryzasz paznokcie mając nadzieję, że się uda. To wszystko w klimatach Rzymskich gladiatorów

www.gladiatus.onet.pl- Na tej stronie znajduje się gra.

http://s4.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=88608p- Tu znajduje się moje konto, nie wiem co ma przeciwko temu moderator (w końcu daje wam wybór) ale jeżeli chcesz mi się jakoś odwdzięczyć możesz kliknąć na ten link (zostaniesz "okradziony" i dostaniesz możliwość "zrekrutowania" przeze mnie), nie zarobię zbyt wiele ale będę miał satysfakcję jeżeli dołączysz do gry :).

PS. Jeżeli ten referal jest TAK MOCNO przeciw zasadom to niech któryś mod go usunie :P

Wstawiles go wedlug wskazówek regulaminu GwS, wiec jest oki. Oby tak kazdy rzucil okiem na zasady przed postowaniem... //slee

Up@MaSt33R@ jak ujął to k0n nie ma się czym chwalić :P, ciekaw jestem tylko jakiej długości są twoje "normalne" posty :).

>>Khm. :/ To jest gra browserowa. Więc do tematu Gry na www ją, ale już :x

Zajrzałeś do zasad, ale tak wybiórczo dość ;]

Chyba dzisiaj porobię za złego glinę i wystawię warna :roll: /k0n

Szlag, nawet nie zauważyłem, że temat nie ten xD //slee

Ah tu jest ten post, przepraszam zamieszanie było wokół mnie jak wstawiałem tego posta i jakoś przegapiłem temat w którym powinienem był wstawić tego posta (w dziale "Gramy w sieci" byłem w czasie mojej "forumowej kariery" może 2 razy), ale bądźmy szczerzy, czy trzeba to było potraktować aż tak brutalnie i od razu bez żadnego poinformowania mnie o konieczności poprawy (słowne ostrzeżenie) lub usunięciu posta (bo tak też można) wstawiać mi warna :P.

Ja zdaję sobie sprawę z tego, że wciśnięcie tego plusika obok mojego nicka jest prostsze niż napisanie pm-a (na bank wymaga mniej samozaparcia żeby przetrwać ładowanie stron na tym serwerze ;)) ale pliiis.

Może dacie mi jakąś szansę poprawy :>.

A co do zasad to cóż... zaglądałem tam... eee... dawno temu, a od tego czasu widziałem dziesiątki innych zasad forów więc jeżeli coś potwornie pomieszałem to przepraszam :oops:

ps. Pamiętajcie, że obok mojego nicka jest też taki malusieńki (zawsze mi się zdawało że nieco mniejszy od plusika) MINUSIK :>.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podać linka do jakiejs strony z Archlordem?? Jak klikam na FREE DOWNLOAD to mi jakies wyskakuje zeby przepisac kod z pola i wygenerowac jakis inny potem zeby sie logowac a na koniec mnie przenosi na jakies subskrypcje i po downloadzie nie ma sladu ile razy bym nacisnal zeby pobierac jest ciagle to samo. Juz zalozylem konto i uzylem tego kodu wygenerowanego zeby subskrypcje stworzyc ale ciagle to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra: Martial Heroes

Gatunek: F2P MMORPG

Wymagania Minimalne: CPU: Intel Pentium III 500MHz, Ram: 256MB, Grafika: 32MB

Wymagania Zalecane: CPU: Pentium IV 1GHz, Ram: 512MB, Grafika: 64MB

Martial Heroes jest grą osadzoną w klimacie daleko wschodniej kultury azjatyckiej. Dzięki temu to nie lada gratka dla fanów dalekiego wschodu. Sceneria w grze jest typowa dla krajobrazu krajów takich jak Japonia, Chiny, Korea... Piękne świątynie, charakterystyczne domy dla tamtych stron czy drzewa występujące w tamtym krańcu świata. Widać twórcy mocno wzorowali się na swojej ojczyźnie. Mimo, że gra pochodzi z Korei jej popularność jest tak wielka w Europie, że jakiś czas temu powstał oddział gry wraz serwerem na naszym kontynencie; co bardzo cieszy szczególnie ze względu na brak niemiłosiernych pingów teraz można grać z czystą satysfakcją i beż żadnych większych problemów.

W grze występują cztery klasy. Wojownik silny w bezpośrednich starciach, mnóstwo życia i dość mocne hity. Mag mało hp mocne czary, dobry w walce na dystans, Zabójczyni doskonała w PVP dobrze prowadzona powalić może jednym hitem postać z większym lvl od naszego. Monk/Mnich postać głownie lecząco-buffująca doskonała do party.

Każda z klas ma do wyboru trzy rodzaje broni co troszeczkę zmienia jej parametry i umiejętności.

Na początku gry mimo, że wybraliśmy klasę np. Monka nie możemy od razu zakupić umiejętności u NPC. Musimy najpierw zdobyć 12lvl co nie jest trudne i wypełnić specjalny quest zlecony nam przez naszego mistrza. Co do questów jest ich naprawdę sporo na każdym lvl będzie ich tyle, że spokojnie można sobie wbić kolejny poziom bez konieczności "grindowania levelu" Na trzydziestym szóstym poziomie poprzez zadanie wybieramy jedną z dwóch stron konfliktu lawful (dobro) lub evil (zło) w czasie gry można zmienić stronę po której stoimy questem na czterdziestym ósmym poziomie.

W Mh mamy także możliwość kopania, łowienia ryb, koszenia trawy i wykopaliska. I nie tak jak w przypadku WoW do wyboru nie ma jednej profesji lecz możemy się bawić we wszystkie cztery co jest wielkim plusem tej gry.

Mapa jest bardzo duża co umożliwią ciekawą rozgrywkę przed długi, długi czas poza tym, minimapa wyposażona jest w kolorowe oznaczenia, które ułatwiają nam znalezienie potworów na naszym poziomie.

Świat MH jest kolorowy pełen ciekawych rozwiązań i wielu innych aspektów umilających rozgrywkę. Dodam do tego jeszcze, że gra robi się coraz popularniejsza i ceniona wśród polaków co z pewnością jest dobrym zjawiskiem dla nowych graczy z naszego kraju.

Jeżeli zainteresowała Cię ta gra odwiedź Polską stronę (i forum na którym znajdziesz odpowiedzi na wszystkie dręczące Cię pytania) tej znakomitej gry

http://www.martialheroes.pl

lub stronę oficjalną

http://martialheroes.eu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam maple story EUROPE!!

www.mapleeurope.com.

Dużo o tej grze znajdziecie na maple.webd

Gra MMORPG z widokiem jak na platformówkach. Do tego bez abonamentu. Brak lagów. Nieduże wymagania ( do przyzwoitej gry potrzeba P IV 1,6 GHZ, 256 ramu, Geforce 2 mmx ( choć polecam do gry P IV 2 GHZ, 512 ramu i np. Radeon 9550 czy Geforce 5200). Ta gra to NO-PVP. JEst masa questów, do tego queusty grupowe,bossy. Bardzo dużo itemów i dużo klas ( beginner na 8-10 llvu zamienia się jedną z 4 klas i potem na 30 wybieramy specjalizację ( np. Mag I/L,czy Crusader)

wogóle polecam grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi ostatnio się spodobało granie w WoW. Prywatne (nie pirackie!) serwery są ciekawe a co najważniejsze darmowe. Polecam serwer Exodus WoW. Zassać i grać :)

:lol: A czym sie niby rożni serwer prywatny od pirackiego? Mają jedną wspólną cechę za to - w obydwu przypadkach nie płaci się za granie, co jest nielegalne. Cóż, przyznałeś się do grania na nich, ergo - ostrzeżenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie polecam gre KAL Online Jest to darmowa gra MMO w klimatach Oriental/Fantasy.

Gra naprawde wciąga, nie jest przekolorowana mangowo jak większość darmowych MMO, szczerze polecam.

Strona Glówna : www.kalonline.com (strona nie wyswietla sie poprawnie na firefoxie i Operze, zalecany InternetExplorer.)

Kod potwierdzajacy rejestracje na stronie nie dochodzi na polskie miale, polecam konto na gmail lub hotmail.

Polski Fansite: www.kalonline.pl www.kalonline.abc.pl

Polecam również wpisanie w youtube.pl ''kalonline''i sprawdzenie gameplay'u. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.heroeswm.com

Gra trochę się różni od oryginalnych Heroesów, ale można się przyzwyczajić :)

Dla mnie extra, szczególnie, że mamy trójkowych barbarzyńców ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...