Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Drizzt_PL

Ciekawe mmorpg bez miesięcznego abonamentu.

Polecane posty

nie moge uwierzyc ze tego nie znacie :P 9Dragons acclaimu o sztukach walki cos jak jade empires .. tyle ze fajniejsze ;) polecam wszystkim milosnikom wschodnich sztuk walki .. (jak dla mnie bije nawet WoW ale to moje zdanie i nie musicie mnie za to bic :P )

◘•♦♣♠☺www.9dragons.acclaim.com☻♥♂♀◙

Znamy, znamy, jeno niektorym sie nie chce looknac jakie tematy sa w calym dziale ;)http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=18615

whathever ;) w tym temacie i tak o tym ni ma .. domniemam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tricksteronline.com/ - ciekawe MMORPG. Za darmo (tylko itemki z CashShopu są za prawdziwe $, ale i te można kupić za dużo pieniążków growych).

Ciekawy system skilli [poprzez karty], dużo questów. Osiem klas na początku, każda z nich na lvl50 "ewoluuje" w podklasę. Cztery typy: power, magic, sense, charm. Od tego, czy wybierzemy postać męską czy żeńską zależy w czym będzie się specjalizować po ukończeniu questa na 2nd joba.

Statystyki dość rozbudowane. Grafika przyjemna. Potworki ciekawe. No i specjalność: kopanie w ziemi! :D (jakkolwiek dziwnie to brzmi, spora część grania opiera się na kopaniu właśnie).

Ale co ja będę pisał, sprawdźcie sami na http://www.tricksteronline.com/ bo warto :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym rozpocząć przygodę w świecie Lineage. Czy granie na darmowych serwerach np.:Ethernal Sin jest zupełnie legalne :?:

Jest nielegalne - tak wynika z FAQ i ToS zamieszczonym przez NCSoft, a my nie zamierzamy z nimi dyskutowac. Ergo - kazde chwalenie sie graniem na piracie (czyt. darmowym serwie) tudziez podawania linkow do stronek skutkuje ostrzezeniem. Nie strasze, ot - z gory informuje i przestrzegam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guild Wars to jednorazowy wydatek rzedu 50zl, pozniej nie ma zadnych oplat - to nie tak duzo biorac pod uwage jakosc tej giery. No ale to nie grinder typu L2, wiec wielu osobom nie podpasi. NCSoft zadnej glosnej darmowki nie wypuscilo, stad raczej skazany jestes na poszukanie giery innej firmy, ktora caly swoj czas wklada w rozbudowywanie. Czytnij sobie caly ten temat, zapewne cos ciekawego znajdziesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym rozpocząć przygodę w świecie Lineage. Czy granie na darmowych serwerach np.:Ethernal Sin jest zupełnie legalne :?:

Jest nielegalne - tak wynika z FAQ i ToS zamieszczonym przez NCSoft, a my nie zamierzamy z nimi dyskutowac.

Nie czytałem FAQ na tyle dokładnie żeby znaleźć tą informację (zresztą to było dawno), ale z tego co mi wiadomo NCSoft traktuje serwery prywatne jako swoistą reklamę - jak się komuś gra na takim serwerze spodoba to jest duże prawdopodobieństwo, że przejdzie na serwer oficjalny (i mnóstwo ludzi tak robi).

btw: któryś z pracowników podobno pomagał w stawianiu jednego z takich serwerów (podobno - 100% pewności nie mam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo NCSoft traktuje serwery prywatne jako swoistą reklamę - jak się komuś gra na takim serwerze spodoba to jest duże prawdopodobieństwo, że przejdzie na serwer oficjalny (i mnóstwo ludzi tak robi).

Juz tak nie jest - kiedys olewali sprawe, teraz we wszystkich regulaminach, FAQ'ach i Terms of Service podkreslają że legalny jest tylko retail, na ktorym mozna grac za opłatą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja skromna osóbka chciała by polecić taką gierkę jak Perfect World.

Tu proszę link do polskiej strony fanów tej gry http://tadas.webd.pl cóż ja gram od wczoraj, bardzo ciekawie się zapowiada. Jest darmowa (nielicząc Item shopów :twisted: ) choć na razie by się pobawić trza się chwilkę pomęczyć z patchem zangielszczającym. Niestety angielska wersja servera dopiero ma być uruchamiana, lecz jeśli ktoś chciałby pograćmoże grać na chińskiej bez problemów.

Graficznie prezentuje się wspaniale(cudowna woda, świetne krajobrazy), sterowanie też przyjemne, można albo p&c alba wsad'em(choć w niektórych przypadkach raczej to drugie jest wymagane).

Wiele niestety nie mogę o niej powiedzieć, jak jużmówiłem dopiero wczoraj zacząłem w nią grać(heh może 3 godzinki :cry: ) ale już za nią tęsknię i robotę przeklinam(heh uwielbiam latać :twisted: ), ale jeśli potrzebowali byście więcej informacji to albo na stronce którą podałem, albo na oficjalnych, lub google i będziecie zadowoleni...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metin 2

Zapraszam wszystkich do grania w tego genialnego MMORPG!!! Gra posiada TONY miodku z rozgrywki oraz bardzo ładną gafikę. Jest oczywiście darmowa,(poza item shopem) a niedawno ruszył polski serwer! Serdecznie zachęcam do rejestrowania się i dołączenia do mojego królestwa-Jinno.(www.jinno.yoyo.pl)

Grę pobrać można z www.metin2.pl . Na tej stronie dokonuje się także rejestracji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...