Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Drizzt_PL

Ciekawe mmorpg bez miesięcznego abonamentu.

Polecane posty

Takie info do wszystkich: argumentujcie gry które polecacie. Zwykłe wymienianie z nazwy (jak to ma miejsce w poprzednim poście) tak naprawdę niewiele wnoszą do tematu (bo listę darmowych mmorpg to można na Wikipedii znaleźć). Jeśli coś rekomendujecie to piszcie dlaczego warto się tym zainteresować. Od tej pory wyliczanki zaczynamy wyrzucać do Kosza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony poleciłbym CABAL ONLINE.

Gierka ma trochę dziwny świat (techno-fantasy) ale idzie się przyzwyczaić. Ale w zamian oferuje dużo efektownych skilli, naprawdę ciekawy design postaci i mobów (stylizowany nieco na anime i gry w stylu Final Fantasy). Można jeszcze dodać że gra posiada naprawdę dobrą grafikę (chociaż trzeba dysponować dość dobrym sprzętem żeby odpalić wszystko na maxa). No i co najważniejsze klient gry jak i sama gra jest całkowicie darmowa. Można co prawda wykupić konto premium ale nie jest ono wymagane do komfortowej gry (jak np. w Dungeon Runners).

Naprawdę polecam.

A co do Dungeon Runners - gra jest dobra jak się wykupi premium. Bez niego nie ma się dostępu do najlepszych skilli i itemów. Bez premium gra jest nudna i nieciekawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja :D

Zna ktoś może jakiegoś MMORPG'a bez miesięcznego abonamentu w którym animacja walki byłaby podobna do tej z Cabala (dla niewtajemniczonych: Walka wygląda tam jak z anime: dużo błysków, świateł, efektownych cięć, wyskoków, salt itp. itd.) ? Bo na ww. mam niestety za słabego kompa i kiedy walczę z większą ilością mobów albo na PVP to strasznie mi animacja zrywa :(. Dlatego jakby ktoś znał podobnego MMO to niech da znać. Z góry dzięki

PS. Jakby ktoś chciał dokładnie zobaczyć jak tam wyglądają skille to daje linka do filmiku przedstawiającego jedną z klas. To tak jakby ktoś chciał mieć porównanie :)

http://pl.youtube.com/watch?v=fFnrv-Fx_zw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Metin2 (do sciagniecia z www.metin2.pl)... Gierka wypasiona, na poczatku moze zdawac sie nudna ale potem... łohohoho :P No i polskie serwery.

Niektore zalety (zrodlo: www.metin2.pl xD)

* Olbrzymie terytorium z ogromną ilością przygód i czekającymi na Ciebie wojownikami.

* Trzej wrodzy sobie imperatorzy, do których możesz dołaczyć.

* Walcz o terytorium i honor, pieszo bądź konno !

* Zostań panem zamku i rozbuduj swoja własną twierdze z Twoja własna gildią.

* Ucz się sztuki wojennej i zdobądź wiele specjalnych umiejętności destrukcyjnych.

* Ucz się rzemiosła i ulepszaj swój ekwipunek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegos ciekawego mmorpg, za ktorego nie bede musial placic miesiecznego abonamentu. Ostatnio zaciekawil mnie final fantasy 8 ale nie wiem jak z placeniem za niego.

radze ci żebyś kupił guild warsa nie trzeba płacić jest darmowa

radze ci żebyś kupił guild warsa nie trzeba płacić jest darmowa

i są gildie i bardzo dużo profesji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, Silkroad, jest bardzo fajna gra... rozbudowany swiat, mozna zostac zlodziejem polujacym na triadow-kupcow, zostac obroncom - lowca glow zlodziei... Fajne rozwiazanie, co najwazniejsze mozna miec rzeczy unikalne w tej grze, kupione za prawdziwe pieniadze. (Silki)

Polecam, mnie wciagnela, ale nudzi sie po 3 tygodniach grania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie polecam żadnych gier mmo typu Free2Play, a czemu? Bo takie gry muszą się z czegoś utrzymywać i wprowadzają sklepy premium items, tam się płaci za super itemki real kasą i ci co kupują w takich sklepach są faworyzowani, przykład: gra wydglobal (wydglobal.com), w której zostałem zbanowany za otrzymanie hackniętych kont, a rozmawiałem z kumplem o tym i z inni, no i oni kupują sobie tzw. wcoiny i problemu z czymś takim nie mają. Albo też ostatnio mnie hacknęli, to czekam już 2tygodnie, żeby GMy oddali mi itemy, ale chyba się nie doczekam, a znam tyle osób, które po 2-3dniach odzyskali swoje itemy, bo? Kupują za real kasę. Także w innych grach, może nie ma aż tak ostrego przypadku faworyzowania, no ale ci co kupują premiumy, są silniejsi, chyba, że naprawdę jakiś noob się zdarzy:P No, więc dlatego polecam AgeOfConan, niedługo słyszałem plotki, że ma być polska odsłona i 30zł. na miecha, więc naprawdę tanio:) Polecam. Ja osobiście nie mam takiego sprzętu na AoC, ale niedługo zaczynam przygodę z WoW-em:P A wszystkie F2P MMosy odsyłam w kąt!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest lista darmowych mmo:

http://www.xfire.com/xf/modules.php?name=F...asc&start=0

Co do Silkroada, straszne tam lagi nawet na nowym serwerze, powód? Połowa graczy to boty. Mój kolega widział bota, którego niby zbanowali, ale dalej grał. Na walnięcie moba czeka się około 6 sek. a na zmianękierunku biegu, około sekundę.

Aj hejt dat gejms lajk dis, men!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo. Opcja premium daje przewage, ale ostatnio coraz mniej gier używa tego typu rzeczy. W takim Cabalu za real kase można dostać najwyżej ciekawe stroje albo urządzenie do zmieniania włosów/twarzy. Konto Premium zwiększa szybkość dostawania expa, skill pointów, miejsce w plecaku i.t.p. Oczywiście w cabalu.

Secundo. Od ostatniego dużego update`u w silkroadzie wbicie się na serwer jest bardzo łatwe. Mi się to udaje za 1 - 5 razem.

A teraz MMO. Polecam sprawdzić Sworld of the New World. Instalacja sporo zajmuje (3,65GB) ale warto, by zobaczyć chociażby system kontroli 3 postaci. Całkiem dobrze zrealizowane sterowanie, bardzo dobra grafika i podział terenu na mniejsze lokacje dzięki czemu nie ma lagów. Czasy ładowania są krótkie nawet na 1 GB ramu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie polecam żadnych gier mmo typu Free2Play, a czemu? Bo takie gry muszą się z czegoś utrzymywać i wprowadzają sklepy premium items, tam się płaci za super itemki real kasą i ci co kupują w takich sklepach są faworyzowani, przykład: gra wydglobal (wydglobal.com), w której zostałem zbanowany za otrzymanie hackniętych kont, a rozmawiałem z kumplem o tym i z inni, no i oni kupują sobie tzw. wcoiny i problemu z czymś takim nie mają. Albo też ostatnio mnie hacknęli, to czekam już 2tygodnie, żeby GMy oddali mi itemy, ale chyba się nie doczekam, a znam tyle osób, które po 2-3dniach odzyskali swoje itemy, bo? Kupują za real kasę. Także w innych grach, może nie ma aż tak ostrego przypadku faworyzowania, no ale ci co kupują premiumy, są silniejsi, chyba, że naprawdę jakiś noob się zdarzy:P No, więc dlatego polecam AgeOfConan, niedługo słyszałem plotki, że ma być polska odsłona i 30zł. na miecha, więc naprawdę tanio:) Polecam. Ja osobiście nie mam takiego sprzętu na AoC, ale niedługo zaczynam przygodę z WoW-em:P A wszystkie F2P MMosy odsyłam w kąt!

Ok, ale to chyba dobrze kiedy masz rozbudowana postac i placisz nie 380 zł rocznie ale pare złotych na dodatkowe itemy.

Kiedy wkręcasz się w grę typu WoW i wykręcić się nie możesz, lepiej na początku zagrać w freeMMORPG.

Dlaczego...Hmmm, po pierwsze do takich typu gier trzeba miec cierpliwość, tu nie wpiszesz sobie /godmode i nie rozkwasisz delikwenta na najwyzszym poziomie.

Cierpliwosc i ogromna ilosc wolnego czasu to warunek na takie gry, nie wazne czy to free czy 15$/month

Osobiscie uwazam , że dzisiejsze free wersje sa naprawde dobre, bo przez rok nie trzeba wcale kupować żadnych zbednych rzeczy zeby stworzyć dobra postac.

Rozbuduj postac potem cos kupuj za real szmal.

Pozdrawiam maniakow , ktorzy wakacje poswieca na podwyzszeniu leveli : D - Podziwiam was hoho.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje ostatnimi czasy jakiejś fajnej, darmowej gry MMORPG. Tylko, nie pasjansa typu Tibia, czy inny Metin2, bo to skrajny "szit" jest. oczywiście powinno być fajne, wciągające i w 3D. Niestety to coś, z czego gram w czasie wakacji ciężko nazwać komputerem i takie np. Perfect World tu nie pójdzie. Mile widziana niewielka liczba Polaków, bo nie lubię grac z n00bami, a większość gier tego typu jest zalana prze 12 letnie Dzieci Neostrady.

Z góry dzięki.

Turek

PS

Lagi i hakerzy niemile widziani.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zna ktoś jakieś gry stylizowane na mangę i anime? Ostatnio grałem trochę w Corum Online ale gra jest zbyt niedopracowana żeby w nią dłużej grać. Niemniej chodzi mi o grę z taką grafiką. Obrazki bardzo łatwo znaleźć w Googlach także nie będę dawał tu żadnych linków. Od razu zaznaczę też że grałem już w FlyFF i nie podchodzi mi ta gra zupełnie. Najlepiej też żeby gra była darmowa.

BTW. Co sądzicie o grach Trickster Online i Tales of Pirates?

-->turek

Byłoby dużo łatwiej gdybyś napisał jakiego masz kompa. Znając konkretny sprzęt łatwiej będzie coś dla ciebie znaleźć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...