Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Drizzt_PL

Ciekawe mmorpg bez miesięcznego abonamentu.

Polecane posty

Nie zachęcam nikogo do grania na Noobwars. Dużo tam POlakoów fakt. Ale

1. admini są przychylni jednemu ally (KoK)

2. było oblężenie jednego zamku, który jest w posiadaniu KoK. Zapisy były takie atak:10 klanów, obrona 2. Admin wymyślił sobie 1 godzine rpzed siege, ze dopisze klany na obrone, które będą chciały.

3. Samo siege wyglądało tak. do obrońców dołączyło kilka klanów sprzymierzonych z nimi. NIe dość, że w momencie rozpoczęcia oblężenia nie zostali teleportowani po za teren oblężenia to dodatkowo mogli rezować sie na polu bitwy, czego klany atakująće nei mogły.

4. Stawianie flagi wyglądało tak, że w pierwszym momęcie liderzy klanów nei mogli postawić flag. Okazało się, że teren wokół zamku jest tak zbugowany, że trzeba szukać odpowiedniego miejsca. Skoćńzyło się to tak, że obrońcy wybili wszystkich atakujących, którzy nei mogli respownować się przy flagach, bo ich nei było, o rezie też można było marzyć

5 Levelowanie smoka. Wielu korzystało z buga, takiego, ze jeśli gracz nie bił mobka tylko jego smok, to cały exp dostawał smok. Wtedy szybko możnabyło mu nabić lvl. Jednak za to był ban na jakieś 2 miesiące. Jeśli ktoś podsunął screen do admina. Okazało sie, że lider KoK też korzystał z buga w levelowaniu smoka. NO i co ban?..... Nie no skąd. Zmiana regół. Teraz można levelować smoka bugiem, ale koszt przerobienia go na stridera 33.3kk. No niektózy moga mieć bana niektórzy nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja mam kilka pytań:

1. Czy GW lub Lineage 2 ma szanse pójśc na moim kompie (tzn. działać płynnie)?? Moja Konfiguracja to geforce FX 5600, Pentium 4 2,6, 512 ram i 128 kbps :?

2. Jeśli nie to jest jakiś ciekawy, darmowy MMORPG poza Tbią? Najlepiej podobny z rozgrywki do Lineage II^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał polecić MMORPG www.wodmmorpg.prv.pl/ gierka jest oparta na papierowych systemach "Wampira" "wilkołaka" i "maga" + śmiertelnicy na zasadach z "wampira". POdręczniki drugoedycyjne. Brak grafy odgrywa się tekstowo, są Mistrzowie gry, klany, septy, firmy praktycznie zero ograniczeń co do tworzenia postaci oraz jej prowadzenia. Zaczyna się śmiertelnikiem ale za dobra grę można otrzymać status nadnaturala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twórcy "Shadowbane: throne of oblivion" postanowili w obliczu dominacji WoW uczynić to MMORPG całkowicie darmowym. Natomiast informacje w sieci o bezpłatnym 10-dniowym czy 25-dniowym trialu, po ukończeniu którego trzeba przesiąść się na płatne konto są jedynie wynikiem braku aktualizacji niektórych stron. Jeśli się mylę, niech ktoś poprawi. ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym szczerze mógł polecić Club Pinguin (czy jakoś tak nigdy nie moge zapamiętać jak się pisze pingwin :oops: )

No i jeszcze Guild Wars z tym, że trzeba go kupić (co się bardzo opłaca bo gra jest czadowa) ale potem nie płacisz abonamentu.

No i wyżej wymienione TheCrims (www.thecrims.pl). Chodzi o to, że jesteś gangsterem i napadasz sobie na różne obiekty publiczne (za jednym kliknięciem myszki) kupujesz narkotyki, i jeśli chcesz łatwo zarobić bawisz się w alfonsa i masz burdele z dziwkami (no gra jest od +18 lat, to wszystko co napisałem wiem od kolegi... serio... no naprawdę.... nie kłamie... :wink: )

Według mnie chyba najfajniejsza gra którą można sobie ściągnąć i nie płacić abonamentu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znalazłem fajnągierkę MMO o nazwie Voyage Century. Jeśli oglądaliście obie części Piratów z Karaibów a Port Royale i Sid Mayers Pirates ukończyliście na wszystkie możliwe sposoby i nadal czujecie niedosyt, to ta gra jest odpowiedzią na wasze potrzeby. Stańcie się kupcem, piratem lub korsarzem i przemierzajcie 7 mórz w poszukiwaniu bogactwa i chwały.

A tutaj link do strony głównej:

http://www.voyagecenturyonline.com/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej obstaje przy Eternal Lands

Eternal Lands to nie MMORP gdzie ciągle wymachujemy mieczem. Chcesz być wojownikiem, magiem, rzemieślnikiem, handlarzem, jubilerem, alchemikiem to coś dla ciebie.

Instalka waży niepełna 30 MB ale niech nie zwodzi was jej wielkość bo gra ma przyjemną oprawę wizualną. Wejdźcie na stronkę i zobaczcie screeny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, jak wiecie do nowego CDA dołączony zostanie minipet do Guild Wars. Czy fani którzy nie posiadają tej gry mogliby wyslac mi nipotrzebne im kody do Asury?? Wiem że jestem nieco bezczelny lecz bardzo chcialbym sie troche wzbgacic w tej grze. Z gory bardzo dziękuje. (maziak00@o2.pl)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...