Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Drizzt_PL

Ciekawe mmorpg bez miesięcznego abonamentu.

Polecane posty

atlantica online - ciekawy system walk (jak szachy tylko bardziej hmm ciekawie)

ciekawy system pvp

system guildi (zbuduj wlasne miasto;p)

zmiejszona rola grindu

kierowanie do 9 najemnikami z okolo 15klas postaci kazda ma unikalne umiejetnosci)

rappelz e5 - świetnie klimatyczna gra polegajaca raczej na grindzie ale grindzie zrealizowanym w perfekcyjny sposob

rozbudowany system peow (bardzooo rozbudowany)

okolo 15klas postaci w 3 raasach a kazda sie rozni znaczaco

gra porownywalna do L2 tylko ze bezplatna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

780 mega instalki to imho mało, najczęściej oznacza to grę słabo rozwiniętą i niezbyt dopieszczoną w aspektach grafy oraz audio. Zwłaszcza, że minimalnym łączem, które pociągnie mmorpg'i bez większych problemów (512), ściągnąć się to da w 3,5 godziny. 12-Sky z tego co widzę ma niezgorszą grafę, czyli mnogością rozwiązań grzeszyć nie będzie. Ja tam zawsze sprawdzam giery mające instalki od 1,5 giga wzwyż :)

http://12sky.bloog.pl/ - moze ta stronka pomocna się okaże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w to chwilę i przestraszyły mnie niesamowite lagi. Usunąłem krótko po tym. Szczerze polecam natomiast Exteel - nie jest to rpg, a shooter z jego elementami, ale gra przednia. Problem tylko w tym, że gracze z itemkami za kaskę są nieporównywalnie lepsi od tych zwykłych - skill się w takim starciu nie liczy. Ale większość gra bez NCcoinów (waluta w grze dostępna tylko za realną opłatą) i dzięki temu można się pobawić całkiem miło.

http://www.exteel.com/us/

- a tu macie trailerek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, pomóżcie. Mam pytanie co do gry Dark Eden (gra gości od Silkroad'a). Mianowicie czy za granie w tą grę trzeba płacić abonament, czy nie? Szukałem na googlach to tu pisze że trzeba, a tam że nie trzeba itd. Żadnych konkretów. Na oficjalnej stronie gry też nic nie mogę znaleźć. Jak ktoś wie coś na ten temat to niech napisze niezwłocznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2Moons nie, ale grałem w Dekaron'a. A jest nic innego jak europejskie wydanie 2Moons. Powiem dość krótko: gra bardzo fajna. Nie będę wypisywał, klas ani żadnych statystyk gry bo to wszystko można znaleźć na necie.

Na początek grafa. Nie da się ukryć że nie jest najlepsza. Dosyć rozpikselowane tekstury mogą straszyć. Ale jak włączy się wszystkie detale na max, plus wszystkie bloom'y i reflection'y to można grać bez specjalnego obrzydzenia.

Rozgrywka. Typowy grind. Questów nie jest za dużo, więc większość gry spędzimy na tłuczeniu wszelakich potworów. Dla mnie ogromnym plusem jest to że grind jest bardzo dynamiczny. Nie walczymy minutę z z jednym mobem. Dwa skille, trzy ciosy i idziemy dalej. Przez to gra nie nudzi się za szybko.

Dalej. Przede wszystkim co rzuca się w oczy to IMHO świetny klimat. W przeciwieństwie do większości produkowanych obecnie MMO jest dość mroczny. Nie uświadczymy tu bajkowych postaci i nie będziemy tłuc różowych grzybków :P. Moby to wszelakie zombie, szkielety, demony, mroczni rycerze itp. Walka jest bardzo krwawa (ale nie za bardzo) a NPC często nie przebierają w słowach używając często niecenzuralnych słów. Ogólnie za klimat wielki plus.

Dość istotną moim zdaniem wadą jest wolne expienie na wyższych levelach. Jeden poziom można bić nawet 2/3 dni (a zaczyna się to od ok. 20 lvl'a, więc dość wcześnie). W party idzie trochę szybciej, ale i tak moim zdaniem można by było dać trochę wyższy rate. Denerwujące jest również że w grę gra sporo noob'ów, więc syndrom "gold plz", namolne wyzywanie na duel'a i PK są dość częste (ale to raczej wada wszystkich darmowych MMO).

Ogólnie jednak grę polecam. Gra warta jest przynamniej przetestowania. Jakbyś chciał jakieś konkretne informacje to pisz na tym forum. Postaram się odpisać w miarę możliwości.

A ja mam pytanie co do gry Ran Online. Grał ktoś może w to? Co możecie mi ewentualnie powiedzieć o tej grze?

[EDIT]

Mam sprawę. Szukam dobrego, darmowego MMORPG. Warunek jest taki, żeby gra miała mroczny klimat. Znudziło mi się już bieganie ludkami z wielkimi głowami i tłuczenie zielonych drzewek i szarych kotków w świecie kolorowym jak książka pierwszoklasisty. Chętnie zagrałbym w grę z mroczną, ponurą atmosferą (jakieś dark fantasy). Od razu zaznaczę że odpadają gry: Age of Conan (abonament), Dekaron/2Moons (z niewiadomych przyczyn komp mi się resetuje kiedy próbuje to włączyć. BTW jakby ktoś wiedział jak to naprawić to też pisać), Requiem: Bloodymare (wymagania nie puszczają :( ), DarkEden (grałem). Nie mniej chodzi mi o grę w takich podobnych klimatach. Jakby ktoś coś wiedział to pisać niezwłocznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powiedzieć czy Anarchy Online jest w ogóle warte uwagi? Gdzieś coś o nim czytałem i widziałem że ma nieco "inne klimaty" iż reszta MMO.

I swoją drogą, sam nie grałem więc nie kierujcie do mnie pytań. RF Online(pełna nazwa Rising Force Online).

http://www.rf-onlinegame.com/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm....może byście przedstawili swoje TOP 3 MMORPG uzasadnieniem?Mama zamiar zagrać w jakiś tytuł ,ale wybór jest taki,że....gra która będzie się najczęściej powtarzać wygra :) .

PS.Nie podawajcie sklepowych MMO(np. GW).

PS2.Co sądzicie o Metinie 2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

Cabal Online

2.

Cabal Online

3. I tu bębny bo totalny zaskok dla wszytskich

też Cabal online

Ta gra zdetronizowała wszystkie jakie znam darmowe.!!

Ta gra ma coś wspaniałego.Klimat i fabuła to coś dla mnie fajnie wykreowany świat.Z jednej strony drzewce i ogromne komary(:D) a z drugiej strony mechaniczne roboty i pieski(:D).Raz zerwałem z ta grą żeby poszukać innej jednak żanda mnie nie wciągneła tak jak ..Ma wspaniałego gameplaya.Postacie dla mnie fajne duża różnorodność ale nie za dużo bo co za duzo to nie zdrowo.Częste eventy,także udział GMów jest duży.To jeydna gra w której widać jak GM przebiega przez ekran kilkanaście razy w ciagu gry.Także pojazdy(deska i motorek) przyciąga.Ogólnie polecam giere.Btw jak będziesz patrzył na YT to możesz znaleźć stare filmiki z przed update one są kapke inne.

PS2 Metin2 jest lipny THE END

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz:

1. Ran Online - Gierka dość mało popularna w Polsce. Idealna propozycja jeśli masz dość światów fantasy. Jeśli jesteś miłośnikiem anime to gra zaliczy kolejnego plusa. Akcja gry rozgrywa się bowiem... na terenie szkolnych kampusów :D. Poważnie. Na początku wybieramy sobie szkołę do jakiej chcemy należeć, potem tworzymy postać. Do wyboru cztery klasy: fighter, swordsman (tyle że walczy drewnianym mieczem :P ), archer i jakiś caster (nie pamiętam nazwy). A potem walczymy. Jako teren działań mamy okolice naszej szkoły: parki, ulice, parkingi itp. Jako moby występują przeróżni gangsterzy, chuligani i bandyci (później podobno zombie, ale jeszcze tam nie doszedłem). Gierka jest dość stara, przez co grafa nie zachwyca. Również interfejs jest mało intuicyjny i szczerze powiedziawszy niewygodny. Ale da się przyzwyczaić. Gra nadrabia za to ilością questów, ekwipunku i skilli. Jest ich naprawdę dużo. Polecam.

PS: Dla zainteresowanych: są dwa oficjalne serwery gry: malezyjski i filipiński. Osobiście polecam grę na http://ran.myrosso.com/

2. Dekaron/2Moons - gra przyciągająca przede wszystkim klimatem. Z zabijanych mobów tryska krew, a

NPC sypią wulgaryzmami w wypowiedziach. Idealna gra dla których większość MMORPG jest zbyt cukierkowa. Pomijając aspekty klimatyczne, gra to jeden, wielki grind. Questów nie ma za dużo, ale za to potworów - masa. Podoba mi się to że mobki się nie powtarzają, tzn. nie spotkamy takich samych szkieletów na różnych poziomach i w różnych miejscach. Podoba mi się również że nie ma wyznaczonego miejsca do grindu na aktualnie posiadany poziom. Z reguły mamy wybór pomiędzy kilkoma terenami działań. Ilość przedmiotów i skilli nie zachwyca, ale nie można też narzekać na ich niedobór. Jest ich po prostu wystarczająca ilość. Za wadę można uznać brak możliwości stworzenia swojego avatara od podstaw, przez co dość często spotykamy się z efektem "ataku klonów". Podoba mi się za to opcja ulepszania broni. Jest podobna do tych z Diablo czy z Sacreda. Mianowicie W niektórych broniach mamy "dziury" na wszelakie diamenty i kryształy dodające nam różne efekty. Ewentualnie takie "dziury" można wykuć u kowala, jednak jest to dość kasochłonne i nie ma pewności że operacja się powiedzie. Reasumując - polecam tę grę fanom dość mrocznych mmorpg i fanom grindu.

3. Cabal Online - Sam w tą grę nie grałem, jednak napatrzyłem się jak gra mój brat :). Napiszę krótko: bardzo ładna grafika, dużo efektownych skilli, masa potworów do ubicia. No i jeszcze jedna rzecz, dla niektórych na pewno zaleta - gra naprawdę dużo polaków.

Dopiszę tylko jeszcze że nr.3 to moje aktualne "widzimisię". Za 10 minut może tam być inna gra. Niemniej dwie pierwsze pozycje polecam :D

EDIT

A Metina2 nie polecam. Gra jest naprawdę słaba. Wolno się leveluje, jest mało przedmiotów i skilli, questy są jakieś takie... nudne i sztuczne itp. itd. Jedyną zaletą jaką dostrzegam w Metinie to to że jest po polsku. Wynika z tego jednak pewna wada - gra baardzo dużo noobów i "dzieci neo" których jedynym hobby jest uprzykrzanie życia innym graczom nachalnym zapraszaniem do party, podkradaniem dropa i proszeniem o golda. Jest naprawdę dużo lepszych gier niż Metin...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Archlord:

+świetna grafa

+ci ktorzy płacą realną kase nie maja zbyt duzej przewagi

+klimat i wielkość świata

-instalka (1GB)

-żeby mieć archlorda trzeba spędzić wiele miesięcy

-bez gildii gra nie daje tyle przyjemności

2.The Empires of martial Heroes:

+świetny świat

+lepszy od metina

+wyważenie postaci

+-grafika

-ci którzy płacą realną kase mają znaczną przewage

3.War rock

+najlepszy darmowy MMOFPS

-za darmo są tylko 2 mapy :(

ewentualnie Combat Arms

+bija war rocka na głowę

-na razie tylko Stany i Australia (europa wkrótce)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie lineage 2. Otóż gra ta ukazała się niedawno w platynowej kolekcji, i nic nie napisano na temat, czy trzeba płacić miesięczny abonament, czy nie. Taka informacja była tylko przy guild wars. Czy ktoś móglby mi powiedzieć czy gra ta ma abonament czy nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Cabal Online- bardzo ,ale to bardzo wciągająca gra jak w to gram muszą mnie siłą odciągać od komputera :D. wspaniała grafika, muzyka- po prostu cud miód i orzeszki ,czasami włączałem gre żeby tylko posłuchać muzyki ,grywalność-patrz powyżej , w grze każda klasa postaci ma odmienne skille a jest ich z 40 . Jedyne co irytuje w grze to wbijanie skilli czeka cie nie lada wyzwanie ,tygodniami musisz siedzieć żeby wbić odpowiednie skille a ich do wbicia ponad 500.

2.World of Warcraft - grasz za darmo tylko na prywatnych serv taka sobie grafika mnie niestety sie nie podoba . umiesciłem wowa na 2 miejscu ponieważ nie miałem innej konkretnej gierki na oku.

3.Silkroad-nie dużo o niej wiem widzialem srreny-grafika niczemu sobie i skille nie takie marne, rozległy wybór postaci.

Kaszanka

Metin2-co tu dużo mówić, ogromna kupa.Grafika-do [beeep] ,grywalność-do [beeep] , dźwięk- troche tam coś brzdęka w tle, beznadziejne 4 skille dostepne dopiero od 6 lv. Ocena końcowa wielka kupa.

I jeszcze jedna kupa Tibia- przy tej grze grafika z pierwszego pacmana to jak serius sam do crisisa beznadziejna grywalność, nie masz nawet marzyć o dźwięku w tej grze i wszedzie 1lv'e będą cie wyzywać od noobów nie wiadomo dlaczego o i jeszcze jedno na każdym kroku możesz spotkać gm'a, mało tego po tygodniu możesz sam nim zostać jak długo grasz.ocena końcowa patrz przy tytule

Zapoznaj się z regulaminem forum i licencją WoWa. Gra na prywatnych serwerach to piractwo, a to z kolei jest przestępstwem. Otrzymujesz upomnienie słowne.-m(s)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest "fajny" mmorpg.

Moje wymagania:

Sterowanie WSAD-em (a nie tak że się klika myszką gdzie się chce iść)

Takie coś jak w WoWie, że można tańczyć itd (interakcja z graczami)

Grafika nie odstrasza

Instalka nie większa niż 500mb.

Dużo polaków na serwerach.

Klimat

Grywalność

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...