Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Drizzt_PL

Ciekawe mmorpg bez miesięcznego abonamentu.

Polecane posty

Gra nie ma zbyt dobrej grafiki :blink: Są cztery rasy ludzie,Elfy,mroczne elfy,Dekan i Dhan.Można lowic rybki, jest crafting.No i duzo PvP

P.S Interfejs tej gry jest okropny i niewygodny

Niestety masz trochę nieaktualne informacje bo ras jest już 6 (swoją drogą napisałeś 4 a wymieniłeś 5. A 7 jest już podobno w drodze - Giganty) :P. Interfejs jest faktycznie okropny i nieintuicyjny, ale można się przyzwyczaić. Grafika może nie jest najlepsza, ale przynajmniej gra nie ma jakiś niesamowitych wymagań sprzętowych. A na max detalach wygląda naprawdę znośnie. Niestety gra po kilku dniach robi się potwornie nudna. Praktycznie cała gra to jeden wielki grind (aczkolwiek większość darmowych MMORPG na tym właśnie polega). Początkowo expi się bardzo szybko, jednak później jest to potwornie nudne. Wszystkie questy polegają na zabiciu X potworów, ewentualnie pozbieranie z nich jakiś przedmiotów (z potworów, a jakże). Jest co prawda kilka questów w których musisz dojść do innej postaci ale małe to urozmaicenie. Nie podobał mi się również fakt że nie ma wyboru klasy. Co prawda klasy jako takie są, ale są one przypisane do rasy np. człowiek to tylko warrior, a półelf tylko hunter itd. Gra nie zachwyca również ilością przedmiotów. Jest kilka setów zmienianych co ok. 10 leveli i to wszystko. Z tego co rozmawiałem z ludźmi grającymi w to dłużej to później nie ma też zbytniego zróżnicowania w unikatach. Ale gra ma też plusy, żeby nie było. Dla niektórych plusem na pewno będzie duża liczba polaków na serwerach, dlatego znalezienie polskiej gildii nie wymaga zbyt dużo wysiłku. Jest też dość rozbudowany system petów i mountów. O różnych craftingach, enchantingach itp. nie napiszę bo grałem zbyt krótko żeby to poznać. Reasumując: gra jest dobrym i darmowym klonem Lineage 2, ale nie ma w niej absolutnie nic oryginalnego i odkrywczego. Zwykły, przeciętny darmowy MMORPG.

-->Mumia

Jakbyś sobie przypomniał nazwy tych MMO w japońskich klimatach to napisz niezwłocznie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi ci o Rohana to ja też mam 1 MB i ściągałem z FileFront. Grę miałem po niecałych 6 godzinach, także warto spróbować. Tylko do tego musisz doliczyć wszelkie patche i update'y, czyli kolejną godzinę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sword of the New World - to jest takie troche japońskie troche europejskie- tylko nie pamietam czy sie abonament płaci (chyba tylko w premium ale sprawdz)

Rohan Online - to jest wymienione (to takie połączenie chinczykow i japoncow {wydane przez japoncow})

Lineage 2 - ale legalne serwery trzeba płacic ale jest od groma pirackich (ale kiepskie)

Endless Online-tak nawet nawet gierka

Dragon Raja- tego nie wiem kolega powiedział że fajne i w klimatach japonii(hehe ja mu ufam ;))

GoonZu Online-to poza kategoria fajne i zabawne polecam

jeszcze ci napisze bo narazie nie pamietam wiecej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mythwar Online

Myth War Online to gra z gatunku MMORPG, której fabuła zabiera nas do starożytnego świata fantasy, rządzonego przez cztery frakcje: ludzi, centaurów, magów i cyborgów. Gracze mogą tam tworzyć organizacje i gildie liczące do 100 członków. Grupy takie mają możliwość uczestniczenia w cotygodniowych ?walkach klanów? organizowanych przez Mistrza Gry. Klan który wygra, przejmuje kontrolę nad kolejną częścią wirtualnego świata i zwiększa swoje możliwości w rekrutowaniu większej ilości osób. To właśnie walki o wpływy gildii na terenach królestw (prócz rozwijania postaci swojego bohatera), są główną atrakcją w Myth War Online.

Podczas rozgrywki, gracze wykonują przeróżne zadania (questy), zbierają przedmioty, zdobywają złoto i doświadczenie. Standardowo maksymalnie postać osiągnąć może 100 poziom rozwoju, ale autorzy pozostawili ?furtkę? w postaci reinkarnacji, która pozwala na przekroczenie tej granicy. Co więcej, w świecie Myth War możemy mieć własnych podwładnych (m.in. demona, smoka, nieumarlaka itp.), którzy pomagają nam podczas walk. Osobiście też opiekujemy się nimi i dbamy o rozwój ich umiejętności: siły, energii, inteligencji i zręczności. Gracze mogą również wiązać się w pary, a skonsumowanie małżeństwa owocuje narodzinami potomka. Twórcy programu zadbali też o takie niuanse jak wpływ warunków atmosferycznych na walkę przy użyciu broni oraz magię, jak np. nieużyteczność czarów miotających błyskawicami podczas burz i szkwałów. Same potyczki są dość dynamiczne, dzięki zastosowaniu systemu ATB (Active Time Bar/Battle), łączącego elementy walki w czasie rzeczywistym i w turach.

Oprawa wizualna Myth War Online zrealizowana została w mangowym stylu. Świat gry przedstawiony jest w dwuwymiarowym środowisku z ręcznie malowaną grafiką.

by www.gry-online.pl

____________________________________________________

http://mw.igg.com/ - oficjalna strona gry.

http://mw.igg.com/modules/download/picture...load_gamescreen - screeny z gry (aż 73 stronki).

http://mw.igg.com/active/video/ - filmiki nakręcane przez innych graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sword of the New World - to jest takie troche japońskie troche europejskie- tylko nie pamietam czy sie abonament płaci (chyba tylko w premium ale sprawdz)

Rohan Online - to jest wymienione (to takie połączenie chinczykow i japoncow {wydane przez japoncow})

Lineage 2 - ale legalne serwery trzeba płacic ale jest od groma pirackich (ale kiepskie)

Endless Online-tak nawet nawet gierka

Dragon Raja- tego nie wiem kolega powiedział że fajne i w klimatach japonii(hehe ja mu ufam ;))

Wszystko fajnie, ale mi chodzi o grę w klimat stricte japońskich. Samurajowie, ninja, shogunowie, katany, shurikeny itp. itd. Większość gier które podałeś faktycznie maja japońskie korzenie, ale oprócz faktu że w niektórych z nich jako jedna z broni to katana, to niewiele je z Japonią łączy. Ale mimo wszystko dzięki za zainteresowanie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale mi chodzi o grę w klimat stricte japońskich. Samurajowie, ninja, shogunowie, katany, shurikeny itp. itd. Większość gier które podałeś faktycznie maja japońskie korzenie, ale oprócz faktu że w niektórych z nich jako jedna z broni to katana, to niewiele je z Japonią łączy. Ale mimo wszystko dzięki za zainteresowanie

Metin 2, nic więcej nie znam. Gra jest po polsku, ale niestety jest moda na dodawanie nieznajomych do listy kolegów no i od czasu do czasu może biegać za tobą jakiś facet i wysyłać zaproszenia, ew. psuć "bicie" questa. W grze nie ma ogólnej nazwy: "katana" itp, ale ma wiele z japoni, np. potwory, klasy (sura, wojownik, szaman i ninja).

http://www.metin2.pl/

ew. angielska stronka gry, zdecydowanie ładniejsza :):

http://www.metin2.us/link.htm

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale mi chodzi o grę w klimat stricte japońskich. Samurajowie, ninja, shogunowie, katany, shurikeny itp. itd. Większość gier które podałeś faktycznie maja japońskie korzenie, ale oprócz faktu że w niektórych z nich jako jedna z broni to katana, to niewiele je z Japonią łączy. Ale mimo wszystko dzięki za zainteresowanie :D

Twelve Sky

Sho online

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tyle że te wszystkie gry rozgrywają się w Chinach. A mi chodzi o gry w Japonii. Rozumiem że dla zwykłego śmiertelnika różnice pomiędzy Chinami i Japonią są znikome, jednak ja jestem wręcz fanatykiem Japonii feudalnej. I coś mi się zaczyna wydawać że gry moich marzeń po prostu jeszcze nie stworzono. Trudno. Nie można mieć wszystkiego. Ale dzięki za chęci :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jest też parę gierek (nie mmo) o Japoni, ale nie są to raczej RPG, a zwykłe gry Akcji ("bijatyki"), np. Onimusha 3, albo Dynasty Warriors, ale z tego co czytałem gry nie są najlepiej oceniane (warto wydać pieniądze dla eksperymentu ? raczej nie!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg to nie japonia ale nie zajmujmy sie 1 osobą

Zajmujemy się tymi którzy o coś pytają. A jak narazie to tylko ja pytam :D

jest fajne,klimat ma fajny i ogółem ujdzie grafa tylko troche za stara ale da sie grać

Jeśli piszesz o DR to faktycznie trochę racji masz. Ale nie napisałeś o jednej, największej wadzie tej gry. Kolosalnej przepaści pomiędzy graczami posiadającymi premium, a tymi co grają na zasadzie F2P. Bez premium nie masz dostępu do najlepszych skilli i itemów. Nie możesz też wejść do niektórych lokacji, dokuczliwe to jest zwłaszcza na wyższych levelach (zakładając że do wyższych leveli dojdziesz bo XP oczywiście też się mniej dostaje niż z premium). W PVP nie masz najmniejszych szans z gościem posiadającym premium, bo nawet najgorsze itemy, które powinny być takie same gość z premium ma lepsze (taki zwykły dagger ma powiedzmy dmg 1-5, a ten z premium 3-12). Większość ludzi chwali dużą liczbę broni i zbroi ale tak naprawdę to bez premium nie będziesz miał dostępu nawet do połowy z nich. Reasumując: Grać można, ale po co. Jest mnóstwo lepszych, całkowicie darmowych MMO w których wcale nie trzeba nic płacić aby coś osiągnąć. DR próbuje udawać grę F2P ale tak naprawdę bez abonamentu gra jest udręką.

Ale przez te dyskusje (głównie z powodu japońskich MMORPG których tak usilnie szukam) zrobił się nam ładny offtop.

Zatem niniejszym chciałbym polecić grę Scions of Fate. Jest to gra firmy która wydała m.in Hero Online i Holic. Gra na pierwszy rzut oka nie posiada w sobie nic czego nie widzielibyśmy w innych grach MMO. I moim zdaniem właśnie prostota jest jej największą zaletą. Nie ma tu jakiś skomplikowanych relacji polityczno- ekonomicznych jak w większości nowo wydawanych gier. Zwykły grind, robienie questów, zbieranie przedmiotów, enchantowanie itp. Bardzo ciekawą opcją jest możliwość posiadania swojego ucznia. Na wyższych poziomach możesz przyjąć początkującego gracza "pod swoje skrzydła". On będzie miał dostęp do większej ilości questów i treningu (szybsze doświadczenie. Podobno bo sam niczyim uczniem nie jestem i nie wiem :P), a master będzie miał przydział ze zdobywanych przedmiotów i doświadczenia. W grze jest 6 klas postaci m.in. Bladesman, Healer, Archer itp. Przy czym sposób wyboru płci jest dość ciekawie zrobiony, a mianowicie mamy postać takiej płci, jaką wybraliśmy przy rejestracji konta. Po 25 lvl (albo 35, nie pamiętam dokładnie) wybieramy czy chcemy opowiedzieć się po stronie dobra (Order) czy zła (Chaos), a co jakiś czas organizowane są wojny stron. O rzeczach tak oczywistych jak gildie (w tym przypadku House'y) nie będę pisał bo oczywiście występują. Gra nie posiada rewelacyjnej grafiki, ale przez to ma nieduże wymagania sprzętowe. A przez mangowo-bajkową stylizacje nie zwracamy szczególnie na to uwagi. Właśnie. Stylizacja jest tym co wielu zapewne weźmie za wadę. Gra wygląda jak np. FlyFF czy Tales of Pirates. Mi to osobiście nie przeszkadza (nawet mi się podoba).

Zresztą najlepiej wejść na stronę gry i zobaczyć jak to wszystko wygląda: http://fate.netgame.com/ . Ja tylko polecam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do Scions of Fate ze screenów podobne strasznie do Martial Heroes choc MH ciekawsze jest(zagraj)

Mi ta gra masakrycznie przypomina Flyff, takie same dzieciaki kreskówkowe biegają i biją moby.

edit:

Mam pytanie, czy znają państwo jakąś dobrą grę wyścigową online (wyścigi mmo), jest kilka tytułów na necie, które kiedyś widziałem, ale ni cholory przypomnieć mi się nie mogą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja wysunę swoje pytanie. Od jakiegoś czasu mam chrapkę na EVE Online. Nie powiem - strasznie kręcą mnie gry typu Space Combat-Sim. Jednak na tą chwilę chciałbym sprawdzić coś lżejszego. A więc: czy są jakieś MMO Space Combat-Simy bez potrzeby płacenia? Gry przez przeglądarkę mnie raczej nie interesują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...