Skocz do zawartości
Smuggler

The Elder Scrolls (seria)

Polecane posty

Krasnoludzkie łuki.

Załaduj się do jakichś Dwemerskich ruin, wyzbieraj wszystko co nie jest przykręcone do podłogi, przetop, wykuj łuk i ulepsz.

Dwemerski metal pojawia się w sklepach już od 6-go poziomu i jest stosunkowo tani (30zł), na każdy łuk potrzeba tylko 2-ch sztabek + ewentualnie jedna do ulepszania, a bazowa cena samego łuku to 270szt. Normalnie perpetum mobile.

Jedyna wada to to, że musisz mieć perka na kucie krasnoludzkich broni i pancerzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znacie może jakieś mody, które wprowadzają prawdziwą wojnę do Skirym? To znaczy podczas podróży możemy trafić na losowo generowane bitwy między legionem, gromowładnymi, nieumarłymi czy innym paskudztwem?

Możesz spróbować WARZONES dla Skyrima. Tłumaczenie, fix po patchu 1.8. Sam nie korzystam, bo gryzie się z DFB Random Encounters

Edytowano przez kireta
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wymienić z nazw. Nie chce mi się kopiować linków:

Ritual Armor of Boethiah - pancerz Boethiah, zajedwabisty

Immersive Armors - kompilacja pancerzy

Immersive Weapons - kompilacja broni

Dance of Death - skrypt poprawiający killcams

skyUI (wymaga SKSE) - nowy, lepszy interfejs

SKSE - rozszerza skrypty

Wrye Bash - optymalizuje mody

BOSS - to samo co wyżej, robi poprawną Load List

Moonpath to Elsweyr - quest dodający podróż do krainy Khajiit

JaySus Swords - kompilacja uzbrojenia

Mody z profilu InsanitySorrow - uzbrojenie i retekstury

To tyle. W razie niejasności, zapraszam na PW lub tutaj.

Wiwat dziewięćsetny post.

Edytowano przez TimeX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKSE to jakieś 400KB, a SkyUI to ok 1MB.

Cała instalacja SKSE to wypakowanie zawartości archiwum i od tego momentu uruchamianie gry przez skse_loader.exe (można sobie dodać dod Steama jako "dodaj grę spoza Steam"), a SkyUi polecają instalować przez NMM.

Nie widzę na stronach tych modów jakichś specjalnych instrukcji użytkowania czy innych wymagań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W Skyrim gram już dość długo, jednak jakiś czas temu rozpocząłem grę jalo zabójca i wstąpiłem do gildii złodziei i mrocznego bractwa dla których wykonałem główny wątek fabularny. Zostały mi tylko w gildii złodziei zadania poboczne kradzierze itp a w bractwie zlecenia zabójstw od Nocnej Matki i Nazira. I tutaj mam pytanie. Czy warto wykonywać te zadania? Bo pomimo że nagroda za nie nie jest zbyt wysoka to może po wykonaniu wszystkich dostaje się coś wartego uwagi? Czy te zadania nigdy się nie kończą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poboczne zadania w gildii złodziei warto wykonywać, gdyż po wykonaniu kilku otrzymamy specjalne zlecenia. Nie chcę spojlerować, ale ma to związek z odbudowywaniem pozycji gildii w różnych włościach Skyrim. Co do zadań z Mrocznego Bractwa, to te nie dają nam raczej nic wyjątkowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście podać jakiś mody, który bardziej urzeczywistnia ekonomię świata? Czyli za superduper wypasiony miecz będziemy mogli wziąć 4000 sztuk złota a nie 70, albo taki mod, który sprawia że kupcy mają nieskończenie wiele(albo bardzo dużo) pieniędzy aby ten sprzęt od nas kupować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znacie mod który sprawiłby że kraina jest "żywsza"? Czyli krainę przemierzają karawwany kupieckie, gdzieś widać oddział żołnierzy patrolujący teren itp.

Bym zapomniał, jeszcze szukam mody który doda dużo(OGROMNIE DUŻO) nowych potworków,wśród których znajdą się i "papiery" i potężnie cosie, jaki polecacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arlekin

W gildii złodziei po wykonaniu zadań (od Delvina i tej kobiety) dostajesz ciekawą nagrodę. Po wykonaniu iluś questów w danym mieście (możesz wybrać sobie np. Białą Grań i robić zadania tylko tam - resztę odrzucać) dostaniesz trochę większy quest, lekko fabularyzowany. Po jego wykonaniu do gildii wprowadzi się kupiec. Robisz później to samo w następnych miastach i po zaliczeniu wszystkich dostajesz (podobno) pancerz mistrza gildii.

Edytowano przez Mysquff
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dzisiaj "Dawnguard'a". Wszystko z powodu nowego rozszerzenia, tj. "Dragonborn'a". Nie uśmiecha mi się czekanie, nie wiadomo jak długo na wersję GoTY, zanim zagram w ten, podobno b. udany dodatek (jest już recka na GoL'u gdyby ktoś był takową zainteresowany).

"Dawnguard" starcza ponoć (o ile robimy wszystko co jest do roboty) nawet na 20-25 godzin, (zacny wynik), a "Dragonborn" rzekomo na kilkadziesiąt. Poza tym przenosi nas do prowincji Morrowind (i oddaje do naszej dyspozycji całą wyspę), co dla mnie stanowi gigantyczny atut. Zresztą rzecz wygląda niezwykle sugestywnie. Przyjemny klimacik, nie powiem.

Dlatego postanowiłem nie czekać na edycję zbiorczą i oba pakiety zamówić możliwie najszybciej. Wiadomo że wersja pc zadebiutuje na początku stycznia i tutaj pojawia się pytanie... Co z polskim wydaniem? Wiadomo, kiedy Cenega nas takim "obdaruje" ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...