Skocz do zawartości
Smuggler

The Elder Scrolls (seria)

Polecane posty

Denerwuje mnie, że gdy noszę dwie bronie mój bohater ma przy sobie tylko jedną, a drugą wyjmuje z powietrza - jest na to jakiś mod?

Czy istnieje mod, na umieszczanie pochwy jednoręcznego miecza na plecach (coś jak w Wiedźminie)?

Czy jest jakiś mod, który doda ładne, ale zarazem mocne zbroje? (Daedryczne i smocze pancerze wyglądają okropnie)?

Obecnie mam tylko wgrany mod na smocze bronie i zwiększenie statystyk smoczych zbroi (z tym że teraz, aby je wykuć potrzebny jest też diament bez skazy)

Chciałem zainstalować podmianę interfejsu, ale jest do niej wymagany Skyrim Script Extender, który nie działa po najnowszym patchu. Można jakoś wprowadzić ten mod bez SKSE?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak jak mnie, nie podobają wam się najlepsze zbroje w Skyrim to mam dla was świetnego moda - Lord Armor. Cały zestaw Lorda do wycraftowania. Wygląda on pięknie, a w dodatku mamy po kilka wersji butów, zbroi (z peleryną lub bez), hełmu (kaptur, hełm z kapturem, pełny hełm) - coś wspaniałego. Set ten ma staty daedrycznego i jest ofc ciężkim pancerzem. Jesli preferujecie lekkie zbroje, to analogicznym do tego moda jest Scout Armor. Na prawdę polecam.

Dodatkowo nie wyobrażam sobie teraz gry bez Dovahkiin Hideout, zapewne był już on w temacie wspominany, ale na własnej skórze przekonałem się jaka to genialna sprawa. Ogromna kwatera, z wszelakimi dobrami - wszystko dla kowala, stoły do zaklinania, alchemii, manekiny na zbroję, stojaki na miecze, potężna biblioteka - Spełnienie marzeń każdego Smoczego Dziecięcia.

W trailerze do CS'a było wspominane, że mody będą jakoś udostępniane na Steam, czy to już działa? Jeśli tak jak mogę to znaleźć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz dołączyć na Steam do grupy "Steam Workshop". Mody pojawią się wkrótce, bardzo dużo modów... :trollface:

Nic, tylko czekać na darmowe DLC robione przez fanów dla fanów. Gra praktycznie nie będzie miała końca. I bardzo dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że jeśli będzie jakiś dodatek i Cenega nie wyda go w pudełku, to w Polsce nie będzie dało się go kupić. Dlaczego? Bo jak klikasz PPM na Skyrim w bibliotece na Steam, i naciskasz "Wyświetl dostępne DLC", po czym dajesz "Zobacz dostępną do pobrania zawartość dla tej gry" to przekierowuje do sklepu, gdzie pisze "Produkt jest obecnie niedostępny w twoim regionie". Może to oznaczać, że Cenega musi wydać dodatek w pudełku, żebyśmy mogli go kupić. Obym się mylił.

BTW

Czy jeśli wykonam misję "Topór Smutku" to czy Barbas będzie mógł ze mną zostać? Bo jest zarąbisty. JEst chyba jedynym dostępnym nieśmiertelnym towarzyszem.

@down

O tym że bloknęła to wiedziałem. Pewnie zablokuje też dodatki.

Edytowano przez Sermaciej
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do Skyrima będą DLC to Cenega wyda na swoim muve digital i moooże w pudełku. I pewnie po zaporowej cenie bo to będą jedyne możliwości kupna. Szkoda bo na steamie można by kupić w -75 czy -66. A Skyrim jest niedostępny z jednego powodu - Cenega blokneła jego sprzedaż na Steamie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli wykonam misję "Topór Smutku" to czy Barbas będzie mógł ze mną zostać? Bo jest zarąbisty. JEst chyba jedynym dostępnym nieśmiertelnym towarzyszem.

Nie

Są dwa zakończenia tego wątku:

1. Zabijasz Barbasa toporem po czym możesz go (topór) zatrzymać dla siebie.

2. Odmawiasz zabicia Barbasa, pies wraca do swojego pana jako posąg, a ty dostajesz całkiem niezły hełm (deadric artefact).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Szkoda, bo jest fajny. Jest jeszcze inny nieśmiertelny towarzysz?

EDIT

Gdy rozmawiam z jarlem Pękniny, Maven, jedyną opcją dialogową jest LOOKUP FAILED. Co to jest? Jedyny mod jaki mam to Dovahkiin Hideout. Bez moda też tak jest.

Edytowano przez Sermaciej
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nieśmiertelna jest chyba tylko Aela:

"She cannot be killed while the Totems of Hircine quest is currently active because of her quest significance. However, once Totems of Hircine is completed, she can be killed."

Wzięte z http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Aela

Jednak powinna się w tym czasie zachowywać jak normalny towarzysz więc można z nią latać po mapie. Szczerze, to nie wiem czy to działa bo nie testowałem.

Masz jeszcze Shadowmera, tyle że to koń.

2. PPM w Bibliotece Steama -> Properties -> Local Files -> Verify integrity of game cache ew defragment jak nie zadziała.

I Maven nie jest jarlem :o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jaki mod poprawiając grafikę i maksymalnie prosty w instalacji mi polecicie? Chodzi mi głownie o wygląd odległych miejsc (szczególnie rzek). Ściągałem Skyrim Enhancer Mod 1.3 ale jakoś nie widzę zmian w wyglądzie gry, i chyba musiałbym szperać w plikach by poprawić wygląd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie można kupić Morrowinda? Nie mówię tu o Allegro i tego typu bo im nie ufam. Czy jest jeszcze dostępny numer archiwalny z płytką?

Jeśli masz na myśli numer CDA z Morrowindem, to niestety ta wersja nie posiada dodatków, co wyklucza patche i większość modów oraz programów w stylu MGE czy MCP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...