Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #40: "Byłeś na innej planecie? Udowodnij!"

Polecane posty

Oto moja praca konkursowa:

http://img190.imageshack.us/img190/6864/trackmaniak.jpg

Użyty tutaj przeze mnie w Photoshopie efekt jest nakładany na całe zdjęcie, ale jeśli taki efekt jest niedozwolony mogę go usunąć.

PS. Imageshack zmienił pierwszą literę z dużej na małą, ale mam nadzieje że to nie przeszkadza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie konkursowicze :)

Strasznie ciężko było mi uchwycić w ciekawy i oryginalny sposób temat przewodni naszej zabawy, nie chciałem dawać zdjęcia ładnego widoczku bo nie miał w sobie niczego odkrywczego. Kosmici mojego autorstwa wychodzili co najmniej koślawo, więc postanowiłem trochę poeksperymentować z negatywem i światłem. Nie jest to może dzieło i wydaje mi się, że jest to tym razem najsłabsza z moich prac. Jednak miała coś w sobie co mnie urzekło i sprawiło, że na mej twarzy zagościł uśmiech, mam nadzieje że i na was zadziała podobnie ;)

Have fun all.

post-96254-1264386509_thumb.jpg

P.S.

Tak jak wspomniałem w tej pracy wykorzystałem negatyw, jest to efekt całościowy więc regulaminu nie naruszyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co, nikt pyta skąd Neemzi wziął tą fotkę? (pomogę: "AVP statue" - pierwszy traf na google. Ilustrację tą widziałem też w kilku innych miejscach.)

Pozwólcie, że przy okazji zapytam Was o moją pracę konkursową - czy nadal macie jakiekolwiek wątpliwości co do jej autorstwa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a potem odstawił mnie prawie pod sam dom.

post-98092-1264408147_thumb.jpg

Do wszystkich narzekających na IS i jemu podobne:

Zdjęcia wrzucajcie przez opcję "załączniki". Wystarczy nazwać plik swoim nickiem i nie ma hocków z dodawaniem literek, cyferek. Nie oczekujecie chyba, że pod wykorzystanym już adresem uda Wam się nadpisać własny plik? Poza tym w sieci wielkość liter znaczenia nie ma, więc nie dziwcie się, że jest ona ignorowana i niejednokrotnie zmieniana - tego nie przeskoczycie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...