Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #40: "Byłeś na innej planecie? Udowodnij!"

Polecane posty

Witam.

Oto moje zdjecie zrobione na planecie Tatooine.

Pasjonaci Gwiezdnych Wojen napewno skojarzą :)

A nie pasjonaci Gwiezdnych Wojen kojarzą

tunezyjską pustynię w Matmata nie daleko Chott el Jerid

;)

A to moje zdjęcie konkursowe, trochę wiekowe ale dodaję je tak dla zabawy ponieważ na nagrodzie mi nie zależy jakoś specjalnie (jeśli jakimś cudem wygram <śmiech na forum> oddam nagrodę za

czteropak ambrozji lub jego równowartość

:tongue: pierwszej osobie, która napisze do mnie priva).

Na konkurs:

brejk.th.jpg

Obca forma życia wyhodowana z zarodka obcej cywilizacji z planety Bluton (zdjęcia na stronie 3) w domowym laboratorium ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak.

Chyba godzinę męczyłem aparat na samowyzwalaczu i priorytecie czasu przysłony żeby ot takie coś wyszło i nie bylo niepotrzebnych elementów.

To jak to robiłeś? ;)

na priorytecie czasu? czy na priorytecie przysłony?

bo coś takiego jak PRIORYTET CZASU PRZYSŁONY to raczej nie istnieje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być czasu otwarcia przysłony :laugh:

I znowu pudło: czas otwarcia to może być MIGAWKI.

Czyli pewnie jakiś tryb S czy też TvS na aparacie.

Migawka jest elementem który określa jak długo matryca będzie naświetlana.

Przysłona to element który reguluje jaka ilość światła wpadnie przez obiektyw przy stałym niezmiennym czasie.

Przy pomocy trybu priorytetu przysłony [tryb A lub TvA] reguluje się głębię ostrości na zdjęciu.

To tak w trybie wyjaśnienia co by głupot nie rozpowszechniać [od tego jest wikipedia;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
PS: Coby nie było wątpliwości - ten fotoszop to do zmiany rozdziałki był, oryginał jakieś 3xxx na 2xxx był, lecz aby zdjecie na jakosci nei stracilo nie robilem tego paintem ;p

A ja powiem... Kłamiesz :)

Jako, że Ciemność nigdy do końca ciemnością nie jest, z każdego zdjęcia można wyciągnąć rzeczy, o których nawet nie zdajesz sobie sprawy ^_^

Tu mały przykład :

orlybh.jpg

Zadziwiające... A jednak prawdziwe ;P

Podpada pod

3. Prosimy o nie sklejanie kilku fotek w jedną pracę konkursową, o ile nie jest to komiks.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
AsgarothDaFae Mistrzu Inkwizytorze, jestem pełen podziwu dla twej przenikliwości.

;)

Drogi Mckovie... Głupi ma zawsze szczęście :) Tak mi coś smrodkiem zaleciało oglądając to zdjęcie :) Bo gdyby na długim naświetlaniu były robione obie mordki (zakładając, że była to jedna osoba), to byłyby one bardziej niematerialne, rozmyte i prześwitujące :) A że ja wredny człek jestem. To się czepiam ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zaskoczyć no i chyba raczej zaskoczę, ponieważ... ZROBIŁEM FILM! Link macie tutaj

Jednakże prosiłbym o słuchanie filmu z podgłośnionymi głośnikami... Lepiej będzie słyszeć podkład muzyczny. I odczekajcie chwilę, żeby filmik się załadował. Będzie wam się lepiej oglądało ^^

A teraz życzę przyjemnego oglądania... I niech wygra najlepszy

P.S. Myślę, że filmiki w tym konkursie będą przodować ponieważ wszystkie stoją na wysokim poziomie

Pozdrawiam i Polecam. Piotr Fronczew.... TheMirror znaczy się ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TheMirror: mogę się czepiać?

no to się czepiam;)

na moje oko za dużo dialogów w filmie. Dokładnie o to jedno zdanie w łazience. Głupi wyraz twarzy + zbliżenie na rozszerzone strachem oczy-to byłoby bardziej wymowne.

Ale to tylko takie tam czepianie się. Ogólnie jestem pod wrażeniem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...