Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #40: "Byłeś na innej planecie? Udowodnij!"

Polecane posty

Wylądowałem awaryjnie na jakiejś nieznanej, ciemnej planecie oświetlonej dziwnym, zimnym słońcem i nagle z cienia wyłonił się przerażający kosmita z długimi pazurami, którego zdjęcie widzicie :)

p.s. przepraszam za słabą jakość zdjęcia ale w chwili gdy je robiłem miałem przy sobie tylko komórkę, a okazja już się nie powtórzy

post-62338-1264429227_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi, jak zawiesiłeś w powietrzu statek kosmiczny z klocków lego? Bo moim zdaniem dodałeś tło przy pomocy programu do edycji zdjeć, a to jest zakazane( żadnego wyciniania i sklejania jeśli nie jest to komiks)! A ta biała poświata pod statkiem, coś mi tu kręcisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potrafię powiedzieć skąd nagle stał się taki jasny xd

możliwe, że rozjaśniałem zdjęcie lub zmieniałem mu kolorystyke - poza tym nic nie wycinałem :rolleyes: wszystko jest zgodznie z regulaminem :sleep:

(jak już napisałem zdjęcie robiłem raczej dawno więc nie pamiętam co tam zmieniałem - efekty nakładane były na całe zdjęcie)

jak organizatorzy poproszą, to wrzucę zdjęcie bez zmian, ale wtedy mój statek słabiej wygląda :P

nie użyłeś czasem poświaty, bo mi to właśnie tak wygląda ???

dziś na strychu natrafiłem na bramę do innego wymiaru. Nie konkursowe, a wykonane z nudów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak przeglądałem ten wątek to połowa odpowiedzi jest wyjaśnieniem albo oskarżeniem kogoś o łamanie regulaminu. Dlatego, może niech każdy kto dodaje jakieś efekty do zdjęcia mogące wywołać kontrowersje niech w jednym poście od razu da wyjaśnienie jak to zrobił.

To taka moja luźna sugestia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae

Śmierdząca sprawa... Bo skoro :

(jak już napisałem zdjęcie robiłem raczej dawno więc nie pamiętam co tam zmieniałem - efekty nakładane były na całe zdjęcie)

To jakim prawem:

jak organizatorzy poproszą, to wrzucę zdjęcie bez zmian, ale wtedy mój statek słabiej wygląda :P

Ale... Ja się dziś nie czepiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co wrzucać tak wcześnie prace które w dodatku są kiepskie albo cudze. :confused: Ludzie co chcecie przez to osiągnąć ?

Czy są kiepskie to może oceni kto inny.

Popieram i mam pytanie do Lordgraver:

czemu wypowiadasz się negatywnie o wszystkich pracach dodanych przed swoim postem i piszesz, że są kiepskie. Ty żeś nawet kiepskiej nie zrobił

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosac

Chciałbym ci powiedzieć, że nie potrafisz kłamać.

Bronisz się ciągle spekulując.

Tylko ciągle byś powtarzał "moze" i "nie pamiętam"

Zamiast mówić, że jak ktoś cie grzecznie poprosi to pokażesz mu dowód to pokaż go od razu.

A JEŚLI mówisz prawdę to radze bać coś na pamięć.

@ Zwracam honor, ale dodam, że to drugie zdjęcie ładniejsze (pomijając fakt brudnej sofy:))

I takie jeszcze jedno pytanie ty naprawdę robiłeś to zdjęcie 2 lata temu czy po prostu to był tylko do obrony przed oskarżeniami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosac

Chciałbym ci powiedzieć, że nie potrafisz kłamać.

Bronisz się ciągle spekulując.

Tylko ciągle byś powtarzał "moze" i "nie pamiętam"

Zamiast mówić, że jak ktoś cie grzecznie poprosi to pokażesz mu dowód to pokaż go od razu.

A JEŚLI mówisz prawdę to radze bać coś na pamięć.

nie chodzi o to że nie umiem kłamać - nie kłamię, rzecz w tym, że nie umiem się tłumaczyć :P zapamiętam na przyszłośc xd..

TO NIE JEST ZDJĘCIE KONKURSOWE

post-46917-1264439132_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vv0!t3k: właśnie szukałem tego zdjęcia na necie, ale widzę, że mnie ubiegłeś

Za to coś nowego odkryłem:

Odkąd obcy wszczepili mi chip, coś dziwnego zaczęło się dziać z moim wyglądem ;)

Żeby nie było niedomówień...

Efekt uzyskałem poprzez odpowiednie naświetlenie twarzy, oraz zmiany kontrastu i jasności w photofiltre. Ostateczny wynik tego wszystkiego mnie samego zaskoczył.

nawiasem ktoś raportował tę pracę, ale widać dowodów nie przedstawił. Co prawda nie znalazłem tego foto w sieci, ale rozjaśniłem pracę i oto co się pokazało:

Jak tu widzimy głowa jest byle jak wklejona, ale nie zaciemniona idealnie. Wpadłem na ten pomysł dzięki Asgarothowi, który w ten sposób złapał już jednego oszusta.

Jako, że raportu dwa razy się nie da odpowiednie osoby dowiedzą się o tym na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...