Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #40: "Byłeś na innej planecie? Udowodnij!"

Polecane posty

Jak na mój gust... Kłamiesz... Zakrzywiasz prawdę na swoją korzyść :)

Za dużo Szopa, za mało Foto

No więc tak, włosy zaczesałem do tyłu, wiadomo po co, źródło światła padało mi na twarz, potem mocno zmieniłem kontrast. Przecież to naprawdę tak działa, spróbujcie :P Po prostu zmieniłem kontrast na całym zdjęciu w większym stopniu niż inni to zmieniali.

Ale w sumie się nie dziwie, że raczej nikt w to nie uwierzy. To konkurs, dużo osób daje z siebie wszystko, bo nagroda jest zacna, a nic tak nie wkurza gdy ktoś próbuje ją zgarnąć łamiąc zasady i nie trudząc się bardzo. W każdym razie ja nie zakrzywiałem prawdy na swoją korzyść, chyba. Ale nie widzę sposobu żeby to udowodnić. No cóż, pomyślał bym nad czymś innym, ale poziom wysoki całkiem, więc raczej sobie daruję. Powodzenia wszystkim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust...
Kłamiesz...
Zakrzywiasz prawdę na swoją korzyść
:)

Za dużo Szopa, za mało Foto

No więc tak, włosy zaczesałem do tyłu, wiadomo po co, źródło światła padało mi na twarz, potem mocno zmieniłem kontrast. Przecież to naprawdę tak działa, spróbujcie
:P
Po prostu zmieniłem kontrast na całym zdjęciu w większym stopniu niż inni to zmieniali.

Ale w sumie się nie dziwie, że raczej nikt w to nie uwierzy. To konkurs, dużo osób daje z siebie wszystko, bo nagroda jest zacna, a nic tak nie wkurza gdy ktoś próbuje ją zgarnąć łamiąc zasady i nie trudząc się bardzo. W każdym razie ja nie zakrzywiałem prawdy na swoją korzyść, chyba. Ale nie widzę sposobu żeby to udowodnić. No cóż, pomyślał bym nad czymś innym, ale poziom wysoki całkiem, więc raczej sobie daruję. Powodzenia wszystkim.

A może zwyczajnie przedstawisz oryginalne zdjęcie? Tak, żeby Asgaroth mógł zobaczyć fantastyczny efekt światła, ale bez żadnej obróbki związanej z kontrastem i innymi sprawami. To chyba żaden problem, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust...
Kłamiesz...
Zakrzywiasz prawdę na swoją korzyść
:)

Za dużo Szopa, za mało Foto

No więc tak, włosy zaczesałem do tyłu, wiadomo po co, źródło światła padało mi na twarz, potem mocno zmieniłem kontrast. Przecież to naprawdę tak działa, spróbujcie
:P
Po prostu zmieniłem kontrast na całym zdjęciu w większym stopniu niż inni to zmieniali.

Ale w sumie się nie dziwie, że raczej nikt w to nie uwierzy. To konkurs, dużo osób daje z siebie wszystko, bo nagroda jest zacna, a nic tak nie wkurza gdy ktoś próbuje ją zgarnąć łamiąc zasady i nie trudząc się bardzo. W każdym razie ja nie zakrzywiałem prawdy na swoją korzyść, chyba. Ale nie widzę sposobu żeby to udowodnić. No cóż, pomyślał bym nad czymś innym, ale poziom wysoki całkiem, więc raczej sobie daruję. Powodzenia wszystkim.

A może zwyczajnie przedstawisz oryginalne zdjęcie? Tak, żeby Asgaroth mógł zobaczyć fantastyczny efekt światła, ale bez żadnej obróbki związanej z kontrastem i innymi sprawami. To chyba żaden problem, prawda?

A ja jestem ciekaw gdzie kolega podział uszy (też zaczesał? :D ) i jak oczy wyglądały przed obróbką. Rzekłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thewhitestripes.jpg

mam niepodważalny dowód na spotkanie Ufo jak i na moją wycieczkę (Od lewej Bilet Międzyplanetarny,zdjęcie z kosmitą, paragon za jajka a na samym dole ów wspomniane wcześniej jajka) zdjęcie oczywiście konkursowe

PS.Zdjęcie nie przerabiane to tylko wysiłek i ciężka praca

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc 2 lata temu na Andromedzie zrobiłem taką oto fotkę. Oto mój brat oraz miejscowy kolega Kbgfhdsumcjfibhjusdiv Kowalski. W tle widać andromedzkie (?) niebo.

Jeżeli ta ramka jest sprzeczna z zasadami konkursu, to zdjęcie jest konkursowe:

post-78966-1264364012_thumb.jpg

No i zapomniałem jeszcze o Rąsi (kolega Kbgfhdsumcjfibhjusdiv'a), który leży u mojego brata na ramieniu. Tak to ten sam jegomość który występował w "Rodzinie Adamsów";]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...