Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #40: "Byłeś na innej planecie? Udowodnij!"

Polecane posty

Dogmeat: ja jakoś potrafię Ci uwierzyć że można zrobić taką fotkę bez szopa.

Widzę to tak:

-długi czas naświetlania

-ciemno

-machamy latarką, czy czymś innym świecącym

-i nagle flash doświetla modelkę

trafiłem?

;)

Bazg: a sam nie potrafisz?

dostajesz 100 punktów i bony na 5 zeta do biedronki:) w tym wszystkim najtrudniejsze jest zrobienie jakiegoś mazaka żeby w miarę ładnie wyglądał, mieliśmy z 20 podejść po 25 sek;] a, i na prawdę, nie wiem jak Ty się w tych trybach łapiesz...ja mam jeden którego używam, M;P te wszystkie preselekcje to jakoś nie dla mnie...;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae

Ok... Czas na konkursowe zdjęcie :)

Mój Wall-E był na obcej planecie... W gruncie rzeczy jest na niej dalej, bo lądowanie było dość twarde. I rakieta poszła z dymem :)

asgarothdafaeu.th.jpg

Zdjęcie konkursowe

A jeśli ramka to za dużo:

asgarothdafae.th.jpg

Enjoy

Komuś solą w oku moje zdjęcie, że raportuje ? Mogę zagwarantować, że to naprawdę MOJE :D I pokazać, gratis tak inne ujęcie :)

dsc06852n.th.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie plakaty powinny wisieć na ścianach lotnisk wszystkich intergalaktycznych linii lotniczych :wink: Praca konkursowa.

post-90417-1264331500_thumb.jpg

Nie sądzę, żeby to było Twoje zdjęcie. Proszę to udowodnić - Pzkw

A może raczej ktoś powinien mi udowodnić, że to nie jest moje zdjęcie, hmm? No ale ok - w jakiej pozycji chcecie zobaczyć moją 22-calową statuetkę Obcego? Stojącą na biurku, oglądającą TV czy trzymającą w łapie karteczkę z napisem: "Jestem własnością Beeroslava. Nie czepiajcie się go, bo już mnie nigdy więcej nie zatrudni do jakiegokolwiek zdjęcia"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc na innej planecie spotkałem...KRÓLIKI !!!

Były one przsiąknięte zuueem, za dnia ukryte były w norach, lecz w nocy wyruszały na polowania i czyhały na swoje kolejne ofiary, ledwo uszedłem z życiem lecz te diabelskie istoty odcisnęły ogromny ślad na mojej psychice....

KRWIOŻERCZY KRÓLIK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem na mroźnej planecie ale było za zimno i nie wychodziłem gdyż nie ubrałem razem z kombinezonem kosmicznych kalesonów,więc zrobiłem tylko zdjecie przez okno statku i jak państwo widzą niewiele widać bo nam szybę zamroziło. Ale planeta naprawde była super :)

to zdjęcie konkursowe.

a to tak do obejrzenia:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planeta X :)

Praca niezgodna z regułami konkursu. Ma być fotografia lub film - Pzkw

Jest to zdjęcie pamiątki przywiezionej pewnej planety. Mogę zrobić zdjęcie całej pamiątki wraz z ramą która potwierdzi że jest to pamiątka z miejscowości nad morza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, a jeśli można wiedzieć to skąd masz takie zdjęcie obcego? ;>

CZekaj... Zgadnę... INTERNET ? :)

Psze bardzo, moi drodzy:

post-90417-1264342367_thumb.jpg

post-90417-1264342378_thumb.jpg

Przypominam, że mój obśliniony przyjaciel wystąpił już na jednej fotce biorącej udział w weekendowym konkursie.

Aha - by nie było wątpliwości, powyższe fotki nie są konkursowymi (konkursowa jest na poprzedniej stronie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filetor.th.jpg

razem z przyjaciółmi z armii zajęliśmy nieznaną dotychczas planetę ''Ziemię''.Trafiliśmy w region zwany ''Polską'' gdzie drogi wyglądają tak jak te ,na których stoimy

Ja to ten po środku ^^

EDIT

Nie ma śniegu bo wykorzystałem foto z przeszłości ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd obcy wszczepili mi chip, coś dziwnego zaczęło się dziać z moim wyglądem ;)

Żeby nie było niedomówień...

Efekt uzyskałem poprzez odpowiednie naświetlenie twarzy, oraz zmiany kontrastu i jasności w photofiltre. Ostateczny wynik tego wszystkiego mnie samego zaskoczył.

post-92193-1264350013_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
Odkąd obcy wszczepili mi chip, coś dziwnego zaczęło się dziać z moim wyglądem ;)

Żeby nie było niedomówień...

Efekt uzyskałem poprzez odpowiednie naświetlenie twarzy, oraz zmiany kontrastu i jasności w photofiltre. Ostateczny wynik tego wszystkiego mnie samego zaskoczył.

Jak na mój gust... Kłamiesz... Zakrzywiasz prawdę na swoją korzyść :)

Za dużo Szopa, za mało Foto

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...