Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #40: "Byłeś na innej planecie? Udowodnij!"

Polecane posty

Jemu raczej chodzi o ten efekt w ręku "Pani Prezydent", który bez pomocy programu graficznego by raczej nie powstał.

No to byś się zdziwiła:]

A, i racja, o czymś zapomniałem, o trzeciej lampie;) sorka za przekłamanie;]

To teraz tak szczerze odpowiedz. Pomijając już ten swój "zabawny" ton wypowiedzi i traktowanie nas jak osoby, które aparat fotograficzny widziały z daleka i do tego przez szybę. Nie pytałem o to, co jest na zdjęciu, tylko jak został stworzony specyficzny efekt światła. O użyciu programu graficznego już wiemy. Co dalej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zabawny ton wypowiedzi wynika z zabawnego, a raczej wesołego życia. Jeżeli chodzi o użycie programu graficznego, jedyne co zrobiłem to usunąłem plamki, bo niestety miałem brudną matrycę, a takie zdjęcie dość długo się robi.

I nie traktuje nikogo tak jak opisałeś, to raczej inni potraktowali mnie jakbym czytać nie potrafił. Jest wyraźnie napisane w regulaminie o co chodzi z używaniem programów graficznych, ja nie złamałem żadnej z zasad:]

A co do samego zdjęcia, to moim zdaniem fajniej będzie jak sami na to wpadniecie, oczywiście Ci co nie wiedzą co i jak, jak to się robi. Napisałem w zasadzie 90% informacji, wystarczy latarka, albo cokolwiek co świeci dość mocno, i lampa błyskowa. Na tej samej zasadzie zrobiłem to zdjęcie:

post-70067-1264260746_thumb.jpg

Nie zakładajcie z góry że ktoś coś dodawał, odejmował albo zmieniał w PS-ie. Wystarczy się zastanowić, i pokombinować. I fakt, ja nie wiem czy takie zdjęcia da się zrobić kompaktem, bo dawno ich nie używałem, ale lustrem to jest żaden problem. Bawcie się swoimi aparatami, tak najwięcej fajnych rzeczy wychodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udałem się na Noverię, a dokładniej do Szczytu 15 w poszukiwaniu Matki Benezjii. W oddali widać jeszcze inną planetę. Co prawda uzbrojenie nie pierwsza klasa, ale cóż "zarypały" mi cały ekwipunek Gethy, takie życie. Dla dociekliwych fotografował Wrex "tak, ten Wrex" :tongue:

szymok.jpg

P.S Co do nie standardowej rozdzielczości to mi program nawalił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym z nas siedzi ktoś zupełnie obcy.. mamy kamuflaż, nie potrafimy się tak samo zachowywać przy każdym... Dopiero gdy siedzimy sobie w pokoju, w kącie, samotnie... zastanawiałeś się kiedyś, czy jesteś z innej planety? Każdy jest, każdy z nas ją zwiedził... I codziennie na nią trafia gdy nikt nie patrzy.. jest jakby.. na dwóch planetach naraz...

http://img99.imageshack.us/i/doooooossu.png/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoglibyście mi wybrać najlepszą?

1#0262d37066a9fd9bm.jpg

2#4853274f2a421a3am.jpg

3#07cec38341b95787m.jpg

3# to PRACA KONKURSOWA

(jeżeli będziecie oglądac to zdjęcie, zrzuccie je na dysk i wtedy obejżyjcie, w przeglądarce jest ono obrzydliwie nieostre z przyczyn mi nieznanych)

Zdjęcia przedstawiają wejście do zamarźniętej stacji, gdzieś daleko na zapomnianej planecie....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogmeat: ja jakoś potrafię Ci uwierzyć że można zrobić taką fotkę bez szopa.

Widzę to tak:

-długi czas naświetlania

-ciemno

-machamy latarką, czy czymś innym świecącym

-i nagle flash doświetla modelkę

trafiłem?

;)

Bazg: a sam nie potrafisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...